Σελίδες:
  • #101 από Sound of Rock στις 29 Apr 2005
  • ωραιο φαινεται 8)
  • #102 από Anastrianna στις 30 Apr 2005
  • Τελικά Βασιλη θα βγούν σε γυναικεία?

    Ναι, θα παραγγειλω μερικα τετοια... λιγα ομως, γιατι δεν βλεπω πολυ ενδιαφερον. Την φορμα δεν την ξερω ακομα ακριβως, πρεπει να παω να δω τα μπλουζακια απο κοντα... ...την Τετάρτη...

    Count me in...
  • #103 από blue_jazz στις 01 May 2005
  • Μπορειτε να βαλετε καμια πιο προσφατη φωτο;
  • #104 από jazzer_n_rocker στις 02 May 2005
  • Βασιλη θελω μπλουζακι,τωρα το καλοκαιρι που θα βγω στην παραλια και ολοι θα με κοιτανε θα κανω καλη διαφημιση!!!! ;D
  • #105 από Βραζίλης στις 04 May 2005
  • Σημερα θα κανω την παραγγελια.

    Φωτο δεν υπαρχει, υπαρχει μονο ενα δειγμα, στο περιπου, που εφτιαξα στο φωτοσοπ: Εμπρός όψη, Πίσω όψη

    Αυτα για τωρα.
  • #106 από blue_jazz στις 04 May 2005
  • Ενα μαυρο σε Large παρακαλω
  • #107 από Kerwyn στις 04 May 2005
  •     Ωραιο ειναι...Ειπαμε ε?Ενα ΧΧL για μενα μπας και χωρεσω...
  • #108 από jazzer_n_rocker στις 04 May 2005
  • Ενα large και για μενα  ;D
     
  • #109 από jazzer_n_rocker στις 04 May 2005
  • Α!και πως θα γινει η συναλλαγη?
  • #110 από Βραζίλης στις 05 May 2005
  • Λοιπόν, είδα και διάλεξα τα μπλουζάκια. Η ποιότητα είναι πολύ καλή, καλύτερη από τα προηγούμενα. Και η μέθοδος εκτύπωσης είναι διαφορετική, και αυτή καλύτερη, είναι σαν ελαστική στάμπα.

    Παραγγέλθηκαν 90 κοινά/αντρικά μπλουζάκια, 10 γυναικεία με μανίκι, 10 γυναικεία με τιράντα. Το λογότυπο θα είναι μεγάλο πίσω και μικρό μπροστά (στο μέρος της καρδιάς), όπως προείπα, εκτός από τα γυναικεία με τιράντα όπου θα μπει μόνο μικρό μπροστά στο κέντρο.

    Το χρώμα των μπλουζακίων θα είναι μαύρο και το λογότυπο γκρί 30%. Δείτε τα παρακάτω χωρίς λογότυπο, σε άσχετα χρώματα. Δεν τα επεξεργάστηκα για να τα κάνω μαύρα γιατί δεν θα φαινόταν καμμία λεπτομέρεια:


    Περισσότερες λεπτομέρειες και φωτό, όταν τα παραλάβω την ερχόμενη εβδομάδα.
  • #111 από Θοδωρής στις 05 May 2005
  • Ενα Large και για μένα
  • #112 από Boogieman (του Kithara.gr!!!) στις 06 May 2005
  • Και ενα ΧΧL παρακαλώ...(εάν υπάρξει στόκ, παίρνω και δύο). 8)
  • #113 από Sound of Rock στις 06 May 2005
  • + 1 L  ;D
  • #114 από ερεβος στις 06 May 2005
  • Ενα XXL αντρικο εγω
    και
    ενα Μ γυναικειο κοντομανικο για την anastasiak

    Μη μας ξεχασετε παρακαλω....Θα σε παρω τηλεφωνο Βασ απο βδομαδα για τον τρόπο αποστολής.
  • #115 από Βραζίλης στις 06 May 2005
  • Τα κοινά t-shirt βγαίνουν σε μεγέθη XS-S-M-L-XL-XXL, τα γυναικεία μόνο σε S-M.
    Όλα είναι 100% βαμβακερά εκτός από αυτά με τα τιραντάκια που έχουν 5% lycra.
  • #116 από FSL στις 06 May 2005
  • To γυναικείο για να καταλάβω απλά έχει πιο στρογγυλή λαιμόκοψη??Γιατί αν αυτή είναι μόνο η διαφορά να πάρω και αντρικό που θα ναι και πιο ευάερο να μας κάνω διαφήμιση και όταν πάω γυμναστήριο... ;D
  • #117 από Βραζίλης στις 06 May 2005
  • To γυναικείο για να καταλάβω απλά έχει πιο στρογγυλή λαιμόκοψη?

    Είναι και πιο χοντρό ύφασμα. Αν δεν απατωμαι, ειναι και η φορμα διαφορετικη. Δεν το φορεσα για να σιγουρευτω  :-[  ::)
  • #118 από George_JimMorrison στις 06 May 2005
  • Εγω δεν θελω. Τα δικα μου τα παιρνω απο την λαικη πιο φτηνα  ;D ;D ;D ;D ;D 8) 8) 8) 8) 8)
  • #119 από Candlemass στις 07 May 2005
  • genika h forma tous pws einai? giati exw pei oti 8elw ena XL, alla an einai megalh h forma, isws na mou kanei kalytera ena L...
  • #120 από Iroukos στις 08 May 2005


  • Λοιπον αν και καινούρια στι site θα ήθελα κ γω ένα μπλουζάκι του kithara.gr  :D
    Πως άραγε θα μπορούσα να το έχω κ γω; :-\
    Αν μπορεί κάποιος ασ με ενημερώσει... ;)
  • #121 από blue_jazz στις 02 Sep 2005
  • Γιατί δεν φτιάχνονται καινούργια εν όψει χειμώνα; Μακριμάνικα, φούτερ κλπ. Απ'ότι θυμάμαι φτιάχνουν και τέτοια κάποιες εταιρίες.
  • #122 από Βραζίλης στις 02 Sep 2005
  • Γιατί το ενδιαφέρον είναι μικρότερο και η τιμή μεγαλύτερη. Πόσοι θα αγόραζαν ένα φούτερ kithara.gr με 15-20 ευρώ; (δεν έχω ρωτήσει τιμές, υποθετικά μιλάω)
  • #123 από Σιδηρόπουλος στις 02 Sep 2005
  • εγω..
  • #124 από Βραζίλης στις 02 Sep 2005
  • Σιδ, υποθετικα μιλαω και υποθετικα ρωταω. Το λεω γιατι παραγγελια κατω απο 50, ας πουμε, δεν συμφερει.
    Θα ρωτήσω για τιμες, και θα ανοιξω σχετικο θεμα. Αναμεινατε.
  • #125 από κατέ((γίδα)) στις 02 Sep 2005
  • ποσο θα τα κουραζουμε αυτα τα μπλουζακια?
Σελίδες: