Σελίδες:
  • #1 από Βραζίλης στις 18 May 2005
  • Mπλουζάκια kithara.gr 2005! :)

    Δείτε τα εδώ

    Όπως προείπα, η ποιότητα των μπλουζακίων είναι πολύ καλή, και η στάμπα είναι λαστιχένια και δεν ξεθωριάζει.

    Η τιμή είναι 7€ για τα κοινά και τα γυναικεία με μανίκι, και 8€ για τα γυναικεία με τιράντα.

    Για να τα προμηθευτείτε, στείλτε μου Προσωπικό Μήνυμα για να κανονίσουμε να σας δώσω χέρι με χέρι αν είστε στην Αθήνα ή με ταχυδρομείο αν είστε εκτός Αθηνών.
  • #2 από FSL στις 18 May 2005
  • Aν δεν κάνω λάθος στα γυναικεία πίσω η στάμπα είναι μεγαλύτερη από τα αντρικά???
  • #3 από Βραζίλης στις 18 May 2005
  • Aν δεν κάνω λάθος στα γυναικεία πίσω η στάμπα είναι μεγαλύτερη από τα αντρικά???

    Η στάμπα έχει το ίδιο μέγεθος. Το μέγεθος του μπλουζακίου αλλάζει.
  • #4 από Βραζίλης στις 18 May 2005
  • Λοιπόν, μοίρασα μερικά μπλουζάκια σήμερα.

    Δεν βρέθηκε ακόμα γενικός διανομέας για την Αθήνα και εγώ φεύγω για διακοπές μέχρι 31/5. Παρ'όλα αυτά, αν πάρει κάποιος πρωτοβουλία για αυτήν την περίοδο, ας μου στείλει SMS ή ΠΜ και θα κανονίσουμε κάτι... Υποψη οτι θα έχω πολύ αραιή πρόσβαση στο internet.

    Για τη Θεσσαλονίκη, ο έρεβος προσφέρθηκε να μοιράσει μπλουζάκια. Το πρόβλημα είναι οτι δεν ξέρω πόσοι και ποιοί από αυτούς που μου ζήτησαν μπλουζάκια είναι από τη Θεσ/νίκη. Γι'αυτό, όσοι είστε από Θεσ/νίκη και θέλετε μπλουζάκι, πείτε το εδώ ή με ΠΜ στον έρεβο

    Όσοι είστε από Κύπρο, πείτε το εδώ ή με ΠΜ στον Σιδηρόπουλος που προσφέρθηκε να διανείμει στην Κύπρο.

    Όταν γυρίσω θα δώσω/στείλω σε όλους σας... Προς το παρόν, καλό μου ταξίδι :)
  • #5 από Χάρης(DJ Ha) στις 19 May 2005
  • Λοιπόν, μοίρασα μερικά μπλουζάκια σήμερα.


    Ήμουν ένας άπο τους τυχερούς που "καταφέρανε" να πάρουν
    ένα μπλουζάκι ύστερα από σκληρή μάχη που  έδωσα με το πλήθος!  :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o
     Ποιο πλήθος και "πράσσειν άλογα" ρε , :( :( :(
     κανείς δεν ήρθε,μόνο εγώ ο Βασίλης και ο Πελαργός είμασταν!

      Ήρθε κανείς άλλος πιο μετά και πήρε ή μήπως ήμουν ο μοναδικός?
    (το μήνυμα απευθύνεται στους Αθηναίους)

    Βασίλη κ' Πελαργέ   , τα χαιρετίσματά μου  .
  • #6 από Βραζίλης στις 19 May 2005
  • Όσοι είναι από Κρήτη, να μου στείλουν ΠΜ με το νούμερο του κινητού τους για να κανονίσουμε να τους συναντήσω, αφού σε λίγες μέρες θα είμαι στην Κρήτη.

    Τώρα ξεκινάω για Μονεμβασιά, Ελαφόνησο, Κύθηρα... και μετά Κρήτη...
    Κάποιος ήταν από Μονεμβασιά, αλλά δεν θυμάμαι τώρα, αν προλάβει σήμερα ας μου πει.

    Χάρης(DJ Ha), ήρθε και ο symeon και πήρε μπλουζάκια για μερικούς/ες
  • #7 από Iroukos στις 19 May 2005
  • γ**ώτο! σήμερα είδα για τη συνάντιση! άργησα ! βασίλη σου έχω πει νουμερο κ όλα τα σχετικα! γυναικείο με ραντάκι! ελπίζω να το έχεις κρατήσει! θα περιμένω όταν γυρίσεις! φιλια!
  • #8 από Θοδωρής στις 19 May 2005
  • Βασίλη ,καλές διακοπές......................
  • #9 από Nota στις 20 May 2005
  • Όσοι είναι από Κρήτη, να μου στείλουν ΠΜ με το νούμερο του κινητού τους για να κανονίσουμε να τους συναντήσω, αφού σε λίγες μέρες θα είμαι στην Κρήτη.

    Τώρα ξεκινάω για Μονεμβασιά, Ελαφόνησο, Κύθηρα... και μετά Κρήτη...
    Κάποιος ήταν από Μονεμβασιά, αλλά δεν θυμάμαι τώρα, αν προλάβει σήμερα ας μου πει.

    Χάρης(DJ Ha), ήρθε και ο symeon και πήρε μπλουζάκια για μερικούς/ες



    Καλά να περάσεις Βασίλη...
    Που θα περάσεις αφού θα πάς Ελαφόνησο. Αν το λεγες νωρίτερα θα κανονίζαμε συνάντηση εκεί...
  • #10 από kefalonitis 7 στις 15 Jul 2005
  • Εμείς στον Πειραιά από πού θα τα πάρουμε;
  • #11 από Vaiking στις 19 Jul 2005
  •  Γειά χαρά! Μια ερώτηση: Σε τι μεγέθη βγαίνουν τα μπλουζάκια; Εγώ απο το Άργος πως μπορώ να το προμηθευτώ; Sorry... αυτές είναι ΔΥΟ ερωτήσεις  ;D
  • #12 από Βραζίλης στις 20 Jul 2005
  • Εμείς στον Πειραιά από πού θα τα πάρουμε;

    Εγώ απο το Άργος πως μπορώ να το προμηθευτώ;


    Στείλτε μου Προσωπικό Μήνυμα για να κανονίσουμε συνάντηση ή αποστολή.

    Τα μεγέθη είναι XS, S, M, L, XL, XXL για τα αντρικά/κοινά, και S, M, για τα γυναικεία.
  • #13 από delfinaki στις 20 Jul 2005
  • fIEqdb  <a href="http://pvychgtoimym.com/">pvychgtoimym</a>, jmpqocuiyniu, [link=http://uoawegnngymu.com/]uoawegnngymu[/link], http://smllpzuljwlz.com/
  • #14 από Βραζίλης στις 21 Jul 2005
  • Μόνο αυτό με τις τιράντες κοστίζει 1€ παραπάνω, δηλ. 8€, γιατί έχει μεγαλύτερο κόστος λόγω κατασκευής (είναι ελαστικό, με 5% lycra).

    Ναι, θα έχω μπλουζάκια μαζί μου στο 5x5, πολλά. Αν έρθετε, δεν χρειάζεται να τα ζητήσετε εδώ στο φόρουμ. Απλά ελάτε να μου ζητήσετε εκεί.
  • #15 από YmiRLinG στις 23 Jul 2005
  • Ara 8a sou zhthsw ekei.....
  • #16 από Kiratzoharris στις 23 Jul 2005
  • Οποτε να εχεις ενα S και ενα Μ οπσδηποτε μαζι σου!!(Γυναικεια ετσι :P)
  • #17 από YmiRLinG στις 25 Jul 2005
  • Οποτε να εχεις ενα S και ενα Μ οπσδηποτε μαζι σου!!(Γυναικεια ετσι :P)

    Apo pote foras gynaikeia?
  • #18 από YmiRLinG στις 25 Jul 2005
  • Aν δεν κάνω λάθος στα γυναικεία πίσω η στάμπα είναι μεγαλύτερη από τα αντρικά???

    Η στάμπα έχει το ίδιο μέγεθος. Το μέγεθος του μπλουζακίου αλλάζει.

    Akoma ki an to mlouzaki einai megalytero apo th stampa? ;D
  • #19 από 3xordos στις 27 Jul 2005
  • Παιδιά,
    Μπλουζάκια υπάρχουν ακόμα;
    Πως γίνεται η προμήθεια;
  • #20 από Βραζίλης στις 28 Jul 2005
  • Στείλε μου Προσωπικό Μήνυμα για να κανονίσουμε. Πες αν είσαι στην Αθήνα και αν ναι, σε ποιά περιοχή μένεις/δουλεύεις/συχνάζεις.
  • #21 από blue_jazz στις 31 Jul 2005
  • Προμηθεύτηκα και εγώ ένα στο 5Χ5. Θα πρότεινα να τυπωθούν πιο φωτεινές στάμπες. Αυτό το γκρι δεν φαίνεται όσο καλά θα έπρεπε για να γίνει και η απαραίτητη διαφήμιση. Και ίσως θα μπορούσαμε, αν και είναι λίγο δύσκολο, να παραγγείλει ο καθένας ένα μπλουζάκι με το nickname του πίσω, όπως οι μαθητικές στις τριήμερες. Πάντως θέλει κάτι να "φωτίσει" το μπλουζάκι.
  • #22 από Aggelo στις 31 Jul 2005
  • Προμηθεύτηκα και εγώ ένα στο 5Χ5. Θα πρότεινα να τυπωθούν πιο φωτεινές στάμπες. Αυτό το γκρι δεν φαίνεται όσο καλά θα έπρεπε για να γίνει και η απαραίτητη διαφήμιση. Και ίσως θα μπορούσαμε, αν και είναι λίγο δύσκολο, να παραγγείλει ο καθένας ένα μπλουζάκι με το nickname του πίσω, όπως οι μαθητικές στις τριήμερες. Πάντως θέλει κάτι να "φωτίσει" το μπλουζάκι.

    Ίσως να έχεις δίκιο σε αυτό που λες, πάντως η ποιότητά τους είναι αρκετά καλή. Δεν τα περίμενα έτσι δηλαδή. Και η εκτύπωση είναι καλύτερη από άλλες μπλούζες που κατά καιρούς έχω τυπώσει σε μαγαζιά.
  • #23 από Βραζίλης στις 01 Aug 2005
  • Θα πρότεινα να τυπωθούν πιο φωτεινές στάμπες. Αυτό το γκρι δεν φαίνεται όσο καλά θα έπρεπε για να γίνει και η απαραίτητη διαφήμιση.

    Το έκανα διακριτικό. Αν ήταν φωτεινό θα λέγατε οτι μοιάζει με διαφημιστικό σουβλατζίδικου :P

    Και ίσως θα μπορούσαμε, αν και είναι λίγο δύσκολο, να παραγγείλει ο καθένας ένα μπλουζάκι με το nickname του πίσω, όπως οι μαθητικές στις τριήμερες.

    Αυτό δεν ήταν δυνατόν να γίνει στη μαζική παραγγελία. Όποιος θέλει, μπορεί να πάει μόνος του σε κάποιο μαγαζί για να τυπώσει το όνομά του.
  • #24 από Kiratzoharris στις 01 Aug 2005
  • Για Γλυφαδα τι γινεται μου τη δινεις στο χερι η ταχυδρομειο?Στο λεω γιατι αυτην την εποχη δεν μπορω κεντρο ευκολα.
  • #25 από geni στις 18 Aug 2005
  • Παντως ειναι πολυ βολικα τα μεγεθη και σα συνθεση. Συγχαρητηρια για τις επιλογες παιδια..!
Σελίδες: