Αποστολέας Θέμα: Ιστορίες... Ονειρικές!  (Αναγνώστηκε 28301 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος aris 13888, ο saprikios anathematistis

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 509
  • Φύλο: Άντρας
  • Ό,τι αρέσει σ' όποιον αρέσει!
    • Προφίλ
Απ: Ιστορίες... Ονειρικές!
« Απάντηση #25 στις: 04/06/06, 14:20 »
Eμενα ο χειροτερος μου εφιαλτης ειναι να βλεπω οτι ειμαι... ευτυχισμενος :P. Δεν ξερω πως, απλα ετσι νιωθω! ??? ??? ???
Και το λεω εφιαλτη γιατι οταν ξυπναω...... :'( :'( :'( :'(


Λοιπον, τωρα που ξυπνησα θα σας πω ενα τρελο ονειρο που ειδα σημερα!

Ως γνωστον εχω φαει τρελο κολλημα με την Anneke μου :) :) :)! Ετσι και στον τειχο μου, εκτος απτις αφισες τις Εθνικης, του ΠΑΟΚ το 2001 και των κοπελιων με τα body painting των Pink Floyd, εβαλα και δυο υπεροχες φωτογραφιες της Anneke μου απτο Sleepy Buildings!! Ε, οταν η μανα μου γυρισε απο Ναυπλιο (που τωρα εκει ειναι) κατεβασε τις φωτογραφιες (δεν μου εκανε εντυπωση να πω την αληθεια...) Ε μαλωσαμε ασχημα και το χειροτερο ηταν οτι αυτη ηταν ψυχραιμη (σπασιμο >:( >:( >:(!!!). Το ολο θεμα εφτασε μεχρι τον... Καραμανλη ( :o) ο οποιος κοιμοταν με την Νατασα στην κρεβατοκαμαρα των γονιων μου :o :o :o!!! Και η ολη φαση εφτασε στο οτι στον τειχο του δωματιου ηταν ζωγραφισμενη μια γυναικεια γκοθικ φατσα 8), σαν αυτη που εχει σε ενα σημειο το κλαμπ 8ball (εκει ημουν χθες, γιαυτο το ειδα! 8)), και ο Καραμανλης εκανε ενα γκαλοπ για το τι μας προξενει η φατσα: αγαπη, φοβο, απογοητευση, απαισιοδοξια κλπ! Εγω ψηφισα αγαπη και το παραξενο ειναι οτι και η μανα μου ψηφισε το ιδιο!!! 8) ??? :o ;D ;) :-X

Λοιπον ο κοσμος ειναι πολυ τρελος...
___________________________________________
Οσοι χρησιμοποιουν Firefox, απλα δεν εχουν γνωρισει τον Opera.....

Αποσυνδεδεμένος super_freak_me

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 128
  • Φύλο: Γυναίκα
  • i don't try anything,just do it
    • Προφίλ
Απ: Ιστορίες... Ονειρικές!
« Απάντηση #26 στις: 05/06/06, 18:46 »
Παράθεση
εμενα οι χειροτεροι εφιαλτες μου εχουν συνδιαστει με σπασιμο δοντιων.........

Φαντάσου δηλαδή να δεις στο όνειρό σου ότι πήγες σε οδοντίατρο για αφέρεση.... :P :P


χεεεεχ!λες να'χω προβλημα με τις αφαιρεσεις?αμα δω θα σου πω!

τον τελευταιο καιρο βλεπω συνεχεια μαστουρωματα….+ συνηθως ότι μαστουρωνουν φιλες μου!!
το κορυφαιο προσφατο ηταν που εβλεπα πως πηγαμε τριημερη ολλανδια με το σχολειο(!!) + ημουν στον τριτο οροφο του ξενοδοχειου,+ οι φιλες μου ηταν στον 2ο + ετρεχα πανικοβλητη να τις βρω,αλλα επειδη θα αργουσα αν πηγαινα από τις κανονικες σκαλες,πηγα από τις σκαλες υπηρεσιας που εβγαζαν διπλα από το δωματιο τους.Στο κεφαλοσκαλο μολις ανοιξα την πορτα,υπηρχε ενας μεγαλος καθρευτης κοιταχτηκα,+ δν φαινομουν όπως ημουν.φαινομουν με μπουρνουζι!!!!(αϊνταααα) Μεσα στο δωματιο λοιπον ηταν 2 φιλες μου + ατομα που τα ξερω μονο φατσικα, ολοι ξαπλωμενοι σ’ένα κρεβατι να μαστουρωνουν!!
δεν θυμαμαι τι άλλο εγινε στο δωματιο,εγω θυμαμαι ότι ψιλο-ειχα φαει φρικη!!
μετα αλλαζει επιτοπου το σκηνικο,+ βρισκομαστε στο ημιυπογειο του ξενοδοχειου που ηταν μια σκηνη θεατρου,που υποτιθεται πως ηταν εκκλησια!!!!!!+ γινοταν βαφτηση,γαμος ή κατι τετοιο (μονο εμεις, τα παιδια του «σχολειου»,ειμασταν) + για να γινει αυτή η τελετη,επρεπε συν τοις αλλοις να χορεψουμε ΚΑΛΑΜΑΤΙΑΝΟ!!!!!
+ ολοι ξεραμε τα βηματα,αλλα κανενας δν χορευε σωστα,+χορευαμε όπως να’ναι πιασμενοι χερι χερι!!(αϊνταααα)….δν θυμαμαι άλλο….παντως ξαναπηγα στο δωματιο + εκλαιγα….δν θυμαμαι αμα ημουν μονη μου παντως πολύ ανεβοκατεβασμα σ’αυτό το ονειρο στις σκαλες,….+ αρκετο κλαμμα…

ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΡΕ??!!
you'll never see the lonely me at all

stavros75

  • Επισκέπτης
Απ: Ιστορίες... Ονειρικές!
« Απάντηση #27 στις: 06/06/06, 11:10 »
ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΡΕ??!!
Μπα δε θα το 'λεγα...

Πρόσφατα είδα ένα όνειρο ... στο οποίο είχα γράψει ποίημα στο κιθάρα (το είχα σε greeklish). Το μόνο που δε πρόλαβα να δω ήταν τα comments  ;D
« Τελευταία τροποποίηση: 06/06/06, 15:50 από Black Sheep »

Αποσυνδεδεμένος gkapraras

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 9
  • Φύλο: Άντρας
  • Si vis pacem, para bellum
    • Προφίλ
Απ: Ιστορίες... Ονειρικές!
« Απάντηση #28 στις: 07/06/06, 20:55 »
Ήμουν στο σπίτι μιας θείας (συγγένεια μικρή) ελληνίδας στο Βουκουρέστι τιμημένης με βραβεία helder λογοτεχνίας και κριτκής αντίστοιχα του Νομπελ κτλ και έπαιζα με την αδερφή μου και 2 φίλους στο σπίτι της. (Σαν πύργος, κάστρο) Αυτή κοιτούσε από το παράθυρο 3 επίπεδα ψηλά και κάποια στιγμή έφυγε. Κτλ συνεχίσαμε το παιχνίδι και ξύπνησα. Την μέρα που ξύπνησα πληροφορήθηκα οτι είχε πεθάνει στο Βουκουρέστι 82+ χρονών το προηγούμενο βράδυ. :'( :'( :'(

Αλήθεια έχετε δει όνειρα σε συνέχειες; Εννοώ το ένα βράδυ ο τάδε πάει εκέι κανει εκείνο "στοπ" την άλλη μέρα μια γρήγορη περίληψη και ο ίδιος συνεχίζει να πάει να κάνει οτι κατεβάσει η φαντασία σας και το ίδιο  για κανα 4μερο
Cudu luna vini τραγουδάν οι Βλαχοι...

Αποσυνδεδεμένος aris 13888, ο saprikios anathematistis

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 509
  • Φύλο: Άντρας
  • Ό,τι αρέσει σ' όποιον αρέσει!
    • Προφίλ
Απ: Ιστορίες... Ονειρικές!
« Απάντηση #29 στις: 07/06/06, 23:10 »
Oχι, αλλα θα το ηθελα πολυ!!!
___________________________________________
Οσοι χρησιμοποιουν Firefox, απλα δεν εχουν γνωρισει τον Opera.....

Αποσυνδεδεμένος eleos* (Βάλια πια....)

  • Το ξανθό emoticon
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1325
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μακρια, πολυ μακρια να ταξιδευουμε....
    • Προφίλ
Απ: Ιστορίες... Ονειρικές!
« Απάντηση #30 στις: 09/06/06, 14:26 »
δε θυμαμαι ακριβως τι ειδα.. αλλα ηταν ΑΠΑΙΣΙΟ!!!!!!!!!  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

ειδα κι εναν κοκκορα, και ενα σκυλι....

αλλα ηταν ΑΠΑΙΣΙΟ!!!!!!.......   :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
Screw prince charming!! Give me the guy ..with tattoos and a bad boy attitude!.....

Αποσυνδεδεμένος FAIRY-The return!

  • Νεραϊδοπαρμένη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 862
  • Φύλο: Γυναίκα
  • que serra serra.
    • Προφίλ
    • 90ίλες
Απ: Ιστορίες... Ονειρικές!
« Απάντηση #31 στις: 09/06/06, 17:20 »
Εγώ σήμερα είδα ένα πάρα πολυ τρομαχτικό όνειρο...Αφου ξυπνησα απτον φοβο μου...

Ήταν λέει ένας και πέταξε τον πατέρα μου απο το μπαλκόνι και σκοτώθηκε και μετά ενώ εγώ τον έβριζα αυτόν σηκώθηκε ο πατέρας μου (το φαντασμά του) και είχε μια αλλη μορφή (όχι του πατέρα μου) και φώναζε "Είμαι ο αντικαταστάτης του και θα σας εκδικηθώ" και φώναζε πολύ και μετά άρχισε να έρχεται προς το σπίτι που είμασταν, να κλειδώνει τις πόρτες και να μας κυνηγάει και ήταν σαν ζόμπι...και όλα αυτά βράδυ........ :-\ :-\ :'( :'(

Αποσυνδεδεμένος blue_jazz

  • kitharίστας
  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 451
  • Φύλο: Άντρας
  • Ξαναγύρισα στη κλασσική. Και καλά έκανα!
    • Προφίλ
Απ: Ιστορίες... Ονειρικές!
« Απάντηση #32 στις: 10/06/06, 00:31 »
Έχει δει κανείς εφιάλτες σε μεσημεριανούς ύπνους ή τέλος πάντων σε ώρες ημέρας;
Ζωή δεν είναι οι ανάσες που παίρνεις. Είναι οι στιγμές που σου κόβουν την ανάσα.
Οι καλοί φίλοι φαίνονται στις στενοχώριες σου. Οι πολύ καλοί στις χαρές σου.

Αποσυνδεδεμένος aris 13888, ο saprikios anathematistis

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 509
  • Φύλο: Άντρας
  • Ό,τι αρέσει σ' όποιον αρέσει!
    • Προφίλ
Απ: Ιστορίες... Ονειρικές!
« Απάντηση #33 στις: 11/06/06, 00:30 »
Εγω οταν ξυπναω συνηθως απο μεσημεριανο υπνο νιωθω κατι απαισιο...

Μια δυστυχια, κατι που δεν ξερω τι ειμαι, ποιος ειμαι, που ειμαι, ενα υπαρξιακο, δεν ξερω... Παντως ειναι απαισιο...
___________________________________________
Οσοι χρησιμοποιουν Firefox, απλα δεν εχουν γνωρισει τον Opera.....

Αποσυνδεδεμένος Symeon

  • Έκπτωτος Άγιος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1474
  • Φύλο: Άντρας
  • Elen sila lumenn omentielvo
    • Προφίλ
Απ: Ιστορίες... Ονειρικές!
« Απάντηση #34 στις: 11/06/06, 00:42 »
Βασικα μετα απο μεσημεριανο υπνο και εγω αισθανομαι χαλια...πειναω νυσταζω ειμαι σαν το μαστουρι...χαλιααααααα....θελω να ξανακοιμηθω...οσο για ονειρα το μεσημερι..ποια ονειρα;;; μετα το φαι...οχι ονειρα...ουτε τους τοιχους του σπιτιου στον ξυπνιο δεν βλεπω...οχι ονειρα και να κοιμαμαι κιολας...
My spirit is crying for love so tired of being alone
I Remember He came here to steal, and You are his stealer of souls

http://img74.imageshack.us/img74/4245/53408797vz8.jpg

Αποσυνδεδεμένος eleos* (Βάλια πια....)

  • Το ξανθό emoticon
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1325
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μακρια, πολυ μακρια να ταξιδευουμε....
    • Προφίλ
Απ: Ιστορίες... Ονειρικές!
« Απάντηση #35 στις: 11/06/06, 21:34 »
Βασικα μετα απο μεσημεριανο υπνο και εγω αισθανομαι χαλια...πειναω νυσταζω ειμαι σαν το μαστουρι...χαλιααααααα....θελω να ξανακοιμηθω...


κι εγω ρε παιδια....  :-\ :-\ :-\ :-\
κι εμενα με πιανει μια δυστυχια, ενα παραξενο συναισθημα.. κ διψαω τρομερα...
Γτ αραγε;;;....  ??? :-\
Screw prince charming!! Give me the guy ..with tattoos and a bad boy attitude!.....

Αποσυνδεδεμένος aris 13888, ο saprikios anathematistis

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 509
  • Φύλο: Άντρας
  • Ό,τι αρέσει σ' όποιον αρέσει!
    • Προφίλ
Απ: Ιστορίες... Ονειρικές!
« Απάντηση #36 στις: 12/06/06, 00:26 »
Εγω δεν διψαω, αλλα αυτη η δυστυχια (υπαρξιακη κυριως) ειναι το χειροτερο πραγμα που μου εχει συμβει. Και συμβαινει και σε πολλους εχω ακουσει. Αληθεια, γιατι;;
___________________________________________
Οσοι χρησιμοποιουν Firefox, απλα δεν εχουν γνωρισει τον Opera.....

Αποσυνδεδεμένος FAIRY-The return!

  • Νεραϊδοπαρμένη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 862
  • Φύλο: Γυναίκα
  • que serra serra.
    • Προφίλ
    • 90ίλες
Απ: Ιστορίες... Ονειρικές!
« Απάντηση #37 στις: 12/06/06, 17:28 »
κι εγώ το παθαίνω αυτό μετά απο μεσημεριανό ύπνο είμαι σαν ζόμπι...περνάει κάνα μισάωρο σίγουρα για να συνέλθω

Αποσυνδεδεμένος super_freak_me

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 128
  • Φύλο: Γυναίκα
  • i don't try anything,just do it
    • Προφίλ
Απ: Ιστορίες... Ονειρικές!
« Απάντηση #38 στις: 12/07/06, 16:31 »
τωρα το βρηκα αυτo??!?! τσ τσ τσ...που ειναι τα θεματα οταν τα θες + βρισκεσαι σε κατασταση πανικου ... (off)
you'll never see the lonely me at all

Αποσυνδεδεμένος Avril

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 185
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Δεν ακουω avril lavigne!!!!!!! >:(
    • Προφίλ
Απ: Ιστορίες... Ονειρικές!
« Απάντηση #39 στις: 13/07/06, 23:36 »
εγω παλι βλεπω κατι πολυ ηλιθια ονειρα...αντανακλανε τν προσωπικοτητα μ λεει μια φιλη μ...
τες πα,

ολη την ωρα να πεταω....
τη μια με τν Γουντι(τον τρυποκαρυδο)απο σκεπη σε σκεπη και να τραγουδαμε....
την αλλη να ειμαι σε κατι κινεζικα(?)μοναστηρια πανω σε κατι βραχους πανω απο τα συννεφα και να πεταω κ εκει....

τωρα τελευταια δν βλεπω ονειρα...  :-\ :-\
I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hair are your aerials. They pick up signals from the cosmos and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.

Αποσυνδεδεμένος super_freak_me

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 128
  • Φύλο: Γυναίκα
  • i don't try anything,just do it
    • Προφίλ
Απ: Ιστορίες... Ονειρικές!
« Απάντηση #40 στις: 08/08/06, 14:50 »
περιεμενα το τελευταιο λεωφορειο 124 στη βουλιαγμενης  ( δν εχει σταση εκει ) στις περιπου 2-2.30 τα μεσανυχτα ... (το τελευταιο φευγει στις 11.30) + στο παρκο που το περιμενα,συναντησα κατι γνωστους μου πανκια,να περιμενουνε + αυτα το ιδιο.+ στριβανε γαρα....(!!) τελος παντων...ερχεται το λεωφορειο + αναψανε τα γαρα + τα ηπιανε μεσα στο λεωφορειο....το οποιο εκανε μια κουλη διαδρομη + ηταν πολυ γρηγορα εκει που επρεπε (πραγμα ασυνηθιστο...ποσο μαλλον για το 124!!) μετα καναμε + αλλα κουλα πραγματα....+ ευτυχως ξυπνησα :P


παλι ονειρο με ναρκωτικα + τετοια..ρε λετε να ειναι σημαδιακο ??!!?!?! :P :P :P
you'll never see the lonely me at all

Αποσυνδεδεμένος FAIRY-The return!

  • Νεραϊδοπαρμένη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 862
  • Φύλο: Γυναίκα
  • que serra serra.
    • Προφίλ
    • 90ίλες
Απ: Ιστορίες... Ονειρικές!
« Απάντηση #41 στις: 17/08/06, 15:56 »
τις προάλες είδα ότι με είχαν πιάσει κάτι αμερικάνοι (τι άλλο θα ήταν?) και μου έλεγαν ότι θα με βάλουν στην ηλεκτρική καρέκλα...και στην αρχή μου έκαναν κάτι μικρά ηλεκτροσόκ για να δω πως είναι και μετα λέει θα με έβαζαν.....μετα δεν θυμάμαι τι έγινε...μαλλον τελείωσε εκεί το όνειρό... και μετά (το ίδιο βράδυ) είδα ενα φόνο ενός μικρού κοριτστιου και ότι ήμουν σένα αεροπλάνο το οποίο έπεφτε κ έπεφτε κ έπεφτε..... :-\ :-\ :-\ :-\

Αποσυνδεδεμένος aris 13888, ο saprikios anathematistis

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 509
  • Φύλο: Άντρας
  • Ό,τι αρέσει σ' όποιον αρέσει!
    • Προφίλ
Απ: Ιστορίες... Ονειρικές!
« Απάντηση #42 στις: 18/08/06, 21:23 »
Εγω εδω και κανα χρονο αφηνω μακρια μαλλια, τωρα πιανονται ολα κοτσιδα εκτος απο τις μπροστινες τουφες...

Και που λετε προχθες ονειρευομαι οτι ενας φιλος μου εχει κουρευτει, και καπακι βλεπω τον εαυτο μου κουρεμενο γουλι, οπως ημουν περσυ... Κουρευτηκα και καλα για καλυτερο, αλλα μολις το συνειδητοποιησα...

ΦΡΙΚΗ!!!!!! Να εχω τρελαθει μες στο ονειρο, σας μιλαω για φρικη οχι αστεια!! Ο χειροτερος εφιαλτης!!! Και πανω που παω να κλαψω απτη στενοχωρια μου ξυπναω σε αλλο ονειρο (ημουν σε αλλο κρεβατι, γιαυτο), και ψηλαφιζω το κεφαλι μου και λεω "ουφ!!!".

Οταν ξυπνησα μετα κανονικα, στην πραγματικοτητα, γυριζω στο αλλο πλευρο νιωθω τη μαλλουρα να πεταγεται και λεω "ενταξει, φιουυυυυυ"!!!
___________________________________________
Οσοι χρησιμοποιουν Firefox, απλα δεν εχουν γνωρισει τον Opera.....

Αποσυνδεδεμένος Unknown Artist

  • Νυχτοβάτης
  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 347
  • Φύλο: Άντρας
  • Super profundo on the early eve of your day
    • Προφίλ
Απ: Ιστορίες... Ονειρικές!
« Απάντηση #43 στις: 05/09/06, 13:29 »
Τις τελευταίες τρεις μέρες είδα δύο πολύ κουλά όνειρα! Ακούστε να φρίξετε!

Αυτό το είδα προχθές το μεσημέρι. Ήμουνα λέει στο στρατό και γινόταν κάποιος πόλεμος και προχωρούσα σε ένα μονοπάτι. Εκεί είδα έναν επιλοχία, και επειδή φαινόταν βετεράνος τον ακολούθησα. Λίγο πιο κάτω υπήρχε ένα δέντρο, από το οποίο κρεμόντουσαν κάτι καλικαντζαράκια και πολεμούσαν όποιον στρατιώτη πέρναγε! Βγαίνουμε από το μονοπάτι και κρυβόμαστε πίσω από κάτι βράχια και μου λέει "Μόλις πλησιάσουν πυροβόλησέ τα!" αλλά εγώ δεν είχα σφαίρες! Εκείνη την ώρα πλησιάζει ένα οπότε σηκώνομαι να το πυροβολήσω αλλά το όπλο ήταν άσφαιρο, και τότε σηκώνεται ο επιλοχίας και πυροβολάει και το όπλο του ήταν κάτι σαν φλογοβόλο και έκαψε δυο-τρία! Μου λέει "Πήγαινε στο Αρχηγείο να πάρεις σφαίρες και έλα γρήγορα να βοηθήσεις"! Τρέχω κι εγώ στο Αρχηγείο λίγο πιο κάτω, ψάχνω σε κάτι ντουλάπια και δεν βρίσκω σφαίρες αλλά παγωτά Cornetto! Και επειδή είχα υπογλυκαιμία, σκέφτηκα να πάρω αυτά αντί για σφαίρες αλλά μετά σκέφτηκα ότι θα μου την πει! Εκείνη την ώρα ήρθε ο επιλοχίας αποκαμωμένος, αλλά τα είχε σκοτώσει όλα. Κάπου εκεί ξύπνησα...

Σήμερα το βράδυ είδα ότι ήμουν λέει με τον Freddy Mercury σε μια συναυλία και έπαιζε πιάνο και προσπαθούσε να τραγουδήσει το The Show Must Go On, αλλά δεν το έλεγε καλά γιατί, όπως μου είπε, ήταν νεκρός και δεν είχε καλή φωνή!!!  :o

Είμαι καλά γιατρέ?  ;D
Ξημερώνει. Μισοκατανοημένο πρώτο φως. Λαμπερός δαμαστής αγριεμένων και χαμένων ψυχών.
Μετανιώνω για όσα ως τώρα ισχυρίστηκα, για ό,τι ως τώρα υπήρξα.
Μετανιώνω γι' αυτή μου ακόμα τη μετάνοια.

                                     - Γιάννης Αγγελάκας -

Αποσυνδεδεμένος super_freak_me

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 128
  • Φύλο: Γυναίκα
  • i don't try anything,just do it
    • Προφίλ
Απ: Ιστορίες... Ονειρικές!
« Απάντηση #44 στις: 07/09/06, 08:54 »
ημουν σε ενα μπαρ με πολυ κοσμο,μπαινει ενα κομματι βγαινω εξω,βαζω τα κλαμματα,μπαινω μεσα,βρισκω τον αλεξανδρο,τον ρωταω "ο ναυαγος ηταν?" ,μου λεει ναι.Ξυπναω ...+ τραγουδαγα το "ο ναυαγος" των ξυλινων....+ το συνειδητοποιησα αρκετα αργοτερα !!  ??? :-\ ???
you'll never see the lonely me at all

Αποσυνδεδεμένος aris 13888, ο saprikios anathematistis

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 509
  • Φύλο: Άντρας
  • Ό,τι αρέσει σ' όποιον αρέσει!
    • Προφίλ
Απ: Ιστορίες... Ονειρικές!
« Απάντηση #45 στις: 16/09/06, 00:48 »
Τρέχω κι εγώ στο Αρχηγείο λίγο πιο κάτω, ψάχνω σε κάτι ντουλάπια και δεν βρίσκω σφαίρες αλλά παγωτά Cornetto!

Α!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!

Θεε μου, τρελαθηκα στο γελιο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
___________________________________________
Οσοι χρησιμοποιουν Firefox, απλα δεν εχουν γνωρισει τον Opera.....

Αποσυνδεδεμένος blue_jazz

  • kitharίστας
  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 451
  • Φύλο: Άντρας
  • Ξαναγύρισα στη κλασσική. Και καλά έκανα!
    • Προφίλ
Απ: Ιστορίες... Ονειρικές!
« Απάντηση #46 στις: 22/09/06, 14:04 »
Χθες είδα για 2η φορά ότι η κοπέλα μου πάει με άλλον. Ελπίζω να μην ισχύει ότι τα όνειρα γίνονται πραγματικότητα  :-\
Ζωή δεν είναι οι ανάσες που παίρνεις. Είναι οι στιγμές που σου κόβουν την ανάσα.
Οι καλοί φίλοι φαίνονται στις στενοχώριες σου. Οι πολύ καλοί στις χαρές σου.

Αποσυνδεδεμένος Unknown Artist

  • Νυχτοβάτης
  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 347
  • Φύλο: Άντρας
  • Super profundo on the early eve of your day
    • Προφίλ
Απ: Ιστορίες... Ονειρικές!
« Απάντηση #47 στις: 24/11/06, 12:37 »
Λοιπόν σήμερα είδα πως ήμουν με την παρέα μου σε ένα εξοχικό και ήρθαν στην παρέα ο Steve Harris με τους υπόλοιπους Maiden(αλλά τον Harris θυμάμαι έντονα)! Και το πιο κουλό είναι ό,τι πιάνει την κιθάρα και παίζει Σιδηρόπουλο, συγκεκριμένα το "Κάποτε θα'ρθουν"! Πιο μετά πήρα εγώ την κιθάρα και πήγα να το πω, αλλά φάλτσαρα τρελά και μετά έπιασε βροχή και τρέχαμε να σώσουμε τα όργανα... Στο τέλος που φύγαν οι Maiden έτρεξα να δώσω στον Harris ένα πεταλάκι που είχε ξεχάσει και μου είπε πως θα τα ξαναπούμε όταν έρθουν για συναυλία... Κουλό όνειρο...
Ξημερώνει. Μισοκατανοημένο πρώτο φως. Λαμπερός δαμαστής αγριεμένων και χαμένων ψυχών.
Μετανιώνω για όσα ως τώρα ισχυρίστηκα, για ό,τι ως τώρα υπήρξα.
Μετανιώνω γι' αυτή μου ακόμα τη μετάνοια.

                                     - Γιάννης Αγγελάκας -

Αποσυνδεδεμένος Νίκος

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 161
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Ιστορίες... Ονειρικές!
« Απάντηση #48 στις: 24/11/06, 13:40 »
Είχα δει ότι ήμουν στη σχολή μου και ήταν παντού ενισχυτές και κιθάρες! Τότε κάποιος μου είπε δεν μας παίζεις κάτι; Και δεν ήξερα ούτε πως την πιάνουν την κιθάρα! Όταν κατάφερα να την πιάσω δεν ήξερα που να κρυφτώ! Δεν μπορούσα να παίξω ούτε νότα! Τι να πω!  Ούτε στον χειρότερο εχθρό μου!
Blues ain't nothing but a good man feeling bad

Αποσυνδεδεμένος eleos* (Βάλια πια....)

  • Το ξανθό emoticon
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1325
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μακρια, πολυ μακρια να ταξιδευουμε....
    • Προφίλ
Απ: Ιστορίες... Ονειρικές!
« Απάντηση #49 στις: 24/11/06, 15:07 »
Εγω παλι ειδα ενα φρικτο ονειρο......
Ειδα οτι ειχα μια γατα σπιτι μου, τη μια την εβλεπα μαυρη, τη μια την εβλεπα ασπρη..
Σε καποια φαση που τη χαιδευα (πολυ παραξενο, μια και τις απεχθανομαι..) ειδα αιματα.. απ το κεφαλι μεχρι τη πλατη της ειχε αιματα, κ εγω συνεχισα να τη χαιδευω...  :-\
Μετα ειδα τον ξαδερφο μου.. Εφυγε απ το σπιτι, ετρεξα να τον προλαβω, και συνειδητοποιησα οτι δεν ειχα παρει κλειδια.. Εφτασα, αλλα ειδα την πορτα ανοιχτη.. Μπηκα μεσα, κι εψαχνα να δω αν εχουν μπει κλεφτες..
Παλι καλα ξυπνησα....  :-[ :-[
Screw prince charming!! Give me the guy ..with tattoos and a bad boy attitude!.....

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
11 Απαντήσεις
4654 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 09/09/07, 14:42
από pimami
45 Απαντήσεις
108890 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 21/08/11, 09:49
από RORY GALLAGHER
16 Απαντήσεις
13666 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 30/12/08, 12:55
από Jezus
Ιστορίες overdrive...

Ξεκίνησε από Απόλλων « 1 2 3 » Εφέ

72 Απαντήσεις
21092 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/07/14, 02:29
από Απόλλων
0 Απαντήσεις
1865 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 23/10/14, 14:33
από ivikos
0 Απαντήσεις
1749 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 24/05/15, 16:21
από ΠΟΙΟΣ
0 Απαντήσεις
18667 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 09/12/16, 19:14
από krios80
3 Απαντήσεις
3421 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 23/01/17, 19:31
από Καθόδιος (φλουτσ)
10 Απαντήσεις
8174 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 08/08/17, 17:21
από Guitar Fan
3 Απαντήσεις
2387 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 22/08/22, 23:40
από charllestone