Καλλιτεχνικές μας δημιουργίες > Δικοί μας αυτοσχεδιασμοί και διασκευές

Η Φτερουγα του Πτεροδακτυλου - Mp3

(1/7) > >>

D@ve Murray:
Χθες το βραδυ...μετα απο την παρακολουθηση των λαιβ ντιβιντιζ  μερικων τεραστιων συγκροτηματων ( Van Halen,YJM,Jezzabel ) ειπαμε και εμεις να πιασουμε κιθαρα να γινουμε φιρμες...και νομιζω τα καταφεραμε... Ετσι λοιπον σας παρουσιαζουμε περηφανα τον απολυτο αυτοσχεδιασμο του ενος μισαωρου... κιθαρες που ξερνανε σολο...τυμπανα απο οπλισμενο σκυροδεμα και μπασογραμμες απο ατσαλι...θεικα φωνητικα και αλλα συμπληρωματικα οργανα απο τους μεγαλυτερους βιρτουοζους του ειδους...δεν συστηνεται για καρδιακους... Επισης..αν σας ερθει η ορεξη να μας κραξετε...περιμενετε λιγο....ΘΑ ΣΑΣ ΠΕΡΑΣΕΙ.... ;D ;D 8) :-*

Μπορειτε να το κατεβασετε απο εδώ....


Tο Τριο Καγκουροι : Arg0,PAPAJOHNNY,Dave Murray....

Riverson:
Μου άρεσε σε γενικά πλαίσια το δείγμα που βάλατε αλλά θέλω να πώ πως χρειάζετε δουλίτσα ακόμα.. Απο το 0:16 και μετά μου φένεται πως το solo θέλει αρκετει δουλειά...Εγώ παρατήρησα σε κάποια σημέια πως δεν κολλάει.Περιμένω ολοκληρωμένη δουλειά!!!!!

Kerwyn:
   Χε χε...Ειστε αδιορθωτοι!!! ;D ;D ;D Πλακα ειχε...Αλλα επρεπε να ειναι πιο μεγαλο...Για να το παθουμε στα σιγουρα το εμφραγμα!! ;D ;D ;D Μερικοι θα γλυτωσουν..... :P :P ;D

freemind:
Ειμαι απο τους τυχερους που εμαθαν την ιστορια πισω απο αυτο το εκπληκτικο κομματι. Ειναι μια τραγικη ιστορια, οποτε και τραγικο το κομματι... ;D Περα απο τον εκπληκτικο θορυβο που μπορει να προκαλεσουν 3 κιθαριστες, ξεχωριζει κανεις εναν VAI, εναν Satriani και εναν Malmsteen να αυτοσχεδιαζουν μπροστα απο μια φτερουγα...

Σιδηρόπουλος:
θεικό.. το ποσο δεν ταιριαζουν οι κιθάρες ειναι απίστευτο :P:P

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση
Mobile View