Αποστολέας Θέμα: guitare.playback-europe.com  (Αναγνώστηκε 3253 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος drinnn

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 60
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
guitare.playback-europe.com
« στις: 30/01/08, 12:51 »
ο φιλος dellas ανοιξε θεμα (Eχει παραγγειλει κανεις απο http://guitare.playback-europe.com/ ;;) για το μαγαζι και εγω ποσταρισα τα παρακατω θεωρωντας οτι ειναι το ιδιο αλλα δεν απαντησε κανεις :-[
τεσπα...
οποιος εχει εμπειρια αγορας και επιστροφης κυριος απο το συγκεκριμενο καταστημα ας βοηθησει.

--------------------------------------------------------------------------------

εγω παιδες εχω κανει δυο παραγγελιες απο το thomann μεχρι τωρα και καμια δεν ειχε κιθαρα αλλα μονο ενισχυτη, εφε, καλωδια, κ.α. ειμαι ακομα λιγο ψαρομενος στο να παρω κιθαρα απο εκει γιατι αν δεν ακουσεις πρωτα και δοκιμασεις δυσκολα!! ασε που πρεπει μολις ερθει να τρεχω για το setup (που δεν κατεχω ακομα καλα  ) και αν ολα ειναι καλα, ΟΚ (το να τη δοκιμασεις την ιδια εδω δεν ειναι το ιδιο με το να παρεις το ιδιο μοντελο) αν παλι δεν ειναι εχει 30 days MONEY BACK ασχετα με την εγγυση, απο εμπειριες καποιον εδω εχει γινει αυτο να παρουν πισω τα Ευρωπουλακια τους μονο και μονο επειδη το μετανιωσαν και οχι επειδη ειχε ελλατωμα!
Στους ορυς του PLAYBACK (http://guitare.playback-europe.com/conditions.php) για τις επιστροφες λεει 15 μερες και δεν λεει πουθενα MONEY BACK  και λεει κατι λιγο μπερδεμενα All products must be returned unopened and sealed inside the original package και στην επομενη προταση το αναιρει Opened products must be returned with the original packaging materials
νομιζω πως στο Θωμα ειναι λιγο πιο ξεκαθαρα και εχουμε εμπειριες απο εκει.
τωρα αυτο ακουγεται σαν να κανω διαφημηση στο thomann αλλα ουτε που τον ξερω το τυπο  (αν θελουν οι διαχειριστες ας κανουν διορθωση)
παντως εχει πολυ καλυτερες τιμες το PLAYBACK οχι σε ολα αλλα στα περισοτερα και συμαντικες οχι των 5€!

αυτο που εγω θελω να πω ειναι, αν καποιος εχει εμπειρια σχετικα με τις επιστροφες στο εν λογο καταστημα να τις καταθεσει.

καποιος ανεφεραι οτι αν και Γαλλοι σου μιλαν και Αγγλικα στο Θωμα εχει πωλειτες και μιλουεν σε καμια 15 γλωσσες και φυσικα Ελληνικα (και πολυ εξυπηρετικος ο Γιωργος στου Θωμα) στο  playback τι παιζει?

 
 
 
 

Αποσυνδεδεμένος Spell@lchemist!

  • Ο Γιόκας του Σατανούλη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1224
  • Φύλο: Άντρας
  • ουτε καν..
    • Προφίλ
Απ: guitare.playback-europe.com
« Απάντηση #1 στις: 30/01/08, 13:39 »
στο Playback εγω μιλουσα αγγλικα μαζι τους..
στο αλλο θεμα στειλτους mail και ρωτα τους...και επιτελου σταματηστε να αγχωνεστε για τις αγορες σ αυτα τα μαγαζια..εχουν φτιαχτει ΑΠΕΙΡΑ threads που λενε τα ιδια πραγματα...ναι τους εμπιστευομαστε,και δεν ειναι κλεφτες...
Το Πέπλο του Χθες, Σου Φέρνει Το Σήμερα, Μέσα Απ'τις Στάχτες του Πουθενά...Μήπως Σου Περισσεύει λίγο Ψωμί??

Αποσυνδεδεμένος Si_rah

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 85
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: guitare.playback-europe.com
« Απάντηση #2 στις: 30/01/08, 14:00 »
Γεια σου! Οι κιθαρες απο το Thomann ερχονται σεταρισμενες στην εντελεια! Τουλαχιστον οσες εχω δει (φιλων μου και δικες μου) ετσι ειναι!

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
0 Απαντήσεις
1684 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/01/04, 23:14
από ερεβος
8 Απαντήσεις
11527 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 29/06/08, 12:06
από m@ster k@frer
3 Απαντήσεις
2315 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 28/02/07, 21:12
από buckethead RULES!!
42 Απαντήσεις
15753 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 03/11/08, 19:42
από faser
0 Απαντήσεις
2422 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 17/12/07, 12:25
από Spell@lchemist!
19 Απαντήσεις
10046 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 28/04/08, 21:33
από Meolas
12 Απαντήσεις
11133 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/01/10, 13:37
από EdwardScissorhands
4 Απαντήσεις
3079 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/04/10, 15:19
από Holyshock
7 Απαντήσεις
3769 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 03/08/12, 20:54
από xaros43
10 Απαντήσεις
3313 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 28/01/13, 10:53
από Mike Moss