Διάφορα > Βιβλίο Εντυπώσεων

Από πού μάθατε για το kithara.gr;

<< < (2/70) > >>

Witchking:
Aν δεν κάνω λάθος από Ελληνική μηχανή αναζήτησης

Αδιάκριτος:
apo tin tileorasi, stin ekpompi Hackers(m***kes)

grankerII:
Καιρό πριν.Πολύυυυ παλιά.Ο Σπύρος(όχι ο γνωστός,αυτός που του αρέσουν οι Blink) μου είπε για ένα φοβερό site(ναρκωτικό) με ακκόρντα...Ααααχ.Τι θυμήθηκα τώρα...Μετά ήρθε το κλείσιμο(απελπισία στη θεραπευτική κοινότητα ΑΕΠΙ),το forum,το chat...Και έτσι ξανακύλησα στο ναρκωτικό... Τελικά για όλα φταίνε οι κακές παρέες.Α,ρε Σπύρο...Μ'έκαψες. 8)

Δαμιανός:
an ennoei fia to forum egw to vrika apo to link tou arxikou. twra to arxiko exw ksexasei apo pou to vrika. eixa an thimamai kala ena xarti me kati akornta kai katw elege kati gia member.xoom.com...
i dieuthinsi den leitourgouse kai den thimamai pws kateliksa edw...

Veron:


Ύστερα από μια συναυλία (δε θυμάμαι τώρα ποια, μη ρωτάτε!!) πρόπερσι, μου είχε κολλήσει στο μυαλό μου ένα τραγούδι και το τραγουδούσα συνέχεια, ήθελα να βρω στίχους, ακκόρντα και όλα τα σχετικά...
Μπήκα στο pathfinder κι άρχισα αναζητήσεις. Θυμάμαι η σελίδα ήταν ακόμα musicpages.κτλ.κτλ.com...Μου έκανε εντύπωση τότε η αρχική σελίδα με το "Κάποιοι τραγουδάνε ακόμα"...Πού να 'ξερα τι θα 'βλεπα μέσα! Μετά από πάμπολλες ατυχείς προσπάθειες αλλού, εδώ το τραγούδι το βρήκα αμέσως. Δεν μπορεί, είπα, θα έτυχε. Έβαζα, έβαζα τραγούδια, τραγουδιστές, παλιά τραγούδια, τελειωμό δεν είχε!

Ε, κάπως έτσι κολλάει! Τώρα μπαίνω κάθε μέρα! ;)

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση
Mobile View