Αποστολέας Θέμα: ΑΕΚ  (Αναγνώστηκε 269573 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος s.s.

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1026
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #400 στις: 04/09/07, 01:49 »
λοιπον να πω για το παιχνιδι:
το οτι η σεβιλλη ειναι ομαδαρα το ξεραμε απο πριν δεν το μαθαμαι ξαφνικα σημερα.οποτε τεραστιο λαθος του φερερ που κατεβαζει την ομαδα με τετοιους επιθετικους προσανατολισμους απο την αρχη.αμα επαιζε με τον πας και ειχε χασει 2-0 να το καταλαβω.παιζεις με τη σεβιλλη που μιση ευκαιρια σου την κανει γκολ.ελεος.το ματς επρεπε να το παει λαου-λαου οπως εκανε πολυ καλα στο α μερος στην ισπανια και αμα σου κατσει ενα γκολ σε μια αντεπιθεση κυνηγας σιγα σιγα και το δευτερο προσεχοντας παντα την αμυνα σου.

δευτερον εφοσον τελικα τα πραγματα δεν πανε ετσι και στο ημιχρονο τρως 3 λογικα πας μετα για να αποφυγεις την ξεφτιλα.με τον να βγαζεις ομως αμυντικο χαφ,τον ενσαλιβα και να βαζεις ακραιο που μαρκαρει με τα ματια(παππας)ειναι σαν να τους ελατε να με...ευτηχως εριξε μετα το τεταρτο η σεβιλλη το ρυθμο της και εντελει η αεκ απεκτησε και ενα μικρο κερδος απο την εμφανιση του παυλη.καλος επισης και ο μαντουκα

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #401 στις: 04/09/07, 01:51 »
Nick82...ο χρόνος θα δείξει φίλε μου.... ;) εδώ θα είμαστε....ειδαμε και τους δύο χθες....θα τους δούμε και στην συνεχεια στην ευρώπη...ελπιζω να μην επαληθευτώ...αλλα χωρις προπονητή ο ένας...και χωρίς ομαδα στην κυριολεξια ο άλλος.... :-\ τεσπα...καλη σου νύχτα και σένα... ;)

Αποσυνδεδεμένος s.s.

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1026
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #402 στις: 04/09/07, 01:56 »
Nαλλα χωρις προπονητή ο ένας
και επειδη πολυ της μοδας εχει γινει αυτο τελευταια να σου θυμισω οτι ο συγκεκριμενος ανυπαρκτος προπονητης σε νικησε 3-2 στη φιλαδελφεια στελνοντας τον σαντος για...παπουτσια και 4-3 στο οακα με παρομοιο και πιο επωδυνο τροπο.και τοτε ειχες και παικταραδες...

Αποσυνδεδεμένος Nick82

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 86
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #403 στις: 04/09/07, 01:58 »
Έχεις δίκιο...Εγώ ανήκω σε αυτούς "χωρίς προπονητή"...Προβλέπω ευρω-φάπες,αλλά τί να κάνεις...Όταν αλλάζεις ομάδα και κάνεις ανανέωση,πρέπει να ξεκινήσεις απαραίτητα από καλό προπονητή...Αφού δεν το έκανε αυτό,που εγώ το θεωρώ βασικό,πλέον δεν περιμένω πολλά πράγματα... ;)

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #404 στις: 04/09/07, 02:02 »
Έχεις δίκιο...Εγώ ανήκω σε αυτούς "χωρίς προπονητή"...Προβλέπω ευρω-φάπες,αλλά τί να κάνεις...Όταν αλλάζεις ομάδα και κάνεις ανανέωση,πρέπει να ξεκινήσεις απαραίτητα από καλό προπονητή...Αφού δεν το έκανε αυτό,που εγώ το θεωρώ βασικό,πλέον δεν περιμένω πολλά πράγματα... ;)

Τουλάχιστον εισαι αντικειμενικος... ;D κοιτα...σαν μοναδες ο γάυρος έχει κανει απιστευτες κινήσεις....ακομα και ο αμπαλουα λουα εμενα με εντυπωσίασε.....(αν εξαιρέσεις την λαλακια με τον μπράβο...αν ημουν κοκκαλης θα εδινα λιγα παραπανω και θα παιρνα τον σπυρόπουλο...τι του λειπει δλδ?)....και σαν μοναδες συγκριτικα με τους υπολοιπους 2 της αθηναν ειναι μακραν πιο μπροστά.....αλλα πρέπει να χεις καποιον που να μπορεί να δέσει αυτήν την ομαδα...οχι τον προπονητη του λεβαδειακου.....με εναν σοβαρο προπονητη...και χωρις τον πετρακη... :P ο οσφπ θα πηγαινε πολύ μπροστά στην ευρώπη φέτος....

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #405 στις: 04/09/07, 02:03 »
Παιδια, εχουμε Σεπτεμβριο ακομα..Μεχρι τον Οκτωβριο, εχουμε καιρο :P
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος Apollon18

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 381
  • Φύλο: Άντρας
  • Watch the weather change.....
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #406 στις: 04/09/07, 11:46 »
Καλα ενα ειναι σιγουρο οτι εμεις θα βγουμε 4οι οπως καθε χρονο ;DΕχουμε και τα ζωα εκει περα και θαμαστε και κεκλεισμενων στο πρωτο... ::)
Απτην αλλη τωρα για την ΑΕΚ δεν ειμαι και σιγουρος αν θα καταφερει τπτ με την Σαλτσμπουργκ και αν το καταφερει θαναι με πολυ δυσκολια.Οπως και ο ΠΑΟ επισης δεν θα εχει ευκολο εργο.Νομιζουμε δλδ οτι ειμαστε ανωτεροι απο αυτες τις χωρες ποδοσφαιρικα??Να δειτε που τελικα δεν ειμαστε!

Για τις υπολοιπες ελληνικες δεν το συζητω καν!!Λιγο ο Πανιωνιος αλλα και παλι με τις Γαλλικες ποτε δεν ξερεις πως θα παιξουν.


Και μια και κερδισες την Σεβιλλη φιλε Μαστερ χθες οπως λες αντε τωρα οι 16!! ;D ;D ;D ;D :P
All you know about me is what I've sold you
I sold out long before you ever heard my name
I sold my soul to make a record....And you bought one!!!

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #407 στις: 04/09/07, 12:11 »
Και μια και κερδισες την Σεβιλλη φιλε Μαστερ χθες οπως λες αντε τωρα οι 16!! ;D ;D ;D ;D :P

αυτα ειναι πεζα πραγματα ;D ;D ;D :P δωσαμε την προκριση στους ισπανους να δουν πως ειναι το cl :P

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #408 στις: 05/10/07, 00:08 »
λοιποοοοοοοοννννν...ήρθε η ώρα για χώσιμο........οι εμμονες του φερέρ με εχουν εξοργίσει αφανταστα......πρώτον......γιατι τον καιει τον μαντουκα στα δεξια? αφου βλέπει οτι δεν μπορει ρε γμτ.......γιατι ξεκιναει τον λυμπερόπουλο που φετος δεν ξερει τι θα πει η εννοια της λέξης κοντρολ..? (προβλέπω στα μέσα της χρονιας να παιζει επιθετικο δίδυμο παυλής- μπλανκο...)...γιατι δεν παρατασσει την ομαδα μια φορα με ρόμβο? απογοητευτικη η σημερινή εμφανιση με την σαλτσμπουργκ...και τις δικαιολογιες περι πλαστικου ταπητα τις ακουω βερεσέ...τελος παντων....πήραμε την προκριση.....μαζι μας και οι αλλες 4 ομαδες.....αυτο ειναι πολύ καλο....αντε να δούμε στους ομιλους.....

Αποσυνδεδεμένος Zeppelin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 749
  • Φύλο: Άντρας
  • Κοχλιωτός κριθαρένιος λαμπτήρας...
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #409 στις: 05/10/07, 00:12 »
+1, Rivaldo κ Λυμπερόπουλος απλά μαζί δεν μπορούν να παίξουν...
Καμμία σχέση με σέντερ φορ δεν έχουν αμφότεροι.
The world is full of kings and queens,
who will blind your eyes and steal your dreams,
IT'S HEAVEN AND HELL!

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #410 στις: 05/10/07, 00:15 »
+1, Rivaldo κ Λυμπερόπουλος απλά μαζί δεν μπορούν να παίξουν...
Καμμία σχέση με σέντερ φορ δεν έχουν αμφότεροι.

μεγάλη διαφορα....όχι δεν μπορούν ΜΑΖΙ να παιξουν.....γενικά φέτος ΔΕΝ μπορούν να παιξουν....ερχονται στιγμες που μετανιώνω που δεν τσιμπήσαμε τα φράγκα απο την νυρεμβέργη.....

Αποσυνδεδεμένος Zeppelin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 749
  • Φύλο: Άντρας
  • Κοχλιωτός κριθαρένιος λαμπτήρας...
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #411 στις: 05/10/07, 00:22 »
Ίσως τώρα είσαι εκνευρισμένος κ το βλέπεις έτσι...

ΑΛλά στο ελληνικό πρωτάθλημα κ οι δύο μπορούν να δώσουν λύσεις, απλά επειδή είναι δημιουργικοί παίκτες, καλύτερα να παίζουν πίσω από τους επιθετικούς σε ελεύθερους ρόλους...

Όσο για τον Παυλή, από το μικρό δείγμα που έχει δείξει πιστεύω ότι μπορεί να είναι αποκάλυψη στυλ Νίνη στο φετινό πρωτάθλημα!
The world is full of kings and queens,
who will blind your eyes and steal your dreams,
IT'S HEAVEN AND HELL!

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #412 στις: 05/10/07, 00:29 »
Κοιτα.....γενικά απο αυτά που έχω προσέξει για ριμπο και λύμπε.....ο πρώτος...και στο ματς με την βεροια και στο ματς με τον λεβαδειακο....προσπαθουσε να κανει τα ευκολα δύσκολα.....δεν μιλάμε για τρεξιμο που ενταξει όσο να ναι ειναι και λογικο να μην μπορει μεχρι ενα σημειο....απλα θα σου βγαλει την φάση όταν πρέπει...ο λύμπε.....πραγματικα αγνώριστος......καμια επαφη με την μπάλα...ουτε σε κοντρολ....και αμα τύχει να κατεβάσει σωστά μπάλα...δεν βρισκει πλεχτό με τπτ...(θυμήσου φάση με σάλτσμπουργκ στο οακα όταν ήταν 1-0)...και οι δύο βλέπω πάντως ότι κρατανε πολύ την μπάλα....την ταλαιπωρουν....τεσπα.....
Από την άλλη και ο παναγιωτάκης ο κονε μπορει να εξελιχθει σε πολύ δυνατή λύση (οπως το χει αποδειξει...).....και ο τόζερ...αρκει να συνεχίσει να τον εμπιστευεται ο φερερ και μετα την επιστροφή του σέζαρ....περιμένω να ξαναδω και τον χετεμαι με λαγο και μετα νταξ.....ο καιρος θα δειξει....


 να συμπληρώσω πως το μονο που με καθησυχάζει στην περιπτωση του λύμπε είναι πως και πέρυσι έτσι ξεκίνησε....μεχρι που πέταξε τα 2 γκολ στον ηρακλη....αντε να δούμε...
« Τελευταία τροποποίηση: 05/10/07, 00:32 από master of puppets »

Αποσυνδεδεμένος MACMISIAS

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΚΑΤΑ...
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/meresmakis
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #413 στις: 05/10/07, 11:18 »
Γειά σου ΑΕΚΑΡΑ ΜΟΥ κι ' αδελφια Αεκτζήδες .Η ομάδα στρώνει ,βγάζουμε τις πρώτες αγωνιστικές ανώδυνα και όταν θα φορμαριστούμε πραγματικά ,τότε θα έρθει και το δύσκολο πρόγραμμα.Αυτό που βλέπω φέτος είναι ότι παίρνουμε τα ματσάκια με τους μικρούς , οπότε αν δεν έχουμε ζημιές τέτοιου τύπου ,λογικά πάμε για πρωτάθλημα.Ένα άλλο ζήτημα τώρα.Πως σας φαίνετε η ιστορία με τη μάσκα του BLANCO;Πιστεύετε ότι πρέπει να τιμωρηθεί για διακωμώδηση του αθλήματος;Μήπως θα πρέπει από δω και μπρος να ξύνετε με όποιο δάχτυλο θέλει;
"Θέλω ν' αλλάξω το κόσμο Μάνα- Παιδί μου δεν υπάρχει τόσο μεγάλη πάνα..."
www.myspace.com/meresmakis
www.myspace.com/meresmeres
http://mikriellinikiistoria.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #414 στις: 05/10/07, 14:36 »
δικαιο αυτο με την μασκα του μπλάνκο ρε....ο ζορο ήταν είδος τρομοκρατίας.....τώρα ο μπλανκο με την μασκα καλύπτει το πρόσωπο του κανει ακαταλαβιστικα σηματα στον αέρα....υποκινεί τρομοκρατικές κινήσεις στον χώρο του ποδοσφαιρου.... :P

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #415 στις: 05/10/07, 15:02 »
Τα χάλια μας τα μαύρα λέω εγώ.....δεν κατάλαβα ειλικρινά γιατί δεν έβαλε το Μπλάνκο απ την αρχή....τουλάχιστον ο άνθρωπος προσπαθεί αντί να την κοιτάει μπας και την υπνωτίσει και μπει μόνη της γκολ.
Εχω ξαναπεί πως ο Λυμπερόπουλος δε μ αρέσει...δεν τραβάει....και Ηλία εγώ πάλι δε θα χαρώ να γυρίσει ο Σέζαρ...άλλο ένα αργοκίνητο και όλο φιγούρα καράβι χωρίς ουσία....
Όσο για το πλαστικό χορτάρι όταν ξέρεις μπάλα παίζεις παντού είτε σε αλάνα με χώμα είτε σε κανονικό χόρτο.
Ευτυχώς ήταν ανώδυνη απώλεια τουλάχιστον αλλά με τέτοιες εμφανίσεις δε θα πάμε και πολύ μπροστά.
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος Kerwyn

  • The Epic Rogue
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 661
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #416 στις: 08/10/07, 17:03 »
Όσο για το πλαστικό χορτάρι όταν ξέρεις μπάλα παίζεις παντού είτε σε αλάνα με χώμα είτε σε κανονικό χόρτο.

Δεν είναι το ίδιο...Το πλαστικό είναι πολύ διαφορετικό πράμα.Η μπάλα έχει άλλη κίνηση στο πλαστικό κ άλλη στο χόρτο...Κ δεν τίθεται, κατά την γνώμη μου, θέμα αμπαλοσύνης ή όχι...
Let me bleed inside your arms and let me die beneath your eyes...

Αποσυνδεδεμένος Apollon18

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 381
  • Φύλο: Άντρας
  • Watch the weather change.....
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #417 στις: 08/10/07, 22:14 »
Όσο για το πλαστικό χορτάρι όταν ξέρεις μπάλα παίζεις παντού είτε σε αλάνα με χώμα είτε σε κανονικό χόρτο.

Δεν είναι το ίδιο...Το πλαστικό είναι πολύ διαφορετικό πράμα.Η μπάλα έχει άλλη κίνηση στο πλαστικό κ άλλη στο χόρτο...Κ δεν τίθεται, κατά την γνώμη μου, θέμα αμπαλοσύνης ή όχι...

Αλλη κινηση μπορει να εχει αλλα παλι ποδοσφαιρο παιζαν....
All you know about me is what I've sold you
I sold out long before you ever heard my name
I sold my soul to make a record....And you bought one!!!

Αποσυνδεδεμένος Kerwyn

  • The Epic Rogue
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 661
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #418 στις: 09/10/07, 16:00 »
Ναι, δεν είπα οτι έκαναν τούμπες ;D, αλλά είναι αλλιώς το πλαστικό...Πιο δύσκολο...
Let me bleed inside your arms and let me die beneath your eyes...

Αποσυνδεδεμένος Janis_Joplin

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 2
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Imagine all the people livin' life in peace
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #419 στις: 25/10/07, 02:54 »
Μια αγάπη έχω στην καρδιά... Μονάχα μία! Την κιτρινόμαυρη θεά, άλλη καμία!
Κι όσο γυρίζει αυτή η γη θα σ'αγαπάω... ΑΕΚ για σένα μια ζωή θα τραγουδάω!!!
:P
Carpe Diem...

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #420 στις: 11/11/07, 21:02 »
Δεύτερο συνεχόμενο ματς που ο φερέρ κανει τραγικά λάθη....μα τραγικά λάθη....δεν ξερω τι προσπαθεί να μας δείξει....ότι μπορει να γίνει πολύ μαλακας με αρκετή προσπαθεια....πραγματικά δεν ξέρω....ισως...λέω ίσως σίγα σιγά να πρέπει να αναζητήσει ο ντέμης τπτ καινούριο.......anyway....ο ομάδα στο πρώτο ημίχρονο έπαιζε χωρίς επιθετικό...κατσέ κλείσου στην άμυνα.....τικι τικι μπόμ κτλ.....τεσπα.....δεν πας έτσι για πρωτάθλημα......

Αποσυνδεδεμένος Aλχημιστής

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 187
  • Φύλο: Άντρας
  • Μια μερα ολα αυτα θα μοιαζουν με χρωματιστες ευχες
    • Προφίλ
    • το myspace μας....
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #421 στις: 11/11/07, 21:47 »
Ο Φερρερ ευθυνεται εξ ολοκληρου για τη σημερινη ηττα της Αεκ.Το συστημα και το σχημα που κατεβασε ηταν αλλοπροσαλο.Ο Παπασταθοπουλος δεξι μπακ κ με εναν επιθεση..4-5-1 δεν ειχε ξαναπαιξει φετος η Αεκ με συνεπεια να χαθει αδικα ενα ολοκληρο ημιχρονο κατι που εκρινε εν τελει και τον αγωνα.Νωρις ειναι ακομα βαθμολογικα για ολους.Για μενα εχουν ιδιες πιθανοτητες και οι 3 διεκδικητες.
Κ συ που καποτε να κοιμηθεις φοβοσουνα...
Τωρα φοβασαι να ξυπνησεις...

Αποσυνδεδεμένος Zeppelin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 749
  • Φύλο: Άντρας
  • Κοχλιωτός κριθαρένιος λαμπτήρας...
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #422 στις: 11/11/07, 22:45 »
Εγώ αν κ Παναθηναικός, θεωρώ ότι η φάση της αποβολής του Δέλλα, είναι πέρα για πέρα άδικη...

Είναι σαφές ότι ο Ν'Ντόι κάνει θέατρο, κ μακάρι να τιμωρηθεί, όπως κ ο Ντίντα σε πρόσφατο ματς του CL για διακωμώδηση του αθλήματος.
Ο συγκεκριμένος έχει δείξει σημάδια αλαζονείας στο παρελθόν, γενικότερα δεν μου αρέσει αυτό στον χαρακτήρα του.

Τελικά, η διαιτησία νομίζω ότι στάθηκε σχετικά καλά, κράτησε ισορροπίες, κ δεν επηρέασε το αποτέλεσμα.

Η ΑΕΚ στερήθηκε ταχύτητας ειδικά στο α' ημίχρονο, ενώ αυτό ανεστράφηκε στο β' ημίχρονο με την είσοδο του Μπλάνκο.
Γενικά, ήταν μέτρια έως κακή, γεγονός που καθιστά δίκαιη τη νίκη του ΠΑΟ.
The world is full of kings and queens,
who will blind your eyes and steal your dreams,
IT'S HEAVEN AND HELL!

Αποσυνδεδεμένος studio54

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 640
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • SeatNet
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #423 στις: 11/11/07, 23:04 »
Kι όμως η αποβολή Δελλα επηρέασε το αποτέλεσμα.... διότι φρέναρε το παιχνίδι της ΑΕΚ και άνοιξε χώρους για αντεπιθέσεις στον Παναθηναϊκό.

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #424 στις: 11/11/07, 23:12 »
Ο διαιτητής ήταν κάκιστος αλλά όχι μόνο για την ΑΕΚ.. Το αντίθετο θα έλεγα.. Όποιος είδε τον αγώνα ξέρει!
Αδίκησε την ΑΕΚ στη φάση του Δέλλα αλλά ήταν πολλές οι φορές που σφήριζε ό,τι να ναι κατά του ΠΑΟ!! ::)