Ψηφοφορία

Τι ομάδα είστε ;

ΑΕΚ
14 (13.1%)
ΑΡΗΣ
5 (4.7%)
ΗΡΑΚΛΗΣ
3 (2.8%)
ΛΑΡΙΣΑ
2 (1.9%)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
34 (31.8%)
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
32 (29.9%)
ΠΑΟΚ
6 (5.6%)
ΑΛΛΗ
3 (2.8%)
ΚΑΜΜΙΑ
8 (7.5%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 107

Αποστολέας Θέμα: Τι ομάδα είστε;  (Αναγνώστηκε 27741 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος MACMISIAS

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΚΑΤΑ...
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/meresmakis
Απ: Τι ομάδα είστε;
« Απάντηση #25 στις: 28/11/07, 11:34 »
Γιατί είσαι με μια ομάδα; Ο καθένας έχει τους λόγους του. Επειδή είμαι λίγο μεγαλύτερος θα πω μιά ιστορία που οι γεννημένοι τα sixties θα τη θυμούνται. Κύπελλο UEFA 1976-77 και η ΑΕΚ παίζει με την QUEENS PARK RANGERS που εκείνη την εποχή είναι από τις καλύτερες στην Αγγλία.Έχουμε χάσει 3-0 και στη ρεβάνς στη Φιλαδέλφεια (ναι στο γήπεδό μας...),κάνουμε την ανατροπή ,κερδίζουμε 3-0,πάμε στα πέναλτυ και εκεί ο Χρηστίδης μέσα σε τρομερή αγωνία και αδρεναλίνη,δίνει την πρόκριση στην ΑΕΚ. Αξέχαστο παιχνίδι,αξέχαστο θέαμα και πως γίνεσαι μια ομάδα για μιά ολόκληρη ζωή...Από εκεί και πέρα καταλαβαίνω το σκεπτικό κάποιων παιδιών που δεν καταλαβαίνουν γιατί πρέπει να "ανήκεις" σε μια ομάδα. Ακριβώς η λέξη ανήκεις είναι που κάνει τη διαφορά.Και εγώ δεν ανήκω σε καμμιά ομάδα, απλά υποστηρίζω μια ομάδα και οι λόγοι είναι συναισθηματικοί καθαρά.
 
"Θέλω ν' αλλάξω το κόσμο Μάνα- Παιδί μου δεν υπάρχει τόσο μεγάλη πάνα..."
www.myspace.com/meresmakis
www.myspace.com/meresmeres
http://mikriellinikiistoria.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 12
    • Προφίλ
Απ: Τι ομάδα είστε;
« Απάντηση #26 στις: 01/12/07, 09:19 »
δεν χρειαζετε να πω τιποτα ................τα λεει ολα το ονομα........... ;D

Αποσυνδεδεμένος Mrs Brightside

  • Illusion User
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1171
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...as we kiss goodbye the sun sets...
    • Προφίλ
Απ: Τι ομάδα είστε;
« Απάντηση #27 στις: 01/12/07, 13:07 »
δεν χρειαζετε να πω τιποτα ................τα λεει ολα το ονομα........... ;D

Παναθηναϊκός ε??  :P :P ;D ;D
...when the hardest part is over we'll be here and our dreams will break the boundaries of our fear...

http://www.facebook.com/TheKillersGreekFanClub
https://www.facebook.com/killersnerdia

Αποσυνδεδεμένος philip the great

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 447
  • Φύλο: Άντρας
  • ---KEEP ON ROCKING---
    • Προφίλ
Απ: Τι ομάδα είστε;
« Απάντηση #28 στις: 01/12/07, 15:22 »
οχι καλε................ΑΕΚ ειναι ο ανθρωπος...............μαλλον δεν ξερετε να διαβαζετε........ ;D ;D ;D ;D ;Dετσι μπραβο φιλε ΘΡΥΛΟΣ FOR EVER
« Τελευταία τροποποίηση: 01/12/07, 15:25 από filipaster »

Αποσυνδεδεμένος Ikaros

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1194
  • Φύλο: Άντρας
  • When i found her,i lost my mind...
    • Προφίλ
Απ: Τι ομάδα είστε;
« Απάντηση #29 στις: 01/12/07, 16:02 »
  Αναγεννηση Καρδιτσας και Αρης! Επισης υποστηριζω τον Gary Moore! ;D ;D ;D
…χαρά στον Ίκαρο αψήφιστα που υψώθη φτεροπλάστης…

Αποσυνδεδεμένος ερεβος

  • Shadowking
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2354
  • Φύλο: Άντρας
  • ars longa vita brevis
    • Προφίλ
    • http://myspace.com/gorthaour
Απ: Τι ομάδα είστε;
« Απάντηση #30 στις: 01/12/07, 16:08 »
  Αναγεννηση Καρδιτσας

Πωπω και σε εχω και κολλητο και σε κανω παρεα....... :P :P
Twitter @mcrosog

Αποσυνδεδεμένος Ikaros

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1194
  • Φύλο: Άντρας
  • When i found her,i lost my mind...
    • Προφίλ
Απ: Τι ομάδα είστε;
« Απάντηση #31 στις: 01/12/07, 16:25 »
  καλα ρε την πατριδα μου δε θα υποστηριζω???χαχαχαχα  :P
…χαρά στον Ίκαρο αψήφιστα που υψώθη φτεροπλάστης…

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Τι ομάδα είστε;
« Απάντηση #32 στις: 01/12/07, 17:46 »
Α, εντάξει, κι εγώ είμαι Αναγέννηση Άρτας!! 8) :P

Απορία: Γιατί τα ονόματα όλων των τοπικών/καμμένων ομάδων ξεκινούν από ''αναγέννηση''? :P

Αποσυνδεδεμένος Mrs Brightside

  • Illusion User
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1171
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...as we kiss goodbye the sun sets...
    • Προφίλ
Απ: Τι ομάδα είστε;
« Απάντηση #33 στις: 01/12/07, 21:15 »
Α, εντάξει, κι εγώ είμαι Αναγέννηση Άρτας!! 8) :P

Απορία: Γιατί τα ονόματα όλων των τοπικών/καμμένων ομάδων ξεκινούν από ''αναγέννηση''? :P

Εμείς έχουμε Αναγέννηση σκέτο και Όλυμπο. Δύο τοπικές ομάδες (που χάνουν πάντα ::))!!
...when the hardest part is over we'll be here and our dreams will break the boundaries of our fear...

http://www.facebook.com/TheKillersGreekFanClub
https://www.facebook.com/killersnerdia

Αποσυνδεδεμένος LuNaFrEaK

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 554
  • Φύλο: Άντρας
  • Spiral Out...
    • Προφίλ
Απ: Τι ομάδα είστε;
« Απάντηση #34 στις: 01/12/07, 22:25 »
Ολυμπιακος κ βεβαια Κυανους Αστερας Βαρης!!Πααααααααααμε ρε Αστερααααααααααρααααααααααααα!! ;D
We were all born screaming....

Αποσυνδεδεμένος batattitude

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 11
    • Προφίλ
Απ: Τι ομάδα είστε;
« Απάντηση #35 στις: 07/01/08, 19:15 »
ΑΕΚΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!! Και Γ.Σ.Ηλιούπολης (πάμε Ηλιουπολάρα!!!-Suncity 4ever)

Αποσυνδεδεμένος Vaiking

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 881
  • Φύλο: Άντρας
  • Why should I sit and sigh...
    • Προφίλ
Απ: Τι ομάδα είστε;
« Απάντηση #36 στις: 07/01/08, 22:23 »
 Τι ομαδα ειμαι; Ομικρον θετικο :P Α! Για ποδοσφαιρο μιλατε; Οκ.. Ολυμπιακος αλλα οχι και φανατικος. Μια φορα εχω παει σε αγωνα του και αυτο γιατι οντας τιμωρημενος επαιξε στο γηπεδο της πολης μου το '90 η '91 δε θυμαμαι.. Εχω ομως και κασκολ της ομαδας το οποιο παιρνω μαζι οταν εχει ματς στην TV και θελω να πειραξω τους φιλους μου :D
The most important second of our lives is the last one...

Αποσυνδεδεμένος Raz

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1051
  • Φύλο: Άντρας
  • I dont give a fuck if you hate me
    • Προφίλ
Απ: Τι ομάδα είστε;
« Απάντηση #37 στις: 10/01/08, 11:14 »
Συγγνωμη για το τελείως.. ξέμπαρκο ποστ, αλλά επιτέλους βρήκα στο youtube το έγκλημα του κυριάκου πάνω στον giovanni που τελικά αυτό και μόνον αυτό έδωσε το πρωτάθλημα στον ΠΑΟ.. Ο giovanni στο πρωηγούμενο ματς από το ντέρμπι, με τον ηρακλή είχε δεχτεί μια ωραιότατη μπουνιά στο σαγόνι από τον παπαδόπουλο(του ηρακλή) και την επόμενη αγωνιιστική, στο ντέρμπυ, και ενώ ο παο έχανε με 2-1, ο προπονητής περνάει στο παιχνίδι αμυντικό(!) τον κυριάκο , με σαφείς οδηγίες, προφανώς. Ο κυριάκος ξέρει που πρέπει να χτυπήσει τον giovanni (σε μια φάση που απλώς δεν σήκωνε ούτε λογομαχία)ο giovanni αποχωρεί με κάποια ακόμα σπασμένα δόντια(απο το ματς με τον ηρακλή)και μάλιστα δέχεται και την κόκκινη κάρτα(!) επειδή έπειτα από το μπουνίδι που του έριξε ο Έλληνας θεός, τόλμησε και προσπάθησε να τον κλωτσήσει(ποιος δεν θα το έκανε ρε παιδιά?)με αποτέλεσμα ο ψευτόμαγκας να πέσει κάτω σπαράζοντας. ΑΝ δεν κάνω λάθος ο κυριάκος πήρε κίτρινη?
Για να μην ξεχνιόμαστε..
Για αυτό δεν τον θέλουν οι γάυροι τον π****αρά τον κυριάκο στον θρύλο..
Και πάλι σόρι για το εντελώς άκυρο πόστ αλλά μου εμφανίστηκε στο youtube και αναζωπυρώθηκα  :P

Αποσυνδεδεμένος Neikos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1500
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Deserted Sea
Απ: Τι ομάδα είστε;
« Απάντηση #38 στις: 12/01/08, 16:19 »
καλα ο ολυμπιακος δεν θα επρεπε να μιλαει για διαιτησια......
οποτε καταλαβατε οτι ειμαι παναθηναικος ε?

Αποσυνδεδεμένος EPALLE

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 417
  • Φύλο: Άντρας
  • Life is Like Jazz, Its Best When You Improvice
    • Προφίλ
    • Myspace website
Απ: Τι ομάδα είστε;
« Απάντηση #39 στις: 12/01/08, 16:26 »
Συγγνωμη για το τελείως.. ξέμπαρκο ποστ, αλλά επιτέλους βρήκα στο youtube το έγκλημα του κυριάκου πάνω στον giovanni που τελικά αυτό και μόνον αυτό έδωσε το πρωτάθλημα στον ΠΑΟ.. Ο giovanni στο πρωηγούμενο ματς από το ντέρμπι, με τον ηρακλή είχε δεχτεί μια ωραιότατη μπουνιά στο σαγόνι από τον παπαδόπουλο(του ηρακλή) και την επόμενη αγωνιιστική, στο ντέρμπυ, και ενώ ο παο έχανε με 2-1, ο προπονητής περνάει στο παιχνίδι αμυντικό(!) τον κυριάκο , με σαφείς οδηγίες, προφανώς. Ο κυριάκος ξέρει που πρέπει να χτυπήσει τον giovanni (σε μια φάση που απλώς δεν σήκωνε ούτε λογομαχία)ο giovanni αποχωρεί με κάποια ακόμα σπασμένα δόντια(απο το ματς με τον ηρακλή)και μάλιστα δέχεται και την κόκκινη κάρτα(!) επειδή έπειτα από το μπουνίδι που του έριξε ο Έλληνας θεός, τόλμησε και προσπάθησε να τον κλωτσήσει(ποιος δεν θα το έκανε ρε παιδιά?)με αποτέλεσμα ο ψευτόμαγκας να πέσει κάτω σπαράζοντας. ΑΝ δεν κάνω λάθος ο κυριάκος πήρε κίτρινη?
Για να μην ξεχνιόμαστε..
Για αυτό δεν τον θέλουν οι γάυροι τον π****αρά τον κυριάκο στον θρύλο..
Και πάλι σόρι για το εντελώς άκυρο πόστ αλλά μου εμφανίστηκε στο youtube και αναζωπυρώθηκα  :P

ποιον παπαδοπουλο εννοεις? γιατι δεν θυμαμαι κανενα παπαδοπουλο τα τελευταια 7-8 χρονια. μηπως λες τον λαζαρο παπαδοπουλο? ;D ;D

και οσο για τις καλες μπουνιες που εφαγε ο τζιοβαννι αλλο τοσο καλες εδινε. αλλα το δυνατο του σημειο ηταν οι αγκωνιες
100 ΧΡΟΝΙΑ ΗΡΑΚΛΗΣ - 100 ΧΡΟΝΙΑ ΑΣΤΕΓΟΣ

Αποσυνδεδεμένος Vaiking

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 881
  • Φύλο: Άντρας
  • Why should I sit and sigh...
    • Προφίλ
Απ: Τι ομάδα είστε;
« Απάντηση #40 στις: 12/01/08, 17:54 »
καλα ο ολυμπιακος δεν θα επρεπε να μιλαει για διαιτησια......
οποτε καταλαβατε οτι ειμαι παναθηναικος ε?

Το οτι εισαι Παναθηναικος θα το καταλαβω απο το πως θα δικαιολογησεις το αποτελεσμα του αυριανου ντερμπυ.. Ετσι και χασει το Τριφυλιον λογω κακης μπαλας και εσυ αρχισεις να κατηγορεις οτιδηποτε αλλο περα απο την ιδια την ομαδα, τοτε εισαι σιγουρα Παναθηναικος :P (κλασικη σταση των... Βαζελοφρονων ;))
The most important second of our lives is the last one...

Αποσυνδεδεμένος Raz

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1051
  • Φύλο: Άντρας
  • I dont give a fuck if you hate me
    • Προφίλ
Απ: Τι ομάδα είστε;
« Απάντηση #41 στις: 13/01/08, 21:27 »
Συγγνωμη για το τελείως.. ξέμπαρκο ποστ, αλλά επιτέλους βρήκα στο youtube το έγκλημα του κυριάκου πάνω στον giovanni που τελικά αυτό και μόνον αυτό έδωσε το πρωτάθλημα στον ΠΑΟ.. Ο giovanni στο πρωηγούμενο ματς από το ντέρμπι, με τον ηρακλή είχε δεχτεί μια ωραιότατη μπουνιά στο σαγόνι από τον παπαδόπουλο(του ηρακλή) και την επόμενη αγωνιιστική, στο ντέρμπυ, και ενώ ο παο έχανε με 2-1, ο προπονητής περνάει στο παιχνίδι αμυντικό(!) τον κυριάκο , με σαφείς οδηγίες, προφανώς. Ο κυριάκος ξέρει που πρέπει να χτυπήσει τον giovanni (σε μια φάση που απλώς δεν σήκωνε ούτε λογομαχία)ο giovanni αποχωρεί με κάποια ακόμα σπασμένα δόντια(απο το ματς με τον ηρακλή)και μάλιστα δέχεται και την κόκκινη κάρτα(!) επειδή έπειτα από το μπουνίδι που του έριξε ο Έλληνας θεός, τόλμησε και προσπάθησε να τον κλωτσήσει(ποιος δεν θα το έκανε ρε παιδιά?)με αποτέλεσμα ο ψευτόμαγκας να πέσει κάτω σπαράζοντας. ΑΝ δεν κάνω λάθος ο κυριάκος πήρε κίτρινη?
Για να μην ξεχνιόμαστε..
Για αυτό δεν τον θέλουν οι γάυροι τον π****αρά τον κυριάκο στον θρύλο..
Και πάλι σόρι για το εντελώς άκυρο πόστ αλλά μου εμφανίστηκε στο youtube και αναζωπυρώθηκα  :P

ποιον παπαδοπουλο εννοεις? γιατι δεν θυμαμαι κανενα παπαδοπουλο τα τελευταια 7-8 χρονια. μηπως λες τον λαζαρο παπαδοπουλο? ;D ;D

και οσο για τις καλες μπουνιες που εφαγε ο τζιοβαννι αλλο τοσο καλες εδινε. αλλα το δυνατο του σημειο ηταν οι αγκωνιες
Αμα θυμάμαι καλά παπαδόπουλος έλεγε η φανέλα του και όχι δεν ξέρω το μικρό του γιατι αμα ήξερα το μικρό κάθε παπαδόπουλου του πρωταθλήματος τα τελευταία πέντε χρόνια.. είναι αρκετοί  ;)
Όσον αφορά τις μπουνιές δεν θυμάμαι καμια φορά ο giovanni να έριξε μπουνίδι( εδώ δεν μιλάμε για αγκωνιά αλλά για μπουνίδι) σε κανέναν αντίπαλο. Πόσο μάλλον χωρίς να γίνει καν κάποιο σκληρό φάουλ που να μπορεί να τον θύμωσε, και ακόμα περισσότερο να έμεινε ατιμώριτος και (!!) να τιμωρήθηκε ο αντίπαλος του..
ΥΓ:Μπράβο πάντως γιατι είσαι απο τους λίγους βάζελους που παίρνουν το θάρρος και το συζητάνε αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Joevaicci

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1302
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα Riff...
    • Προφίλ
Απ: Τι ομάδα είστε;
« Απάντηση #42 στις: 13/01/08, 21:32 »
O EPALLE? Βάζελος?? Γριά είναι... :P
''My advice to aspiring guitarists? -Always wear sunblock and use a condom!'' - Steve Vai

Αποσυνδεδεμένος EPALLE

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 417
  • Φύλο: Άντρας
  • Life is Like Jazz, Its Best When You Improvice
    • Προφίλ
    • Myspace website
Απ: Τι ομάδα είστε;
« Απάντηση #43 στις: 14/01/08, 13:36 »
Συγγνωμη για το τελείως.. ξέμπαρκο ποστ, αλλά επιτέλους βρήκα στο youtube το έγκλημα του κυριάκου πάνω στον giovanni που τελικά αυτό και μόνον αυτό έδωσε το πρωτάθλημα στον ΠΑΟ.. Ο giovanni στο πρωηγούμενο ματς από το ντέρμπι, με τον ηρακλή είχε δεχτεί μια ωραιότατη μπουνιά στο σαγόνι από τον παπαδόπουλο(του ηρακλή) και την επόμενη αγωνιιστική, στο ντέρμπυ, και ενώ ο παο έχανε με 2-1, ο προπονητής περνάει στο παιχνίδι αμυντικό(!) τον κυριάκο , με σαφείς οδηγίες, προφανώς. Ο κυριάκος ξέρει που πρέπει να χτυπήσει τον giovanni (σε μια φάση που απλώς δεν σήκωνε ούτε λογομαχία)ο giovanni αποχωρεί με κάποια ακόμα σπασμένα δόντια(απο το ματς με τον ηρακλή)και μάλιστα δέχεται και την κόκκινη κάρτα(!) επειδή έπειτα από το μπουνίδι που του έριξε ο Έλληνας θεός, τόλμησε και προσπάθησε να τον κλωτσήσει(ποιος δεν θα το έκανε ρε παιδιά?)με αποτέλεσμα ο ψευτόμαγκας να πέσει κάτω σπαράζοντας. ΑΝ δεν κάνω λάθος ο κυριάκος πήρε κίτρινη?
Για να μην ξεχνιόμαστε..
Για αυτό δεν τον θέλουν οι γάυροι τον π****αρά τον κυριάκο στον θρύλο..
Και πάλι σόρι για το εντελώς άκυρο πόστ αλλά μου εμφανίστηκε στο youtube και αναζωπυρώθηκα  :P

ποιον παπαδοπουλο εννοεις? γιατι δεν θυμαμαι κανενα παπαδοπουλο τα τελευταια 7-8 χρονια. μηπως λες τον λαζαρο παπαδοπουλο? ;D ;D

και οσο για τις καλες μπουνιες που εφαγε ο τζιοβαννι αλλο τοσο καλες εδινε. αλλα το δυνατο του σημειο ηταν οι αγκωνιες
Αμα θυμάμαι καλά παπαδόπουλος έλεγε η φανέλα του και όχι δεν ξέρω το μικρό του γιατι αμα ήξερα το μικρό κάθε παπαδόπουλου του πρωταθλήματος τα τελευταία πέντε χρόνια.. είναι αρκετοί  ;)
Όσον αφορά τις μπουνιές δεν θυμάμαι καμια φορά ο giovanni να έριξε μπουνίδι( εδώ δεν μιλάμε για αγκωνιά αλλά για μπουνίδι) σε κανέναν αντίπαλο. Πόσο μάλλον χωρίς να γίνει καν κάποιο σκληρό φάουλ που να μπορεί να τον θύμωσε, και ακόμα περισσότερο να έμεινε ατιμώριτος και (!!) να τιμωρήθηκε ο αντίπαλος του..
ΥΓ:Μπράβο πάντως γιατι είσαι απο τους λίγους βάζελους που παίρνουν το θάρρος και το συζητάνε αυτό το θέμα.

pas kala re file? δεν θυμασαι κατι θανατηφορες αγκωνιες του τζιο στον κατσαμπη στην ευκαρπια?? του ειχε σπασει τα κοκαλα στο μετωπο και μιλατε ακομα? και επιτηδες.πλακα εχετε ρε? δηλ ο τζιο και ολα τα αλλα χαιδεμενα παιδακια του σωκρατη ειναι αγγελοι? και ο ζε ηλιας?? πουυ ειχε κανει εκεινο το τραγικο τακλιν στον παιχτη του παοκ. λοιπον μην συγκρινετε ελληνες με ξενους τα ιδια σ*ατα ειναι ολοι. και δεν ειμαι βαζελος
100 ΧΡΟΝΙΑ ΗΡΑΚΛΗΣ - 100 ΧΡΟΝΙΑ ΑΣΤΕΓΟΣ

Αποσυνδεδεμένος MACMISIAS

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΚΑΤΑ...
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/meresmakis
Απ: Τι ομάδα είστε;
« Απάντηση #44 στις: 14/01/08, 15:43 »
Epalle ξέρεις πόιόν πρέπει να λέει; Δεν τον θυμάμαι κι εγώ καλά ,νομίζω λέει για τον Σέμο ή κάπως έτσι ,ένα ταλέντο αμυντικό που είχε ο Ηρακλής και που μετά από ένα σκληρό μαρκάρισμα στον Τζιοβάννι όλες οι "αντικειμενικές" εφημερίδες του καταστρέψαν τη καριέρα...γιατί έκανε "βαβά" τον παικταρά του "θρήνου". Ενώ κάτι σακατέματα από αμυντικούς του ΟΣΦΠ περνάγαν σαν "δυνατό" ,"αντρικό" παιχνίδι. Αφήστε ρε παιδιά .Ο Τζόρτζεβιτς για παράδειγμα ,παιχταράς δε λέω,αλλά μια ζωή με τον αγκώνα ξεμαρκαριζότανε και τα "κοράκια" δεν σφυρίζανε ποτέ τίποτα.
"Θέλω ν' αλλάξω το κόσμο Μάνα- Παιδί μου δεν υπάρχει τόσο μεγάλη πάνα..."
www.myspace.com/meresmakis
www.myspace.com/meresmeres
http://mikriellinikiistoria.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος EPALLE

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 417
  • Φύλο: Άντρας
  • Life is Like Jazz, Its Best When You Improvice
    • Προφίλ
    • Myspace website
Απ: Τι ομάδα είστε;
« Απάντηση #45 στις: 14/01/08, 16:26 »
Epalle ξέρεις πόιόν πρέπει να λέει; Δεν τον θυμάμαι κι εγώ καλά ,νομίζω λέει για τον Σέμο ή κάπως έτσι ,ένα ταλέντο αμυντικό που είχε ο Ηρακλής και που μετά από ένα σκληρό μαρκάρισμα στον Τζιοβάννι όλες οι "αντικειμενικές" εφημερίδες του καταστρέψαν τη καριέρα...γιατί έκανε "βαβά" τον παικταρά του "θρήνου". Ενώ κάτι σακατέματα από αμυντικούς του ΟΣΦΠ περνάγαν σαν "δυνατό" ,"αντρικό" παιχνίδι. Αφήστε ρε παιδιά .Ο Τζόρτζεβιτς για παράδειγμα ,παιχταράς δε λέω,αλλά μια ζωή με τον αγκώνα ξεμαρκαριζότανε και τα "κοράκια" δεν σφυρίζανε ποτέ τίποτα.

KAI ΓΩ για τον σεμο ελεγα. αλλα το παληκαρι ειπε για παπαδοπουλο. μετα τον δανιηλ παπαδοπουλο που σταματησε την μπαλα το 98' νομιζω ο επομενος παπαδοπουλος ειναι ο  γιαννης ο γιος του που παιζει φετος. περιοδος 99'-2000 στο καυτατζογλειο ειχε τραυματισει τον τζιο ο σεμος. και την επομενη περιοδο στο ιδιο ματς καποιος τραυματισε τον δρουγα και τον αφησε 8 μηνες εξω. βεβαια τπτ δεν ειπαν
100 ΧΡΟΝΙΑ ΗΡΑΚΛΗΣ - 100 ΧΡΟΝΙΑ ΑΣΤΕΓΟΣ

Αποσυνδεδεμένος Eagle Of Kamelot

  • Sworn Killer of Trolls
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2505
  • Φύλο: Άντρας
  • Set the flag and carry on, carry on into unknown
    • Προφίλ
Απ: Τι ομάδα είστε;
« Απάντηση #46 στις: 18/03/08, 09:50 »
Βαζελος...

Αποσυνδεδεμένος HeavyHead

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 175
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
    • Προφίλ
Απ: Τι ομάδα είστε;
« Απάντηση #47 στις: 18/03/08, 11:24 »
Μία είναι η ομάδα ρε!!! 8)





ΣΩΣΤΟΣ Κ ΜΕ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ,ΠΑΟ ΠΑΜΕ ΠΙΟ ΨΗΛΑ
anathema-amehtana

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Απ: Τι ομάδα είστε;
« Απάντηση #48 στις: 18/03/08, 23:15 »
Συγγνωμη για το τελείως.. ξέμπαρκο ποστ, αλλά επιτέλους βρήκα στο youtube το έγκλημα του κυριάκου πάνω στον giovanni που τελικά αυτό και μόνον αυτό έδωσε το πρωτάθλημα στον ΠΑΟ.. Ο giovanni στο πρωηγούμενο ματς από το ντέρμπι, με τον ηρακλή είχε δεχτεί μια ωραιότατη μπουνιά στο σαγόνι από τον παπαδόπουλο(του ηρακλή) και την επόμενη αγωνιιστική, στο ντέρμπυ, και ενώ ο παο έχανε με 2-1, ο προπονητής περνάει στο παιχνίδι αμυντικό(!) τον κυριάκο , με σαφείς οδηγίες, προφανώς. Ο κυριάκος ξέρει που πρέπει να χτυπήσει τον giovanni (σε μια φάση που απλώς δεν σήκωνε ούτε λογομαχία)ο giovanni αποχωρεί με κάποια ακόμα σπασμένα δόντια(απο το ματς με τον ηρακλή)και μάλιστα δέχεται και την κόκκινη κάρτα(!) επειδή έπειτα από το μπουνίδι που του έριξε ο Έλληνας θεός, τόλμησε και προσπάθησε να τον κλωτσήσει(ποιος δεν θα το έκανε ρε παιδιά?)με αποτέλεσμα ο ψευτόμαγκας να πέσει κάτω σπαράζοντας. ΑΝ δεν κάνω λάθος ο κυριάκος πήρε κίτρινη?
Για να μην ξεχνιόμαστε..
Για αυτό δεν τον θέλουν οι γάυροι τον π****αρά τον κυριάκο στον θρύλο..
Και πάλι σόρι για το εντελώς άκυρο πόστ αλλά μου εμφανίστηκε στο youtube και αναζωπυρώθηκα  :P

'
αλλα ως κλασσικος γαύρος βλέπεις μονο αυτο που σε συμφέρει....οχι οτιο τζιοβάνι τον ειχε πεθανει στο τραβηγμα...για δες καλύτερα το βιντεο..και επίσης δες και αυτό το βιντεο...
(και οχι....δεν ειμαι βαζελι...)

Αποσυνδεδεμένος bairn of mosul

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 634
  • Φύλο: Άντρας
  • pisteveis afto p theleis na pisteveis
    • Προφίλ
    • myspace
Απ: Τι ομάδα είστε;
« Απάντηση #49 στις: 19/03/08, 10:40 »
otan oi alloi prospathoysan na paiksoyn mousikh oi P!nk Floyd aplws to ekanan

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
27 Απαντήσεις
9095 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02/07/03, 12:19
από dshakes
151 Απαντήσεις
48745 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 08/12/07, 20:31
από Eagle Of Kamelot
0 Απαντήσεις
1994 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 01/02/06, 00:37
από pan-The_gunslinger
3 Απαντήσεις
2509 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 09/02/08, 01:12
από Fteo
16 Απαντήσεις
6124 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 26/12/08, 17:33
από hot_sauce (φλουτσ)
1 Απαντήσεις
2675 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 17/03/10, 23:22
από discoballs
0 Απαντήσεις
2773 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 24/06/09, 10:44
από RedWhite83
16 Απαντήσεις
11646 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 04/07/12, 16:10
από Καθόδιος (φλουτσ)
1 Απαντήσεις
3102 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 12/02/17, 23:04
από UnderGround
2 Απαντήσεις
12916 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 23/07/18, 10:40
από Stratos VR