Αποστολέας Θέμα: Σπασμένη (???) Les Paul  (Αναγνώστηκε 8860 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος themos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1005
  • Φύλο: Άντρας
  • Αγιάτρευτος ροκαμπιλάς
    • Προφίλ
    • Picos Apicos & The Pina Coladas
Απ: Σπασμένη (???) Les Paul
« Απάντηση #25 στις: 20/01/09, 19:09 »
Κι εγώ περιμένω αυτό το περίφημο mail από τη UPS για το μπέρδεμα που μου έτυχε (http://forum.kithara.gr/index.php?topic=71016.0) αλλά απ' ό,τι φαίνεται αργεί λίγο...έτσι κι αλλιώς είπανε 4 εργάσιμες, οπότε περιμένω μέχρι αύριο για να αρχίσω να εκνευρίζομαι.  :)
Picos Apicos & the Pina Coladas on the Web:

www.picosapicos.gr
MySpace
Facebook

Αποσυνδεδεμένος never

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 18
    • Προφίλ
Απ: Σπασμένη (???) Les Paul
« Απάντηση #26 στις: 20/01/09, 22:28 »
Tελικα αξιζει ρε παιδια η ταλαιπορια για να γλυτοσουμε χρηματα?
Ειμαι της γνωμης οτι ειναι λιγο ρισκο το να παραγγειλω μια κιθαρα που δεν την εχω πιασει στα χερια μου.......
Στην θεσσαλονικη τουλαχιστον σε τιμες μετρητης βρισκεις τιμες ιδιες με το thomann.

Φιλε apressa ελπιζω να γινει η δουλεια σου.

Αποσυνδεδεμένος themos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1005
  • Φύλο: Άντρας
  • Αγιάτρευτος ροκαμπιλάς
    • Προφίλ
    • Picos Apicos & The Pina Coladas
Απ: Σπασμένη (???) Les Paul
« Απάντηση #27 στις: 22/01/09, 19:46 »
Tελικα αξιζει ρε παιδια η ταλαιπορια για να γλυτοσουμε χρηματα?
Ειμαι της γνωμης οτι ειναι λιγο ρισκο το να παραγγειλω μια κιθαρα που δεν την εχω πιασει στα χερια μου.......
Στην θεσσαλονικη τουλαχιστον σε τιμες μετρητης βρισκεις τιμες ιδιες με το thomann.

Φιλε apressa ελπιζω να γινει η δουλεια σου.

Αν τις βρίσκεις στις ίδιες τιμές, δεν έχεις λόγο να παραγγείλεις από εξωτερικό, προφανώς  :).

Από τις κριτικές που έχει λάβει ο thomann κατά καιρούς, νομίζω ότι περιπτώσεις σαν τη δική μου και του appressas είναι μάλλον η εξαίρεση και όχι ο κανόνας.
Picos Apicos & the Pina Coladas on the Web:

www.picosapicos.gr
MySpace
Facebook

Αποσυνδεδεμένος if_it_is?

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 211
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Σπασμένη (???) Les Paul
« Απάντηση #28 στις: 23/01/09, 11:19 »
Ρε παιδιά με mail δεν ξέρεις ποτέ τι γίνεται.. Πάρε ένα τηλεφωνάκι τον Αγγελόπουλο και σε 3 μέρες το UPS θα είναι σπίτι σου! ;)

Αποσυνδεδεμένος themos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1005
  • Φύλο: Άντρας
  • Αγιάτρευτος ροκαμπιλάς
    • Προφίλ
    • Picos Apicos & The Pina Coladas
Απ: Σπασμένη (???) Les Paul
« Απάντηση #29 στις: 23/01/09, 14:42 »
Ρε παιδιά με mail δεν ξέρεις ποτέ τι γίνεται.. Πάρε ένα τηλεφωνάκι τον Αγγελόπουλο και σε 3 μέρες το UPS θα είναι σπίτι σου! ;)


O Αγγελόπουλος δε μου απάντησε στο mail δυστυχώς, ωστόσο η κοπέλα από το customer service απάντησε αυθημερόν...όταν άργησαν να επικοινωνήσουν μαζί μου από UPS, της έγραψα νέο e-mail, απάντησε επίσης την ίδια μέρα (ζητώντας πάλι συγγνώμη), λέγοντας ότι θα στείλει τα address labels για να μιλήσω απευθείας με την UPS. Τα οποία ήρθαν με το ταχυδρομείο την επόμενη (!) και η UPS θα έρθει σήμερα να παραλάβει το πακέτο.

Προς mods: Αν δεν έχουν αντίρρηση οι υπόλοιποι, για να μη γράφουμε τα ίδια σε δύο θέματα, προτείνω το παρόν θέμα και το αντίστοιχο με τη δικιά μου περίπτωση (http://forum.kithara.gr/index.php?topic=71016.0) να συγχωνευτούν και να γίνουν sticky στο "Καταστήματα, αγορά", ως οδηγός για την περίπτωση που ο thomann στέλνει ελλατωματικό προϊόν ή λάθος παραγγελία.
Picos Apicos & the Pina Coladas on the Web:

www.picosapicos.gr
MySpace
Facebook

Αποσυνδεδεμένος Απόλλων

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 5861
  • Φύλο: Άντρας
  • Μονίμως προβληματικός...
    • Προφίλ
Απ: Σπασμένη (???) Les Paul
« Απάντηση #30 στις: 23/01/09, 14:48 »
Προς mods: Αν δεν έχουν αντίρρηση οι υπόλοιποι, για να μη γράφουμε τα ίδια σε δύο θέματα, προτείνω το παρόν θέμα και το αντίστοιχο με τη δικιά μου περίπτωση (http://forum.kithara.gr/index.php?topic=71016.0) να συγχωνευτούν και να γίνουν sticky στο "Καταστήματα, αγορά", ως οδηγός για την περίπτωση που ο thomann στέλνει ελλατωματικό προϊόν ή λάθος παραγγελία.


Δεν είμαι σίγουρος αν θα ήταν χρήσιμο να συγχωνευτούν αυτά τα thread. Θα μπερδευτούν οι δύο συζητήσεις καθώς οι απαντήσεις θα μπουν σε χρονολoγική σειρά και ίσως να είναι δύσκολο να γίνει αντιληπτό σε ποιό από τα δύο θέματα αναφέρεται κάθε απάντηση.
« Τελευταία τροποποίηση: 23/01/09, 17:14 από Απόλλων »
Διψάς και δεν το ξέρεις...

Αποσυνδεδεμένος themos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1005
  • Φύλο: Άντρας
  • Αγιάτρευτος ροκαμπιλάς
    • Προφίλ
    • Picos Apicos & The Pina Coladas
Απ: Σπασμένη (???) Les Paul
« Απάντηση #31 στις: 23/01/09, 16:59 »
Προς mods: Αν δεν έχουν αντίρρηση οι υπόλοιποι, για να μη γράφουμε τα ίδια σε δύο θέματα, προτείνω το παρόν θέμα και το αντίστοιχο με τη δικιά μου περίπτωση (http://forum.kithara.gr/index.php?topic=71016.0) να συγχωνευτούν και να γίνουν sticky στο "Καταστήματα, αγορά", ως οδηγός για την περίπτωση που ο thomann στέλνει ελλατωματικό προϊόν ή λάθος παραγγελία.


Δεν είμαι σίγουρος αν θα ήταν χρήσιμο να συγχωνευτούν αυτά τα thread. Θα μπερδευτούν οι δύο συζητήσεις καθώς οι απαντήσεις θα μπουν σε χρονολιγική σειρά και ίσως να είναι δύσκολο να γίνει αντιληπτό σε ποιό από τα δύο θέματα αναφέρεται κάθε απάντηση.


Ναι, μάλλον έχεις δίκιο εφ'όσον είναι απαραίτητη η χρονολογική σειρά...πάντως ίσως το ένα από τα δύο καλό είναι να γίνει sticky για να μη ρωτάμε συνέχεια τα ίδια και τα ίδια κάθε φορά που γίνεται ένα λάθος από thomann.
Picos Apicos & the Pina Coladas on the Web:

www.picosapicos.gr
MySpace
Facebook

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
SG ή Les Paul;

Ξεκίνησε από Zoso « 1 2 » Τα καλύτερα...

28 Απαντήσεις
11340 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 05/02/04, 01:18
από H4RRY
2 Απαντήσεις
2403 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 15/03/06, 09:34
από Βραζίλης
5 Απαντήσεις
6032 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/02/06, 16:59
από pureanalog
5 Απαντήσεις
2438 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 05/02/06, 18:26
από anthrakoryxos
6 Απαντήσεις
3413 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 10/01/08, 19:26
από Ο Νέος Κιθαρωδός
4 Απαντήσεις
2561 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 03/04/08, 19:51
από Dark_kronos
7 Απαντήσεις
3491 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 26/04/08, 00:11
από pa...
14 Απαντήσεις
5656 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/06/08, 00:22
από LITTLE-john
10 Απαντήσεις
4612 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 26/09/10, 22:01
από Βραζίλης
0 Απαντήσεις
1616 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/03/14, 14:43
από ΧΩΡΙΑΤΗΣ