Σελίδες:
  • #1 από Kiratzoharris στις 09 Mar 2009
  • Η πρωτη ανακοινωση για το rockwave..

    http://www.rocking.gr/article5553.php

    ΚΑΚΟ το billing μεχρι στιγμης για μενα(μιας και motley πολλοι θελουν να δουν).Θα παω μονο και μονο για Voivod και ελπιζοντας να ανακοινωθει και τιποτα αλλο καλο εκεινη τη μερα.

    Gogol bordelo και Moster magnet...χαχαχαχαχαα πιο συχνα να τους φερνετε ;D
  • #2 από penoktonos στις 09 Mar 2009
  • Motley Crue?
    είδα καλά?!
    εδώ το σκεφτόμαστε...!!!  :D
  • #3 από master of puppets στις 09 Mar 2009
  • xmmmmmmmmmm.....μετρια πραγματα.....έχω ξαναδει placebo, wasp....βέβαια δεν θα με χαλούσε να ξαναδω αν οι τιμες είναι σε λογικά πλαίσια.....και επίσης δεν θα με χαλούσε καθόλου να δω motley crue......αναμένουμε τιμές και βλέπουμε....


    edit....μόλις πρόσεξα τις τιμές....δεν είναι τρομακτικά άσχημες...θα το σκεφτώ....
  • #4 από s.s. στις 09 Mar 2009
  • Ιδιαίτερα φτωχο το billing καθώς προσωπικα δεν μου λένε πολλά οι crue(βασικά τους σιχαίνομαι) ενώ arch enemy θα προτιμούσα να τους δώ μόνους.θα το σκεφτώ πάντως για την πρώτη μέρα γιατί είχα χάσει πέρσυ gogol ενώ moby και placebo ακούγονται ευχάριστα.Πάντως τρελή ξενέρα για αυτούς που περίμεναν slipknot.
  • #5 από Kelly Z στις 09 Mar 2009
  • δεν με ενθουσιαζει κατι μεχρι στιγμης (γουστα ειναι αυτα) , να δουμε τι αλλο θα κλεισουν και βλεπουμε
  • #6 από \Be .a. sT/ στις 09 Mar 2009
  • VOIVOD και τα μυαλά στο mixer.
    Ολοι οι παλιο(γεροι)thrashades της ηλικίας μου ;D, θα βγάλουμε τρελλά γουστα. 8)
    Τribal convictions ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεε >:D
  • #7 από Angel~Archo στις 09 Mar 2009
  • Οι Motley Crue είναι ένα δελεαστικό όνομα ,αλλά για να δουμε τί άλλο μπορεί να ανακοινωθεί μέχρι τότε
  • #8 από Fteo στις 09 Mar 2009
  • Duffy!!!!!
    The Killers!!!!!!!!!!
    Βάλε μου μέσα και λίγο Franz Ferdinand που έβγαλαν καινούριο άλμπουμ να νιώσω λίγο mainstream-ίλα και εγώ σαν Ευρωπαίος (λέμε τώρα...)
  • #9 από philip the great στις 09 Mar 2009
  • περιμενα πολλα παραπανω για το Rockwave φετος....αλλα τελικα επεσα εξω..... :( :-\......μεχρι τωρα κανενα συγκροτημα δεν με ενθουσιαζει.....πολυ μετρια τα πραγματα....
  • #10 από Raz στις 09 Mar 2009
  • 29 με Motley Crue, WASP και Arch Enemy.. mmmmmm :P
  • #11 από TheVrachnoprofiter στις 10 Mar 2009
  • Αν και η Metal μέρα κάτι λέει... ποτέ ξανά στο χωράφι.
  • #12 από darthvader8119 στις 10 Mar 2009
  • καθε βδομαδα να παιζανε οι WASP εγω θα πηγαινα!!!

  • #13 από Garvin στις 11 Mar 2009
  • ρε παιδια,με ολο το σεβασμο,αλλα τι να δουμε απο τους motley crue?
  • #14 από mace στις 11 Mar 2009
  • Χμμμμ...μαλλον οχι και πολλα....αλλα ελπιζω να τα σπασουν οι Voivod που γουσταρω τρελα....να ερχονταν και Mekong Delta !!!!!
  • #15 από Kiratzoharris στις 11 Mar 2009
  • Ηρθαν το χειμωνα οι Mekong delta προσπαθησα να παω αλλα λεφτα δεεεν...Eτσι παμε για VOIVOD ΣΤΟ ΚΑΤΑΜΕΣΗΜΕΡΟΟΟΟΟΟ ;D

    Οι Motley ουτε εμενα μ αρεσουν αλλα δεν ειναι και  νεκροι εντελως(παραδειγμα twisted sister).Βγαλαν δισκο και οπως λεγεται πολυ καλο.Οπως και ο sixx.

    EDIT ΚΑΙ MASTODONNNN ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙ 8)
  • #16 από hot_sauce (φλουτσ) στις 12 Mar 2009
  • ψήνομαι για εισητήριο 3ημέρου...
    τα υπόλοιπα ονόματα πότε?
  • #17 από Angel~Archo στις 12 Mar 2009
  • Αντε να δουμε ποσα θα μας παρουν και φετος.... ;D
  • #18 από hot_sauce (φλουτσ) στις 12 Mar 2009
  • αν το πάρεις νωρίς 100...

    αλλά δν θα πάω ACDC..

  • #19 από Angel~Archo στις 12 Mar 2009
  • Εμμ...το θεμα ειναι γι'αυτους που εχουν ηδη βγαλει εισητηριο για τα μεγαθηρια.. :P
  • #20 από hot_sauce (φλουτσ) στις 12 Mar 2009
  • Χεχε...
    τα ίδια θα δώσουμε...
    δν θα παω "ACD" θα πάω σε 2-3 άλλες και θα ρθουμε στα ίσα...! ;)
  • #21 από s.s. στις 16 Mar 2009
  • Όπως αναμενόταν τις τελευταίες μέρες ανακοινώθηκαν οι slipknot headliners τη μέρα των mastodon http://www.rocking.gr/article5579.php .
    Τώρα γίνεται πραγματικά ενδιαφέρον αν και διατηρούσα μέχρι το τέλος κάποιες κρυφές ελπίδες για machine head :-\
  • #22 από gers στις 16 Mar 2009
  • Και η απογοήτευση συνεχίζεται... Δε λέω ότι κάποια ονόματα δεν είναι καλά αλλά άλλα περίμενα...
  • #23 από Kelly Z στις 16 Mar 2009
  • mmm..δεν με τρελαινει κατι για να σπευσω.........
  • #24 από hot_sauce (φλουτσ) στις 16 Mar 2009
  • καλάα..βγάλαν το 3ήμερο εισητήριο και θα πουλάνε μόνο 4ήμερο με 120Ε?
  • #25 από let me know 796 στις 16 Mar 2009
  • λοιπον οι mastodon θα παιξουν μαζι με metallica http://www.mastodonrocks.com/tour καποιες συναυλιες.το θεμα ειναι οτι ερχονται στο rockwave
     μαζι με τους slipknot http://www.didimusic.gr/main.html και αν και δεν εχει ανακοινωθει πιστευω οτι θα ερθουν και οι metallica.
    ''στασου τουρκο να γεμισω'' αντε να γουσταρουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Σελίδες: