Σελίδες:
  • #26 από Moonchild_ στις 18 Mar 2008
  • λολ....  έχει χαλάσει η web cam ε?  ;D
  • #27 από Spell@lchemist! στις 18 Mar 2008
  • λολ....  έχει χαλάσει η web cam ε?  ;D
    εχεις και χιουμορ παναθεμα σε... :o
  • #28 από Moonchild_ στις 18 Mar 2008
  • λολ....  έχει χαλάσει η web cam ε?  ;D
    εχεις και χιουμορ παναθεμα σε... :o
    Α,σορυ δεν εχεις καν web cam. Αυτο που ηθελα να σου πω ειναι οτι με τα σχολια σου για τον Κερκ Χαμετ, και μερικα αλλα οπως εδω, μου χει δημιουργηθει η εντυπωση, οτι πρεπει να εισαι πολυ καλος κιθαριστας, γιαυτο ρωτησα αν εχεις δικο σου βιντεο. Τα κομματια σου μπορω να τα ακουσω καπου?
  • #29 από Spell@lchemist! στις 18 Mar 2008
  • λολ....  έχει χαλάσει η web cam ε?  ;D
    εχεις και χιουμορ παναθεμα σε... :o
    Α,σορυ δεν εχεις καν web cam. Αυτο που ηθελα να σου πω ειναι οτι με τα σχολια σου για τον Κερκ Χαμετ, και μερικα αλλα οπως εδω, μου χει δημιουργηθει η εντυπωση, οτι πρεπει να εισαι πολυ καλος κιθαριστας, γιαυτο ρωτησα αν εχεις δικο σου βιντεο. Τα κομματια σου μπορω να τα ακουσω καπου?
    οτι θες πμ! 8)
  • #30 από GreekDudeCovers στις 18 Mar 2008
  • Είναι... Αλλά τα θέλω κι εγώ τα κομμάτια σου. Στείλε κάνα link να σε χώσω μετά επειδή χάνεις μια λα μέσα στο shredίδι!  ;)
  • #31 από johnnys s στις 26 Mar 2008
  • Ενα Jam πανω στο backing track του For The Love Of God
    του Steve Vai. Ειναι αρκετα χρονια πριν και βγαινω σε εναν Peavey Express 112 (transistor). Ελπιζω να σας αρεσει!

    http://youtube.com/watch?v=icsc7CDnVEw


    προσωπικα μου φανηκε αρκετα καλο!!το γεγονος οτι υπαρχουν καποια ψιλοπραγματακια που κουραζουν ισχυει!!!αλλα εισαι αρκετα καλος!!!
    πρεπει να το δουμε πιο αυτοσχεδιαστηκα συτο που παιζεις και να μην το συγκρινουμε με vai!!!
  • #32 από johnnys s στις 26 Mar 2008
  • λολ....  έχει χαλάσει η web cam ε?  ;D
    εχεις και χιουμορ παναθεμα σε... :o
    Α,σορυ δεν εχεις καν web cam. Αυτο που ηθελα να σου πω ειναι οτι με τα σχολια σου για τον Κερκ Χαμετ, και μερικα αλλα οπως εδω, μου χει δημιουργηθει η εντυπωση, οτι πρεπει να εισαι πολυ καλος κιθαριστας, γιαυτο ρωτησα αν εχεις δικο σου βιντεο. Τα κομματια σου μπορω να τα ακουσω καπου?
    οτι θες πμ! 8)

    Γιατι σε πμ???εμεις σε πηγαδι κατουρησαμε???θελω και εγω να ακουσω δικο σου υλικο!!!!
Σελίδες: