Ψηφοφορία

Εσείς ποίο ποδόσφαιράκι προτιμάτε απο τα δύο;;

pro evolution
fifa

Αποστολέας Θέμα: pro evolution ή fifa  (Αναγνώστηκε 30179 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Garvin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 903
  • Φύλο: Άντρας
  • There's no business like show business!
    • Προφίλ
Απ: pro evolution ή fifa
« Απάντηση #50 στις: 06/09/06, 12:06 »
Δεν υπάρχει παιχνίδι παγκοσμίως που να μην περιλαμβάνει cheats...άμα μου βρεις εσύ ένα, τα ξαναλέμε.

Είναι αυτή η ρημάδα η άγνοια που σκοτώνει (τα νεύρα μου). Δε θες βρε πουλάκι μου να χρησιμοποιήσεις cheats; Μην το κάνεις. Θες να παίξεις δίκαια; Στο χέρι σου είναι. Σου έβαλε κανένας το μαχαίρι στο λαιμό και σ' εξανάγκασε με το ζόρι να παίξεις αθέμιτα; Δε νομίζω. Κι επειδή, όπως είπα, η άγνοια είναι κακός σύμβουλος, πάρε και μερικά cheats/hints για το Fifa06 για να σου δώσω κίνητρο να μην το ξαναπαίξεις. :p
Παράθεση


esy afta ta les cheats; exoun kamia sxesi me to gameplay. Afto pou lene einai oti ama sigedrwseis 7000 podous tha kseklidwseis enallaktikes emfaniseis twn omadwn kai alla tetoia! Trela cheats na sai kala re schizm!

Αποσυνδεδεμένος rocknrolldemon

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 192
  • Φύλο: Άντρας
  • I love rock n roll
    • Προφίλ
Απ: pro evolution ή fifa
« Απάντηση #51 στις: 06/09/06, 13:35 »
Να με συμπαθάς Garvin, αλλά την πλειονότητα των όσων καταθέτεις ως λόγων που δε συνιστάς το παιχνίδι, τη θεωρώ τουλάχιστον αστεία...κι εξηγούμαι:

-Άκυρα-Κάφρικα ονόματα στις ομάδες (βλ.Pelloponissos αντί για Olympiacos, Man Red αντί για Μanchester United),που σε μπερδεύουν και ούτε την ομάδα που γουστάρεις δε μπορείς να επιλέξεις.

-Tα ονόματα των παικτών (έχω ρίξει τρελά γέλια με ονόματα όπως Pedro Jorgevic,Revant αντι Ριβάλντο,και ο θρυλικός φανταστικός παίχτης της FCCopenhagen,ονόματι Kufodinas!!!)


Το παρόν πρόβλημα, που το θεωρώ δευτερευούσης σημασίας, μια και το πλέον σημαντικό είναι το gameplay αυτό καθεαυτό, είναι ζήτημα licences, οι οποίες και δεν υπάρχουν σε πολλές περιπτώσεις, χωρίς απαραίτητα να φταίει η εταιρία γι' αυτό, μια και έχει υπάρξει προσυμφωνία με τη Microsoft και τα δικαιώματα χρήσης των πραγματικών ονομάτων της ανήκουν.

Γιατί όμως δεν αναφέρεις πως το PES παρέχει τη δυνατότητα ενσωμάτωσης διαφόρων mods, για να αντιμετωπίζεται κι αυτό το θέμα επαρκέστατα; Η δυνατότητα ενός προγράμματος να παραμετροποιείται είναι σημαντικότατη. Όποιος λοιπόν επιθυμεί να βάλει τα ελληνικό πρωτάθλημα, νέα γήπεδα, σωστά ονόματα και τόσα άλλα στο PES, μπορεί να το κάνει κατεβάζοντας τα ανάλογα mods. Google is our friend, αλλά για να σε γλυτώσω κι από τον κόπο μια και φαίνεται πως δεν το έχεις ψάξει κι ιδιαίτερα, ορίσε μερικά site: 1, 2, 3.

Παράθεση
-Τα σπαστικά ιαπωνέζικα σκετσάκια στην αρχή (αυτά που όταν σε βγάζει στο μενού , πετάγεται μία φωνή και λέει όλο καμάρι:Prο Ενolution Soccer 5!
(έλα ρε μεγάλε τι μας λες είναι το pro αυτό; Εγώ νόμιζα πως ήταν rally)


Ελπίζω να το συμπεριέλαβες για να γελάσουμε και λίγο. Δε λέω...έσκασε το χειλάκι μου, αλλά από το επίπεδο του επιχειρήματος, γιατί φοβάμαι πως το εννοείς. Προτείνω δε ουδείς να μην παίζει παιχνίδια που σκάνε φωνούλες γιαπωνέζικες που τα διαφημίζουν με καμάρι. Αντίθετα αν ακούσετε το Βασιλάκι Καΐλα να μεμψιμοιρεί, να πετάξετε τη σκούφια σας.

Λιγότερο σημαντικό λόγο για να καταδικάσω ένα παιχνίδι, δε θα μπορούσα να σκεφτώ, και το κεφάλι μου όλο το βράδυ να έσπαγα.

Παράθεση
-Με το παραμικρό δίνει φάουλ. Και δίνει και κάτι ανυπαρκτα πέναλτι στο 94,όταν είσαι στον τελικό.(το σπας το γ**ημένο το χειριστηριο ή δεν το σπας;)


Τα αν είναι ανύπαρκτα ή όχι, πως ακριβώς το γνωρίζεις; Έχεις επίγνωση της επαφής; Αν είναι έτσι τότε μιλάμε για virtual reality! :)

Νόμιζα πάντως πως μόνο επί εποχής παράγκας απαγορευόταν να δίνονται πέναλτι στο 94' και δει σε συγκεκριμένες ομάδες. Φαίνεται πως κόλλησε τα κουσούρια και το PES! :p

Παράθεση
-Και το ''κόλπο'' που όταν πατήσεις pause όταν η μπάλα είναι στη γραμμή του γκολ,σου δίνει και άλλο ένα γκολ επιπλέον. Κλασική ιαπωνέζικη μαλ***α.


Έχεις συναντήσει πολλά γιαπωνέζικα παιχνίδια με το εν λόγω κόλπο (cheat); Θα με ενδιέφερε να τα μάθω, για να διαπιστώσω αν μιλάμε για ιαπωνική σκηνή. Πάντως δε σε εξαναγκάζει κανείς να πατήσεις space και να υποστείς το +1 γκολ. Όπως φυσικά και να χρησιμοποιήσεις τα διάφορα cheat/hints του Fifa. Επιλογή σου είναι.

Παράθεση
Κατα τη γνώμη μου το fifa είναι μακράν καλύτερο.


Φυσικά...και για να συνοψίσω τους λόγους: επειδή έχει τα κανονικά ονόματα by default, δε διαθέτει γιαπωνέζικα σκετσάκια με φωνούλες όλο καμάρι, δε δίνει πέναλτι και δει ανύπαρκτα στο 94' (απαγορεύεται από τους κανονισμούς!) κι όταν πατάς το space δεν αυξάνονται τα γκολ σου.

...μακράν καλύτερο!  ;D


δηλαδή δεν δε ενδιαφέρει να κάνεις καριέρα όπως γίνεται στο fifa; δεν έχει υτό το mode to pes. και οι λόγοι που ανέφερε ο garvin είναι σωστοί. μου την σπάνε και μένα όλα τα παραπάνω και κυρίως τα φάουλ πως την έχει δει ο παλιο-ιάπωνας; και τώρα μην τρελαθούμε άλλο ευρώπη και fifa και άλλο konami και ιαπωνία. fifa και πάλι φιφα με αυτό μεγάλωσα απο εκεί έμθα όλους τους συλλόγους που δυσκολευόμουν να βρω την αγαπημένη μου livepool δεν είναι΄πράγματα αυτά.
I can achieve the immortality by not wearing out, you can achieve the immortality simply by doing one great thing

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: pro evolution ή fifa
« Απάντηση #52 στις: 06/09/06, 15:05 »
Οσο για τη δυσκολια του φιφια για να μη λεμε οτι θελουμε ειναι απλα γελοια..
Στο φιφα οταν ανεβαζεις το επιπεδο απλα οι αλλοι παιχτες γινονται καλυτεροι απο τους δικους σου.Τρεχουν σα σκυλια και σου περνουν τη μπαλα λες και εισαι ο Τζιωλης...Μιλαμε γελοια πραγματα.Στο Προ φσικα δεν συμαβαινει αυτο.Απλα γινεται ακομα πιο ρεαλιστικο.Οποιος παιζει στα 6 αστερακια θα ξερει..

Οσο για τους λογους που το φιφα υπερτερει του φιφα ειναι απλα γελιοι..Παιχνιδι παιζεις ρε φιλε δεν βλεπεις ταινια για να σε ενοχλει η μουσικη και  ολα αυτα..Εγω τι να πω δλδ που ολη τη φετινη χρονια ειχα το γιαπωνεζικο προ και η εκφωνηση των παιχνιδιων ηταν συνεχεια στα γιαπωνεζικα??Δεν με νοιαζε γιατι ηταν τοσο καλο το παιχνιδι που χεστηκα για την εκφωνηση.

Αν θελετε να γελασετε πηγαιντε στο φιφα 2001 και δειτε τη ορθογραφια στη λεξη ειδη παιχνιδιου...Μιλαμε τρελα γελια 8)
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος RBnikos

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 324
  • Φύλο: Άντρας
  • we're becoming .... Hostile!!
    • Προφίλ
Απ: pro evolution ή fifa
« Απάντηση #53 στις: 06/09/06, 15:09 »
PRO FOR EVERRRR

Αποσυνδεδεμένος schizm

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1277
    • Προφίλ
Απ: pro evolution ή fifa
« Απάντηση #54 στις: 06/09/06, 16:22 »
esy afta ta les cheats; exoun kamia sxesi me to gameplay. Afto pou lene einai oti ama sigedrwseis 7000 podous tha kseklidwseis enallaktikes emfaniseis twn omadwn kai alla tetoia! Trela cheats na sai kala re schizm!

Hopeless περίπτωση Garvin. Φοβάμαι πως είναι η τελευταία φορά που αποφασίζω να σε πάρω στα σοβαρά στο παρόν thread. Δυστυχώς έχεις επιλεκτική όραση κι εκθέτει την ημιμάθειά σου (ακυρώνω τα περί άγνοιας)...μεταξύ των λοιπών που αφορούν τους πόντους μπορείς να βρεις κι αυτό: When in manager mode, notice that the energy bars of your players decrease after each match. Save your career, then go back to the main menu. Load your career again. Your team will have full health again.

Μήπως μιλάμε για τον ορισμό του cheat; Ή το full health το αποκτάς με τον κόπο και τον ιδρώτα των προσπαθειών σου; :p

Μήπως επίσης θα ήταν χρήσιμο να πας στο Google, να γράψεις Fifa06 cheats και ν' αρχίσεις να επισκέπτεσαι τις χιλιάδες σελίδες που περιλαμβάνουν τις "τσατσιές" που μπορείς να κάνεις στο εν λόγω παιχνίδι; Εκτός κι αν λανθάνουν τόσοι χριστιανοί, για να μπορεί ο Garvin να καυχιέται πως το Fifa είναι άμωμο και στερείται cheats.

Που φτάσαμε πάντως...μια αξίωση κάθε παιχνιδόφιλου να μπορεί να νικάει το σύστημα, όταν κι αν παραστεί ανάγκη, να αποτελεί και μειόνεκτημα του παιχνιδιού.

@rocknrolldemon

Προφανώς όταν έγραφα στο Garvin "Καταρχάς αν θες να απαντήσεις σε κάποιον με 3-4 γραμμές κείμενο, μην κάνεις quoting τις προηγούμενες 50, γιατί και πρακτικά κι αισθητικά ενοχλεί" θα είχες βγει για ποτό και δε θα το παρατήρησες. Αν θες να απαντήσεις σε κάποιον, μπορείς να βρεις και ιδανικότερους τρόπους.

Η λογική πάντως που διακατέχει αμφότερους με συναρπάζει...μου θυμίζει την ΕΛΑΙΣ..."αυτό ξέρουμε, αυτό εμπιστευόμαστε". :p

Αποσυνδεδεμένος Garvin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 903
  • Φύλο: Άντρας
  • There's no business like show business!
    • Προφίλ
Απ: pro evolution ή fifa
« Απάντηση #55 στις: 06/09/06, 17:56 »
esy afta ta les cheats; exoun kamia sxesi me to gameplay. Afto pou lene einai oti ama sigedrwseis 7000 podous tha kseklidwseis enallaktikes emfaniseis twn omadwn kai alla tetoia! Trela cheats na sai kala re schizm!

Hopeless περίπτωση Garvin. Φοβάμαι πως είναι η τελευταία φορά που αποφασίζω να σε πάρω στα σοβαρά στο παρόν thread. Δυστυχώς έχεις επιλεκτική όραση κι εκθέτει την ημιμάθειά σου (ακυρώνω τα περί άγνοιας)...μεταξύ των λοιπών που αφορούν τους πόντους μπορείς να βρεις κι αυτό: When in manager mode, notice that the energy bars of your players decrease after each match. Save your career, then go back to the main menu. Load your career again. Your team will have full health again.

Μήπως μιλάμε για τον ορισμό του cheat; Ή το full health το αποκτάς με τον κόπο και τον ιδρώτα των προσπαθειών σου; :p

Μήπως επίσης θα ήταν χρήσιμο να πας στο Google, να γράψεις Fifa06 cheats και ν' αρχίσεις να επισκέπτεσαι τις χιλιάδες σελίδες που περιλαμβάνουν τις "τσατσιές" που μπορείς να κάνεις στο εν λόγω παιχνίδι; Εκτός κι αν λανθάνουν τόσοι χριστιανοί, για να μπορεί ο Garvin να καυχιέται πως το Fifa είναι άμωμο και στερείται cheats.

Που φτάσαμε πάντως...μια αξίωση κάθε παιχνιδόφιλου να μπορεί να νικάει το σύστημα, όταν κι αν παραστεί ανάγκη, να αποτελεί και μειόνεκτημα του παιχνιδιού.

@rocknrolldemon

Προφανώς όταν έγραφα στο Garvin "Καταρχάς αν θες να απαντήσεις σε κάποιον με 3-4 γραμμές κείμενο, μην κάνεις quoting τις προηγούμενες 50, γιατί και πρακτικά κι αισθητικά ενοχλεί" θα είχες βγει για ποτό και δε θα το παρατήρησες. Αν θες να απαντήσεις σε κάποιον, μπορείς να βρεις και ιδανικότερους τρόπους.

Η λογική πάντως που διακατέχει αμφότερους με συναρπάζει...μου θυμίζει την ΕΛΑΙΣ..."αυτό ξέρουμε, αυτό εμπιστευόμαστε". :p

τώρα αυτό εσύ το λες cheat; καλα οκ...

Αποσυνδεδεμένος rocknrolldemon

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 192
  • Φύλο: Άντρας
  • I love rock n roll
    • Προφίλ
Απ: pro evolution ή fifa
« Απάντηση #56 στις: 06/09/06, 18:01 »
καλά εγώ ξέρω ποίο είναι σταθερή αξία 10 χρόνια τώρα.το φιφα ποίο άλλο; λοιπόν πες ξεκινάμε έναν ααγώνα στο προ  ATHENAKOS FC- MAN RED  τελειώνει το ημίχροό και γίνεται MAN RED- ATHENAKOS FC δηλαδή τι έγινε πήρανε το αεροπλάνο στο ημίχρονο;
I can achieve the immortality by not wearing out, you can achieve the immortality simply by doing one great thing

Αποσυνδεδεμένος Garvin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 903
  • Φύλο: Άντρας
  • There's no business like show business!
    • Προφίλ
Απ: pro evolution ή fifa
« Απάντηση #57 στις: 06/09/06, 18:07 »
καλά εγώ ξέρω ποίο είναι σταθερή αξία 10 χρόνια τώρα.το φιφα ποίο άλλο; λοιπόν πες ξεκινάμε έναν ααγώνα στο προ  ATHENAKOS FC- MAN RED  τελειώνει το ημίχροό και γίνεται MAN RED- ATHENAKOS FC δηλαδή τι έγινε πήρανε το αεροπλάνο στο ημίχρονο;

Τα πρώτα 45 παίζονται στην Ελλάδα τα άλλα 45 στην Αγγλία!!!! Όσοι κατάλαβαν,κατάλαβαν!

Αποσυνδεδεμένος VampireLestrat

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 387
  • Φύλο: Άντρας
  • Draco Dormiens Nunquam Titillandus
    • Προφίλ
Απ: pro evolution ή fifa
« Απάντηση #58 στις: 06/09/06, 18:17 »
Παράθεση
καλά εγώ ξέρω ποίο είναι σταθερή αξία 10 χρόνια τώρα.το φιφα ποίο άλλο; λοιπόν πες ξεκινάμε έναν ααγώνα στο προ  ATHENAKOS FC- MAN RED  τελειώνει το ημίχροό και γίνεται MAN RED- ATHENAKOS FC δηλαδή τι έγινε πήρανε το αεροπλάνο στο ημίχρονο;
Συγνώμμη αλλά είναι αυτό κριτήριο για το ποιο παιχνίδι είναι καλύτερο???Αν είναι δυνατόν.....

Αποσυνδεδεμένος schizm

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1277
    • Προφίλ
Απ: pro evolution ή fifa
« Απάντηση #59 στις: 06/09/06, 18:24 »
τώρα αυτό εσύ το λες cheat; καλα οκ...


Μάλλον δεν έχεις ιδέα τι εστί cheat: ορισμός - άρθρο στη wikipedia.

Δυστυχώς δε σε προβληματίζουν ούτε καν οι σελίδες που βρίσκεις στο Google και μιλάνε για cheats...το κατέχεις φαίνεται καλύτερα το άθλημα, ήδη από το μακρυνά 80's όταν ακόμα γράφαμε ολόκληρο κώδικα για να υπερβούμε τις δυσκολίες ενός παιχνιδιού. Αλλά ο Garvin θα ξέρει καλύτερα, με την άπειρη πείρα του στο αντικείμενο. :p

Και κάτι ακόμα...κόψτε την κακιά συνήθεια του quoting, όταν θέλετε να γράψετε μία γραμμή όλη κι όλη. Πρέπει να κάνω και πάλι νιανιά το γιατί;

@rocknrolldemon

Σε μια προσπάθεια να επιχειρηματολογήσω στο ίδιο πνεύμα που διέπει τους λόγους που κάθε φορά προτείνεις, θα σου πω τούτο...δε μ' αρέσει το Fifa, γιατί όσες φορές το έπαιξα, έπιασε βροχή κι έτρεχα να προλάβω να βγάλω τα ρούχα από το συρματόσχοινο και γινόμουν παπί. Το Fifa φταίει που λειτουργεί ως βροχοποιός.

Υπάρχει και κάτι όμως τραγικό σε όσα εκφράζονται...νέα παιδιά, που υποτίθεται πως κουβαλάνε και ανοιχτά μυαλά, αντί να αμφισβητούν τις σταθερές αξίες, τις προβάλλουν και τις ενστερνίζονται με το πάθος που το κάνουν κάτι ραμολιμέντα ενθυμούμενα τα νιάτα τους. Θα μου πεις τώρα, από το Fifa πιάστηκες κι εσύ; Ναι δε λέω...ένα τίποτα είναι, αλλά έρχεται να προστεθεί σε μια πλειάδα άλλων θεμάτων που έχω παρατηρήσει από σχετικές συζητήσεις από τους ίδιους λίγο πολύ εκφραστές. Έλλειψη κρίσης κι αποτελμάτωση οποιασδήποτε διάθεσης νεωτερισμού κι υπέρβασης του κατεστημένου σε κάθε έκφανσή του.

Από την άλλη πάλι, μάλλον δεν αξίζει και τόσο κοινωνιολογική προσέγγιση το θέμα...το ξεπερνάς με ένα "κολλημένοι με τη μπάλα" και καθάρισες. ;)
« Τελευταία τροποποίηση: 06/09/06, 18:27 από schizm »

Αποσυνδεδεμένος Garvin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 903
  • Φύλο: Άντρας
  • There's no business like show business!
    • Προφίλ
Απ: pro evolution ή fifa
« Απάντηση #60 στις: 06/09/06, 18:24 »
Παράθεση
καλά εγώ ξέρω ποίο είναι σταθερή αξία 10 χρόνια τώρα.το φιφα ποίο άλλο; λοιπόν πες ξεκινάμε έναν ααγώνα στο προ  ATHENAKOS FC- MAN RED  τελειώνει το ημίχροό και γίνεται MAN RED- ATHENAKOS FC δηλαδή τι έγινε πήρανε το αεροπλάνο στο ημίχρονο;
Συγνώμμη αλλά είναι αυτό κριτήριο για το ποιο παιχνίδι είναι καλύτερο???Αν είναι δυνατόν.....

οχι αλλα είναι κριτήριο για να καταλάβεις πόσο μούφα είναι ;D

Αποσυνδεδεμένος Garvin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 903
  • Φύλο: Άντρας
  • There's no business like show business!
    • Προφίλ
Απ: pro evolution ή fifa
« Απάντηση #61 στις: 06/09/06, 18:31 »

Έλλειψη κρίσης κι αποτελμάτωση οποιασδήποτε διάθεσης νεωτερισμού κι υπέρβασης του κατεστημένου σε κάθε έκφανσή του.



*&^%^%32896&^*(**(^^δφηψγη%$&())_^$%$ τι είναι αυτό; Για το fifa και το pro μιλάμε!

Αποσυνδεδεμένος schizm

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1277
    • Προφίλ
Απ: pro evolution ή fifa
« Απάντηση #62 στις: 06/09/06, 18:35 »
Χμμ...μια και βλέπω πως έχεις μια δυσκολία στην κατανόηση της Ελληνικής (το πολύ Fifa θα φταίει) κι επειδή, παρά την αρχική μου επιδίωξη, έκανα το λάθος και σε πήρα στα σοβαρά για άλλο ένα post, η επιχειρηματολογία μου πλέον θα αρκείται σε ένα απλό και πασίδηλο στα κρυφά του νοήματα "ουγκ". :p

Αποσυνδεδεμένος Garvin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 903
  • Φύλο: Άντρας
  • There's no business like show business!
    • Προφίλ
Απ: pro evolution ή fifa
« Απάντηση #63 στις: 06/09/06, 18:35 »
schizm,ξέρω και ένα άλλο τέτοιο. Κοίτα:

Θρησκευτική μεταρρύθμιση ονομάζεται η οργανωμένη κίνηση για την εξυγίανση και αναμόρφωση του εκκλησιαστικού βίου και των θεσμών της ρωμαιοκαθολικής εκκλησίας.Ρε schizm,αναφέρεσαι σε ένα θέμα για το οποίο μιλάς και επιχειραματολογείς λες και μιλάς για το Κυπριακό. Ηρέμησε λίγο.
« Τελευταία τροποποίηση: 06/09/06, 18:39 από Garvin »

Αποσυνδεδεμένος Garvin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 903
  • Φύλο: Άντρας
  • There's no business like show business!
    • Προφίλ
Απ: pro evolution ή fifa
« Απάντηση #64 στις: 06/09/06, 18:36 »
Χμμ...μια και βλέπω πως έχεις μια δυσκολία στην κατανόηση της Ελληνικής (το πολύ Fifa θα φταίει)

Παίξτε pro,να μάθετε ελληνικά.

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: pro evolution ή fifa
« Απάντηση #65 στις: 06/09/06, 18:39 »
E ρε schizm αστους και συ τι ασχολεισαι??Ειδες?Αυτο εγινε και σε αλλα θεματα και καταληξαμε να σφαχτουμε..
Θελετε να το κανουμε οπαδικο??Τοτε  δειτε ποιες ηλικιες παιζουν φιφα και μετα ελατε να μου πειτε..
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος mille

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 17
  • Φύλο: Άντρας
  • Oh God why have you forsaken me?
    • Προφίλ
Απ: pro evolution ή fifa
« Απάντηση #66 στις: 06/09/06, 18:42 »
Δεν νομιζω να τιθεται θεμα συγκρισης απο εναν ο οποιος εχει παιξει και τα δυο παιχνιδια και μην ξανακουσω οτι το pro
δεν εχει τα σωστα ονοματα ομαδων και παιχτων αυτο ειναι το λιγοτερο το ποιο σημαντικο ειναι το gameplay που στο fifa ειναι αθλιο
Nevermore to feel the pain...

Αποσυνδεδεμένος schizm

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1277
    • Προφίλ
Απ: pro evolution ή fifa
« Απάντηση #67 στις: 06/09/06, 18:57 »
Ουγκ Garvin.

Αποσυνδεδεμένος Garvin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 903
  • Φύλο: Άντρας
  • There's no business like show business!
    • Προφίλ
Απ: pro evolution ή fifa
« Απάντηση #68 στις: 06/09/06, 19:03 »
oυγκ ουγκ schizm.. ωπ σόρι τα παραλέω.

Αποσυνδεδεμένος rocknrolldemon

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 192
  • Φύλο: Άντρας
  • I love rock n roll
    • Προφίλ
Απ: pro evolution ή fifa
« Απάντηση #69 στις: 06/09/06, 19:12 »
ουγκ ιγκ ουπς άλλαξα θέμα συζήτησης
I can achieve the immortality by not wearing out, you can achieve the immortality simply by doing one great thing

Αποσυνδεδεμένος Απόλλων

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 5861
  • Φύλο: Άντρας
  • Μονίμως προβληματικός...
    • Προφίλ
Απ: pro evolution ή fifa
« Απάντηση #70 στις: 06/09/06, 20:10 »
Φυσικά και γίνεται Απόλλωνα, χάρη στους emulators! :)

Να είσαι καλά, schizm. Mε γύρισες πολλά χρόνια πίσω... ;)

YΓ: Μήπως κάποιοι εδώ μέσα θα ήταν καλό να πιάσουν μια μπάλα και να πάνε να παίξουν λίγο πραγματικό ποδόσφαιρο (ή οτιδήποτε άλλο) αντί για το virtual; Κάπου εκεί έξω υπάρχει και ο αληθινός κόσμος... ::)
Διψάς και δεν το ξέρεις...

Αποσυνδεδεμένος schizm

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1277
    • Προφίλ
Απ: pro evolution ή fifa
« Απάντηση #71 στις: 06/09/06, 21:02 »
Δεν κάνει τίποτα Απόλλωνα...αν θες να αναβιώσεις κι άλλες μνήμες, μπορείς να κάνεις μια βόλτα από εδώ. Όλο και κάτι που είχες τότε θα βρεις! ;)

Αποσυνδεδεμένος TassosK

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 295
  • Φύλο: Άντρας
  • Lefty Powah!
    • Προφίλ
    • Legion of Glory CSS Clan
Απ: pro evolution ή fifa
« Απάντηση #72 στις: 06/09/06, 22:17 »
Αν και το Pro τα σπαει και βελτιωνεται κα8ε φορα, το μακραν καλυτερο ποδοσφαιρακι( απο πλευρας διασκεδασης) ειναι το Virtua Striker 2.. Εχω ξοδεψει απειρα 50λεπτα και κα8ε φορα το αξιζει για κοντρα με τα φιλαρακια μεχρι τερματισμος με τιν ε8νικη Jamaica. Η εκδοση 2006 περιλαμβανει και εθνικη Ελλαδος!!!!!
BOMB SQUAD:If you see me running try to catch up :P

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: pro evolution ή fifa
« Απάντηση #73 στις: 06/09/06, 22:24 »
Η εκδοση 2006 περιλαμβανει και εθνικη Ελλαδος!!!!!

Αυτό δλδ το λες για καλό τώρα??  ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος rocknrolldemon

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 192
  • Φύλο: Άντρας
  • I love rock n roll
    • Προφίλ
Απ: pro evolution ή fifa
« Απάντηση #74 στις: 07/09/06, 00:16 »
Αν και το Pro τα σπαει και βελτιωνεται κα8ε φορα, το μακραν καλυτερο ποδοσφαιρακι( απο πλευρας διασκεδασης) ειναι το Virtua Striker 2.. Εχω ξοδεψει απειρα 50λεπτα και κα8ε φορα το αξιζει για κοντρα με τα φιλαρακια μεχρι τερματισμος με τιν ε8νικη Jamaica. Η εκδοση 2006 περιλαμβανει και εθνικη Ελλαδος!!!!!

καλά σοβαρά υπάρχει τέτοιο ποδοσφαιράκι; απο γραφικα τι λέει; gtp τέλείως;
I can achieve the immortality by not wearing out, you can achieve the immortality simply by doing one great thing

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
27 Απαντήσεις
8705 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 27/02/08, 10:52
από Neikos
21 Απαντήσεις
8101 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 11/02/08, 19:51
από ag313
8 Απαντήσεις
3885 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02/10/09, 20:09
από Serviani
0 Απαντήσεις
5165 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 05/07/12, 14:05
από DreamRiff