Σελίδες:
  • #1 από Page στις 11 Mar 2003
  • Ti einai o Al di Meola?
  • #2 από Θοδωρής στις 12 Mar 2003
  • Απλά και μόνο ένας απο τους μεγαλύτερους κιθαρίστες στον κόσμο.
  • #3 από vangelis στις 12 Mar 2003
  • Eixa thn timh na ton dw se mia sunaulia tou sthn alte Oper ths frankfourths....pragmatika, apisteutos kai tromeros kitharistas....me ekane na thelw na petaxw thn kithara mou apo to parathuro (bebaia kai alloi mou to kanan auto, alla ston Al to aisthhmo auto htan para polu entono).

    Mastoras, apo tous polu megalous ths kitharistikhs texnhs.

    V.
  • #4 από Θοδωρής στις 12 Mar 2003
  • Και που να τον ακούσεις μαζί με τον Paco ...... που τους ειχα δει πριν χρόνια και ακόμα δεν μπορώ να το ξεχάσω .Οσο για το -τρίο- το εχω σε δίσκο και το ακούω για να δω μεχρι που φτάνει η τέχνη στην κιθάρα .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • #5 από D@ve Murray στις 13 Mar 2003
  • Υπαρχει το Saturday night in Σan Francisko με τους Meola,McLaughlin,Lucia που ειναι απιστευτο...τα τραγουδια εκτος οτι ειναι φανταστικα και ειναι και φοβερα δυσκολα τεχνικα...
  • #6 από Τζουράς στις 13 Mar 2003
  • O Al di Meola έπαιξε και μαζί με τον Νταλάρα στον δίσκο "Latin"
  • #7 από Θοδωρής στις 14 Mar 2003
  • Αυτο τον δίσκο εννοούσα .Τώρα το ότι έπαιξε με τον Νταλάρα ......όλοι οι ανθρωποι κάνουν λάθη όσο μεγάλοι και να είναι !!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • #8 από D@ve Murray στις 15 Mar 2003
  • Τελικα Θοδωρη σε παω....ειναι αληθεια οτι δεν εχω ακουσει τον δισκο αλλα η κιθαριστικη σχεση Meola Νταλαρα μου φαινεται το λιγοτερο γελοια...
  • #9 από bartatilas στις 15 Mar 2003
  • Παιδιά όπου ακούτε Νταλάρας μακριά του. Δαγκώνει σαν σκύλος. Και είναι και φοροφυγάς...
  • #10 από Νεκταρία στις 20 Mar 2003

  • Αυτο τον δίσκο εννοούσα .Τώρα το ότι έπαιξε με τον Νταλάρα ......όλοι οι ανθρωποι κάνουν λάθη όσο μεγάλοι και να είναι !!!!!!!!!!!!!!!!!!


    Ετσι ε; Λάθος που έπαιξε με τον Νταλάρα. Άλλα γράφει όμως ο δίσκος...
  • #11 από Θοδωρής στις 20 Mar 2003
  • Για να μην παρεξηγηθώ ο δίσκος που έχω είναι ο  Saturday night in Σan Francisko με τους Meola,McLaughlin,Lucia και όχι με τον Ντ .................,Αλλωστε προτιμάω τα αυθεντικά τραγούδια συνήθως και όχι τα ........δήθεν λάτιν μερκών !!!!!!
  • #12 από Γιάννης [nOiz] στις 31 Mar 2003
  • Elate re paidia, o Ntalaras dinei ta lefta stin Kypro kai stous Evraious ;) pou leei kai o Panousis kai den exei kai adiko pou ton douleuei.... epeiseis o Ntalaras kanonika legete Ntalares kai einai ispanos....  ;D ;D
Σελίδες: