Σελίδες:
  • #1 από Uriah στις 31 May 2018
  • Πολυ κομματαρα, ο,τι και να πουμε για τους μουσικους του δισκου ετουτου θα ειναι πολυ λιγο. Δυστυχως το κομματι μετα το upload ηχητικα ειναι πολυ κατωτερο απο αυτο που εχω στο πισι αλλα τι να κανουμε... Επαιξα λιγο με τα vst, εβαλα λιγακι reverb, fuzz, και eq. Θελει ψαξιμο αλλα μου αρεσει που επιτελους καταφερα να γραψω. Αναμενω κριτικες.  ;) https://vocaroo.com/i/s185HRz94EdT
  • #2 από Spyros Delta στις 31 May 2018
  • (Για μπασο μιλαμε ετσι?)
    Παιζεις λιγο αγχωμενα (βιαστικα) αλλα θα στρωσεις. Συνεχισε να δουλευεις.
    Ασχολεισαι με ενα οργανο που εχει γινει ψιλοσπανιο. Θα εχεις πολλες προτασεις συνεργασιας αν συνεχισεις :)

    ΥΓ αν θελεις δοκιμασε και το soundcloud.com για να ανεβαζεις τα πονηματα σου.
  • #3 από Uriah στις 31 May 2018
  • (Για μπασο μιλαμε ετσι?)
    Παιζεις λιγο αγχωμενα (βιαστικα) αλλα θα στρωσεις. Συνεχισε να δουλευεις.
    Ασχολεισαι με ενα οργανο που εχει γινει ψιλοσπανιο. Θα εχεις πολλες προτασεις συνεργασιας αν συνεχισεις :)

    ΥΓ αν θελεις δοκιμασε και το soundcloud.com για να ανεβαζεις τα πονηματα σου.
    Ειμαι λιγο βιαστικος οταν γραφω, αυτοματως μπαινω σε panic mode. Το soundcloud μπλοκαρει αυτοματως ο,τι προσπαθησα ως τωρα να ανεβασω λογω πνευματικων δικαιαωματων και γι'αυτο ανεβαζω εδω. Καλα επαγγελματικα δεν το σκεφτομαι, ειμαι 36 χρονων, καμμια μπαντουλα θα ηθελα να βρω σε κανα 2 χρονακια οταν μαθω να παιζω καλυτερα.
  • #4 από Spyros Delta στις 31 May 2018
  • Για μπαντα εννοούσα κι εγω
  • #5 από panixgr στις 02 Jun 2018
  • (Για μπασο μιλαμε ετσι?)
    Παιζεις λιγο αγχωμενα (βιαστικα) αλλα θα στρωσεις. Συνεχισε να δουλευεις.
    Ασχολεισαι με ενα οργανο που εχει γινει ψιλοσπανιο. Θα εχεις πολλες προτασεις συνεργασιας αν συνεχισεις :)

    ΥΓ αν θελεις δοκιμασε και το soundcloud.com για να ανεβαζεις τα πονηματα σου.
    Ειμαι λιγο βιαστικος οταν γραφω, αυτοματως μπαινω σε panic mode. Το soundcloud μπλοκαρει αυτοματως ο,τι προσπαθησα ως τωρα να ανεβασω λογω πνευματικων δικαιαωματων και γι'αυτο ανεβαζω εδω. Καλα επαγγελματικα δεν το σκεφτομαι, ειμαι 36 χρονων, καμμια μπαντουλα θα ηθελα να βρω σε κανα 2 χρονακια οταν μαθω να παιζω καλυτερα.
    φίλε εγω αν ήξερα drumms... ούτε που θα σκεφτόμουν κιθαρες...
Σελίδες: