Αποστολέας Θέμα: ΑΕΚ  (Αναγνώστηκε 271550 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος MACMISIAS

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΚΑΤΑ...
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/meresmakis
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #475 στις: 18/12/07, 20:22 »
Παλι γκρινιαζετε για τη διαιτησια?Βγαινει ο λουζερ ο Ζηκος κ λεει μια ηλιθιοτητα κ την υιοθετειτε κιολας?Αδικια τεραστια ρε γμτ μια κιτρινη καρτα...Για να μην αναφερω τον Παππα που καθε σχεδον μαρκαρισμα του ηταν για καρτα..Αλλα βεβαια..Συνηθεια η γκρινια κ οι δικαιολογιες για τους δευτεροτριτους ::) ;D

Btw FSL θες να σου πω την παροιμια αναφερομενος στην ΑΕΚ?Που το πρωταθλημα ειναι δικο της φετος κ δν το χανει με τπτ κ παμε για το διπλο στο καραισκακη κ μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα....Απλα δειτε ποιος παιζει μπαλα φετος κ τι μεταγραφες ετοιμαζει ;) Μακαρι να γινουν κιολας δλδ να γουσταρουμε..Αυτα..Φαγωθειτε με τα ρουχα σας..Εγω ειμαι ξανα στο κρυο κ την παρασκευη στην ελβετια ;)σι γιου
Εγώ δεν γκρινιάζω για τη διαιτησία...Έχω ζήσει τόσα εγκλήματα (Ποντίκης ,Βασσάρας,Μπριάκος,Τσίκινης,Παπαδάκος,Παπαπέτρου,Φινοκαλιώτης,Δημητρόπουλος ,Τσαγκαράκης ,και τόσοι μα τόσοι ακόμα...),που την επιστημονική εγχείρηση του Κάκου ,ξέρεις κάπου τη θαυμάζω κι όλας... Ο looser Ζήκος πάλι που αναφέρεις ,είναι ο μοναδικός Έλληνας που έχει παίξει σε τελικό champions league. Άμα το καταφέρει και ο Στολτίδης το συζητάμε. Τέλος πάντων , ας όψεται ο Κοβάσεβιτς , γιατί από την Κυριακή θα παλεύατε να βάλετε γκολ και δεν θα τα είχατε καταφέρει ακόμα...
"Θέλω ν' αλλάξω το κόσμο Μάνα- Παιδί μου δεν υπάρχει τόσο μεγάλη πάνα..."
www.myspace.com/meresmakis
www.myspace.com/meresmeres
http://mikriellinikiistoria.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #476 στις: 18/12/07, 20:27 »
Αλλοιωθηκε το αποτελεσμα απο τη διαιτησια της Κυριακης;
Αυτο εχει μεγαλυτερη σημασια, διοτι τα λεγομενα του Ζηκου "δικαιολογουν" το 1-0 υπερ του Ολυμπιακου, ετσι οπως διατυπωθηκαν και αφηνουν εντυπωσεις περι "αδικου" αποτελεσματος...
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος MACMISIAS

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΚΑΤΑ...
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/meresmakis
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #477 στις: 18/12/07, 20:41 »
Αλλοιωθηκε το αποτελεσμα απο τη διαιτησια της Κυριακης;
Αυτο εχει μεγαλυτερη σημασια, διοτι τα λεγομενα του Ζηκου "δικαιολογουν" το 1-0 υπερ του Ολυμπιακου, ετσι οπως διατυπωθηκαν και αφηνουν εντυπωσεις περι "αδικου" αποτελεσματος...
Όχι το αποτέλεσμα δεν "αλλοιώθηκε".Ούτε κάποιο πέναλτυ μαιμού , ούτε οφσάιντ που δεν υπήρχε ,ούτε τίποτα εξώφθαλμο. Όμως το ποδόσφαιρο , ειδικά σε επίπεδο ισοδύναμων ομάδων , είναι παιχνίδι ψυχολογίας . Όταν ο διαιτητής βγάζει τέσσερις κίτρινες κατά της ΑΕΚ και μία κατά του ΟΣΦΠ , όταν ο Ριβάλντο δεν κερδίζει φάουλ έξω από την περιοχή ,σε φάσεις που αντίστοιχα σαν παίκτης του ΟΣΦΠ τα έπαιρνε για πλάκα , ή ακόμα και η συμπεριφορά του διαιτητή σε συνομιλίες μέσα στο γήπεδο με τους παίκτες (γεγονός που εμείς δεν μπορούμε να διακρίνουμε),σου δείχνει υπέρ ποιού είναι , τότε το 50-50 γίνεται αυτόματα 55-45 . Και αυτό παίζει ρόλο στα νεύρα και τη συγκέντρωση μιας ομάδας. Για μένα δεν υπάρχει δικαιολογία .Η ΑΕΚ έχασε γιατί δεν μπόρεσε να βάλει γκολ .Ξεκάθαρα πράγματα. Είχε ευκαιρίες και δεν τα κατάφερε .Όμως και τα "άλλα" μετράνε σε έναν αγώνα.
"Θέλω ν' αλλάξω το κόσμο Μάνα- Παιδί μου δεν υπάρχει τόσο μεγάλη πάνα..."
www.myspace.com/meresmakis
www.myspace.com/meresmeres
http://mikriellinikiistoria.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος schizm

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1277
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #478 στις: 18/12/07, 21:15 »
Μ' αρέσει πάντως που οι φυλλάδες την επομένη μιλούσαν για ζούγκλα και για σφαγή. Που να είχε πέσει τίποτα παραπάνω κι από χαρτοπετσέτα ή να είχε γίνει κανένα τρανταχτό λάθος, τι θα είχανε να λένε μετά οι μόνιμοι τροφοδότες του φανατισμού.

Αποσυνδεδεμένος MACMISIAS

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΚΑΤΑ...
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/meresmakis
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #479 στις: 18/12/07, 21:25 »
Μ' αρέσει πάντως που οι φυλλάδες την επομένη μιλούσαν για ζούγκλα και για σφαγή. Που να είχε πέσει τίποτα παραπάνω κι από χαρτοπετσέτα ή να είχε γίνει κανένα τρανταχτό λάθος, τι θα είχανε να λένε μετά οι μόνιμοι τροφοδότες του φανατισμού.
Οι αθλητικές εφημερίδες έχουν καταντήσει ότι πιο αισχρό και καθοδηγούμενο. Εγώ δεν παίρνω καμμία ,ούτε της ΑΕΚ ,παρά μόνο το Εθνοσπόρ τη Δευτέρα...που και αυτό φιλο ολυμπιακό το κόβω τον τελευταίο καιρό...Είναι δυνατόν ρε παιδιά να προκρίνετε ο ΟΣΦΠ και να μην υπάρχει στο πρωτοσέλιδο των αντίπαλων εφημερίδων ,ή αντίστοιχα επιτυχίες της ΑΕΚ ή του ΠΑΟ ; H οπαδίλα ως μπόχα είναι χειρότερη κι'απ'τη ποδαρίλα... >:(
"Θέλω ν' αλλάξω το κόσμο Μάνα- Παιδί μου δεν υπάρχει τόσο μεγάλη πάνα..."
www.myspace.com/meresmakis
www.myspace.com/meresmeres
http://mikriellinikiistoria.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος schizm

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1277
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #480 στις: 18/12/07, 21:48 »
Το αισχρό της υπόθεσης είναι που οι ίδιοι κύριοι που σκορπούν τον φανατισμό και τρέφουν τα πλέον πρωτόγονα πάθη, το παίζουν, όχι μόνο Πόντιοι Πιλάτοι, αλλά και τιμητές όταν προκύπτουν επεισόδια όπως εκείνο με τον νεκρό οπαδό του Παναθηναϊκού.

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #481 στις: 18/12/07, 22:07 »
Eγώ δε γκρίνιαξα για τη διαιτησία απλά εξέφρασα μια απορία που κανείς δεν έλυσε...
Όσο για το ποιος παίζει μπάλα φέτος θα ξαναπώ να ξεκαβαλήσουμε το καλάμι γιατί αν ο Ολυμπιακός έπαιζε τη μπάλα που υπονοείτε φέτος τότε γιατί μόλις τώρα κατάφερε να πιάσει τον πρώτο και δεν είναι πρώτος απ την αρχή με διαφορά?
Δεν είναι η πρώτη ομάδα ο Ολυμπιακός που κατάφερε να περάσει την πρώτη φάση των ομίλων για να μην ξεχνιόμαστε οπότε ας μη συμπεριφερόμαστε λες και ξαφνικά ανακαλύψαμε την Αμερική.
Η υπεροψία είναι κάτι κακό και επιφέρει και ανάλογα αποτελέσματα κάποια στιγμή....
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #482 στις: 19/12/07, 08:06 »
Λοιπόοοονν....δεν εχω να πω πολλά.....το ματς χαθηκε εξαιτίας του ριβάλντο....καθε φορα που η μπαλα πήγαινε στα πόδια του σταματούσε και η γρηγορη αναπτυξη της ΑΕΚ......επρεπε γυρω στο 60 να βαλει τον Τοζερ.....τεσπα.....δεν θα μιλησω για διαιτητες (ούτε για την αισχρή πράξη του πάντου εναντια στον μορρέτο....)...

οσο για καποιους που νομίζουν οτι ειναι και γω δεν ξερω τι...ομαδα που παιζει μπαλα.....μεσα στο γηπεδο της.....και δεν περναει το κεντρο παρα μονο μια φορα σε ενα ημιχρονο....(φαρμακερη μεν.....αλλα μονο μια δε....) με λέτσο προπονητή που επαιζε για την νικη και εμεις για το χ....lol....

Αποσυνδεδεμένος MACMISIAS

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΚΑΤΑ...
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/meresmakis
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #483 στις: 20/12/07, 14:57 »
Μόλις έμαθα ότι ο Μπλάνκο δεν θα παίξει με τη Βιγιαρεάλ ,γιατί πέθανε ο πατέρας του και έφυγε εσπευσμένα για την Αργεντινή.Θα ήθελα να ξέρω οι ηλίθιοι της Κ.Ε.Δ θα έχουν την τσίπα τουλάχιστον να του σβύσουν την κίτρινη; Αυτό το παιδί έχει νοιώσει στο πετσί του πόσο σοβαροφανής και ξενέρωτη είναι η πραγματικότητα της Ελληνικής διαιτησίας >:(
"Θέλω ν' αλλάξω το κόσμο Μάνα- Παιδί μου δεν υπάρχει τόσο μεγάλη πάνα..."
www.myspace.com/meresmakis
www.myspace.com/meresmeres
http://mikriellinikiistoria.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος s.s.

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1026
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #484 στις: 20/12/07, 15:13 »
Μόλις έμαθα ότι ο Μπλάνκο δεν θα παίξει με τη Βιγιαρεάλ ,γιατί πέθανε ο πατέρας του και έφυγε εσπευσμένα για την Αργεντινή.Θα ήθελα να ξέρω οι ηλίθιοι της Κ.Ε.Δ θα έχουν την τσίπα τουλάχιστον να του σβύσουν την κίτρινη; Αυτό το παιδί έχει νοιώσει στο πετσί του πόσο σοβαροφανής και ξενέρωτη είναι η πραγματικότητα της Ελληνικής διαιτησίας >:(
πω πω πω κριμα το παιδι.παντως ο συγκεκριμενος κανονισμος εφαρμοζεται και στο εξωτερικο,οποτε...

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #485 στις: 20/12/07, 15:15 »
Στις αρχες του χρονου, ενας παικτης μιας ξενης ομαδας πεθανε μεσα στο γηπεδο. Ηταν την περιοδο οπου στην Ελλαδα ειχαμε φωτιες...Μα ειναι δυνατον να μην σβηνονταν ολες οι κιτρινες των παικτων της ομαδας, να μην τους δινοταν και το πρωταθλημα, μην πω το Champions League?
Παρολο που στα περισσοτερα θεματα συμφωνουμε MACMISIAS, σε αυτο θα διαφωνησουμε...Γιατι σε μια οποιαδηποτε εργασια ( γιατι εργασια ειανι για τους ποδοσφαιριστες αυτο ), δεν θα υπηρχε καν η ευαισθησια του "δωρου" προς τον εργαζομενο που πεθανε καποιος συγγενης του...

Ειπαμε, να το φτασουμε στο αλλο ακρο, αλλα το τοσο, το καναμε ΤΟΣΟ!~
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #486 στις: 20/12/07, 15:24 »
Eγώ δε γκρίνιαξα για τη διαιτησία απλά εξέφρασα μια απορία που κανείς δεν έλυσε...
Όσο για το ποιος παίζει μπάλα φέτος θα ξαναπώ να ξεκαβαλήσουμε το καλάμι γιατί αν ο Ολυμπιακός έπαιζε τη μπάλα που υπονοείτε φέτος τότε γιατί μόλις τώρα κατάφερε να πιάσει τον πρώτο και δεν είναι πρώτος απ την αρχή με διαφορά?
Δεν είναι η πρώτη ομάδα ο Ολυμπιακός που κατάφερε να περάσει την πρώτη φάση των ομίλων για να μην ξεχνιόμαστε οπότε ας μη συμπεριφερόμαστε λες και ξαφνικά ανακαλύψαμε την Αμερική.
Η υπεροψία είναι κάτι κακό και επιφέρει και ανάλογα αποτελέσματα κάποια στιγμή....
Δηλαδη λες οτι ο ολυμπιακος δεν εχει παιξει μπαλα φετος ε?
 Δεν μιλησε κανεις για το γεγονος οτι περασαμε τους ομιλους αλλα εχουν γινει και 2 νικες εκτος εδρας και ενα παιχνιδι με ρεαλ εκτος που αν δεν ηταν η κλασσικη διαιτησια υπερ της ρεαλ ποθ ειναι σε καθε παιχνιδι της ακομα θα ψαχνε αποπου τις ερχονται τα γκολ. Μη τρελαθουμε τωρα. ΚΑι το γεγονος οτι τωρα εφτασε ο Ολυμπιακος την "πρωτη" ΑΕΚ δεν λεει απολυτως τιποα. Παιζει στο cl η αεκ? Την ιδια κουραση τραβαει η ομαδα? Επειδη χασατε δηλαδη (που ηταν και αναμενομενο) ο ολυμπιακος δεν παιζει μπαλα αλλα παιζει η αεκ?
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #487 στις: 20/12/07, 15:33 »
Ζηταω συγνωμη για το post μου, διοτι τωρα ενημερωθηκα για τι ακριβως μιλατε:

http://www.in.gr/sports/article.asp?lngEntityID=858666&lngDtrID=246

Νομιζω πως η πιο σωστη κινηση ειναι η ανακληση της καρτας..Παρολαυτα, χωρις να γνωριζω τον κανονισμο, πρεπει να οριοθετηθει η "αυστηροτητα" των διαιτητων σε ορισμενες περιπτωσεις ( εαν και ο διαιτητης δεν ηταν υποχρεωμενος να ξερει αργεντινικα, ουτε το προσωπικο πονο καθε ποδοσφαιριστη )
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος MACMISIAS

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΚΑΤΑ...
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/meresmakis
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #488 στις: 20/12/07, 15:38 »
Εγώ ξέρω τον κανονισμό αλλά επιμένω ότι στην Κ.Ε.Δ είναι σοβαροφανείς και ξενέρωτοι...Και κότες ,γιατί χρόνια τώρα απαγορεύουν στους διαιτητές να κάνουνε δηλώσεις ,για να μην τσαλακώνονται...Τα πήρα ,sorry ,αλλά ειδικά με αυτόν τον παίχτη έχουν γίνει κάποια πράγματα που αναδικνείουν τη μιζέρια μας σαν ποδόσφαιρο.Και ναι σε όσες δουλειές έχω δουλέψει (και είναι αρκετές),σε τέτοια ζητήματα υπήρχε ευαισθησία. Και άγραφες άδειες δίνανε και τα λεφτά δεν κόβανε ,μέχρι και οικονομική ενίσχυση για έξοδα κηδείας έχω ζήσει.
 Ο.Κ ας μη σβηστεί η κίτρινη. Εγώ αυτό που ήθελα να πω το είπα...Sorry freemind αν βγαίνω κάπως επιθετικός ,δεν έχω πρόβλημα μαζί σου . Με τα κοράκια τα'χω...
« Τελευταία τροποποίηση: 20/12/07, 15:40 από MACMISIAS »
"Θέλω ν' αλλάξω το κόσμο Μάνα- Παιδί μου δεν υπάρχει τόσο μεγάλη πάνα..."
www.myspace.com/meresmakis
www.myspace.com/meresmeres
http://mikriellinikiistoria.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #489 στις: 20/12/07, 22:33 »
Άρη δεν είπα εγώ ότι παίζει η ΑΕΚ και όχι ο Ολυμπιακός...το αντίθετο υποστηρίχτηκε νομίζω αν διαβάσεις παραπάνω...και είπα να μην είναι κάποιοι τόσο υπερόπτες...
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #490 στις: 20/12/07, 23:49 »
...Ακομα επιμενετε για την ικανοτητα του Φερερ ή μονο εγω διαπιστωνω "αμαρτιες" στο παιχνιδι της ΑΕΚ?

Κριμα παντως, γιατι μια νικη ακομα θα ηταν χρησιμη για την καταταξη μας...
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος MACMISIAS

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΚΑΤΑ...
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/meresmakis
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #491 στις: 20/12/07, 23:58 »
Freemind ,σήμερα λες και κάναν αγγαρεία...Εντάξει το πρωτάθλημα "καίει",αλλά και με τέτοιες εμφανίσεις ,πας μετά στον Εργοτέλη ,που δε σε σέβεται και πρέπει να παίξεις για να μην έχεις περιπέτειες...
"Θέλω ν' αλλάξω το κόσμο Μάνα- Παιδί μου δεν υπάρχει τόσο μεγάλη πάνα..."
www.myspace.com/meresmakis
www.myspace.com/meresmeres
http://mikriellinikiistoria.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος eleos* (Βάλια πια....)

  • Το ξανθό emoticon
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1325
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μακρια, πολυ μακρια να ταξιδευουμε....
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #492 στις: 21/12/07, 00:29 »
τωρα θα μου πειτε γυναικες και ποδοσφαιρο...  ::)

κατα την ταπεινη μου κοριτσιστικη γνωμη ειχατε πολυ καλες ευκαιριες σημερα...
Screw prince charming!! Give me the guy ..with tattoos and a bad boy attitude!.....

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #493 στις: 21/12/07, 07:33 »
Tα γκολ που φάγαμε ήταν offside τουλάχιστον το δεύτερο που το δα αρκετές φορές αλλά αυτό δε δικαιολογεί με τίποτα τις αδυναμίες της άμυνας.Ήταν σα να παίζαμε 10 απέναντι σε 12 καθώς ο Ράμος με την επιεικώς απαράδεκτη εμφάνισή του εξέθετε συνεχώς τον Παπασταθόπουλο που έπαιζε για 2 χτες...
Ελπίζω ο Φερέρ να αλλάξει ρότα γιατί δεν πάμε καλά....
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #494 στις: 21/12/07, 14:33 »
Μ@λακίες.....χοντρές μαλ@κιες.......εγώ πιστεύω οτι ο φερέρ πλεον δεν κανει....υοθέτησε ελληνική νοοτροπία και δεν την παλεύει πια.....δεν ηταν εμφάνιση αυτή χθες.....τόζερ, κονέ, ράμος, ενσαλίβα, ζεράλντο, σέζαρ τπτ....μα τίποτα ομως...να ναι καλα ο παλικαράς ο παπασταθόπουλος.....αυτο το παιδί θα κανει πάρα πολύ μεγάλη καριέρα και του αξίζει....για τον αγώνα δεν έχω να πω τπτ παραπανω.....εαν δεν ντρέπονται οι ίδιοι οι παίχτες για αυτήν την κατάντια....

edit: είδα μόλις τώρα ότι κληρωθήκαμε με την χετάφε...με εμφάνιση οπως η χθεσινή....καλά κλαρίνα......αν παιξουμε σοβαρά.....μπορούμε να περάσουμε (που δεν προκειται να παιξουμε σοβαρά...)
« Τελευταία τροποποίηση: 21/12/07, 14:38 από master of puppets »

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #495 στις: 22/12/07, 14:11 »
Δυστυχως, καποιος εχει "γεμισει" και τα μυαλα των παικτων:
http://www.in.gr/sports/article.asp?lngEntityID=859153&lngDtrID=1101

Ειναι σιγουρο πως η συνεντευξη ηταν πριν την ηττα απο την ισπανικη ομαδα, και καλο θα ηταν καποιος να εξηγησει στο Φερερ, πως περα απο τη τονωση ηθικου των παικτων, χρησιμη θα ηταν και μια τονωση πραγματικης προπονητικης στον ιδιο. Εννοειται πως και μια τονωση εμψυχου υλικου ( και οχι απο την Δ Εθνικη Βραζιλιας ), ειναι απαραιτητη, γιατι η ομαδα "κουραστηκε" και το δειχνει ξεκαθαρα
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος Aλχημιστής

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 187
  • Φύλο: Άντρας
  • Μια μερα ολα αυτα θα μοιαζουν με χρωματιστες ευχες
    • Προφίλ
    • το myspace μας....
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #496 στις: 22/12/07, 22:30 »
Φανταστειτε να μην ηταν η Αεκ ισοβαθμη στην πρωτη θεση και στην επομενη φαση του κυπελλου ουεφα τι θα ακουγε ο Φερρερ..Ε ρε Ελλαδα που εξισωνονται ολα και οι αποψεις των δημοσιογραφων βαφτιζονται ως κοινη γνωμη..
Κ συ που καποτε να κοιμηθεις φοβοσουνα...
Τωρα φοβασαι να ξυπνησεις...

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #497 στις: 22/12/07, 23:44 »
Φανταστειτε να μην ηταν η Αεκ ισοβαθμη στην πρωτη θεση και στην επομενη φαση του κυπελλου ουεφα τι θα ακουγε ο Φερρερ..Ε ρε Ελλαδα που εξισωνονται ολα και οι αποψεις των δημοσιογραφων βαφτιζονται ως κοινη γνωμη..

λίγη αντικειμενικότητα δεν βλάπτει....κι εγω τρελαμένος αεκτσής ειμαι....μεχρι και το μπολ που τρωω κορν φλεικς εχει τον δικέφαλο....αλλα έλεος.....δεν παιζει η ομάδα μπαλα....δεν παιζει...πως να το κάνουμε....ενας παπασταθόπουλος δεν φέρνει την ανοιξη....ξανατονιζω.....δεν προκειται να παρουμε ούτε φέτος πρωτάθλημα....δεν την πονάει κανεις τους αυτή την γ**ημένη την φανέλα.....και οι περισσότεροι δεν αξιζει να παιζουν με τον δικέφαλο στο στηθος....όσο βαρύ και αν ακούγεται αυτο.....

Αποσυνδεδεμένος ερεβος

  • Shadowking
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2354
  • Φύλο: Άντρας
  • ars longa vita brevis
    • Προφίλ
    • http://myspace.com/gorthaour
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #498 στις: 22/12/07, 23:48 »
λίγη αντικειμενικότητα δεν βλάπτει....κι εγω τρελαμένος αεκτσής ειμαι....μεχρι και το μπολ που τρωω κορν φλεικς εχει τον δικέφαλο....αλλα έλεος.....δεν παιζει η ομάδα μπαλα....δεν παιζει...πως να το κάνουμε....ενας παπασταθόπουλος δεν φέρνει την ανοιξη....ξανατονιζω.....δεν προκειται να παρουμε ούτε φέτος πρωτάθλημα....δεν την πονάει κανεις τους αυτή την γ**ημένη την φανέλα.....και οι περισσότεροι δεν αξιζει να παιζουν με τον δικέφαλο στο στηθος....όσο βαρύ και αν ακούγεται αυτο.....

Aντε ρε που χεις και αποψη για τη μπαλα...Διαβαζε εκει να τελειωνεις να κανουμε καμμια δουλεια
Twitter @mcrosog

Αποσυνδεδεμένος MakisSRV

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 296
  • Φύλο: Άντρας
  • Thor the mighty...Other bands play MANOWAR kill
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #499 στις: 23/12/07, 16:46 »
Λοιπόν,κρίμα που δεν πήραμε έστω το χ με τον Ακατανόμαστο.Τους έκατσε η φάση και έληξε 1-0...Χετάφε μας έβγαλε λοιπόν η κλήρωση.Δεν νομίζω πως την έχουμε αλλά τουλάχιστον δεν τύχαμε καμιά Bayern.Δεν βλέπω φέτος την ομάδα μας να κάνει κάτι.Ο ρίμπο θέλει σουτ ή πάγκο,καθυστερεί το παιχνίδι ο άνθρωπος,δεν κάνει.Ο άλλος ο άμπαλος ο Ζήκος,τι πράμα είναι και αυτό.Τα 100 μέτρα,τα κάνει σε 10 λεπτά,είναι αμυντικό χάφ τώρα αυτό?Και εγώ τον περνάω στο τρέξιμο.Δηλαδή πρέπει να είσαι προπονητής για να το δεις?Τι κάνεις ρε Φερρέρ?Μακάρι να μπορέσουμε να παρουμε το πρωτάθλημα αλλά το κόβω δύσκολο αν συνεχίσουμε με το αντιποδόσφαιρο που παίζουμε.Ας κλείσω με 2 ευχές.
1)Να πάρουμε το πρωτάθλημα.
2)Αυτό πάει για τους γαύρους που κοροιδεύουν οτι αυτοί κουνάνε σεντόνι ενώ εμείς όχι.Να πάτε στην Αγγλία και να φάτε 5-6 γκολάκια ή,μάλλον 9 γκολάκια,για να σπάσει το ρεκόρ της Λίβερπουλ και για να στρώσει το μυαλό σας.
Ηλεκτρικής κιθάρας μαθήματα παραδίδονται. Ανάλυση Rock/Blues/Metal/Funky τεχνοτροπίας, σύμφωνα με σύγχρονες τεχνικές.Ear training,soloing,αυτοσχεδιασμός.Εκμάθηση θεωρίας.Περιοχές:Aιγάλεω,Νίκαια,Κορυδαλλός,Περιστέρι,Χαιδάρι.