Σελίδες:
  • #1 από Μακρια απο τις 9αρες στις 21 Dec 2005
  • Προσωπικα δεν εχω παιξει ποτε σε καμπινα, αλλα εχω ακουσει να λενε πως ειναι μονο για μεγαλους χορους.
    ισχυει? ??? :'(
  • #2 από Gabriel6th στις 21 Dec 2005
  • Κατα ένα μεγάλο ποσοστό ναι. Ωστόσο δεν σε περιορίζει κανείς να οδηγήσεις την καμπίνα με λίγα watt και να παίζεις σπίτι σου. Πέρα από το βάθος ωστόσο δεν μπορώ να σκεφτώ άλλο λόγο για να το κάνεις αυτό...
  • #3 από Μακρια απο τις 9αρες στις 21 Dec 2005
  • το προβλημα μου δεν ειναι η ενταση, θελω να τη χρησημοποιησω για προβα σε ενα δοματιο 25 τετραγονικων και δεν ξερω αν θα ακουγεται καλα απο τοσο μικρη αποσταση. :-\
  • #4 από fenderiarhs στις 21 Dec 2005
  • το προβλημα μου δεν ειναι η ενταση, θελω να τη χρησημοποιησω για προβα σε ενα δοματιο 25 τετραγονικων και δεν ξερω αν θα ακουγεται καλα απο τοσο μικρη αποσταση. :-\

     :o :o :o :o :o :o :o :o :o     4X12 SE 25 tetragwnika?????einai sa na purobolas spourgiti me kalasnikov.................
  • #5 από Μακρια απο τις 9αρες στις 21 Dec 2005
  • δηλαδη ποιο ειναι το προβλημα? ???
  • #6 από Devil Driver στις 21 Dec 2005
  • το προβλημα μου δεν ειναι η ενταση, θελω να τη χρησημοποιησω για προβα σε ενα δοματιο 25 τετραγονικων και δεν ξερω αν θα ακουγεται καλα απο τοσο μικρη αποσταση. :-\

     :o :o :o :o :o :o :o :o :o 4X12 SE 25 tetragwnika?????einai sa na purobolas spourgiti me kalasnikov.................

    Διαφωνώ.
    Έχω 4χ12 σε 25τμ και είναι πολύ ευχαριστημένος. Αν έχεις και πολλά έπιπλα, χαλιά στο δωμάτιο είναι ακόμα καλύτερα. Δεν χάνεις ήχο. Κάναμε πρόβα σε 50 τμ με το συγκρότημα και τα ντραμς καλύπτανε την καμπίνα. Επένδυσε σε 4χ12 άφοβα
  • #7 από Gabriel6th στις 22 Dec 2005
  • το προβλημα μου δεν ειναι η ενταση, θελω να τη χρησημοποιησω για προβα σε ενα δοματιο 25 τετραγονικων και δεν ξερω αν θα ακουγεται καλα απο τοσο μικρη αποσταση. :-\

     :o :o :o :o :o :o :o :o :o     4X12 SE 25 tetragwnika?????einai sa na purobolas spourgiti me kalasnikov.................

    Το kalasnikov δεν έχει δα και κανά πολύ μεγάλο διαμέτρημα. Ίσως με κανόνι να είναι καλύτερη αναλογία...
  • #8 από Μακρια απο τις 9αρες στις 22 Dec 2005
  • μαγκες δεν βοηθατε, δεν μου λετε ποιο ειναι το προβλημα?
  • #9 από SpYrO TsErKe στις 26 Dec 2005
  • Καλυτερα να παρεις μια καμπινα 2X12 φιλε...
  • #10 από Μακρια απο τις 9αρες στις 26 Dec 2005
  • ναι αλλα γιατι?
  • #11 από SpYrO TsErKe στις 27 Dec 2005
  • Τι τα θες τοσα Watt ρε φιλε ? Εκτος αν θες την 4Χ12 για τον ογκο...
Σελίδες: