Αποστολέας Θέμα: Αναβαθμιση του μηχανοκινητου αθλητισμου στην Ελλαδα?  (Αναγνώστηκε 17759 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Ναι ξερω σας εχω πρηξει με τετοια θεματα(Ακροπολις κλπ) αλλα οι τρελα δεν περνιεται!
Ελληνικη ομαδα στο Α1 GP δλδ το παγκοσμιο εθνικο πρωταθλημα με εναν τυπο φορμουλας.
http://www.rally.gr/default.asp?menu_code=race-other-news-article&article_id=11036&race_id=0
Πιθανοτητες διεξαγωγης champ cars στην Ελλαδα και προσπαθεια συμμετοχης γνωστου νεαρου και πολυ καλου Ελληνα οδηγου στο θεσμο.
http://www.rally.gr/default.asp?menu_code=race-other-news-article&race_id=0&article_id=11178

Αυτες ειναι δυο κινησεις που δεν ειχαν γινει ποτε ως σημερα στο φτωχο και αμοιρο Ελλαντα..Το μονο που ονειρευομαστε ειναι μια πιστα F1 χωρις να σκεφτομαστε τις βασεις.Τα τελευταια χρονια ομως αν και τα εσωτερικα πρωταθληματα του μηχανοκινητου πανε κατα διαολου(αφηστε τα πρωτογνωρα ατυχηματα) υπαρχουν καποιες κινησεις προς τα εξω.Ιδη καποιοι οδηγοι(2 για την ακριβεια ???)  μας με χρηματοδοτηση απο την ΕΘΕΑ(δεν θυμαμαι τα αρχικα :P)τρεχουν σε καποια ευρωπαικα πρωταθληματα και τωρα εχουμε και ομαδα στην Α1.Μεχρι και το Πακισταν ειχε απο περυσι και εμεις αρνουμασταν να αγορασουμε τη θεση..Ε βεβαια εμας μας νοιαζει μονο η στρογγυλη θεα..
Τεσπα...Ας μην μακρυγορω..Βλεπω φως στην υποθεση..Οι οδηγοι που συμμετεχουν και στο Α1 αλλα και αυτος που παει προς Champ cars ειναι πολυ καλοι.Αν καταφερουμε και παρουμε καποια προβολη θα ειναι καλο.Ισως καταφερουμε να φερουμε σιγα σιγα αγωνες ευρωπαικους παγκοσμιους και τελος καμια Φ1 και εδω.Εχουμε το Ακροπολις βεβαια...Και αυτο παραμελημενο...F1 θες? :PΕιμαστε ελληνες ειμαστε μονο για γκλαμουρ..

Τλκ το εβαλα το θεμα..δεν νομιζω να το διαβασει και κανεις ομως..
Για οποιον το διαβασε σορυ για μερικα πικροχολα σχολια..αλλα με τρωει το δικιο με αυτο το αθλημα στη χωρα μας..
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Kerwyn

  • The Epic Rogue
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 661
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Πες τα ρε Τζόνυ...Υπάρχουν κι άλλοι τρελοί μαζί σου!
Μεγαλύτερη παρακμή γνωρίζει και το (πάλαι ποτέ) Π.Π. Μοτοσυκλέτας...Απορώ μερικές φορές γιατί συνεχίζουν αυτοί οι άνθρωποι και ασχολούνται ακόμα με κάτι που όλοι οι άλλοι το έχουν διαγράψει ηθελημένα ή μη από το μυαλό τους...Η απάντηση είναι μια: Έχουν κ@υλα με αυτό...Αλλά δεν φτάνει μόνο αυτό...
Let me bleed inside your arms and let me die beneath your eyes...

Αποσυνδεδεμένος Staggάρης

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 185
  • Φύλο: Άντρας
  • και όχι Tsaggάρης
    • Προφίλ
    • Karting
Ναι ξερω σας εχω πρηξει με τετοια θεματα(Ακροπολις κλπ) αλλα οι τρελα δεν περνιεται!
Ελληνικη ομαδα στο Α1 GP δλδ το παγκοσμιο εθνικο πρωταθλημα με εναν τυπο φορμουλας.
http://www.rally.gr/default.asp?menu_code=race-other-news-article&article_id=11036&race_id=0
Πιθανοτητες διεξαγωγης champ cars στην Ελλαδα και προσπαθεια συμμετοχης γνωστου νεαρου και πολυ καλου Ελληνα οδηγου στο θεσμο.
http://www.rally.gr/default.asp?menu_code=race-other-news-article&race_id=0&article_id=11178

Αυτες ειναι δυο κινησεις που δεν ειχαν γινει ποτε ως σημερα στο φτωχο και αμοιρο Ελλαντα..Το μονο που ονειρευομαστε ειναι μια πιστα F1 χωρις να σκεφτομαστε τις βασεις.Τα τελευταια χρονια ομως αν και τα εσωτερικα πρωταθληματα του μηχανοκινητου πανε κατα διαολου(αφηστε τα πρωτογνωρα ατυχηματα) υπαρχουν καποιες κινησεις προς τα εξω.Ιδη καποιοι οδηγοι(2 για την ακριβεια ???)  μας με χρηματοδοτηση απο την ΕΘΕΑ(δεν θυμαμαι τα αρχικα :P)τρεχουν σε καποια ευρωπαικα πρωταθληματα και τωρα εχουμε και ομαδα στην Α1.Μεχρι και το Πακισταν ειχε απο περυσι και εμεις αρνουμασταν να αγορασουμε τη θεση..Ε βεβαια εμας μας νοιαζει μονο η στρογγυλη θεα..
Τεσπα...Ας μην μακρυγορω..Βλεπω φως στην υποθεση..Οι οδηγοι που συμμετεχουν και στο Α1 αλλα και αυτος που παει προς Champ cars ειναι πολυ καλοι.Αν καταφερουμε και παρουμε καποια προβολη θα ειναι καλο.Ισως καταφερουμε να φερουμε σιγα σιγα αγωνες ευρωπαικους παγκοσμιους και τελος καμια Φ1 και εδω.Εχουμε το Ακροπολις βεβαια...Και αυτο παραμελημενο...F1 θες? :PΕιμαστε ελληνες ειμαστε μονο για γκλαμουρ..

Τλκ το εβαλα το θεμα..δεν νομιζω να το διαβασει και κανεις ομως..
Για οποιον το διαβασε σορυ για μερικα πικροχολα σχολια..αλλα με τρωει το δικιο με αυτο το αθλημα στη χωρα μας..



Συμφωνώ με όλα όσα λες... και ιδιαίτερα αυτό περι στρογγυλής θεάς.... Ξεκολλάτε ρεεεεεεεε
Δεν παρακολουθούν και πολλοί μηχανοκίνητο αθλητισμό αλλά υπάρχουν πολλοί μάγκες με μηχανάκια κτλ... ειδικά στα χωριά ... αλλά αυτό είναι άλλο....

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Το θεμα ειναι οτι ο ελληνας δεν εχει καταλαβει οτι οι αγωνες δεν ειναι μονο τα ατυχηματα του star channel :P αλλα οτι μεσα απο τους αγωνες προοδευει η τεχνολογια των απλων αυτοκινητων και δημιουργειται αυτοκινητιστικη παιδεια..Αποτελεσμα ειναι και η μειωση των ατυχηματων στους δρομους.Εμεις εχουμε μεινει ακομα στο 1960 ομως.
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος mogli

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 156
  • Φύλο: Άντρας
  • η γνώση και η αμάθεια πληρώνονται
    • Προφίλ
ο ελληνας ειναι πισω.μεχρι και η ουγγαρια εχει πιστα φορμουλα1 και εμεις εδω την καλυτερη πιστα την εχουμε στα μεγαρα και στις σερρες(πιστες για ποδηλατα).θελαμε και ολυμπιακους τρομαρα μας
μέσα απ'τα σκοτάδια κι απ'το φως ξεπηδώ σα γελοτοποιός με τον εαυτό μου έχω γίνει ένα και ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΙΟΝΙ ΚΑΝΕΝΟΣ!!Στα παιχνίδια όλων σας έκανα χαλάστρα για κανέναν πού**η δε θυσιάζομαι{....}ειν'η ζωή μια φυλακή και τα κλειδιά χαμένα.....

Αποσυνδεδεμένος Kerwyn

  • The Epic Rogue
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 661
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
ο ελληνας ειναι πισω.μεχρι και η ουγγαρια εχει πιστα φορμουλα1 και εμεις εδω την καλυτερη πιστα την εχουμε στα μεγαρα και στις σερρες(πιστες για ποδηλατα).θελαμε και ολυμπιακους τρομαρα μας

Η πίστα στις Σέρρες, όταν φτιάχτηκε ήταν μια χαρά...Όχι οτι ήταν για F1 και MotoGP, αλλά ήταν αξιόλογη...Δυστυχώς, δεν υπήρξαν ποτέ οι γνώσεις και η διάθεση ώστε να συντηρηθεί σωστά και υπεύθηνα από κανέναν...Παραμένει όμως μια πίστα για να ξεσκάνε διάφοροι και για την διεξαγωγή του (γελάστε ελεύθερα!) Πανελληνίου Πρωταθλήματος Ταχυτήτας...
Let me bleed inside your arms and let me die beneath your eyes...

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
ο ελληνας ειναι πισω.μεχρι και η ουγγαρια εχει πιστα φορμουλα1 και εμεις εδω την καλυτερη πιστα την εχουμε στα μεγαρα και στις σερρες(πιστες για ποδηλατα).θελαμε και ολυμπιακους τρομαρα μας

(γελάστε ελεύθερα!) Πανελληνίου Πρωταθλήματος Ταχυτήτας...
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!Το θεμα ειναι πως το πρωταθλημα ειναι ΤΟΣΟ κατεστραμενο και ερασιτεχνικο πια που κανενας οδηγος δεν ξοδευει τοσα λεφτα για να φτασει στις Σερρες και εκει εκει να τον δουν οι κλασικοι 10.(δεν κανω πλακα στους τελευταιους αγωνες τοσα ηταν τα εισητηρια)..Φτιαχτηκε αυτη η πολυ καλη πιστα το 1997 σε συνδυασμο με την κατωτερη πιστα των Μεγαρων και το πρωταθλημα εφυγε απο το πολεμικο αεροδριο της Τριπολης.Το θεμα ειναι οτι οι Τριπολιτσιωτες ενδιαφερονταν και πηγαιναν ενω οι Σερραιοι προτιμανε τα κυριακατικα πρωινα τους εναν καφε :P..Δλδ δεν υπαρχει ενδιαφερον.Ετσι σε συνδυασμο με αλλους παραγοντες το 2004 η κατασταση εφτασε στο απροχωρητο..Απο το 2005 ξανασυσταθηκαν νεες κατηγοριες και κανονισμοι που ομς δεν βοηθησαν ιδιατερα και τωρα ειμαστε σε μια χλιαρη κατασταση.ΚΡΙΜΑ ΚΡΙΜΑ ΚΡΙΜΑ.Και μου θελετε και πιστα f1...μονο γελια εδω..Με ποναει αυτο το θεμα :-\..Φαινεται οτι ο Ελληνας δεν λεει να ξεκολησει..Μονο τον ξερολα κανει σε μερικα πραγματα..
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Ρηνιώ-kouzoulotetia

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 415
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...and so it begins...
    • Προφίλ
για να σας καθησυχασω,θελω να σας ενημερωσω οτι τουλαχιστον 3 περιοχες στην Ελλάδα παλεουν το θεμα της πιστας μηχανοκινητου αθλητισμού.
μια απο αυτες ειναι και το Ηρακλειο Κρητης και ξερω τα πραγματα πολυ καλα..

δεν ειναι ομως τοσο ευκολο το θεμα..
τα χρηματα που απαιτουνται ειναι πολλλλα και χρειαζεται καλη οργανωση για να συγκεντρωθούν

το μονο που μπορω να σας πω προς το παρον ειναι οτι υπαρχουν ενδειξεις για θετικη εκβαση..

νεοτερα θα μαθετε την 1η Νοεμβριου ;)

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
χα!Θα αναφερω τις περιοχες της Πατρας της Κατερινης του Ορχομενου του Τυμπακιου ακομα και της Ροδου οπου υπηρχαν βλεψεις προεκλογικες υποσχεσεις κλπ.Να θυμησω την εποχη 1992 επι μητσοτακη και τις υποσχεσεις για πατρα οπως και την ενραξη και καλα των εργασιων στον Ορχομενο αλλα και το 2005 οπου ο Αβραμοπουλος εκανε γλειφτικες δηλωσεις παλι για Ορχομενο και Πατρα..Πραγματικα τους εχω σιχαθει..Το θεμα ομως δεν ειναι να γινει πιστα.Δλδ ας πουμε και οτι γινεται ενας αγωνας f1..Τι θα κερδισουμε???Την πολυκατοικια τη χτιζουμε απο τα θεμελια και οχι απο τον 6ο(γιατι στο ρετιρε ειναι τα ραλι ;D)..

Επισης Ρηνιω να σε ρωτησω κατι μπας και ξερεις.Αυτη η πιστα ,που ειναι στα χαρτια ακομα,ετοιμαζεται με προδιαγραφες φ1 η θα ειναι απλα αλλη μια πιστα?Αυτο απλα πληροφοριακα.

Σε λιγο θα ξαναρχισουν οι αγωνες στο Τατοι ετσι οπως παμε..Αλλα ξεχασα θα παραπανιουνται απο τις γυρω περιοχες(Κηφισια για παραδειγμα :P) για τον θορυβο.. :P

Eικονα απο ελληνικο αγωνα ταχυτητας στα Μεγαρα εν ετει 2006 8)
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Ρηνιώ-kouzoulotetia

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 415
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...and so it begins...
    • Προφίλ
όπως σωστα αναφερεις η Πατρα και ο Ορχομενος ειναι οι αλλες δυο περιοχες που προανεφερα μαζι με το Ηρακλειο Κρητης. στις δυο πρωτες ομως εχει σκαλωσει το θεμα.
το Ηρακλειο εχει ξεκινησει δυναμικα..
Επισης Ρηνιω να σε ρωτησω κατι μπας και ξερεις.Αυτη η πιστα ,που ειναι στα χαρτια ακομα,ετοιμαζεται με προδιαγραφες φ1 η θα ειναι απλα αλλη μια πιστα?Αυτο απλα πληροφοριακα.

ηδη εχουν γινει μελετες καταλληλοτητας χωρου,υποδομης ηλεκτροδοτησης κτλπ
και μαλιστα σε συνεργασια με το γραφειο που εφτιαξε την πιστα της Βαρκελωνης.
μιλαμε για πιστα που πληροι τις επισημες προδιαγραφες της F1
οποτε θα ειναι η 19η στον κοσμο ;)


Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Α ευχαριστω.Μια σημειωση ειναι οτι υπαρχουν πολλες παραπανω απο 18 με προδιαγραφες φ1 στον κοσμο απλα δεν ειναι μεσα στο πρωταθλημα. ;)
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος manitou

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 79
  • Φύλο: Άντρας
  • Ω μεγαλε Μανιτού!!!!
    • Προφίλ
συμφωνω με οτι εχετε πει. απλα θα προσθεσω οτι οι αγωνες motard καπως εχουν αναπτυχθει επειδη ειναι πολυ ευκολο να "δημιουργηθει" μια πιστα. εδω στη κρητη τουλαχιστον γινονται καμποσοι αγωνες με αρκετες συμετοχες και καμποσους θεατες.

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
συμφωνω με οτι εχετε πει. απλα θα προσθεσω οτι οι αγωνες motard καπως εχουν αναπτυχθει επειδη ειναι πολυ ευκολο να "δημιουργηθει" μια πιστα. εδω στη κρητη τουλαχιστον γινονται καμποσοι αγωνες με αρκετες συμετοχες και καμποσους θεατες.
Αυτο ειναι το clue προς το παρων.Δλδ οι φτηνοι αγωνες σε ολες τις μορφες ραλυ σπριντ για τα αυτοκινητα και μικρο διοργανωσεις οπως αυτη που λες για τις μοτοσυκλετες.Αλλωστε λεφτα για κατι παραπανω δεν υπαρχουν η δεν διαθετονται πια οποτε..(πωπω το χω σκισει το θεματακι..ολο δκες μου απαντησεις..)
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Kerwyn

  • The Epic Rogue
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 661
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
συμφωνω με οτι εχετε πει. απλα θα προσθεσω οτι οι αγωνες motard καπως εχουν αναπτυχθει επειδη ειναι πολυ ευκολο να "δημιουργηθει" μια πιστα. εδω στη κρητη τουλαχιστον γινονται καμποσοι αγωνες με αρκετες συμετοχες και καμποσους θεατες.


Το πρωτάθλημα Supermotard είναι κάτι το οποίο βρίσκεται σε συνεχή ανάπτυξη, όπως και ολόκληρη η κατηγορία μοτοσυκλετών αυτού του είδους.Ήδη η χώρα μας έχει ενταχθεί στο ημερολόγιο του Παγκοσμίου Πρωταθλήματος Supermotard, νομίζω εδώ και 2-3 χρόνια...Είναι πολύ εύκολο να δημιουργηθεί τέτοια πίστα, καθότι δεν χρειάζεται πολύ χώρο.Η πίστα που φιλοξενεί το Π.Π. Supermotard είναι μια απλή πίστα kart, με λίγο χωματάκι σε κάποια μέρη της...Πολύ απλά...
Let me bleed inside your arms and let me die beneath your eyes...

Αποσυνδεδεμένος ship_me_out!!!

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 465
  • Φύλο: Άντρας
  • ayeah ;-)
    • Προφίλ
    • www.in.gr
Ο νεος δημαρχος των Σερρων λεει οτι θα κανει το αυτοκινητοδρομια πιστα φορμουλα 1. Για αυτο τον ψηφισαμε.  Λετε να δουμε καμια μερα τον Αλονζο σε κανενα μπουγατσατζιδικο με καμια μπουγατσα στο χερι??? ;D ;D ;D
Μα εγω με εναν αγριο περηφανο χορό! σαν αετος πανω απ' τις λυπες θα πεταξω!
σιγα μην κλαψω! σιγα μην φοβηθω!
ΜΕΓΑΛΕ ΓΙΑΝΝΗ!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος Ρηνιώ-kouzoulotetia

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 415
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...and so it begins...
    • Προφίλ
Ο νεος δημαρχος των Σερρων λεει οτι θα κανει το αυτοκινητοδρομια πιστα φορμουλα 1. Για αυτο τον ψηφισαμε.  Λετε να δουμε καμια μερα τον Αλονζο σε κανενα μπουγατσατζιδικο με καμια μπουγατσα στο χερι??? ;D ;D ;D


δεν θελω να σε απογοητευσω...αλλα δεν προκειται να γινει στις Σερρες.. ;)

οσο για τον Αλονζο..μαλλον θα τρωνε τα εγγονια του τη μπουγατσα,μεχρι να κατασκευστει η πιστα.. :P

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Ο νεος δημαρχος των Σερρων λεει οτι θα κανει το αυτοκινητοδρομια πιστα φορμουλα 1. Για αυτο τον ψηφισαμε.  Λετε να δουμε καμια μερα τον Αλονζο σε κανενα μπουγατσατζιδικο με καμια μπουγατσα στο χερι??? ;D ;D ;D
Καλα παντα τετοιες μαλακιες λενε οι τοπικες αρχες.Λες και τωρα που εχετε πιστα πηγαινετε.. :P
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος ship_me_out!!!

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 465
  • Φύλο: Άντρας
  • ayeah ;-)
    • Προφίλ
    • www.in.gr
Σιγουρα και ΔΕΝ πηγαινω. Ειναι για φορμουλα3. Παντως σε σχεση με τις αλλες (ελληνικες) ειναι κορυφαια.
Σε σχεση με τις ενες ειναι μαλακια. Αν ομως γινοταν τετοια πιστα ελεγαν οτι θα ηταν εδω. ΑΑΑΑΑΑΑν γινοταν..... ;D ;D ;D ;D ;D
Μα εγω με εναν αγριο περηφανο χορό! σαν αετος πανω απ' τις λυπες θα πεταξω!
σιγα μην κλαψω! σιγα μην φοβηθω!
ΜΕΓΑΛΕ ΓΙΑΝΝΗ!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Παντως σε σχεση με τις αλλες (ελληνικες) ειναι κορυφαια.
Σε σχεση με τις ενες ειναι μαλ***α.
Ναι ειναι κορυφαια και καταντησε τριτοκοσμικη οπου οποτε διοργανωνεται αγωνας τελικα ακυρωνεται ή τρεχουν σε αυτο 5 αυτοκινητα.Και για αυτο φταιει σε μεγαλο βαθμο ο ελληνικος κοσμος που για να δει αγωνα χρειαζεται πανω απο 1000 ιππους :P..
Και μια διευκρυνιση δεν ειναι για φ3 η πιστα γιατι ΟΥΤΕ Φ3 εχουμε πια στην Ελλαδα...Ειμαστε για κλαματα!
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος ship_me_out!!!

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 465
  • Φύλο: Άντρας
  • ayeah ;-)
    • Προφίλ
    • www.in.gr
Θεωρητικα ειναι για f3. Πρακτικα, μερικες φορες γεμιζει η πολη απο 40-50δες που τρεχουν με τις μηχανες τους, και βλεπεις κατω απο τα ξενοδοχεια καααατι μηχαναρες...  8) 8) 8) 8)
Μα εγω με εναν αγριο περηφανο χορό! σαν αετος πανω απ' τις λυπες θα πεταξω!
σιγα μην κλαψω! σιγα μην φοβηθω!
ΜΕΓΑΛΕ ΓΙΑΝΝΗ!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Λοιπον ανακοινωση ο υποργος πολιτισμου(νομιζω) υπεγραψε για πιστα οποτε η πιστα θα γινει!Αλλα μην περιμενετε φ1 αυτη πρεπει να παρει εγκριση απο εκλιστον μερια..
Λοιπον τα προτεινομενα μερη ειναι με σειρα προτεραιοτητας
1.Πατρα



2.Ορχομενος






3.Κρητη
4Σερρες
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Staggάρης

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 185
  • Φύλο: Άντρας
  • και όχι Tsaggάρης
    • Προφίλ
    • Karting
Ναι, υπογράφτηκε  προεδρικό διάταγμα από τον Παπούλια, αλλά είναι σίγουρο ότι θα γίνει ?

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Κοιτα ειναι η πρωτη φορα που υπογραφτηκε προεδρικο διαταγμα.Τις αλλες φορες ηταν ή υποσχεσεις εξυπνων υπουργων βουλευτων κλπ ειτε κινησεις δημαρχων και ιδιωτων που ηθελαν να παρουν κανα ψηφο στις επικειμενες εκλογες.Θα δουμε.
Σημασια εχει πως εδω ουτε αγωνες εχουμε για να γινουν στην πιστα ουτε κοσμο να τους στηριξει.
Μια χαρα μας κανει για αυτο που εχουμε και τα μεγαρα.
Αλλα ετσι ειμαστε εδω παμε απο τα ψηλα στα χαμηλα.....
πορει ομως να φερουν κανα WTCC που ειναι πολυ καλο και εχει ανταγωνσιμο...να δουμε ομως...
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος ship_me_out!!!

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 465
  • Φύλο: Άντρας
  • ayeah ;-)
    • Προφίλ
    • www.in.gr
ΚΡΗΤΗ και ΣΕΡΡΕΣ αποκλειεται να γινει. Απεχουν πολυ απο την πρωτευουσα βλεπεις................ ::) ::) :P
Μα εγω με εναν αγριο περηφανο χορό! σαν αετος πανω απ' τις λυπες θα πεταξω!
σιγα μην κλαψω! σιγα μην φοβηθω!
ΜΕΓΑΛΕ ΓΙΑΝΝΗ!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΘΕΜΑ δεν καταλαβαινω τον χλευασμο...4000000(και λιγα λεω) ζουν στην Αθηνα μην πουμε για το αγωνιστικο κοινοι που συγκεντρωνεται σε Αθηνα Λαμια και Πυργο...
Τα ειδαμε με την πιστα..Αφου ο ιδιος λες οτι ποτε δεν ειχες παει..Οποτε με τον να γινει μια καλυτερη στο ιδιο μερος τι θα οφελησει?
Μιλαμε για το συγκεκριμενο θεμα ετσι..
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
37 Απαντήσεις
13238 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 24/11/03, 08:18
από Βραζίλης
12 Απαντήσεις
17543 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/12/07, 15:14
από get down
61 Απαντήσεις
42476 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 08/06/09, 14:55
από PapaRoach
10 Απαντήσεις
12029 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 11/09/06, 18:51
από andy I
6 Απαντήσεις
4521 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 06/12/06, 15:16
από BigBabol
13 Απαντήσεις
5294 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02/04/07, 23:20
από ilianthos-Kanlis
111 Απαντήσεις
45407 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 27/06/08, 23:41
από Mrs Brightside
7 Απαντήσεις
4716 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 27/02/08, 22:35
από profsokin
7 Απαντήσεις
11518 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 10/04/13, 12:51
από SlowYourselfDown
28 Απαντήσεις
11306 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 24/10/14, 02:43
από roussos