Σελίδες:
  • #1 από giannis70 στις 11 May 2008
  • Exει ακουσει κανεις αυτον τον mesa?
    http://www.mesaboogie.com/Product_Info/Out_of%20_Production/Subway_Series/Subway_Blues/subway_blues.html
    Παω για αγορα 15αρι λαμπατου για blues/jazz καταστασεις...
    Στοχος ειναι ο Blues junior, αλλα αν ξερει καποιος πληροφοριες για το subway blues,ακουω...μαλλον διαβαζω!
  • #2 από profsokin στις 11 May 2008
  • Αυτός έχει γύρω στα 500$; Έτσι είδα στο harmony central.. Δεν ήξερα ότι η Μesa βγάζει ενισχυτές σ'αυτά τα λεφτά.. Στο site πάντως λέει out of production
  • #3 από giannis70 στις 11 May 2008
  • ο thomann παντως δεν τον εχει στον καταλογο...οντως και εγω δεν ειχα ιδεα για την υπαρξη τετοιου ενισχυτη απο τη mesa...τυχαια επεσα πανω...
  • #4 από johnD στις 11 May 2008
  • Έχω παίξει επί ώρες με το συγκεκριμένο, είναι πολύ πολύ δυνατός με πολλά μεσαία κ τα καθαρά του θολώνουν σχετικά γρήγορα όσο ανεβάζεις ένταση, μην περιμένεις δηλαδή crystal clear καθαρά. Αυτό βέβαια δεν το λέω ως κακό, γούστα είναι αυτά...
    Εάν σε ενδιαφέρει μπορώ να σε φέρω σε επαφή με το φίλο-ιδιοκτήτη (δεν ξέρω αν τον πουλάει). Later.
  • #5 από The common cunning linguist στις 16 May 2008

  • Παιδιά ο ενισχυτής δεν βγαίνει πλέον εδώ και πολλά χρόνια. Και στην Ευρώπη δύσκολα να βρεις, αν και βλέπω κατά καιρούς στο Γερμανικό ebay.

    Αν πάντως διαθέτεις λίιιιγο περισσότερα, κοίτα για κανέναν Studio 22 καλύτερα.
  • #6 από profsokin στις 16 May 2008
  • Πόσο έχει ο Studio 22; Δεν τον βρήκα πουθενά..
  • #7 από Gabriel6th στις 17 May 2008
  • Ο στουντιο 22 είναι τύπου μαρκ?
  • #8 από Raz στις 17 May 2008
  • Πόσο έχει ο Studio 22; Δεν τον βρήκα πουθενά..
    Πρίν κάποιο καιρό πουλιόταν νομίζω ένας στο φόρουμ κάπου στα 800€ αν δεν κάνω λάθος..
Σελίδες: