Σελίδες:
  • #1 από freemind στις 08 Mar 2009
  • Αφιερωμενο σε αυτους που αγαπησαμε κι αγαπαμε, οσο μακρια κι αν ειναι. Η σκεψη και η αγαπη ειναι αυτο που μας φερνει ολους κοντα, ασχετα απο την αποσταση και τα προβληματα που προκυπτουν απο αυτην.

    http://rapidshare.com/files/206748058/Looking_for_you.mp3
  • #2 από Alex Flouros στις 08 Mar 2009
  • Ξερεις ηδη..Εχω δηλωσει fan.. :)
    Ομορφες μελωδιες και πολυ καλη εκτελεση..
    Μπραβο!
  • #3 από armagedon στις 08 Mar 2009
  • Πολυ ομορφο..αψογο παιξιμο,συνθεση που πραγματι αφηνει νοσταλγικα συναισθηματα...και αυτο ειναι που μετραει σε ενα κομματι..το τι σου μενει μετα.. ;)
  • #4 από TAXIS στις 09 Mar 2009
  • Πολυ ομορφη συνθεση. Μπραβο σου!  8)
    Μαρια.
  • #5 από Angel~Archo στις 10 Mar 2009
  • Θαναση,μου αρεσε πάρα πολυ :)Μπραβο

    (το φλασακι φερε μου.. ;D)
  • #6 από Joevaicci στις 11 Mar 2009
  • Εννοείται πως μ άρεσε αλλά ακο΄μα περιμένω να ''παντρέψεις'' τα δύο στυλ σου. Αυτό και το ηλεκτρονικό ;)
  • #7 από freemind στις 11 Mar 2009
  • Alex σ'ευχαριστω πολυ. Ειναι πραγματικα τιμη μου που το ακουσες και αφιερωσες χρονο για να απαντησεις στο θεμα!

    Armagedon επιασες πραγματικα το νοημα του κομματιου ( και γενικα καθε κομματιου ). Εαν μπορει να μιλαει στον ακροατη και ο ακροατης να το προσλαμβανει οπως εκεινος το αισθανεται, τοτε ειναι ενα πετυχημενο κομματι.



    TAXIS ευχαριστω πολυ.

    Angel~Archo ευχαριστω πολυ. Το flashακι οταν με το καλο βρω καμια αδεια μεγαλου μηκους και δεν εχω καποια αρρωστια στην πλατη μου ;D Τς τς τς, αμεσως κι εσυ!

    Joevaici δε νομιζω πως θα συνδυαζα ποτε το ρομαντικο ηχο ενος πιανου με το ψυχρο ηλεκτρονικο ηχο. Κατα πασα πιθανοτητα δε μπορω να το κανω κιολας. Μερικα κομματια βγαινουν αποκλειστικα για ενα οργανο και εχουν λογο γι'αυτο ;)
  • #8 από dagas στις 14 Mar 2009
  • Όμορφο κομμάτι. Πιστεύω η συγκεκριμένη μελωδία θα μπορούσε να κολλήσει ωραία και με ΕΛληνικούς στίχους!  :up
  • #9 από gkou στις 23 Mar 2009
  • Μία πολύ μελωδική δημιουργία που καθηλώνει και ταξιδεύει τον ακροατή...Θανάση, για άλλη μία φορά , μπράβο σου...Μίλησες με την σύνθεσή σου στην ψυχή μου!
  • #10 από *stefanos* στις 25 Mar 2009
  • Ένα πολύ ωραίο ρομαντικό κομμάτι! Και η εκτέλεση άψογη! Μπράβο!
  • #11 από hot_sauce (φλουτσ) στις 25 Mar 2009
  • Καταπληκτικό.....
    Μπράβο ρε freemind
  • #12 από freemind στις 26 Mar 2009
  • Όμορφο κομμάτι. Πιστεύω η συγκεκριμένη μελωδία θα μπορούσε να κολλήσει ωραία και με ΕΛληνικούς στίχους!  :up
    Χμ, δεν ξερω κατα ποσο θα μπορουσε να ειναι να ειναι εφικτο κατι τετοιο. Ιδιαιτερα οταν το κομματι εχει καθαρα instrumental προσνατολισμο, οπου τα μοτιβα δεν ειναι συγκεκριμενα.

    Gkou, stefanos και hot sauce ευχαριστω πολυ. Το πιο σημαντικο ειναι πως σαν ακροατες δωσατε αξια μεσα στην καρδια σας σε ενα απλο κομματι.
  • #13 από King Lui στις 26 Mar 2009
  • Μπράβο για μια ακόμη φορά Θανάση. Θα συμφωνήσω με τον armageddon για τα έντονα συναισθήματα που βγαίνουν από όλα τα πιανιστικά σου κομμάτια.

    Θα συμφωνήσω και εν μέρει με τον Joe όχι για το πάντρεμα του συγκεκριμένου κομματιού με ηλεκτρονικό ήχο αλλά για την αναμονή κάποιου δικού σου "full" ας πούμε κομματιού (νομίζω πως έχω ξαναγράψει ότι σε προτιμάω εκεί).
  • #14 από vangelis στις 26 Mar 2009
  • υπεροχο, πανεμορφο, τρομερο, αισθηματικο...συγχαρητηρια φρι, εξαιρετικος...
  • #15 από bluechild στις 30 Mar 2009
  • Ωραίο ρε free, αλλά πότε θα μας παίξεις και κάτι πιο groovy να κουνήσουμε τα κωλαράκια μας ; ;D
  • #16 από Ammon Jerro στις 02 Apr 2009
  • ΠΟΠΟΠΟ ! ! ! ! !
    ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ
    Συνθεσαρα ! ! ! ! !
    Ακρως ταξιδιαρικο.....τι αλλο να πω....?
    Εχει κατακτησει σιγουρα μια θεση στο πιο ερωτιαρικο compilation
    Kαι στο mp3 player μου σιγουρα
    Μπραβο και ξανα μπραβο ρε free....! ! ! ! ! ! !
Σελίδες: