Αποστολέας Θέμα: ΖΗΜΙΕΣ!!  (Αναγνώστηκε 24691 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος aris 13888, ο saprikios anathematistis

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 509
  • Φύλο: Άντρας
  • Ό,τι αρέσει σ' όποιον αρέσει!
    • Προφίλ
Απ: ΖΗΜΙΕΣ!!
« Απάντηση #75 στις: 22/11/06, 00:51 »
Εγω θυμαμαι το καλοκαιρι που μας περασε, στο Καλαμητσι...


Επειδη περνουσα  Κ Α Τ Α Π Λ Η Κ Τ Ι Κ Α  ειχα ετσι μια απιστευτη ενεργεια/ζωντανια εναν αερα τρομερο καταλαβαινετε!

Και παμε εν τω μεταξυ μια μερα με τα παιδια να πλυνουμε τα πιατα... Σημειωτεον εκει ημασταν εγω, κατι φιλοι μου, κατι κοριτσια απτο καμπινγκ και η οικογενεια ενος φιλου μου που ηταν εκει (με την οικογενεια εχουμε φιλικη σχεση, ειναι ολοι τους και γ**ω τα ατομα...)

Και σε μια στιγμη αποφασιζει καποιος να παιξουμε μπασκετ με τα ποτηρια, και καλαθι να ειναι η λεκανη.!

Ετσι και γω παιρνω ενα ποτηρι, το πεταω, μπαινει μεσα στη λεκανη, αλλα επειδη ηταν γεματη, επεσε εξω και εσπασε ο πατος!!
Ενταξει δεν ηταν μεγαλη η ζημια αλλα ειχε φαση η συνεχεια! Εγω ο μ@λ@κ@ς αντι να ζητησω συγγνωμη και τα λοιπα, αρχισα να πειραζω τον φιλο μου λεγοντας του οτι εκανα μαγια στο ποτηρι και ετσι περναει το νερο απο μεσα του!!! (επειδη εσπασε ο πατος). Αυτος ειχε καραθυμωσει με την αναισθησια μου αλλα δεν πειραζει!

Αφου πηγαμε και στο τροχοσπιτο της οικογενειας αυτης, εγω ακομα συνεχιζα αυτη τη μ@λ@κια με τα μαγια... Τετοια αναισθησια δηλαδη!!!!!! ;D  ;D  ;D  ;D
___________________________________________
Οσοι χρησιμοποιουν Firefox, απλα δεν εχουν γνωρισει τον Opera.....

Αποσυνδεδεμένος eva...

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 388
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μια τρελη φρενο πατα τον κοσμο να προλαβει.....
    • Προφίλ
Απ: ΖΗΜΙΕΣ!!
« Απάντηση #76 στις: 22/11/06, 20:59 »
  Οταν ειδα το θεμα προσπαθουσα να θυμηθω αν ειχα κανει καποια ζημια αλλα δεν μου ερχοταν τιποτα κατα νου.Ισως επειδη ποτε δεν εκανα κατι κακο με προθεση ποτε.Οτι ζημιες εκανα(αν εκανα πολλες αν και δε νομιζω,δε θυμαμαι κατι τετοιο) ηταν απο αγαρμποσυνη και απροσεξια!!
  Αυτο που θυμηθηκα ομως χθες ξαφνικα ηταν μια ζημια που εγινε και δυστυχως ετυχε να πεσει σε μενα γιατι εγω ημουν αυτη που ανοιξε το ψυγειο!!(ποιος αλλος να το ανοιγε??)Και ετσι οπως ανοιξα την πορτα του ψυγειου ενας θορυβος κατολισθησης ακουστηκε και μια υπεροχη 20αδα αυγων περιπου εκαναν ενα υπεροχο σχεδιο στο πατωμα της κουζινας!!Ευτυχως τη γλυτωσε το χαλι για ενα εκατοστο!!Ευτυχως δε με μαλωσαν γιατι καταλαβαν οτι δεν εφταιγα εγω αλλα δεν ηταν καλα σταθεροποιημενο το ραφι με τα αυγα!!
"Μoυσικος ανεμος" καθε Τριτη στις 22:00-00:00 στον http://activeradio.gr με μουσικες αγαπημενες!Συντονιστειτε και παρασυρθειτε...
http://activeradio.gr/smf/index.php/topic,364.0.html
http://www.facebook.com/group.php?gid=51018537147

Αποσυνδεδεμένος juliad

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 390
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μωρά μου είστε τα θαύματα που μου χουνε προσφέρει
    • Προφίλ
Απ: ΖΗΜΙΕΣ!!
« Απάντηση #77 στις: 28/11/06, 14:33 »
Ε και μια που τα λέμε,
θυμάμαι όταν μπήκα στο αμάξι του Πάρη_Παρλατς πηγαίνοντας για καφεδάκι και τάβλι,
που του χάλασα την πόρτα  ;D !
Με το.."Χαίρω πολύ" ,
πήγε αγκαλιαστά το "Ωχ!Συγνώμη.."
Απο περιέργεια υπάρχω
και απο καραγκιοζλίκι

Αποσυνδεδεμένος aris 13888, ο saprikios anathematistis

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 509
  • Φύλο: Άντρας
  • Ό,τι αρέσει σ' όποιον αρέσει!
    • Προφίλ
Απ: ΖΗΜΙΕΣ!!
« Απάντηση #78 στις: 12/12/06, 17:13 »
Tη χειροτερη ζημια παντως την εκανα χθες:

Λοιπον...


Για να καταλαβετε τη ζημια θα σας πω μια φαρσα που μου εκαναν την Πρωταπριλια στο Σχεδιο: Ειχα παει τουαλετα και ο καθηγητης μου τοτε παιρνει καποια σχεδια. Επιστρεφω εγω στην αιθουσα και τοτε αυτος εκανε πως εβλεπε τα σχεδια (εγω εβλεπα την πλατη της πινακιδας, δεν ηξερα ποια ακριβως εβλεπε). Και σε μια φαση λεει: Ποιανου ειναι ποιο; Του λενε ξερω γω οτι ειναι ενα δικο μου και ενα αλλο, και μετα λεει σε μενα "Απαραδεκτο!" και το σκιζει!!!!!!!!!

Εγω να τα χω παιξει!!!! Γιατι μετα ειδα κατι μολυβια και ηταν ιδια με μενα!
Φυσικα δεν ηταν το δικο μου σχεδιο αλλα ηταν μια τρομερα πετυχημενη φαρσα!!!! Αφου την εκανε και σε μια κοπελια μετα και αυτη ηταν ετοιμη να αρχιζει να ουρλιαζοτσιριζοβριζει!!


Τελος παντων... Και τι γινεται χθες;

Ενα παιδι στη σχολη (εξαιρετικος στο σχεδιο!!) κανει ενα ΓΑΜΑΤΟ σχεδιο σε μια φιλη μας, το προσωπο της απο φωτογραφια. Και εγω ο μ@λ@κ@ς λεω αντε ας κανω τη φαρσα αυτη που μεκανε ο καθηγητης να γελασουμε λιγο...

Εχμ... μονο που... μπερδεψα λιιιιιιιιιιιιιιιιιιγο τα σχεδια και τωρα το αυθεντικο σχεδιο ειναι... μικρα μικρα χαρτακια.....


Η πλακα ειναι οτι τα παιδια με συγχωρεσαν αμεσως, τους εξηγησα τι ηθελα να κανω και τους ζητησα αμεσως συγγνωμη, αλλα εγω δεν με εχω συγχωρεσει... Βεβαιως για να επανορθωσω θα κανω ενα τετοιο σχεδιο αλλα αισθανθηκα υπερβολικα ασχημα...
___________________________________________
Οσοι χρησιμοποιουν Firefox, απλα δεν εχουν γνωρισει τον Opera.....

Αποσυνδεδεμένος KOYPEAS

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 173
  • Καλύτερα Πειρατής Παρά Τηλεθεατής
    • Προφίλ
Απ: ΖΗΜΙΕΣ!!
« Απάντηση #79 στις: 19/12/06, 02:25 »
Φρρεσκο-φρεσκο κ σημεροαπογευματινο!!

Εκει πο υεχω βγει αο το μαθημα στη σχολη στις 6 παρα βλεπω ενα φιλο που ειμαστε μαζι στο Παρασκευιατικο εργαστηριο.Κ εκει που του λεω "Θα τα πουμε την Παρασκευη-δυστυχως"κ ειμια ετοιμος να χωσω το μπινελικι μου στον καθηγητη,για να γινω πιο δραματικος ανοιγω τα χερια μου κ οιταω ψηλα.Κ εκει γινεται το φοβερο το οποιο με κοβει(ουτε ενα μπινελικι δεν μπορω να φχαριστηθω!!!)Με το αριστερο μου χερι εχω χτυπησει το ποτηρι του καφε που κρατουσε μια κοπελα σε κοντινη αποσταση κ εχει πεσει ολος πανω στο μπουφαν της!Την πηρε κ λιγο τα μαλλια-μακρυμαλλουσα γαρ...Εγ ω εχω κολλησει κ να της κανω τεμεναδες για το τι χρειαζεται,συγνωμη κτλ!!!

Τυολαχιστον ηταν στο τελος περιπου του καφε,θα εφευγε(δε νομιζω να ηταν με τον καφε στο λεωφορειο),αλλα αυτο που με καθησυχασε περισσοτερο ηταν το οτι...το μπουφαν της ειναι αδιαβροχο!!!(κ η ατακα της "εχω πλυντηριο")

Δεν ειμαι φοβερος?

Υ.Γ.:Καποτε αυτο θελω ν οτ κανω παλι κατα λαθος αλλα να περναει απο διπλα μου ενας ποδηλατης.... ::)
Αξίζει να υπάρχεις για ένα όνειρο
Collect some stars...

Αποσυνδεδεμένος Σιδηρόπουλος

  • Το ζώον
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1767
  • Φύλο: Άντρας
  • Engineers Do It With Models
    • Προφίλ
    • pink floyd
Απ: ΖΗΜΙΕΣ!!
« Απάντηση #80 στις: 19/12/06, 04:01 »
Ε και μια που τα λέμε,
θυμάμαι όταν μπήκα στο αμάξι του Πάρη_Παρλατς πηγαίνοντας για καφεδάκι και τάβλι,
που του χάλασα την πόρτα  ;D !
Με το.."Χαίρω πολύ" ,
πήγε αγκαλιαστά το "Ωχ!Συγνώμη.."

χαλαει κι αλλο αυτο τ' αμαξι?? :P
Είμαι ο Βασίλης και είμαι καλα...