Αποστολέας Θέμα: ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΜΕΤΑL CORE...  (Αναγνώστηκε 10078 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος allshallperish79

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 53
    • Προφίλ
Απ: ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΜΕΤΑL CORE...
« Απάντηση #25 στις: 02/02/07, 16:21 »
Γουστα ειναι αυτα...εγω καθαρα φωνητικα δεν μπορω ν ακουσω με την καμμια..γ αυτο ξενερωνω με την μουσικη που γουσταρεις εσυ..και ακομα και τα φωνητικα των slayer καθαρα τα θεωρω..βεβαια υπαρχει και ο ανσελμος που με φτιαχνει φουλ..αλλα αμα δεν εχει μεσα παλιοκουναβο(blood red throne/bloodbath/visceral bleeding/necrophagist/misery index/suffocation/infestation/immolation ktl) να οριεται ..βατραχισια φωνη ρε ..dying fetus κετς..εκει μουρλαινομαι..ο blythe εχει καλη φωνη αλλα γαμαει τονλαιμο του...αμα ειχε τεχνικη να την βγαζει απο στηθος θα γαμαγε..λεω εγω βασει τον γουστων μου..ιδιαιτερα καλοι λαιβ ειναι οι χεβεν σαλ μπερν..οτι ακους στα αλμπουμ τα βαγζει κανονικοτατα..και χωρις βαθια κλπ...
to μονο αλμπουμ απο θρασ που με κολισε ειναι το cause for conflict..και κατα πασα πιθανοτητα λογω ντραμμερ..
 ;)

Αποσυνδεδεμένος flea

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 132
  • FLEA your bass!!
    • Προφίλ
Απ: ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΜΕΤΑL CORE...
« Απάντηση #26 στις: 02/02/07, 16:43 »
Παράθεση
Γουστα ειναι αυτα...εγω καθαρα φωνητικα δεν μπορω ν ακουσω με την καμμια..


Γι αυτο δεν αντεχεις τους killswitch...Κανε πετρα μια φορα τη καρδια σου και ριξτους λιγο παραπανω σημασια ξεπερνωντας την εμμονη σου αυτη..Ειναι απο τις λιγες μπαντες του ιδιωματος που το αξιζουν

Αποσυνδεδεμένος allshallperish79

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 53
    • Προφίλ
Απ: ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΜΕΤΑL CORE...
« Απάντηση #27 στις: 02/02/07, 16:49 »
den mou aresoun synthetika re flea...einai pop core teliws...des kai caliban px..nai men kathara fwnhtika..alla akougontai..k autoi omws sto teleytaio...mia xara skismena ta vocals ta trabage kai skaei to refrain..."where is your love"..me melo...gay teleiws k daytoi.. ;D..genikotera file arxisa apo nwris na parakolouthw to metal core..sthn arxh ola kala..htan kati neo..meta ginane oloi tyremporoi..enw opws k na xei to death metal einai respect sthn kafrila...fullblownchaos exeis akousei?..metal core einai alla g**ane..k ennoeite oti den sygrinw death metal bands me ta metal core..parepimptwntos killswitch ta exw ola katebasmena..alla den me psinoune idiaitera..
psycroptic..mpes kai katebase na patheis plaka ama sou aresei to death metal..

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΜΕΤΑL CORE...
« Απάντηση #28 στις: 02/02/07, 23:02 »
Συγνωμη αλλα μου φαινεται οτι και οι ιδιοι οι lamb of god το χουν χασει...Τι speed metal ρε παιδια?Απλα καμια σχεση.Το sped metal ειναι πιο ηπιο απο το thrash και οχι με φωνητικα του στυλ lamb of god.καλυτερα να μην λενε ταμπελες παρα αν μπερδευουν τον κοσμο..


I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος allshallperish79

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 53
    • Προφίλ
Απ: ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΜΕΤΑL CORE...
« Απάντηση #29 στις: 03/02/07, 15:03 »
φιλε μην ψαχνεις..οπως εμεις εδω εχουμε ταμπελες για το καθε τι..ετσι κ αυτοι εχουνε τις αναλογες με την διαφορα οτι αλλο εννοοθμε εμεις αλλα αυτοι.. ;D..εγω μονο τους iced earth θα εβαζα σ αυτη την κατηγορια...τεσπα..αμα θεσ να το διαπιστωσεις και ο ιδιος δες τις συνεντευξεις του αντλερ..εχω τυχει σε αμερικανακι που εδινε ορο σπιντ μεταλ στους hate eternal.. ;D ;D..οτι να ναι....

Αποσυνδεδεμένος Garvin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 903
  • Φύλο: Άντρας
  • There's no business like show business!
    • Προφίλ
Απ: ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΜΕΤΑL CORE...
« Απάντηση #30 στις: 04/02/07, 03:01 »
εγώ πάντως αρνουμαι να πιστέψω ότι το μελλον της μουσικής είναι οι trivium και οι killswitch engage...

distixos to melon tis rock kai tis metal einai poly xeirotero.I parakmi exi arxisei.akougetai ypervoliko alla...

Αποσυνδεδεμένος flea

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 132
  • FLEA your bass!!
    • Προφίλ
Απ: ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΜΕΤΑL CORE...
« Απάντηση #31 στις: 04/02/07, 04:14 »
Παράθεση
distixos to melon tis rock kai tis metal einai poly xeirotero.I parakmi exi arxisei.akougetai ypervoliko alla...


Ιδιαιτερα οσον αφορα το μελλον της rock ακου τους Wolfmother και τους The answer και ισως αλλαξεις γνωμη...

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΜΕΤΑL CORE...
« Απάντηση #32 στις: 04/02/07, 18:20 »
Παράθεση
distixos to melon tis rock kai tis metal einai poly xeirotero.I parakmi exi arxisei.akougetai ypervoliko alla...


Ιδιαιτερα οσον αφορα το μελλον της rock ακου τους Wolfmother και τους The answer και ισως αλλαξεις γνωμη...
Νομιζω πως μιλαμε για μελλον....
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
3 Απαντήσεις
2428 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 14/06/07, 15:50
από THRASHGR
17 Απαντήσεις
6027 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 11/08/09, 20:27
από Jezus
0 Απαντήσεις
1637 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 25/07/10, 12:29
από Blue Wizard
0 Απαντήσεις
1540 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 04/08/10, 07:54
από iasonas-dimitris
15 Απαντήσεις
5390 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 09/10/10, 12:58
από Germ1984
4 Απαντήσεις
2189 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 08/01/12, 18:40
από Wise_One
6 Απαντήσεις
3088 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 04/08/12, 00:15
από kkmspm (φλουτσ)
9 Απαντήσεις
6009 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/01/16, 12:20
από Kosthrash
4 Απαντήσεις
6863 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 15/07/17, 22:24
από Apatilos
1 Απαντήσεις
2079 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/12/21, 01:17
από tsirigotis