Σελίδες:
  • #151 από MACMISIAS στις 24 Nov 2008
  • Γεννημένος Αθήνα, Πατέρας από Λάρισα, Μάνα από Θεσσαλονίκη, Παππούδες-Γιαγιάδες από Λάρισα-Σέρρες-Κωνσταντινούπολη (οπότε να πως προκύπτει και η ΑΕΚΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ)

    Υ.Γ Εντάξει όχι τόσο ΑΕΚάρα φέτος :'( , αλλά πάλι με χρόνια με καιρούς, πάλι δικά μας θα'ναι... 0:) :clap:
  • #152 από taxfreesax στις 24 Nov 2008
  • γιαννενα λεμε...μια ζωη ζωον στο ιδιο μερος! >:(


    ...α! και ο μπαμπας ειναι απο θεσπρωτια (φιλιατες) αλλα who gives a nuts... ::)
  • #153 από Angel~Archo στις 24 Nov 2008
  • Πατερας απο Πυργι Χιου και μανα Ποντια(σε ολα της..) , Οποτε και γω μια γνησια Χιωτησα που ζει και μεγαλωνει στην Αθηνα..χεχε
  • #154 από Aganippi στις 25 Nov 2008
  • chalkida  :)
  • #155 από Ogun-Sotis στις 25 Nov 2008
  • Πατέρας από Χίο μάνα από Κεφαλονιά
  • #156 από gkou στις 25 Nov 2008
  • Πατέρας από Χίο μάνα από Κεφαλονιά

    Ωραιότατη καταγωγή!Έχει ακόμα τρελό κόσμο τα καλοκαίρια η Κεφαλονιά;Πάντως ,το '93 που είχα έρθει διακοπές, ήταν πιο χαλαρά τα πράγματα, αλλά μου άρεσε απίστευτα!
  • #157 από philip the great στις 25 Nov 2008
  • ΗΠΕΙΡΟΣ ΟΡΕΕΕ........πιο συγκεκριμενα ΑΡΤΑ(ο πατερας μου)και η μητερα μου απο αγρινιο........ ;) ;)
  • #158 από gkou στις 25 Nov 2008
  • ΗΠΕΙΡΟΣ ΟΡΕΕΕ........πιο συγκεκριμενα ΑΡΤΑ(ο πατερας μου)και η μητερα μου απο αγρινιο........ ;) ;)


    Άρτα ε;Που είσαι Rory, να δεις τους συμπατριώτες σου!Που είσαι.. πεθερά...Για κοιτάξτε εδώ http://www.artinoi.gr/artinoi.html              !!! :D
  • #159 από Ogun-Sotis στις 26 Nov 2008
  • Πατέρας από Χίο μάνα από Κεφαλονιά

    Ωραιότατη καταγωγή!Έχει ακόμα τρελό κόσμο τα καλοκαίρια η Κεφαλονιά;Πάντως ,το '93 που είχα έρθει διακοπές, ήταν πιο χαλαρά τα πράγματα, αλλά μου άρεσε απίστευτα!
    Τρελό κόσμο δεν λες τπτ,το 93 δεν θυμάμε γτ ήμουν 2 χρονών ;D
  • #160 από Mrs Brightside στις 26 Nov 2008
  • Εμένα κ οι δύο μου γονείς έχουν καταγωγή από Αθήνα όπως κ εγώ που γεννήθηκα εδώ, πέρασα τα πρώτα 9 χρόνια της ζωής μου εδώ άλλα 8 χρόνια στη Λέσβο και τώρα πάλι ζω στην Αθήνα λόγω σπουδών (ευτυχώς ;D)...
  • #161 από Giorgos K. στις 03 Dec 2008
  • αθήνα/φλώρινα
  • #162 από MakisSRV στις 04 Dec 2008
  • Ποντιος και Ανδαλουσιανός μαζί :P
  • #163 από kara1991 στις 02 Jan 2009
  • Καθαρα πειραιωτης... :)
  • #164 από Blacksheepιος στις 12 Jan 2009
  • Η καταγωγη μου περιγραφεται ακριβως απο αυτη την φωτο:



    Προσεξτε τον εξαδελφο μπουρ-μπορ-γουαν με την σφυροδρεπανικη βομβιδα  ;D ;D
  • #165 από solega στις 23 Apr 2009
  • Θεσσαλονικη γεννημα θρεμα
  • #166 από Kelly Z στις 23 Apr 2009
  • πατερας και μανα απο Θεσσαλονικη

    αμα το παμε απο προηγουμενες γενιες
    Κωνσταντινουπολη και Σμυρνη (ολοι)
  • #167 από Garvin στις 03 May 2009
  • Πειραιωτης και γαυρος  8)
  • #168 από zeromancer στις 20 May 2009
  • παιδια εγω χωριατης ειμαι και δεν με χαλαει καθολου
    Η μανα μου ειναι απο το Μιλανο και ο πατερας μου απο το μονακο(μεσα ε!!!κεντρο.οχι σαν μερικους μερικους)
  • #169 από O_Menelaos στις 20 May 2009
  • παιδια εγω χωριατης ειμαι και δεν με χαλαει καθολου
    Η μανα μου ειναι απο το Μιλανο και ο πατερας μου απο το μονακο(μεσα ε!!!κεντρο.οχι σαν μερικους μερικους)

    Η μανα σου απ το Μιλανο......ο πατερας σου απ το Μονακο....ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ?? ;D
  • #170 από Panos the Greek στις 20 May 2009
  • Mητέρα από την Καλαμάτα, πατέρας από τον Τράχωνα της Κύπρου. Γεννήθηκα και έζησα ένα χρόνο στην Αθήνα. Έπειτα μέχρι τα 8 μου έζησα στην Κρήτη. Μετά πήγαμε 4 χρόνια στη Βραζιλία. Μετά έζησα 6 μήνες στην Καλαμάτα, και μέχρι τώρα που είμαι 18 χρονών ζώ στην Κύπρο, και φέτος θα έρθω πάλι στην Αθήνα για σπουδές.  :)
  • #171 από hot_sauce (φλουτσ) στις 20 May 2009
  • μα γιατί?? υπάρχουν τόσες όμορφες χώρες στον πλανήτη που δεν έχεις επισκεφτεί ακόμα!! ;D ;D
    χεχε...ωραίος Πάνε...
  • #172 από ερεβος στις 02 Jun 2009
  • Γεννημενος Αθηνα, πατερας απο Πυργο Ηλειας παππο προς παππο και μανα απο Κρανιδι Αργολιδος παππο προς παππο επισης. Δλδ βερος καταυλακιωτης!!!!  ;D
  • #173 από androula στις 10 Jun 2009
  • Γεννημένη Κέρκυρα
    μπαμπάς από Κέρκυρα
    μαμα από Κύπρο
Σελίδες: