Αποστολέας Θέμα: Κακομοιρα goes Eurovision!  (Αναγνώστηκε 16977 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Κακομοιρα goes Eurovision!
« Απάντηση #25 στις: 28/02/08, 22:29 »
E τοτε οτι αρεσει στην πλειοψηφια να γινεται οποιο και αν ειναι το κοστος..
Νομίζω λέγεται ''δημοκρατία''...

Ομως δεν προσεξες κατι..Σου ειπα οτι και εγω βλεπω τον τελικο αλλα δεν σημαινει πως πρεπει να υποστηριζω αυτο το θεσμο..
Το πρόσεξα... Είναι διαφορετικό να μην υποστηρίζεις κάτι και διαφορετικό να στρέφεσαι εναντίον του (κι εδώ δεν αναφέρομαι μόνο σε σένα)...

Χαρακτηριστικο της ποιοτητας του ειναι οτι σοβαρα με αυτον ασχολουνται ολες οι βαλκανικες και οχι τοσο ανεπτυγμενες χωρες..Δειτε τι κανει Αγγλια,Γερμανια κλπ ::)
Είσαι λάθος... Εκτός κι αν θεωρείς πως χώρες όπως Ισπανία, Φινλανδία, Σουηδία, Πορτογαλία, Bέλγιο κλπ κλπ δεν είναι ανεπτυγμένες...
Κι απ ό,τι θυμάμαι, Αγγλία και Γερμανία στέλνουν κι αυτές αξιόλογα (για τα δεδομένα του θεσμού πάντα ::)) τραγούδια, εκτός από     1-2 εξαιρέσεις...


Η πλάκα είναι οτι η ΝΕΤ λίγο πριν το σόου της γιουροβύζιον, πρόβαλε την ελληνική ταινία "της κακομοίρας;D ;D ;D
;D ;D ;D



Αποσυνδεδεμένος Spell@lchemist!

  • Ο Γιόκας του Σατανούλη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1224
  • Φύλο: Άντρας
  • ουτε καν..
    • Προφίλ
Απ: Κακομοιρα goes Eurovision!
« Απάντηση #26 στις: 28/02/08, 22:33 »
εγω την βλεπω σχεδον παντα..ειναι πολυ διασκεδαστικο και γελοιο πολλες φορες,και μαζευομαστε παρεα και ριχνουμε γελιο...
αλλα ναι δεν ντρεπομαι να πω πως τελικο eurovision,δεν χανω σχεδον ποτε..
Το Πέπλο του Χθες, Σου Φέρνει Το Σήμερα, Μέσα Απ'τις Στάχτες του Πουθενά...Μήπως Σου Περισσεύει λίγο Ψωμί??

Αποσυνδεδεμένος Baphomet (Πέτρος)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1012
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Κακομοιρα goes Eurovision!
« Απάντηση #27 στις: 28/02/08, 22:35 »
εγω την βλεπω σχεδον παντα..ειναι πολυ διασκεδαστικο και γελοιο πολλες φορες,και μαζευομαστε παρεα και ριχνουμε γελιο...
αλλα ναι δεν ντρεπομαι να πω πως τελικο eurovision,δεν χανω σχεδον ποτε..


έτσι... άρτος (Pizza) και θεάματα (eurovision)  ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Κακομοιρα goes Eurovision!
« Απάντηση #28 στις: 28/02/08, 22:44 »
Gers δεν καταλαβαινω τι κριτικη περιμενεις να κανουμε στη Γιουροβιζιον..Τι να πουμε για τα αισχρα τραγουδια,την γελιοποιηση της μουσικης,τα τρελα εξοδα,την προωθηση υποκουλτουρας?Οχι αυτα δεν θα τα πω γιατι θα γελανε μαζι μου που καθομαι να ασχοληθω σοβαρα με εναν τοσο γελοιο θεσμο.Θα τον κριτικαρω οπως του αρμοζει.

Μεσα στο 80% αυτων που ειναι υπερ της Γιοροβιζιον ειμαι και εγω δηλαδη..Τουλαχιστον ετσι καταλαβα.

Συγνωμη ποτε Σουηδια,Ισπανια,Αγγλια και Γερμανια εστειλαν σοβαρα τραγουδια.Ειδικα απο Αγγλια θυμαμαι κατι μαθητριες και κατι αεροσυνοδους μονο μπογιατζηδες σε ντουετο με οικοδομους δεν ειχαν φερει.Επισης  αν παρακολουθησεις και λιγο κουτσομπολιστικα αυτο τον καιρο θα δεις οτι περιοδειες(διακοπες για αποστολες κλπ) για την ''εθνικη προωθηση'' κανουν οι χωρες που ειπα.

Δεχομαι να τη δειχνουν τη Γιουροβιζιον δεν ειπα οτι θα παω στην Ερτ να τους σταματησω αλλα δεν δεχομαι να με περνανε και για μ.....Α και πολυ που χ.... αν καερδισει η Ελλαδα..Να πεις οτι ηταν ποδοσφαιρο τουλαχιστον..

ΥΓ Α εννοειται φιλικα ε...Εισαι και παραμενεις καδιτης 8) :P
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Crossroad

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 573
  • Φύλο: Άντρας
  • I went down to the crossroads,fell down on my knee
    • Προφίλ
    • ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΜΟΥ
Απ: Κακομοιρα goes Eurovision!
« Απάντηση #29 στις: 28/02/08, 22:47 »
Eχουν λεφτα για πεταμα και οργανωνουν "πανηγυρακια" οπως ελεγε ο μακαριτης Μ. Χατζηδακης.
Ανεπτυγμενες χωρες ή οχι ,δεν εχει σημασια πια.....
Ninjammer | Guide | Blog

Αποσυνδεδεμένος Spell@lchemist!

  • Ο Γιόκας του Σατανούλη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1224
  • Φύλο: Άντρας
  • ουτε καν..
    • Προφίλ
Απ: Κακομοιρα goes Eurovision!
« Απάντηση #30 στις: 28/02/08, 22:51 »
εγω την βλεπω σχεδον παντα..ειναι πολυ διασκεδαστικο και γελοιο πολλες φορες,και μαζευομαστε παρεα και ριχνουμε γελιο...
αλλα ναι δεν ντρεπομαι να πω πως τελικο eurovision,δεν χανω σχεδον ποτε..


έτσι... άρτος (Pizza) και θεάματα (eurovision)  ;D ;D ;D

με πιανεις ;)  8) 8) :D
Το Πέπλο του Χθες, Σου Φέρνει Το Σήμερα, Μέσα Απ'τις Στάχτες του Πουθενά...Μήπως Σου Περισσεύει λίγο Ψωμί??

Αποσυνδεδεμένος Mrs Brightside

  • Illusion User
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1171
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...as we kiss goodbye the sun sets...
    • Προφίλ
Απ: Κακομοιρα goes Eurovision!
« Απάντηση #31 στις: 28/02/08, 23:30 »
Κι εγώ παρακολουθώ κάθε χρόνο τη γιουροβίζιον παρέα με φίλους, πίτσες, καμια μπύρα κ τα σχετικά. Δεν σημαίνει ότι την υποστηρίζω. Ούτε ότι την σνομπάρω. Δεν με ενοχλεί το ότι υπάρχει. Το κακό είναι ότι ξοδεύονται πολλά χρήματα για το τπτ, ενώ θα μπορούσαν να διατεθούν για σημαντικότερα πράγματα.
Πάντως, αν θες να ακουσεις μουσική, σίγουρα δεν θα δεις γιουροβίζιον...
...when the hardest part is over we'll be here and our dreams will break the boundaries of our fear...

http://www.facebook.com/TheKillersGreekFanClub
https://www.facebook.com/killersnerdia

Αποσυνδεδεμένος LuNaFrEaK

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 554
  • Φύλο: Άντρας
  • Spiral Out...
    • Προφίλ
Απ: Κακομοιρα goes Eurovision!
« Απάντηση #32 στις: 28/02/08, 23:39 »
Εγω παντως ακομα ακουω κ γουσταρω
Wild Dances

Τιρου ριρου!!!
We were all born screaming....

Αποσυνδεδεμένος Baphomet (Πέτρος)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1012
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Κακομοιρα goes Eurovision!
« Απάντηση #33 στις: 29/02/08, 02:33 »
Εγω παντως ακομα ακουω κ γουσταρω Wild Dances
Τιρου ριρου!!!


εδώ εμείς το παίζαμε και στα live μας μέχρι πρόσφατα  ;D ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος GermanRock

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 464
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Πλεον Μεταπτυχιακοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!
    • Προφίλ
Απ: Κακομοιρα goes Eurovision!
« Απάντηση #34 στις: 29/02/08, 10:26 »
Τελικα μαλλον ανοιξα τους ασκους του Αιολου με το θεμα κ με τον τιτλο... ::) Οσο αφορα το ονομα, μεχρι στιγμης ουτε οι φανς της δν μου την εχουν πει γι'αυτο. Ελεος, ουτε μια πλακιτσα δεν μπορουμε να κανουμε πια? :P

Γιουροβιζιον εστω για χαβαλε πανω-κατω ολοι βλεπουμε. Προσωπικα δεν περιμενω κ κατι σοβαρο απο αυτο το διαγωνισμο (αν κ κατα καιρους εχει βγαλει ωραια τραγουδακια), αλλα δε γουσταρω κ τα εντελως στημενα, κ στον προκριματικο ειχα την αισθηση πως Μαρτακης κ Χρυσπα ξεραν εξαρχης ποιος θα βγει κ ετσι δν μπηκαν καν στον κοπο να δειξουν ενθουσιασμο, οπως κ η Καλομοιρα στη συνεντευξη ειχε ενα υφακι λες κ το'χε δεδομενο. Μπορει κ να κανω λαθος, αλλα εμενα ετσι μου φανηκε.
I can't sleep alone anymore Need someone here with me,All I ever wanted and more My dreams are fighting for ...Never Ending Nightmare,Always there instead of you...MSG

Αποσυνδεδεμένος Mistral

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 861
  • 7 se pairnei aristera, mhn to zorizeis...
    • Προφίλ
Απ: Κακομοιρα goes Eurovision!
« Απάντηση #35 στις: 29/02/08, 11:52 »
Προσωπικά συμφωνώ με το ότι σε όποιον δεν αρέσει, απλά κλείνει την τηλεόραση ή αλλάζει κανάλι.
Τόση σαβούρα κυκλοφορεί. Ας δει κανά dvd...Μου θυμίζει αυτούς που λένε
"Τη σιχαίνομαι την Πάνια...αλλά τί να κάνω...είχα ανοιχτή την τηλεόραση και άκουγα χωρίς να θέλω", δήθεν για να καλύψουνε τον ξεπεσμό τους...
Προσωπικά όταν δεν μπορώ να δω κάτι, όταν με αηδιάζει απλά γυρίζω κανάλι...Τί πάει να πει "Είναι κρατική τηλεόραση και πληρώνω γι'άυτήν οπότε δικαιούμαι να βλέπω..."...??
Έλληνας πολίτης είσαι, ψηφίζεις, αλλά για τόσα και για τόσα δεν σε ρωτάνε που κάνουνε και στα τρώνε, η ελληνική τηλεόραση και η Eurovision σε μάρανε κυρία μου που λέει και ο Λαζόπουλος?

Δεύτερον, οντως η καλομοίρα δεν έχει φωνή...Ε καί???Στη σκηνή μια χαρά είναι το κοριτσάκι, από άλλα σούργελα μια χαρά είναι και σου φτιάχνει και τη διάθεση να την βλέπεις να χορεύει...what's the problem?Εδώ στείλαμε τη Βισση που ΠΑΤΑΕΙ σε νότες και ήταν απογοητευτική...μην τα ξεχνάμε και τα ρίχνουμε όλα στο κορίτσι...

Τρίτον, σαφέστατα και συμφωνώ να σταματήσει το πανηγύρι της Eurovision και να δωθούν τα λεφτά που ξοδεύονται σε τίποτα σοβαρό και αξιοπρεπές...

Υ.Γ Δεν μ'αρέσει η Καλομοίρα, αλλά εντάξει μην τα ισοπεδώνουμε και όλα πια...;)
Απ'τους τυφώνες κι αν γλυτώσεις, στην στενομυαλιά των στεριανών, θε να πελαγώσεις

Αποσυνδεδεμένος Stergios Kourou

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1526
  • Φύλο: Άντρας
  • Άλλο κουτουρού, άλλο του Κουρού
    • Προφίλ
    • Wardrum Official Website
Απ: Κακομοιρα goes Eurovision!
« Απάντηση #36 στις: 29/02/08, 12:22 »
Μ' αυτά που διαβάζω, θα με αναγκάσετε να κάνω επιτυχία ως τραγουδιστής και να δω τότε αν θα αλλάζετε κανάλι ή αν θα κάνετε συλλαλητήριο...

Αποσυνδεδεμένος GermanRock

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 464
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Πλεον Μεταπτυχιακοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!
    • Προφίλ
Απ: Κακομοιρα goes Eurovision!
« Απάντηση #37 στις: 29/02/08, 13:34 »
Μ' αυτά που διαβάζω, θα με αναγκάσετε να κάνω επιτυχία ως τραγουδιστής και να δω τότε αν θα αλλάζετε κανάλι ή αν θα κάνετε συλλαλητήριο...

KANTO! Γουσταρωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!! :P :P :P ;D

Ε οχι κ να μου συγκρινετε την Καλομοιρα με τη Βισση τωρα... Δεν αντιλεγω πως η σκηνικη της παρουσια ηταν μαπα, αλλα η γυναικα εχει φωναρα! Κ μετα μου λετε να μην τα ισοπεδωνουμε ολα  ::)
I can't sleep alone anymore Need someone here with me,All I ever wanted and more My dreams are fighting for ...Never Ending Nightmare,Always there instead of you...MSG

Αποσυνδεδεμένος Spell@lchemist!

  • Ο Γιόκας του Σατανούλη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1224
  • Φύλο: Άντρας
  • ουτε καν..
    • Προφίλ
Απ: Κακομοιρα goes Eurovision!
« Απάντηση #38 στις: 29/02/08, 13:41 »

Πάντως, αν θες να ακουσεις μουσική, σίγουρα δεν θα δεις γιουροβίζιον...

επειδη ακους και nightwish,να σου δωσω μια πληροφορια του παρελθοντος...
Το Πέπλο του Χθες, Σου Φέρνει Το Σήμερα, Μέσα Απ'τις Στάχτες του Πουθενά...Μήπως Σου Περισσεύει λίγο Ψωμί??

Αποσυνδεδεμένος EPALLE

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 417
  • Φύλο: Άντρας
  • Life is Like Jazz, Its Best When You Improvice
    • Προφίλ
    • Myspace website
Απ: Κακομοιρα goes Eurovision!
« Απάντηση #39 στις: 29/02/08, 13:49 »
εγω πιστευω παντως οτι κατηγορειτε πολυ την eurovision. φυσικα και δεν υπαρχει κανενα επιπεδο αλλα οχι και τοσο κραξιμο ρε παιδια. εχει κανει κακο ονομα πια η eurovision. ας πουμε ολοι γουσταρανε τους lordi. γιατι δεν βγαινανε να τους κραξουνε που πηγανε στο πανηγυρι? γιατι ηταν metal γι αυτο. πιστευω οτι ακομα και οι iron maiden να πανε θα λενε οι περισσοτεροι σκατα η eurovision αλλα οι maiden ηταν πολυ καλοι...
100 ΧΡΟΝΙΑ ΗΡΑΚΛΗΣ - 100 ΧΡΟΝΙΑ ΑΣΤΕΓΟΣ

Αποσυνδεδεμένος GreekDudeCovers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1677
  • Φύλο: Άντρας
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • GreekDudeCovers on YouTube
Απ: Κακομοιρα goes Eurovision!
« Απάντηση #40 στις: 29/02/08, 13:50 »
εγω πιστευω παντως οτι κατηγορειτε πολυ την eurovision. φυσικα και δεν υπαρχει κανενα επιπεδο αλλα οχι και τοσο κραξιμο ρε παιδια. εχει κανει κακο ονομα πια η eurovision. ας πουμε ολοι γουσταρανε τους lordi. γιατι δεν βγαινανε να τους κραξουνε που πηγανε στο πανηγυρι? γιατι ηταν metal γι αυτο. πιστευω οτι ακομα και οι iron maiden να πανε θα λενε οι περισσοτεροι σκατα η eurovision αλλα οι maiden ηταν πολυ καλοι...

Oι Lordi ήταν metal?  ???

Αποσυνδεδεμένος EPALLE

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 417
  • Φύλο: Άντρας
  • Life is Like Jazz, Its Best When You Improvice
    • Προφίλ
    • Myspace website
Απ: Κακομοιρα goes Eurovision!
« Απάντηση #41 στις: 29/02/08, 13:51 »
εγω πιστευω παντως οτι κατηγορειτε πολυ την eurovision. φυσικα και δεν υπαρχει κανενα επιπεδο αλλα οχι και τοσο κραξιμο ρε παιδια. εχει κανει κακο ονομα πια η eurovision. ας πουμε ολοι γουσταρανε τους lordi. γιατι δεν βγαινανε να τους κραξουνε που πηγανε στο πανηγυρι? γιατι ηταν metal γι αυτο. πιστευω οτι ακομα και οι iron maiden να πανε θα λενε οι περισσοτεροι σκατα η eurovision αλλα οι maiden ηταν πολυ καλοι...

Oι Lordi ήταν metal?  ???

τι ηταν?
100 ΧΡΟΝΙΑ ΗΡΑΚΛΗΣ - 100 ΧΡΟΝΙΑ ΑΣΤΕΓΟΣ

Αποσυνδεδεμένος Spell@lchemist!

  • Ο Γιόκας του Σατανούλη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1224
  • Φύλο: Άντρας
  • ουτε καν..
    • Προφίλ
Απ: Κακομοιρα goes Eurovision!
« Απάντηση #42 στις: 29/02/08, 13:53 »
εγω πιστευω παντως οτι κατηγορειτε πολυ την eurovision. φυσικα και δεν υπαρχει κανενα επιπεδο αλλα οχι και τοσο κραξιμο ρε παιδια. εχει κανει κακο ονομα πια η eurovision. ας πουμε ολοι γουσταρανε τους lordi. γιατι δεν βγαινανε να τους κραξουνε που πηγανε στο πανηγυρι? γιατι ηταν metal γι αυτο. πιστευω οτι ακομα και οι iron maiden να πανε θα λενε οι περισσοτεροι σκατα η eurovision αλλα οι maiden ηταν πολυ καλοι...

Oι Lordi ήταν metal?  ???

τι ηταν?
glam rock???
Το Πέπλο του Χθες, Σου Φέρνει Το Σήμερα, Μέσα Απ'τις Στάχτες του Πουθενά...Μήπως Σου Περισσεύει λίγο Ψωμί??

Αποσυνδεδεμένος GreekDudeCovers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1677
  • Φύλο: Άντρας
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • GreekDudeCovers on YouTube
Απ: Κακομοιρα goes Eurovision!
« Απάντηση #43 στις: 29/02/08, 13:54 »
εγω πιστευω παντως οτι κατηγορειτε πολυ την eurovision. φυσικα και δεν υπαρχει κανενα επιπεδο αλλα οχι και τοσο κραξιμο ρε παιδια. εχει κανει κακο ονομα πια η eurovision. ας πουμε ολοι γουσταρανε τους lordi. γιατι δεν βγαινανε να τους κραξουνε που πηγανε στο πανηγυρι? γιατι ηταν metal γι αυτο. πιστευω οτι ακομα και οι iron maiden να πανε θα λενε οι περισσοτεροι σκατα η eurovision αλλα οι maiden ηταν πολυ καλοι...

Oι Lordi ήταν metal?  ???

τι ηταν?
glam rock???

Και μη χειρότερα...

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Κακομοιρα goes Eurovision!
« Απάντηση #44 στις: 29/02/08, 14:06 »
Oi lordi ειχαν παρει τους κιςς και τους twisted sister και βαλαν πιο γρεζα φωνητικα..Σιγα τους λορντι ρε παιδια..Δεν ειδα και κανεναν που οντως ασχολειται με το χαρντ ροκ/μεταλ να πει οτι ηταν τιποτα το σπουδαιο.. ???..Αυτο φαινεται βεβαια και απο το οτι οι Λορντι προυπηρχαν της Γιουροβιζιον αλλα δεν τους ηξερε ουτε η μανα τους..Οι Μειντεν αν πηγαιναν θα ηταν ξεφτιλα για τους ιδιους αλλα οπως και να το κανουμε θα ηταν σαν την μυγα μεσα στο γαλα εκτος και ενα εφτιαχναν κομματι ειδικα για το θεσμο(σαν το sleepwalker χωρις κιθαρα :P)
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Mistral

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 861
  • 7 se pairnei aristera, mhn to zorizeis...
    • Προφίλ
Απ: Κακομοιρα goes Eurovision!
« Απάντηση #45 στις: 29/02/08, 14:26 »
GermanROck όπως η Καλομοίρα δεν έχει φωνή και την κράζετε, έτσι και η Βίσση ενώ είχε φωνή όχι μόνο πάτωσε, αλλά ήταν και απογοητευτική στη σκηνή. Έτσι μια χαρά συγκρίνονται...
Είπαμε δεν συγκρίνουμε τη Βίσση με την Καλομοίρα στο άσχετο, αλλά όσον αφορά στο θέμα της Eurovision δεν φταίει η κακομοίρα καλομοίρα :) που την κράζετε...
Άσε που προτιμώ να βλέπω στο πάλκο την Καλομοίρα από τη Βίσση σε ένα τέτοιο "διαγωνισμό".
Βάντε τα με το θεσμό και με την ΕΡΤ και όχι με τα πρόσωπα...;)
Τώρα αν θέλω να ακούσω ωραίες φωνές, δεν θα κάτσω να δω ούτε Eurovision, ούτε Παρατράγουδα, ούτε fame story και όλα τα συναφή παραστρατήματα της κοινωνίας, θα πάω στο μέγαρο να το χαρώ τουλάχιστον ή σε καμιά συναυλία της προκοπής ή θα ακούσω ένα cdaki που μέχρι και η καλομοίρα πατάει στις νότες...:)
cu



Απ'τους τυφώνες κι αν γλυτώσεις, στην στενομυαλιά των στεριανών, θε να πελαγώσεις

Αποσυνδεδεμένος Crossroad

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 573
  • Φύλο: Άντρας
  • I went down to the crossroads,fell down on my knee
    • Προφίλ
    • ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΜΟΥ
Απ: Κακομοιρα goes Eurovision!
« Απάντηση #46 στις: 29/02/08, 15:43 »
Παντως αν καθιερωθει ποτέ στο μελλον ,οι τραγουδιστριες στο διαγωνισμο να τραγουδουν γυμνοστηθες θα εχει πολυ μεγαλο ενδιαφερον.Μαλλον τοτε θα αρχισω να το βλεπω και εγω.   ;D
Ninjammer | Guide | Blog

Αποσυνδεδεμένος Joevaicci

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1302
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα Riff...
    • Προφίλ
Απ: Κακομοιρα goes Eurovision!
« Απάντηση #47 στις: 01/03/08, 00:19 »
Για ηρεμία λίγο! Πως μιλάτε έτσι μερικοί εδώ μέσα για μια κοπέλα που τελοσπάντων έχει παίξει και στη Λάμψη?

  :P
« Τελευταία τροποποίηση: 01/03/08, 00:23 από Joevaicci »
''My advice to aspiring guitarists? -Always wear sunblock and use a condom!'' - Steve Vai

Αποσυνδεδεμένος GreekDudeCovers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1677
  • Φύλο: Άντρας
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • GreekDudeCovers on YouTube
Απ: Κακομοιρα goes Eurovision!
« Απάντηση #48 στις: 01/03/08, 01:09 »
Για ηρεμία λίγο! Πως μιλάτε έτσι μερικοί εδώ μέσα για μια κοπέλα που τελοσπάντων έχει παίξει και στη Λάμψη?

http://www.youtube.com/watch?v=hamosbm8YTU  :P


Α μιλάμε για πολύπλευρο ταλέντο δηλαδή! Ούτε να μιλήσει δεν νιώθει ρεεεε!!!

Αποσυνδεδεμένος Spell@lchemist!

  • Ο Γιόκας του Σατανούλη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1224
  • Φύλο: Άντρας
  • ουτε καν..
    • Προφίλ
Απ: Κακομοιρα goes Eurovision!
« Απάντηση #49 στις: 01/03/08, 01:24 »
ΜΠΑ-ΜΠΑ να με λες...ΜΠΑ-ΜΠΑ...ROFL ROFL ROFL ROFL
Το Πέπλο του Χθες, Σου Φέρνει Το Σήμερα, Μέσα Απ'τις Στάχτες του Πουθενά...Μήπως Σου Περισσεύει λίγο Ψωμί??

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
118 Απαντήσεις
31199 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 15/06/08, 15:36
από Mrs Brightside
155 Απαντήσεις
38378 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/05/09, 21:19
από Spell@lchemist!
84 Απαντήσεις
21907 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 16/06/10, 00:43
από Smokey000
1 Απαντήσεις
2879 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 23/05/12, 08:23
από fuZZed
5 Απαντήσεις
5861 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 11/03/14, 21:09
από Lo.Lee.Ta
2 Απαντήσεις
2175 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 23/05/21, 11:13
από Stratos VR