Αποστολέας Θέμα: ΑΕΚ  (Αναγνώστηκε 271540 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος sakman

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 763
  • Φύλο: Άντρας
  • SEX, NO DRUGS AND ROCK N ROLL!!!
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #425 στις: 11/11/07, 23:19 »
Ναι παιδιά ο διαιτητής τα είχε εντελώς χαμένα....
Δεν μπορούμε να πουμε οτι αδίκησε την ΑΕΚ... Ηταν γενικά κακός....
Χαρακτηριστικά να αναφέρω την φάση με τον δελλα όπου έδωσε κόκκινη στον δελλα ( ο οποίος είχε είδη μια κίτρινη) αλλά έδωσε κίτρινη και στον εν ντοι..
Επίσης πιο πριν όταν έίχε πάρει την κίτρινη ο δέλλας, σφυρίζει το φάουλ και αφού του διαμαρτύρεται ο δέλλας του βγάζει κίτρινη και μετά δείχνει και την κόκκινη στον σεριτς...
Έλεος.... Μοίραζε κάρτες για να ηρεμίσει το παιχνίδι αλλά μάλλον το αντίθετο κατάφερε......
BE SOMEBODY NOT EVERYBODY...

Αποσυνδεδεμένος faser

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2017
  • Φύλο: Άντρας
  • Life is too short for bad tone
    • Προφίλ
    • faser
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #426 στις: 11/11/07, 23:53 »
Kι όμως η αποβολή Δελλα επηρέασε το αποτέλεσμα.... διότι φρέναρε το παιχνίδι της ΑΕΚ και άνοιξε χώρους για αντεπιθέσεις στον Παναθηναϊκό.


Απλά ας διδαχθούμε όλοι από ένα παίκτη-διαμάντι:

http://www.contra.gr/Soccer/Hellas/Superleague/AEK/175604.html

'Ολα τα υπόλοιπα.....

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #427 στις: 12/11/07, 07:28 »
Συνεχίζει να έχει μια παράλογη εμμονή με το Σέζαρ που αδυνατώ να την κατανοήσω....
Δεν έβαλε Τόζερ να κάνει παιχνίδι και μπλάνκο απ την αρχή.Και ενώ φάνηκε ότι αυτή η σύνθεση δεν τραβάει απ τα πρώτα λεπτά δεν έκανε καμία αλλαγή.
Παίζεις ντέρμπι εκτός έδρας δε σου βγαίνουν τα πλάνα και απλά προσεύχεσαι να μεταλλαχθούν οι παίκτες με την ώρα....αν είναι δυνατόν...
Όσο για την κόκκινη του Δέλλα...ήμαρτον....με τα μάτια τον χτύπησε τόσο που σφάδαζε σα χταπόδι κάτω?...έλεος δηλαδή...
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος YouknowIknow

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 37
  • im a talented artist but my hearts not in it
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #428 στις: 12/11/07, 09:19 »
Παιδια με δουλευετε ετσι? Αν δεν ηταν για αποβολη και του δελλα! Χτυπαει τον Ντοιε με τον ωμο και ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ πως μετα ο παιχτης πρεπει να κερδισει την καρτα...επισης,για να μην λετε για καρτες,στην πρωτη καρτα του Σεριτς,γιατι του την εδωσε? Αφου το φαουλ ηταν ΥΠΕΡ του παναθηναικου?Στην δευτερη?Τι εκανε ο ανθρωπος?Το φαουλ με το οποιο εβαλε το Γκολ η ΑΕΚ ητανε αμφισβητουμενο και γενικα η διαιτησια αλοιωσε το αποτελεσμα γιατι δεν θα δεχομασταν Γκολ και θα σκοραραμε ξανα ισως και στο πρωτο ημιχρονο παλι.Δεν μπορει κανενας απο την ΑΕΚ να παραπονιεται για διαιτησια γιατι εμεις χθες ειχαμε βγει εκτος εαυτου χθες το βραδυ με οσα εδινε ο ανθρωπος μεσα στο γηπεδο....Μην πουμε τωρα πως επαιξε μπαλα και η ΑΕΚ.Με 0 σουτ στο πρωτο ημιχρονο και ενα δυο στο δευτερο δεν σου φταιει ουτε η καρτα ουτε η διαιτησια αλλα η ιδια η ομαδα. δεν παιξατε την μπαλα που μπορειτε και σας αξιζει να παιζετε αυτο ειναι ολο.
Im a talented artist but my hearts not in it no more...Im a good shag but i find nobody fit...and i play in a band but ive got no talent...and i spit and i drawl but i just dont change a thing

Αποσυνδεδεμένος Aλχημιστής

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 187
  • Φύλο: Άντρας
  • Μια μερα ολα αυτα θα μοιαζουν με χρωματιστες ευχες
    • Προφίλ
    • το myspace μας....
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #429 στις: 12/11/07, 12:47 »
Παιδια με δουλευετε ετσι? Αν δεν ηταν για αποβολη και του δελλα! Χτυπαει τον Ντοιε με τον ωμο
Με τι το ειδες??Με μικροσκοπιο στην τηλεοραση?Αφου δεν φαινοταν με την καμια..Επισης εμαθα και για την ''φιλοξενια'' του Παναθηναικου στα αποδυτηρια και το κομπλεξ κ οι επιθετικες τασεις που εβγαλε ο Βελιτς και ανθρωποι του Παναθηναικου εναντιον της αποστολης της Αεκ.Γυρισαμε σε τακτικες αλλων ομαδων που καποτε τις αποδοκιμαζαν οι ιθυνοντες του Παναθηναικου..
Κ συ που καποτε να κοιμηθεις φοβοσουνα...
Τωρα φοβασαι να ξυπνησεις...

Αποσυνδεδεμένος blackie

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1050
  • Φύλο: Άντρας
  • Take me down, I'm coming home, arena of pleasures
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #430 στις: 12/11/07, 13:07 »
Κλαψα,κλαψα,κλαψα,κλαψα...
Γι'αυτο εχετε να παρετε πρωταθλημα 15 χρονια και εμεις εχουμε 1 σε 10...
Να γκρινιαζαμε λιγοτερο και να παιζαμε περισσοτερο...

Αποσυνδεδεμένος sakman

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 763
  • Φύλο: Άντρας
  • SEX, NO DRUGS AND ROCK N ROLL!!!
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #431 στις: 12/11/07, 13:23 »
Ναι ρε παιδιά, στη φάση με τον δέλλα δεν μπορει να πει κανένας που δεν ήταν στο γήπεδο τι έγινε...
Το σίγουρο είναι ότι ο δέλλας κάτι είπε στον εν ντοι ( λογικά τον έβρισε ) και αυτός σταμάτησε και γύρισε.
Εκεί μπορεί ο δέλλας απλός να τον έσμπρωξε, μπορεί να τον χτύπησε με τον ώμο ίσως και με το χέρι...
Σίγουρα ο εν ντοι το τράβηξε λίγο...
Σίγουρο επίσης είναι ότι γι αυτό το σκηνικό άξιζε και στους 2 από μια κίτρινη και αφού ο δέλλας είχε και άλλη μια πάλι θα αποβαλόταν!!!
Επίσης δεν μπορούμε να πούμε ότι ο δέλλας σε όλο το παιχνίδι ήταν παναγίτσα......
BE SOMEBODY NOT EVERYBODY...

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #432 στις: 12/11/07, 13:24 »
Ώρες ώρες διακρίνω προβλήματα κατανόησης απλών ελληνικών....
Είπε κανείς ότι η ΑΕΚ έπαιξε τρομερή μπάλα και έχασε λόγω του Καλόπουλου?
Δηλαδή έλεος....έπαιξε κακιστα και έχει τεράστια ευθύνη ο φερέρ.Μην κρατάμε ό,τι θέλουμε από αυτά που διαβάζουμε.
Για την ομάδα μου θα γκρινιάζω όσο θέλω και ιδίως για τον τρόπο που παίζει.Όπως επίσης για τα σημεία που νομίζω ότι αδικήθηκε.Δεν είπαμε όμως πουθενά ότι αδικήθηκε κατάφορα και ευνοήθηκε ο παναθηναικός.
Το 1 στα 10 χρόνια δεν καθιστά τον παναθηναικό υπερομάδα και σίγουρα δε σημαίνει σε καμία περίπτωση πως είναι καλύτερος ή χειρότερος απο την ΑΕΚ ή κάποια άλλη ομάδα.
Ο διαιτητής μοίραζε κάρτες κατά πως φυσούσε ο άνεμος χτες και μόνο οι τερματοφύλακες δεν πήραν κάρτα τελικά.
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος Aλχημιστής

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 187
  • Φύλο: Άντρας
  • Μια μερα ολα αυτα θα μοιαζουν με χρωματιστες ευχες
    • Προφίλ
    • το myspace μας....
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #433 στις: 12/11/07, 13:25 »
Σχολια γινονται..Μετα απο νικες ειναι πανηγυρια μετα απο ηττες κλαψα.Δικη μας δουλεια ειναι να σχολιαζουμε κ να εκφραζουμε πανηγυρια η κλαψες,δουλεια των παικτων ειναι να παιζουν.
Κ συ που καποτε να κοιμηθεις φοβοσουνα...
Τωρα φοβασαι να ξυπνησεις...

Αποσυνδεδεμένος sakman

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 763
  • Φύλο: Άντρας
  • SEX, NO DRUGS AND ROCK N ROLL!!!
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #434 στις: 12/11/07, 13:35 »
Είπε κανείς ότι η ΑΕΚ έπαιξε τρομερή μπάλα και έχασε λόγω του Καλόπουλου?
Εσύ μπορεί να μην το είπες αλλά ο δέλλας και ο φερερ το είπαν ξεκάθαρα....

Το 1 στα 10 χρόνια δεν καθιστά τον παναθηναικό υπερομάδα και σίγουρα δε σημαίνει σε καμία περίπτωση πως είναι καλύτερος ή χειρότερος απο την ΑΕΚ ή κάποια άλλη ομάδα.
Μάλλον με μεγάλη δόση ειρωνίας το είπε αυτό ο blackie...

Ο διαιτητής μοίραζε κάρτες κατά πως φυσούσε ο άνεμος χτες και μόνο οι τερματοφύλακες δεν πήραν κάρτα τελικά.

+1
BE SOMEBODY NOT EVERYBODY...

Αποσυνδεδεμένος YouknowIknow

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 37
  • im a talented artist but my hearts not in it
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #435 στις: 12/11/07, 14:07 »
Φενεται οτι υπηρξε καποια επαφη του Δελλα στον ντουε οποτε καλα εκανε και επεσε κατω και κερδισε την καρτα γιατι ο δελλας ηταν εριστικος καθολη την διαρκεια του παιχνιδιου,αλλα τους αδειασε ο Ριβαλντο με τις δηλωσεις του. Επισης δεν εχω καταλαβει κατι,ειμαι ο μονος που οποτε παιζει ο Παναθηναικος και το διχνει η ΝΕΤ νοιοθω σαν να παιζει η εθνικη εναντιον μιας ξενης ομαδας???? δηλαδη εντελως αντιπαναθηναικο κλιμα απο ΓΑΥΡΟΥς εκφωνητες....ΕΛΕΟΣ ΝΤΡΟΠΗ ΣΤΗΝ ΝΕΤ ΝΤΡΟΠΗ...... τους δινουμε τα λεφτα μας ΟΛΟΙ και οποτε βλεπω τον παναθηναικο να κερδιζει ειναι με μια μουρη μεχρι το πατωμα και οταν τρωμε γκολ η καλαθι να γινετε πανικος? Κατι πρεπει να γινει....Η αθλητικη κυριακη χθες το βραδυ ηταν πραγματικα Εμετικη...ελεος
Im a talented artist but my hearts not in it no more...Im a good shag but i find nobody fit...and i play in a band but ive got no talent...and i spit and i drawl but i just dont change a thing

Αποσυνδεδεμένος schizm

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1277
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #436 στις: 12/11/07, 14:21 »
Στείλε ένα email στο Star να αναλάβει την εκφώνηση των αγώνων, μπας και δεις προκοπή αντικειμενικότητας.

Το γνωστό σύνδρομο του κατατρεγμένου, που διαπιστώνει παντού φαντάσματα και δόλιους που εποφθαλμιούν.

Αποσυνδεδεμένος Raz

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1051
  • Φύλο: Άντρας
  • I dont give a fuck if you hate me
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #437 στις: 12/11/07, 14:48 »
απο ΓΑΥΡΟΥς εκφωνητες.
ελεος ρε φιλε ειπαμε. Δεν ξερω ποιος ηταν ο εκφωνητής χτες αλλά δεν πρόσεξα καθόλου να λέει τίποτα που να φανερώνει ότι είναι Ολυμπιακός. Και μην αρχίσω να λέω για άλλους πχ το σκουντή προχτες που στο τρίποντο του διαμαντίδη μόνο τον ύμνο του παναθηναικού δεν τραγούδησε στο 71-67..

Αποσυνδεδεμένος Moonchild_

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 984
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #438 στις: 12/11/07, 14:58 »
γαυρους εκφωνητες?  ;D ;D ο αντωνιου πρωην ποδοσφεριστης του παο, και ο παπαδημητριου γνωστος φιλοβαζελος εγιναν ξαφνικα γαυροι χαχα
ο δελλας τον ακουμπισε τον ντοι (ο ανθρωπος απο το πουθενα, που εγινε ξαφνικα πελε) κι αυτος επεσε λες και τον πλακωσε οδοστρωτηρας. Ειχε προηγηθει χτυπημα του ντοι με τον αγκωνα στον δελλα, αρα μπορει να υπηρχε και οδηγια απο τον "πεφτειρο", για να βγει ο δελλας που ειχε και κιτρινη καρτα.
Πραγματι λοιπον Ελεος και ντροπη στον παναθηναικο, που αποτελει ντροπη για το ελληνικο ποδοσφερο με τις μεθοδευσεις που χρησιμοποιει για να κερδιζει αγωνες. Εννοια σας ομως, υπαρχει θεια δικη, περιμενετε λιγακι και θα δειτε.... ;)

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #439 στις: 12/11/07, 15:04 »
Μ αρέσει ρε γμτ που εκφέρετε όλοι άποψη για τη φάση με τον Δέλλα, λες και μπορείτε να ξέρετε τι συνέβη!! :P

Αποσυνδεδεμένος blackie

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1050
  • Φύλο: Άντρας
  • Take me down, I'm coming home, arena of pleasures
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #440 στις: 12/11/07, 15:10 »
ο παπαδημητριου γνωστος φιλοβαζελος εγιναν ξαφνικα γαυροι χαχα

Πες μου ποτε ακριβως να γελασω...
Ο μονος γαυρος των Αμπελοκηπων...
Και οσο για τις ντροπες αστο καλυτερα...ξερουμε ποιοι καραφλοι εχουν "βουτηξει" και ποιοι πυγμαχοι και "πατητες" εχουν αθωωθει...

Αποσυνδεδεμένος Moonchild_

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 984
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #441 στις: 12/11/07, 15:13 »
Ο παπαδημητριου μονο κασκολ του παναθηναικου δε βγαζει στην αθλητικη κυριακη  ;D

Αποσυνδεδεμένος faser

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2017
  • Φύλο: Άντρας
  • Life is too short for bad tone
    • Προφίλ
    • faser
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #442 στις: 12/11/07, 16:31 »
γαυρους εκφωνητες?  ;D ;D ο αντωνιου πρωην ποδοσφεριστης του παο, και ο παπαδημητριου γνωστος φιλοβαζελος εγιναν ξαφνικα γαυροι χαχα
ο δελλας τον ακουμπισε τον ντοι (ο ανθρωπος απο το πουθενα, που εγινε ξαφνικα πελε) κι αυτος επεσε λες και τον πλακωσε οδοστρωτηρας. Ειχε προηγηθει χτυπημα του ντοι με τον αγκωνα στον δελλα, αρα μπορει να υπηρχε και οδηγια απο τον "πεφτειρο", για να βγει ο δελλας που ειχε και κιτρινη καρτα.
Πραγματι λοιπον Ελεος και ντροπη στον παναθηναικο, που αποτελει ντροπη για το ελληνικο ποδοσφερο με τις μεθοδευσεις που χρησιμοποιει για να κερδιζει αγωνες. Εννοια σας ομως, υπαρχει θεια δικη, περιμενετε λιγακι και θα δειτε.... ;)

Αν θυμάμαι καλά, ο Αντώνης Μίνου έκανε τον σχολιασμό χθες και όχι ο Αντωνίου (με μια μικρή επιφύλαξη λόγω μεγάλης κατανάλωσης μπύρας) ;D.. Όσο για τις μεθοδεύσεις που αναφέρεις, όλες οι ομάδες (όχι μόνο του εσωτερικού, βλ.Messi) προσπαθούν να εκβιάσουν κάρτες.. Μην ξεχνάς την "αγκωνιά" του Κώτσιου.. Κανείς δεν παίζει πλέον για τη φανέλα αλλά για τα πριμ και για την επαγγελματική καταξίωση με απώτερο σκοπό το αυξημένο κασέ και όχι την υστεροφημία.. Εμείς ως φίλαθλοι πρέπει να είμαστε συγκρατημένοι για να μην έχουμε πάλι ειδεχθή φαινόμενα Λ. Λαυρίου.. Peace!!!

Αποσυνδεδεμένος s.s.

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1026
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #443 στις: 12/11/07, 16:48 »
ο αντωνης μηνου εκανε την μεταδοση.πρωην τερματοφυλακας του παο και αεκτζης οπως εχει δηλωσει(αυτο φανηκε)

στα του ματς αποκλειστικη ευθηνη του φερερ η εικονα στο πρωτο ημιχρονο.εφοσον ηθελε να προφυλαξει τα ακρα επρεπε να παιξειν 3-5-2 με αλβες-δελλα-παπασταθοπουλο αμυντικη τριαδα.με το να βαλει τον παπασταθοπουλο δεξι μπακ καταδικασε ολη την πλευρα καθως ουτε την θεση ξερει το παιδι ουτε με τον μαντουκα δεν μπορουσε να συνεργαστει.ο ραμος ελειψε πολυ.
επισης κατεβαζοντας την ομαδα χωρις τον μπλανκο και με τους αργοκινητους λυμπε-ριμπο μπροστα ηταν σαν να κατεβαινε για το Χ.και οποιος κατεβαινει για το Χ χανει.
πολυ καλο πρεσινγκ ο παναθηναικος στο πρωτο ημιχρονο και ανελπιστη εμφανιση ματζιου.μετα απο οταν τον ειχα δει στο ματς με τον ολυμπιακο τον θεωρουσα τελειωμενο.μπραβο του

παντως εγω ενα πραγμα κραταω:http://www.in.gr/kiosk/issue.asp?lngPublicationID=78&lngDtrID=3&dtmIssueDate=29/10/2007 ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος YouknowIknow

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 37
  • im a talented artist but my hearts not in it
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #444 στις: 12/11/07, 17:03 »

[/quote]
 πχ το σκουντή προχτες που στο τρίποντο του διαμαντίδη μόνο τον ύμνο του παναθηναικού δεν τραγούδησε στο 71-67..
[/quote]

Πλακα κανεις τωρα ετσι? Δεν παιζει να πιστευεις πως ο Σκουντης ειναι Βαζελος....Ειλικρινα δεν ξερω πως μπορει να το πιστευεις αυτο...ειναι αστειο...

ο αντωνης μηνου εκανε την μεταδοση.πρωην τερματοφυλακας του παο και αεκτζης οπως εχει δηλωσει(αυτο φανηκε)

Αντε μπραβο γιατι εδω πανε να μας τρελανουν...

Οσο για την ΝΕΤ στην αθλητικη κυριακη ειχανε κανει ολοκληρο θεμα την κοκκινη του δελλα λες και δεν την αξιζε πρωτον και δευτερον λες και αλλαξε τιποτα στο 80φευγα...για την κοκκινη του σεριτς ενω το φαουλ ηταν ΥΠΕΡ του Παναθηναικου και αφου του επιτεθηκε ο παικτης της αεκ και αυτος ειχε μεινει με τα χερια ψηλα χωρις να κανει τπτ ουτε λογος...ουτε σκορ δεν ειπανε ουτε φασεις δειξανε στην αρχη τιποτα...Η νικη ηταν πεντακαθαρη και με λιγα γκολ σε σχεσ με οσα αξιζαμε και με ενα γκολ δωρο απο τον διαιτητη...
Επισης ο ιδιος ο Ριβαλντο δηλωσε...ειμασταν κακοι δεν πρεπει να ψαχνουμε για δικαιολογιες τωρα..αδειαζοντας Ατζα και Ντεμη....εφοσον βγαινει ολοκληρος Ριβαλντο και λεει αυτα δεν θα επρεπε να μιλανε καν.
Im a talented artist but my hearts not in it no more...Im a good shag but i find nobody fit...and i play in a band but ive got no talent...and i spit and i drawl but i just dont change a thing

Αποσυνδεδεμένος s.s.

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1026
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #445 στις: 12/11/07, 17:16 »
αδειαζοντας Ατζα και Ντεμη....
οχι ρε,υπερασπιστηκε την αεκ ο αντζας??? ;D ;D ;D

τεσπα ο ριβαλντο σχεδον ποτε δεν εχει παρει τις ευθυνες που του αναλογουν.τα χουγια δεν αποβαλλονται ευκολα...

Αποσυνδεδεμένος MACMISIAS

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΚΑΤΑ...
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/meresmakis
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #446 στις: 13/11/07, 20:32 »
Αδέρφια το πρωτάθλημα το'χουμε για πλάκα,όσα λάθη κι αν ξανακάνει ο Φερρέρ. Ας περάσουν πρώτα από Ξάνθη , Πανιώνιο και μετά τα λέμε .Ανέκαθεν στην επαρχία παίζονταν τα πρωταθλήματα και εμείς ήδη έχουμε φύγει με 3 διπλά.
"Θέλω ν' αλλάξω το κόσμο Μάνα- Παιδί μου δεν υπάρχει τόσο μεγάλη πάνα..."
www.myspace.com/meresmakis
www.myspace.com/meresmeres
http://mikriellinikiistoria.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος MACMISIAS

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΚΑΤΑ...
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/meresmakis
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #447 στις: 13/11/07, 20:41 »
Έχουμε και λέμε ,κατά τη γνώμη μου και μόνο...

1.ΜΑΧΟ
2.ΡΑΜΟΣ
3.ΑΡΟΥΑΜΠΑΡΕΝΑ
4.ΔΕΛΛΑΣ
5.ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ
6.ΕΝΣΑΛΙΒΑ
7.ΣΕΖΑΡ
8.ΤΟΖΕΡ
9.ΜΠΛΑΝΚΟ
10.ΡΙΒΑΛΝΤΟ
11.ΜΑΝΟΥ

ΚΑΙ ΑΛΛΑΓΕΣ...
ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΟΝΕ, ΛΑΓΟΣ , ΧΕΤΕΜΑΙ ,ΜΑΝΤΟΥΚΑ, ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ,ΓΕΩΡΓΕΑΣ, ΖΗΚΟΣ,ΠΑΥΛΗΣ,ΠΑΠΠΑΣ,ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ,ΚΑΠΕΤΑΝΟΣ.

ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ SORRY ΑΛΛΑ ΔΡΟΜΟ!!!
"Θέλω ν' αλλάξω το κόσμο Μάνα- Παιδί μου δεν υπάρχει τόσο μεγάλη πάνα..."
www.myspace.com/meresmakis
www.myspace.com/meresmeres
http://mikriellinikiistoria.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος blackie

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1050
  • Φύλο: Άντρας
  • Take me down, I'm coming home, arena of pleasures
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #448 στις: 13/11/07, 21:18 »
Και ποος θα μαρκαρει ρε μεγαλε εγω...?
Οι υπολοιποι ειναι ο Μορεττο?

Αποσυνδεδεμένος MACMISIAS

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΚΑΤΑ...
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/meresmakis
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #449 στις: 13/11/07, 21:25 »
ΜΟΡΕΤΟ , ΑΛΒΕΣ ,ΜΠΟΥΡΜΠΟΣ ,ΑΣΚΑΡΑΤΕ . Όσο για το μαρκάρισμα , αν είναι σαν τη Κυριακή κλάφτα.
"Θέλω ν' αλλάξω το κόσμο Μάνα- Παιδί μου δεν υπάρχει τόσο μεγάλη πάνα..."
www.myspace.com/meresmakis
www.myspace.com/meresmeres
http://mikriellinikiistoria.blogspot.com/