Αποστολέας Θέμα: Ρωτήστε τον Μιλτιάδη Πασχαλίδη  (Αναγνώστηκε 28559 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Σωτήρης

  • Σαλονικιός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1061
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Re:Ρωτήστε τον Μιλτιάδη Πασχαλίδη
« Απάντηση #25 στις: 25/05/04, 16:05 »
Υπαρχει περιπτωση να τον ακουσουμε μαζι με τον Αλκινοο Ιωαννιδη?Η εστω σ'ενα live με αλλους αγαπημενους καλλιτεχνες..?

Ειναι και οι δυο τους πολυ αγαπημενοι καλλιτεχνες..η φωνη του Μιλτου μ'εκφραζει παρα πολυ..α! και το πρωτο τραγουδι που εμαθα να παιζω στην κιθαρα ηταν δικο του "Κακες Συνηθειες"... ::)
Αν σκεφτω καμια καλη ερωτσηη θα επανελθω! :)

Αποσυνδεδεμένος Απόλλων

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 5861
  • Φύλο: Άντρας
  • Μονίμως προβληματικός...
    • Προφίλ
Re:Ρωτήστε τον Μιλτιάδη Πασχαλίδη
« Απάντηση #26 στις: 25/05/04, 16:20 »
Syggnwmh file Aramis, alla elpizw eilikrina an exoume thn eykairia na thesoume mono 10-15 erwthseis ston agaphto Miltiadh, na mhn einai mia apo aytes pote tha pantreytei... ???

Oson afora sth gnwmh tou gia ton Ksylourh h opoiondhpote allo Ellhna h xeno mousiko, nomizw oti tha htan kalytero na thesoume to thema se pio geniko plaisio kai na afhsoume ton idio na apofasisei an thelei na anaferthei se kapoion kallitexnh sygkekrimena, anti na prodiathesoume th syzhthsh anaferontas emeis kapoious.
« Τελευταία τροποποίηση: 25/05/04, 16:50 από Απόλλων »
Διψάς και δεν το ξέρεις...

Αποσυνδεδεμένος Jo.

  • Great Melaggeus
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 519
  • Φύλο: Άντρας
  • Έχω ανάγκη ν' αγαπάω.....
    • Προφίλ
Re:Ρωτήστε τον Μιλτιάδη Πασχαλίδη
« Απάντηση #27 στις: 25/05/04, 16:40 »
ego den tha proteino erotisi me ameso toulaxiston tropo,eixa omos panta ton provlimatismo gia ta tragoudia tou kathe ftasmenou kalitexni apo kathe optiki gonia,ti noima exei o stixos,i mousiki,i foni,pos grafonte ola ayta?ti skeytete ti niothei otan ta dimiourgei ola ayta?poses fores grafei mono gia na grapsei gia na kolisei stin omoiokatalixia kai poses i psyxi tou kinei to xeri tou xoris to scaning apo to myalo.Synexizontas ayton ton provlimatismo thelo na matho ti nomizei oti ton ekane gnosto?kai an pano se ayto vasizete gia na dimiourgisei merikes fores kai akoma "ti kanei tragoudi" eikones?synaisthimata?fantasies?pragmatika gegonota?

Tora an kaneis prospathisei na diaxorisei tis erotiseis kai na tis metriseis kai ta katafereis.....den tha ton keraso kafe,opos tolmisa na po se ena allo thema kai tora eimai se elima,...apla tha po mpravo :P
Call me Jo

Αποσυνδεδεμένος Aramis

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 9
  • Φύλο: Άντρας
  • ...οι ανθρωποι αφηνουν ζωη πισω τους,ακολουθησε τη
    • Προφίλ
    • http://geocities.com/miltos_pasxalidis
Re:Ρωτήστε τον Μιλτιάδη Πασχαλίδη
« Απάντηση #28 στις: 25/05/04, 16:52 »
 Φιλε Απολλων οκ συμφωνο για το γαμο του ημουν λιγο υπερβολικος.Οσο αναφορα για το μεγαλο "Νικο Ξυλουρη"το ανεφερα γιατι τον εχουν καλεσει να τρογουδησει για ενα αφιερωμα που του κανουν και ο Μιλτος αν και πιο πιο νεος απο τους υπολοιπους του cd θα ηταν ενδιαφερον να πει τη γνωμη του γυρω απο αυτο το θεμα .Ισως μπορουμε να το θεσουμε καπως ετσι.
...φυτευσα δυο νοτες στη σιωπη , ανθισε τραγουδι την αυγη...

Αποσυνδεδεμένος Απόλλων

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 5861
  • Φύλο: Άντρας
  • Μονίμως προβληματικός...
    • Προφίλ
Re:Ρωτήστε τον Μιλτιάδη Πασχαλίδη
« Απάντηση #29 στις: 25/05/04, 16:59 »
Nai, to gnwrizw, kai den diafwnw oti tha htan endiaferon na mathoume th gnwmh tou panw se ayto to thema. Apla lew oti apo pleyras deontologias alla kai dedomenwn twn periorismwn ths synenteykshs, tha htan kalo oi erwthseis pou tha tethoun na epitrepoun thn epektash pros thn kateythynsh pou epithymei o idios o kallitexnhs, anti gia ayth pou tha thelame emeis...
Διψάς και δεν το ξέρεις...

Αποσυνδεδεμένος Aramis

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 9
  • Φύλο: Άντρας
  • ...οι ανθρωποι αφηνουν ζωη πισω τους,ακολουθησε τη
    • Προφίλ
    • http://geocities.com/miltos_pasxalidis
Re:Ρωτήστε τον Μιλτιάδη Πασχαλίδη
« Απάντηση #30 στις: 25/05/04, 17:03 »
...σωστο αυτο που λες,ετσι θα διακρινουμε καλυτερα τον τροπο που σκεφτεται η βλεπει ο ιδιος την πραγματικοτητα γυρω μας.Ποτε αναμενεται να γινει η συνεντευξη?
...φυτευσα δυο νοτες στη σιωπη , ανθισε τραγουδι την αυγη...

Αποσυνδεδεμένος oip

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 3
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω το Το Στέκι των Κιθαρωδών!
    • Προφίλ
Re:Ρωτήστε τον Μιλτιάδη Πασχαλίδη
« Απάντηση #31 στις: 25/05/04, 18:08 »
pote tha dwthei i synenteuksi? emeis pou tha ti broume na ti diavasoume?

Αποσυνδεδεμένος Crazy Diamond

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 141
  • Φύλο: Άντρας
  • lost,lost,lost...
    • Προφίλ
Re:Ρωτήστε τον Μιλτιάδη Πασχαλίδη
« Απάντηση #32 στις: 25/05/04, 18:09 »
Ρώτα άλλη μία γιατί δεν σε άκουσα. :P
Have no fear for atomic energy,cause none of them can stop the time

Αποσυνδεδεμένος Σιδηρόπουλος

  • Το ζώον
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1767
  • Φύλο: Άντρας
  • Engineers Do It With Models
    • Προφίλ
    • pink floyd
Re:Ρωτήστε τον Μιλτιάδη Πασχαλίδη
« Απάντηση #33 στις: 25/05/04, 18:36 »
ελεεεεοοος
Είμαι ο Βασίλης και είμαι καλα...

Αποσυνδεδεμένος Arg0

  • The Downstroker
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3257
  • Φύλο: Άντρας
  • Είμαι συναυλιάς... τι να κάνουμε?
    • Προφίλ
Re:Ρωτήστε τον Μιλτιάδη Πασχαλίδη
« Απάντηση #34 στις: 25/05/04, 19:23 »
Δεν ξερω αν εχει ξαναπεσει, αλλα γιατι δεν τον ρωτατε τη γνωμη του για την πειρατεια? (τιμη CD, mp3 και κατεβασμα απο το internet, αντιμετωπιση ΑΕΠΙ, δισκογραφικων κτλ.)

Μονο μην τον αφησετε να ξεφυγει με τα γνωστα αποφευγματα!  ;)
If we are here not to do
What you and I wanna do
And go forever crazy with it
Why the hell are we even here?

Αποσυνδεδεμένος oip

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 3
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω το Το Στέκι των Κιθαρωδών!
    • Προφίλ
Re:Ρωτήστε τον Μιλτιάδη Πασχαλίδη
« Απάντηση #35 στις: 25/05/04, 21:09 »
sorry re paidia. eimai kainouria edw kai den iksera oti ta eixe emfanisei  :-[ :-[ :-\

Αποσυνδεδεμένος transcendent

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 4
  • All Things Must Pass...
    • Προφίλ
Re:Ρωτήστε τον Μιλτιάδη Πασχαλίδη
« Απάντηση #36 στις: 26/05/04, 08:47 »
Θεωρει αυτους που τον ακουν και παρακολουθουν την πορεια του,που πηγαινουν στις συναυλιες του "αγαπημενους", του ανθρωπους;Κι αν ναι,θεωρει οτι τοσο τα τραγουδια του οσο και η αποδοχη απο τον κοσμο ειναι "ανεπαρκειες";Τελικα το παραμυθι της σχεσης του με μας ειναι τοσο λυπημενο και πραγματικο για να το πιστεψει;Γιατι ειναι απο τους λιγους που τους νιωθω υπεραρκετους και σε καμια περιπτωση ανεπαρκεις...
The unseen,the eternal river of understanding...

Αποσυνδεδεμένος αστραπόφεγγο

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 54
  • Φύλο: Γυναίκα
  • το πιο τρελό ναυάγιο θα είναι να σωθούμε...
    • Προφίλ
Re:Ρωτήστε τον Μιλτιάδη Πασχαλίδη
« Απάντηση #37 στις: 26/05/04, 09:14 »
Ο Μιλτος κι ο Θανασης ειναι οι αγαπημενοι μου τραγουδοποιοι.Τον πρωτο τον ακουσα πρωτη φορα το 1995 στη Βολτα της ΕΤ3 να παρουσιαζει τον πρωτο δισκο και τηλεφωνησα στον πιο ποιοτικο σταθμο της πολης μου και τον αγαπημενο μου εκφωνητη,του εδωσα ονομα καλλιτεχνη και τιτλο δισκου,τον προμηθευτηκε ο σταθμος κι αρχισαμε να τον ακουμε.Ειναι ο καλλιτεχνης στον οποιο εχω παει τις περισσοτερες φορες.Θα πω οτι ειναι δυσκολος,οχι στην προσεγγιση απο τον κοσμο,αλλα στον τυπο του.Επισης ειναι ο πρωτος που εδειξα στιχους μου.Αφηνω σ'εσας να θεσετε το πληθος των ερωτησεων,απλως θα ηθελα να του πω και να μαθω,αν το ξερει κι ο ιδιος οτι εχει πει την ωραιοτερη εκτελεση του Ερωτοκριτου.Κι οι πιο μεγαλες ηλικιες μενουν αφωνες.Επισης αν ηθελε ακομα μια φορα να πει για τον Αλκη Αλκαιο και την ιστορια της γνωριμιας τους,ειναι ενδιαφερουσα.
Α,ο Μιλτος ειναι παντρεμενος κι η κοπελα σε καποιες συναυλιες τον συνοδευει φωνητικα..."Βρηκα δυο ματια ν'αγαπω..."
Για τη βιογραφια απαντησε ο parpen...
« Τελευταία τροποποίηση: 26/05/04, 09:36 από astrapofeggo »
Δεν έχω γράψει ποιήματα,
μέσα στον πόνο πέρασε η ζωή μου.
Τη μιαν ημέρα έτρεμα,την άλλη ανατρίχιαζα,
μέσα στο κλάμα κύλησε η ζωή μου.
Δεν έχω γράψει ποιήματα,
μόνο σταυρούς σε μνήματα καρφώνω.

Αποσυνδεδεμένος Απόλλων

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 5861
  • Φύλο: Άντρας
  • Μονίμως προβληματικός...
    • Προφίλ
Re:Ρωτήστε τον Μιλτιάδη Πασχαλίδη
« Απάντηση #38 στις: 26/05/04, 10:29 »
sorry re paidia. eimai kainouria edw kai den iksera oti ta eixe emfanisei  :-[ :-[ :-\

Εντάξει, sorry-ασμένη. Τουλάχιστον πήγαινε και σβήσε δυο από τα τρία προηγούμενα μηνύματα σου...

Και καλώς ήρθες στην παρέα μας!

Διψάς και δεν το ξέρεις...

Αποσυνδεδεμένος geni

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 520
  • Φύλο: Γυναίκα
  • εύχομαι το 2008 να κάνω κάτι καλό...
    • Προφίλ
Re:Ρωτήστε τον Μιλτιάδη Πασχαλίδη
« Απάντηση #39 στις: 26/05/04, 18:26 »
ΝΑ ΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩΩΩΩΩΩ!!!!!! Λειπει ο Μαπρης απο τη Σαρακοστη???? ;D 8)

Λοιπον χαιρομαι παρα πολυ που αντικρυζω την αγωνια γι αυτη τη συνεντευξη στα ποστ των θαυμαστων!....Βασιλη καλα εκανες και με περιμενες...  ;) Παιδια, πολυ ωραιαες ερωτησεις, μπραβο....


Λοιπον,κι εγω το Πρωτο τραγουδι που εμαθα να παιζω στην κιθαρα ηταν οι κακες συνηθειες,,,και μαλιστα σε δανεικη κιθαρα... εμοιαζε πολυ με τη δικια του...αχ...ναι,λοιπον, ειναι παντρεμενος εδω και δυο χρονια με την Βαλεντινα Ταμιωλακη απο οτι ξερω , και ειναι η φλαουτιστρια και οχι η β' φωνη. <θα μπορουσε ισως να μας κατατοπισει!>


Εγω παλι εχω αποριες στους στιχους...

α) "καθενας μας στο στροβιλο ετουτης της ανεμης, χρωσταει ενα θανατο κι ενα παραμυθι". Ζουμε για να ξεχρεωσουμε? και σε ποιον το Χρωσταει? <γενικα θα ηθελα πολυ να ξερω πως βλεπει το θεμα της υπαρξης Θεου κλπ, αλλα μην εμβαθυνετε τοσο γιατι νταξει, το θεμα ειναι περισσοτερο η μουσικη του πορεια κι οχι αυτος σαν ανθρωπος.>

β)  Στο Παραμυθι, στο τραγουδι "ματια που δε βλεπονται λεει, "παει καιρος που εφυγα, και δεν κοιταζω πισω" . Τωρα στην καινουρια του δουλεια, λεει οτι " ολους τους δρομους που με βγαλαν εδωπερα, τους εχω παλι περπατησει σε μια μερα... η μονη μου πατριδα ειναι ο χρονος, κλπ." Τελικα ποια σταση κραταει απεναντι στο παρελθον του? προτιμα να το ανασκαλευει η να μη γυριζει ποτε πισω?

γ) Γιατι δε λεει ποτε το "Πεμπτο λιονταρι" στις συναυλιες? Ειναι απο τα καλυτερα τραγουδια του...

δ) Θα ηθελα επισης να ξερω τον αριθμο και τη διευθυνση του!  ;)Α! και ποτε εχει γενεθλια! pleaseee!!>

ε) ποτε τελοσπαντων θα ανεβασουν στο σαιτ του τα video?

στ)Ποιο δισκο εχει ξεχωρισει περισσοτερο και γιατι?<αν και ξερω οτι οι Βυθισμενες αγκυρες ειναι ο πιο προσωπικος του, τεσπα>

ζ) ΠΟια συνεργασια εχει ξεχωρισει, τι σχεδια εχει για το αμεσο μελλον
,<συνεργασιες κλπ>.....

E, τωρα δε θυμαμαι αλλα.....

ΤΟΝ ΕΙΔΑΤΕ ΣΗΜΕΡΑ???? Ηταν τελειος, κι οι ηλιθιοι κοψανε το καλυτερο τραγουδι για να βαλουν ΔΙΑΦΗΜΗΣΕΙΣ!.Ελεος....
Είναι διγ**ία ν΄αγαπάς και να ονειρεύεσαι. Αλλά τι είναι καλύτερα;;;;;

old_lion

  • Επισκέπτης
Re:Ρωτήστε τον Μιλτιάδη Πασχαλίδη
« Απάντηση #40 στις: 26/05/04, 20:15 »
Ο πολύ καλός Μιλτιιάδης Πασχαλίδης  δέχτηκε για μήπως απλώς καταδέχτηκε να μας δώσει μιαν έστω, έστω μια, συνέντευξη ? What ever . Αντί για κάποιαν
ερώτηση θα παραθέσω αυτά που έγραψε ο Απόλλωνας {... Μονίμως προβληματικός...}
και φυσικά μαζί του θα συμφωνήσω.
 Λέει λοιπόν ο Απόλλωνας :  "Πάντως οφείλω να ομολογήσω κι εγώ ότι ο πρώτος δίσκος του Πασχαλίδη είναι όχι απλώς ο καλύτερος,  αλλα πραγματικά ένα έργο που άφηνε πολύ λίγα περιθώρια για βελτίωση. " ...   κι εγώ ετσι απλά συμφωνώ .
Ό,τι,  μα ό,τι χτυπάει κορφή οφείλει μετά να αποσύρεται. Γιατί πιο ψηλά από τα ψηλότερα δεν έχει, όμως έχει πολύ προς τα κάτω, προς τα βαθιά.


Αποσυνδεδεμένος Απόλλων

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 5861
  • Φύλο: Άντρας
  • Μονίμως προβληματικός...
    • Προφίλ
Re:Ρωτήστε τον Μιλτιάδη Πασχαλίδη
« Απάντηση #41 στις: 26/05/04, 20:25 »
Ό,τι, μα ό,τι χτυπάει κορφή οφείλει μετά να αποσύρεται. Γιατί πιο ψηλά από τα ψηλότερα δεν έχει, όμως έχει πολύ προς τα κάτω, προς τα βαθιά.


Δεν διαφωνώ με αυτά που λες, φίλε μου. Απλά έχω να κάνω μια παρατήρηση. Αν ο Μιλτιάδης είχε βγάλει μονο αυτόν τον ένα δίσκο και μετά είχε αποσυρθεί, δεν θα συζητούσαμε τώρα γιατί αυτός ο καλλιτέχνης δεν είχε συνέχεια...;

Πολλοί είναι οι καλλιτέχνες που δεν κατάφεραν ποτέ να ξεπεράσουν το ντεμπούτο τους. Και σίγουρα είναι πολύ δύσκολο για οποιονδήποτε να εκτιμήσει ποτε έφτασε στο ζενίθ της καριέρας του. Ποσο μάλλον κάποιος που έχει κυκλοφορήσει μονο μια δισκογραφική δουλειά.
Διψάς και δεν το ξέρεις...

old_lion

  • Επισκέπτης
Re:Ρωτήστε τον Μιλτιάδη Πασχαλίδη
« Απάντηση #42 στις: 26/05/04, 21:49 »
Στον φίλο Απόλλωνα :

Μα ούτε κι εγώ διαφωνώ μαζί σου. Αντίθετα. Εξάλλου το γράφεις στα παραθετικά σου :
..."Πόσο μπορεί να περιμένει ο Μότσαρτ...;"
Μα δεν περίμενε ο Mozart, φίλε Απόλλωνα. Ξεκίνησε αφάνταστα νωρίς και τέλειωσε επίσης απροσδόκητα νωρίς , έχοντας όμως ενδιάμεσα πραλάβει να γράψει όχι λιγότερες από 45 συμφωνίες και πολλά άλλα πανέμορφα έργα.
Κι όταν κάποτε "έφυγε" δεν το έκανε από έλλειψη έμπνευσης αλλά από έλλειψη ενέργειας για ζωή. Είχε βλέπεις ήδη δώσει πάρα πολλά. Στους άλλους εμάς, στη ζωή γενικά, στα παιδιά του που δεν ήταν και λίγα, εννιά παιδιά, και άλλα τόσο πολλά "παιδιά' του , της μουσικής παιδιά. Και βέβαια έχεις δίκιο Απόλλωνα, τόσοι και τόσοι μάς άφησαν με τη δίψα στο στόμα,
just on debut, κι ο Πασχαλίδης άλλος ένας.
Ωστόσο ας μην παραπονιόμαστε.
Ό,τι μπορεί ο καθένας μας δίνει.
And the life goes on, Απόλλωνα.

Αποσυνδεδεμένος Jo.

  • Great Melaggeus
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 519
  • Φύλο: Άντρας
  • Έχω ανάγκη ν' αγαπάω.....
    • Προφίλ
Re:Ρωτήστε τον Μιλτιάδη Πασχαλίδη
« Απάντηση #43 στις: 27/05/04, 09:41 »
Eithela na po kati se ayto pou leei o Apollonas kai symfonei o Geriko_Liontari
poios eipe oti eftase koryfi?mipos einai poli ypokeimeniko ayto pou lete?mipos esas sas arese perissotero apo ta ypoloipa?ayto den simenei oti eytase stin korifi tou san kalitexnis,an den deis tin epomeni doulia tou pos tha xereis an einai kaliteri i oxi?
Alla an ypothesoume oti tin eytase,giati na stamatisei na dinei an oxi to teleio opos lete,kati kalo?
Call me Jo

Αποσυνδεδεμένος Απόλλων

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 5861
  • Φύλο: Άντρας
  • Μονίμως προβληματικός...
    • Προφίλ
Re:Ρωτήστε τον Μιλτιάδη Πασχαλίδη
« Απάντηση #44 στις: 27/05/04, 10:35 »
Eithela na po kati se ayto pou leei o Apollonas kai symfonei o Geriko_Liontari
poios eipe oti eftase koryfi?mipos einai poli ypokeimeniko ayto pou lete?mipos esas sas arese perissotero apo ta ypoloipa?ayto den simenei oti eytase stin korifi tou san kalitexnis,an den deis tin epomeni doulia tou pos tha xereis an einai kaliteri i oxi?
Alla an ypothesoume oti tin eytase,giati na stamatisei na dinei an oxi to teleio opos lete,kati kalo?

Φίλε William, αν πρόσεξες εγώ είπα απλά ότι, κατά την προσωπική μου γνώμη, ο πρώτος δίσκος του Πασχαλίδη ήταν δύσκολο να ξεπεραστεί. Δεν είπα ότι, ακόμα και αν κάτι τέτοιο πίστευε και ο ίδιος, θα έπρεπε απαραίτητα να σταματήσει εκεί. Νομίζω ότι ουσιαστικά στο ίδιο μήκος κύματος κινείται και το Γέρικο Λιοντάρι, που είπε "ότι μπορεί ο καθένας μας δίνει". Και βεβαια όλα αυτά είναι εντελώς υποκειμενικά. Απόψεις παραθέτουμε και τίποτε παραπάνω.

Όσο για τη φράση στην υπογραφή μου, φοβάμαι ότι το Γέρικο Λιοντάρι την παρερμήνευσε και οδηγήθηκε σε συνειρμούς που καμια σχέση δεν έχουν με αυτό που είχα εγώ στο μυαλό μου όταν την έγραψα.

YΓ: Αλήθεια, σκεφτήκατε τι θα λέει ο Μιλτιάδης διαβάζοντας αυτή τη συζήτηση...;
« Τελευταία τροποποίηση: 27/05/04, 11:45 από Απόλλων »
Διψάς και δεν το ξέρεις...

Αποσυνδεδεμένος Jo.

  • Great Melaggeus
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 519
  • Φύλο: Άντρας
  • Έχω ανάγκη ν' αγαπάω.....
    • Προφίλ
Re:Ρωτήστε τον Μιλτιάδη Πασχαλίδη
« Απάντηση #45 στις: 27/05/04, 11:13 »
Apollona> Tote mallon einai diko mou to lathos,exalou pio poli diafonisa pio poli me to liontari kai apla me synepire afou anaferthikes se esena
Sou zito sygnomi loipon,a kai oso gia to ysterografo
Xa esy tha eisai to proto atomo pou tha epitethei kai tha parakalesei tous Administrators na se apovaloun gia ena examino kati san exoria diladi gia na katseis na skeyteis ayta pou eipes :P ego pantos to proteino anepifilakta apo tora ;Dxaxaxa
Call me Jo

Αποσυνδεδεμένος geni

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 520
  • Φύλο: Γυναίκα
  • εύχομαι το 2008 να κάνω κάτι καλό...
    • Προφίλ
Re:Ρωτήστε τον Μιλτιάδη Πασχαλίδη
« Απάντηση #46 στις: 27/05/04, 12:12 »
Επισης μπορειτε να τον ρωτησετε <εξω απο τα πλαισια της συνεντευξης> τι κιθαρα εχει ο ιδιος, και να μας το πειτε μετα.

Α, και
"τι τον παρακινησε να διορθωσει ο ιδιος τα τραγουδια του που ηταν καταχωρημενα στο kithara.gr?",
"Ποια ειναι η γνωμη του για τη συλλογη που υπαρχει στο σαιτ και για την προσπαθεια που γινεται?"  

και αν θα μπορουσε ποτε να γινει μελος.... :)  
Είναι διγ**ία ν΄αγαπάς και να ονειρεύεσαι. Αλλά τι είναι καλύτερα;;;;;

Αποσυνδεδεμένος Σωτήρης

  • Σαλονικιός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1061
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Re:Ρωτήστε τον Μιλτιάδη Πασχαλίδη
« Απάντηση #47 στις: 27/05/04, 12:14 »
Πως θα περιεγραφε τη λεξη "πετυχημενος"? στον χωρο του εννοειτε.

Αποσυνδεδεμένος Σπύρος

  • Συνήγορος του Διαβόλου
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1576
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Re:Ρωτήστε τον Μιλτιάδη Πασχαλίδη
« Απάντηση #48 στις: 27/05/04, 12:30 »
Ρώτησε τον πως βλέπει τις τελευταίες εξελίξεις στην ΑΕΚΑΡΑ.
Forgive me if I'm out of order this NU METAL has no soul.
It may be good for making money sadly that is not my goal.

CHCOME

  • Επισκέπτης
Re:Ρωτήστε τον Μιλτιάδη Πασχαλίδη
« Απάντηση #49 στις: 27/05/04, 12:36 »
Ρώτησε τον πως βλέπει τις τελευταίες εξελίξεις στην ΑΕΚΑΡΑ.
Η ΑΕΚαρα θα  φτιαξει την καλυτερη ομαδα με αρχηγο τον Ντεμη και του χρονου θα παρει νταμπλ, ετσι για να σκασουν μερικοι.

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
13 Απαντήσεις
5523 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 15/12/03, 13:22
από j_melt
13 Απαντήσεις
7593 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/11/06, 07:13
από teri
19 Απαντήσεις
9770 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 01/10/04, 01:43
από Steph
19 Απαντήσεις
9438 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 07/11/04, 02:55
από Steph
7 Απαντήσεις
3604 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 09/04/10, 13:45
από fuZZed