Σελίδες:
  • #1 από Mrs Brightside στις 06 Feb 2011
  • Οι φήμες δίνουν και παίρνουν πάλι φέτος, αλλά δεν βλέπουμε πουθενά καμία ανακοίνωση για κάποιο όνομα.  ::)
    Τι λέτε να μας φέρουν φέτος; Έχει ακούσει κανείς τίποτα ενδιαφέρον; Εγώ (όπως έγραψα και στο προηγούμενο θέμα :P ), διαβάζω συνεχώς φήμες για Muse, κάτι το οποίο θέλω πάρα πολύ!  :D Επίσης και για soad λέγανε κάπου αλλά δεν το κόβω... :-\
    Τες πα εσείς τι λέτε; (κουβέντα να γίνεται ε! ;) )
  • #2 από YmiRLinG στις 07 Feb 2011
  • SOAD μπα... Ανάλογα αν θα έρθει το Sonisphere μπορεί να δούμε maiden ή slipknot. Δεν μπορώ αν σκεφτώ άλλο όνομα αυτή τη στιγμή.
  • #3 από Mrs Brightside στις 07 Feb 2011
  • Μια που λες για sonisphere: http://www.soccerplus.gr/article/poia-sygkrotimata-tha-mas-kanoyn-tin-timi
    Ελπίζω αν γίνει κάτι τέτοιο, να είναι δύο μέρες και οι muse να είναι headliners γιατι θα ξενερώσω να τους δω support! :-\ (αν και μου αρέσουν οι maiden γενικά).
  • #4 από gers στις 08 Feb 2011
  • Iron Maiden headliners και Muse support είναι λίγο άκυρο από την άποψη ότι ουδεμία σχέση έχουν τα 2 συγκροτήματα μεταξύ τους...

    Και μια δική μου wishlist.. ;D
    -Motorhead
    -Monster Magnet
    -Airbourne
    -Nightstalker (να βάλουμε και καναν ντόπιο)

    Motorhead πάντως θα δούμε φέτος κατά πάσα πιθανότητα... 8)
  • #5 από Eagle Of Kamelot στις 08 Feb 2011
  • Motorhead το ψηνω εδω και χρονια, αλλα δε λενε να ερθουν...
  • #6 από Rosstrobon στις 08 Feb 2011
  • Motorhead και Maiden σίγουρα.Δυστυχώς δεν έχω δει κανέναν από τους 2.

    Φυσικά Roger Waters.Άμα γίνει,θα πραγματοποιηθεί ένα όνειρο ζωής. :)
  • #7 από Mrs Brightside στις 08 Feb 2011
  • Λογικά αν παίξουν στο sonisphere οι 2 μπάντες, θα είναι διαφορετικές μέρες, αφού έχουν κ οι 2 μεγάλο stage και ετερόκλητο κοινό και γενικότερα είναι άσχετες μεταξύ τους...
    Τες πα και η δική μου wishlist.. :P
    Headliners: Muse
    Support:
    Lily Allen
    Terra Naomi
    James
    Biffy Clyro
    Arctic Monkeys
  • #8 από Mrs Brightside στις 25 Feb 2011
  • http://e-tetradio.gr/ar4733el_kaioimusestoterravibe.html
    Άντε να βγει καμιά ανακοίνωση... Έχουμε κ μια δουλειά, πρέπει να κανονίσουμε άδειες... ::) :P
  • #9 από onfire στις 26 Feb 2011
  • για peppers πως το βλεπετε; οχι επειδη το ευχομαι καθε χρονο αλλα επειδη λενε οτι θα εχουν καινουρια κυκλοφορια το καλοκαιρι.
  • #10 από hot_sauce (φλουτσ) στις 26 Feb 2011
  • για peppers πως το βλεπετε; οχι επειδη το ευχομαι καθε χρονο αλλα επειδη λενε οτι θα εχουν καινουρια κυκλοφορια το καλοκαιρι.

    εγώ έχω ξενερώσει με το θέμα
    δεν πιστεύω πως θα έρθουνε ποτέ....
  • #11 από onfire στις 26 Feb 2011
  • μην εισαι και τοσο απαισιοδοξος. μολις πατησουν τα 65 θα τους φερουν με τιμη και δοξα ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ!!!
    Φανταζομαι και διαφημηση α λα bon jovi με ραδιοφωνα, διαγωνισμους κτλ κτλ
  • #12 από s.s. στις 15 Mar 2011
  • #13 από hot_sauce (φλουτσ) στις 15 Mar 2011
  • ντάξει...
    έχουν ρίξει πολύ το "μέγεθος" των εμφανιζόντων....
    αλλά για τις τιμές του εισητηρίου αξίζουν συγχαρητήρια....
    θα μου πεις πως χωρίς τεράστια ξένα ονόματα αναμενόμενο ήταν....

    αλλά μήπως δεν έχουν κλείσει ακόμα οι headliners?
  • #14 από gers στις 15 Mar 2011
  • Kyuss????????
    Monster Magnet??????????
    Flogging Moly??????????
    Therapy??????????


    MAKRAN TO KALYTERO ROCKWAVE REEEE!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

    kai i timi apsogi!
  • #15 από hot_sauce (φλουτσ) στις 15 Mar 2011
  • έχω "ακουστά" μόνο τους monster magnet....
    καλά να περάσεις gers.....
  • #16 από gers στις 15 Mar 2011
  • Άκου και τους άλλους και θα περάσουμε όλοι καλά.. 8)
  • #17 από YmiRLinG στις 15 Mar 2011
  • Άκου και τους άλλους και θα περάσουμε όλοι καλά.. 8)
    +1
  • #18 από Eagle Of Kamelot στις 15 Mar 2011
  • Eνα ακομα αδιαφορο rockwave...keep walking!
  • #19 από TheVrachnoprofiter στις 15 Mar 2011
  • Έχω κατέβει ήδη, μόνο για Flogging Molly και Gogol Bordello. Βασικά δεν χρειαζόμουν καν Gogol.
  • #20 από s.s. στις 16 Mar 2011








  • #21 από Mrs Brightside στις 16 Mar 2011
  • Παιδιά ντάξει αράξτε όσοι δεν σας αρέσει, δεν σας υποχρέωσε κανένας να πάτε... ::)
    Προσωπικά ξεχωρίζω αρκετά ενδιαφέροντα ονόματα και ακόμη πιο ενδιαφέρουσα τιμή,  ;) οπότε πολύ πιθανό να οργανώσω καμιά εκδρομούλα με παρέα και φέτος!!  :D :D
  • #22 από onfire στις 16 Mar 2011
  • Oχι οτι με χαλαει, αλλα kyuss θα εχει και στις 25/3 και στο rockwave? Βεβαια εχω ακουσει οτι η τωρινη συναυλια ειναι sold out οπωτε  πρεπει να υπαρχει ζητηση...
    Γενικά παρα την ελλειψη ονοματων του μεγεθους που ειχαμε καλομαθει τα τελευταια χρονια, με αυτη την τιμη εισητηριου και αυτα τα γκρουπ εχω ηδη φυγει! Monster magnet, cake - πολλα γλεντια!
  • #23 από s.s. στις 16 Mar 2011
  • #24 από gers στις 16 Mar 2011
  • Ωραία, οι γκρουπάρες θα εμφανιστούν μαζί σε μια μέρα (για τους therapy είχα αμφιβολία γιατί για τους stonerάδες λογικό ήταν)..

    Φίλε onfire, είναι πραγματικά πολλοί αυτοί που δεν πρόλαβαν να πάρουν εισιτήριο για kyuss στις 25/3 (ποιος περίμενε sold out 40 μέρες πρίν?!?) οπότε η είδηση ήταν ευχάριστη όσο δεν πάει...
  • #25 από YmiRLinG στις 16 Mar 2011
  • Εγώ λοιπόν που δεν περίμενα 40 μέρες πριν να είναι sold out και δεν έχω εισιτήριο 3 ιουλίου θα είμαι εκει :P Μόνο το headline από gogol με χάλασε.
Σελίδες: