Αποστολέας Θέμα: ΓΕΊΩΣΗ ΚΑΙ....Δ.Ε.Η.  (Αναγνώστηκε 1914 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος MiXoLydian

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 56
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
ΓΕΊΩΣΗ ΚΑΙ....Δ.Ε.Η.
« στις: 06/02/10, 22:05 »
Πριν δυο χρόνια, ( Δηλ. πριν ανακαλυψω την πραγματικη αιτια του φοβερου μου προβληματος ),δηλαδη,  ενω εχω σταθεροποιητες επαγγελματικους, βρογχους γειωσης και ενα σωρο πατεντες, δεν μπορουσα να ακουμπησω κιθαρα, μικροφωνο κ.λ.π, χωρις να εχω τα τσιριγματα που προκαλει η κακη γειωση, μεχρι παπα σκεφτηκα να φωναξω, ( πλακα κανω ). Μια ωραια ασχετη ημερα, ακουω να γινεται χαμος, κομπρεσέρ, μπουλντοζες και να εχουν σκαψει ολη τη πλευρα του δρομου και μπροστα απο τη πορτα μου,σε αρκετα μεγαλο βαθος. Βγαινω μαζι με τη καλη μου, τι να δω, ολα τα υπογεια καλωδια σε αθλια κατασταση και να βρεχονται απο διαρροες αποχετευσεων, χαλι μαυρο. Οι υπευθυνοι που για πρωτη φορα πραγματικα δουλεψαν αψογα, τα ξηλωσαν και εβαλαν πολυ καλα υλικα, σφραγισαν και την τροφοδοσια του σπιτιου με ενα σουπερ μαντεμενιο τεραστιο καλυμα,(δεν εχω ξαναδει τετοιο πραγμα ) και ως δια μαγειας!!!!, τερμα τα προβληματα γειωσης. Το αναφερω, γιατι πραγματι δεν πηγε το μυαλο μου σε κατι τετοιο, αλλα αμα δειτε οτι τα προβληματα γειωσης επιμενουν, υπαρχει και αυτος ο παραγων, παρτε τη ...Δ.Ε.Η   


Edit Freemid: Καλα, δεν ειναι αναγκη να γραφουμε και με bold!
« Τελευταία τροποποίηση: 06/02/10, 22:28 από freemind »
DrRaTnaBolenaTh

Αποσυνδεδεμένος MiXoLydian

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 56
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΓΕΊΩΣΗ ΚΑΙ....Δ.Ε.Η.
« Απάντηση #1 στις: 09/02/10, 20:11 »
Παρ ολ αυτα το θεμα ειναι σοβαροτατο. ::) λες να μη φωναζω, οτι πεις φρεεμαιντ :-X, αλλα αμα το εβλεπες ισως να φωναζες, λιγο και εσυ. ;D
 
DrRaTnaBolenaTh

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
9 Απαντήσεις
3915 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 01/05/09, 18:56
από theodoropoulos
8 Απαντήσεις
4536 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 31/12/09, 10:07
από edgar_jp ♫
30 Απαντήσεις
17484 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 10/09/14, 21:54
από Gyperboloid
8 Απαντήσεις
12592 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 28/03/13, 16:59
από kkmspm (φλουτσ)
8 Απαντήσεις
4737 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 24/02/16, 14:53
από neeckos