Σελίδες:
  • #1 από Ibanezos στις 26 Jan 2011
  • Οπως λεει κι ο τιτλος,απλο τραγουδακι αλλα ωραιο!!Κανα δυο ψιλολαθακια παλι,αλλα δε βαριεσαι.


  • #2 από Wise_One στις 26 Jan 2011
  • Α-ΨΟ-ΓΟΣ!!! Pure metal!!! \m/
  • #3 από Ibanezos στις 26 Jan 2011
  • Α-ΨΟ-ΓΟΣ!!! Pure metal!!! \m/


    Να σαι καλα φιλε Wise_One  ;D
  • #4 από Eagle Of Kamelot στις 26 Jan 2011
  • Ενα απο τα αγαπημενα μου τραγουδια, ενος εκ των αγαπημενων μου συγκροτηματων...πολυ καλη εκτελεση και καθαρος heavy metal ηχος. Μια ακομα φορα, πολυ καλος!
  • #5 από Ibanezos στις 26 Jan 2011
  • Ενα απο τα αγαπημενα μου τραγουδια, ενος εκ των αγαπημενων μου συγκροτηματων...πολυ καλη εκτελεση και καθαρος heavy metal ηχος. Μια ακομα φορα, πολυ καλος!


    Ευχαριστω πολυ για τα καλα λογια φιλε μου!!! :beer
  • #6 από Mike Moss στις 26 Jan 2011
  • Perfect!
  • #7 από Ibanezos στις 26 Jan 2011
  • #8 από gothcas στις 26 Jan 2011
  • Φοβερός !!!!!!  :up   . Πολύ καθαρά τα ρυθμικά σου , και τα παίξιμο είναι πολύ crystal    "clean"   .   Bravo


     



  • #9 από ΡιχάρδοςΜαυροπερισσότερος στις 26 Jan 2011
  • Ωραίος! Άψογο και καθαρό παίξιμο και η επιλογή του κομματιού κορυφαία!!! Ηail to the Metal Gods! >:D
  • #10 από Ibanezos στις 26 Jan 2011
  • Φοβερός !!!!!!  :up   . Πολύ καθαρά τα ρυθμικά σου , και τα παίξιμο είναι πολύ crystal    "clean"   .   Bravo



    Ωραίος! Άψογο και καθαρό παίξιμο και η επιλογή του κομματιού κορυφαία!!! Ηail to the Metal Gods! >:D


    Nα στε καλα παιδες!!!Οσο για την επιλογη οντως,ειναι πολυ σουπερ κομματι,απ τα αγαπημενα μου απο το painkiller.
  • #11 από dio21 στις 26 Jan 2011
  • +ΑΨΟΓΟς!!!


    πολυ judas ηχος......τον πετυχες κ τον ηχο.......παλι...ωραιος


    ΜΠΡΑΒΟ! :up
  • #12 από Ibanezos στις 26 Jan 2011
  • +ΑΨΟΓΟς!!!


    πολυ judas ηχος......τον πετυχες κ τον ηχο.......παλι...ωραιος


    ΜΠΡΑΒΟ! :up


    Να σαι καλα φιλε Διονυση!!!!!!!!!!!Marshallια κ ετσι,χαχαχ!!!Ουτε reverb,ουτε delay,τιποτα!!!Ξερο τελειως.
Σελίδες: