Αποστολέας Θέμα: Συλλογή τραγουδιών  (Αναγνώστηκε 38518 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Ο Νέος Κιθαρωδός

  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3372
  • Φύλο: Άντρας
  • ... και καλό τραγούδι!
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Απ: Συλλογή τραγουδιών
« Απάντηση #25 στις: 31/05/06, 17:33 »
Απλά, δεν θέλουμε να διαδοθούν με τον παραπάνω τρόπο και μέσα από τις δικές μας σελίδες. Πες για συναισθηματικούς λόγους, πες γιατί είμαστε περίεργοι και βαρεμένοι, πες για οτιδήποτε. Όποιος καταλάβει, κατάλαβε...

Επειδή μάλλον μαζί μιλάμε και χώρια καταλαβαίνουμε, διάβασε σε παρακαλώ μερικές φορές την παραπάνω πρόταση. Ευχαριστώ πολύ.
Όσο πιο πολύ σου αρέσει η μουσική, τόσο πιο πολλή μουσική σου αρέσει...

Αποσυνδεδεμένος P@nos

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 99
  • Φύλο: Άντρας
  • Κι όσα λόγια αν ξοδέψεις, για να ζήσεις δε φτάνουν
    • Προφίλ
Απ: Συλλογή τραγουδιών
« Απάντηση #26 στις: 31/05/06, 17:35 »
Ναι την διαβασα πολλες φορες...

Αυτο δεν σημαινει οτι την αποδεχομαι.

Αλλωστε οταν ζητησα μια επισημη απαντηση ο Βασίλης μου εγραψε αλλους λόγους... βλέπε ΑΕΠΙ


"Έλα, μου ‘πε, πάμε τώρα, δε φοβόμαστε τη μπόρα... Θα πετάξουμε παντού, έχω θύελλα στο νου,
αστραπή μες στην καρδιά μου , ουρανό τα όνειρά μου"

Αποσυνδεδεμένος actr

  • Ο μικρός Βελζεβούλης
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 567
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • www.ektakta.gr
Απ: Συλλογή τραγουδιών
« Απάντηση #27 στις: 31/05/06, 17:35 »
Εδώ που τα λέμε δεν εχει και άδικο να μιλάει ο φίλος p@nos για φασισμό...
Αυτό που γίνεται κάθε φορά με το ανέβασμα των τραγουδιών έχει φτάσει σε σημείο
αρκετά επικίνδυνο και μας ενοχλούν οι παρτιτούρες που στο κάτω κάτω θα μας βοηθήσουν όλους? :-\ ::)
MasterNet - ανάπτυξη web εφαρμογών - δημιουργία διαδικτυακής εταιρικής ταυτότητας

Αποσυνδεδεμένος Ο Νέος Κιθαρωδός

  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3372
  • Φύλο: Άντρας
  • ... και καλό τραγούδι!
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Απ: Συλλογή τραγουδιών
« Απάντηση #28 στις: 31/05/06, 17:50 »
Αυτό που γίνεται κάθε φορά με το ανέβασμα των τραγουδιών έχει φτάσει σε σημείο
αρκετά επικίνδυνο

Και γι αυτό προσπαθούμε να βρούμε κάποιο τρόπο να το περιορίσουμε, χωρίς να γίνουμε... φασίστες! ;)

Ή τουλάχιστον χωρίς να χρειαστεί να γίνουμε ΠΟΛΥ φασίστες... ;D ;D ;D
Μόνο τόσο... λιγουλάκι... ;D
Όσο πιο πολύ σου αρέσει η μουσική, τόσο πιο πολλή μουσική σου αρέσει...

Αποσυνδεδεμένος P@nos

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 99
  • Φύλο: Άντρας
  • Κι όσα λόγια αν ξοδέψεις, για να ζήσεις δε φτάνουν
    • Προφίλ
Απ: Συλλογή τραγουδιών
« Απάντηση #29 στις: 31/05/06, 17:56 »
Αυτό που γίνεται κάθε φορά με το ανέβασμα των τραγουδιών έχει φτάσει σε σημείο
αρκετά επικίνδυνο

Και γι αυτό προσπαθούμε να βρούμε κάποιο τρόπο να το περιορίσουμε, χωρίς να γίνουμε... φασίστες! ;)

Ή τουλάχιστον χωρίς να χρειαστεί να γίνουμε ΠΟΛΥ φασίστες... ;D ;D ;D
Μόνο τόσο... λιγουλάκι... ;D

Τωρα το "Γιουπι γιουπι ειμαι φασιστας" έγινε... "μονο τοσο ... λιγουλακι...." και χωρις σημαδια τροποποίησης...

Μια χαρα... Καλη δουλειά!

"Έλα, μου ‘πε, πάμε τώρα, δε φοβόμαστε τη μπόρα... Θα πετάξουμε παντού, έχω θύελλα στο νου,
αστραπή μες στην καρδιά μου , ουρανό τα όνειρά μου"

Αποσυνδεδεμένος Ο Νέος Κιθαρωδός

  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3372
  • Φύλο: Άντρας
  • ... και καλό τραγούδι!
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Απ: Συλλογή τραγουδιών
« Απάντηση #30 στις: 31/05/06, 18:00 »
Όχι πως έχω πρόβλημα...

Γιουπι γιουπι ειμαι φασιστας...  ;D ;D ;D ;D ;D

Μάλλον δεν έχεις γνωρίσει όμως φασισμό και φασίστες, γι αυτό χρησιμοποιείς τόσο εύκολα τη λέξη...
Όσο πιο πολύ σου αρέσει η μουσική, τόσο πιο πολλή μουσική σου αρέσει...

Αποσυνδεδεμένος P@nos

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 99
  • Φύλο: Άντρας
  • Κι όσα λόγια αν ξοδέψεις, για να ζήσεις δε φτάνουν
    • Προφίλ
Απ: Συλλογή τραγουδιών
« Απάντηση #31 στις: 31/05/06, 18:02 »
Μα καλα... δεν ντρεπεστε;;;

Πατε και σβυνεται το ποστ που κανω με το λινκ;

3 φορα που το κανετε μεσα σε 1 ωρα! καλος χρονος μπορω να πω...

Τελικα , οπως παραδεχτηκε και ο Κιθαρωδος, πριν κανει edit το ποστ του, που τωρα το ξαναπροσθεσε

ΕΙΣΤΕ ΠΟΛΥ ΦΑΣΙΣΤΕΣ...

Αλλα δεν θα σας περασει.. Και σιγουρα ολο αυτο δεν μπορει να γινεται για την ΑΕΠΙ...

Αλλα επειδη ειχατε φοβερα επιχειρηματα το εχουν καταλαβει πλεον ολοι...


"Έλα, μου ‘πε, πάμε τώρα, δε φοβόμαστε τη μπόρα... Θα πετάξουμε παντού, έχω θύελλα στο νου,
αστραπή μες στην καρδιά μου , ουρανό τα όνειρά μου"

Αποσυνδεδεμένος Ο Νέος Κιθαρωδός

  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3372
  • Φύλο: Άντρας
  • ... και καλό τραγούδι!
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Απ: Συλλογή τραγουδιών
« Απάντηση #32 στις: 31/05/06, 18:08 »
Όλη αυτή η συζήτηση θα σβηστεί φασιστικά πολύ σύντομα, γι αυτό γράψτε ό,τι μπορείτε, όσο προλαβαίνετε!

Άντε, τώρα που γυρίζει...
Όσο πιο πολύ σου αρέσει η μουσική, τόσο πιο πολλή μουσική σου αρέσει...

Αποσυνδεδεμένος pa...

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 705
  • Φύλο: Άντρας
  • ...παίζει να είμαι εγώ το μαύρο πρόβατο εδω μέσα..
    • Προφίλ
Απ: Συλλογή τραγουδιών
« Απάντηση #33 στις: 31/05/06, 19:31 »
Γιατί να σβηστεί ρε παιδιά και να μην το συζητήσουμε;;Καθήστε καλά..
Βασικά εμένα αυτό που μου έμεινε από όλο αυτήν την κόντρα είναι ότι το να διακινούμε mp3 δεν μας πειράζει,το να βάλουμε ένα link με συγχορδίες και μισούς στίχους είναι το πρόβλημα..
Δεν νομίζετε ότι δεν μας τα λέτε και πολύ κάλά..;
« Τελευταία τροποποίηση: 31/05/06, 19:33 από pa... »
Recordings!! Make your demo..
Contact: artacrobat1@yahoo.gr

Αποσυνδεδεμένος Απόλλων

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 5861
  • Φύλο: Άντρας
  • Μονίμως προβληματικός...
    • Προφίλ
Απ: Συλλογή τραγουδιών
« Απάντηση #34 στις: 31/05/06, 20:22 »
Άνθρωποι άνθρωποι... προς τι το μίσος και ο αλληλοσπαραγμός...;;; Απορώ ειλικρινά. Μήπως τυχόν έψαξε κάποιος για το συγκεκριμένο αρχείο ή οποιοδήποτε άλλο παρόμοιο στο DC++ και δεν κατάφερε να το βρει...; ::)
Διψάς και δεν το ξέρεις...

Αποσυνδεδεμένος schizm

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1277
    • Προφίλ
Απ: Συλλογή τραγουδιών
« Απάντηση #35 στις: 31/05/06, 21:51 »
Πολύ κακό για το τίποτα βρε παιδιά...δώστε το link προς το αρχείο σε όλα τα υπόλοιπα fora του πλανήτη κι όλα καλά. :)

Αποσυνδεδεμένος Symeon

  • Έκπτωτος Άγιος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1474
  • Φύλο: Άντρας
  • Elen sila lumenn omentielvo
    • Προφίλ
Απ: Συλλογή τραγουδιών
« Απάντηση #36 στις: 01/06/06, 00:54 »
P@nos> με συγχωρεις για την καθυστερηση..ναι...δεν αναφερομουν αποκλειστικα σε εσενα ( εχω ξαναδει παρομοιες συμπεριφορες στο σαιτ και σε αλλα) αλλα και σε σενα...γιατι θιχτηκες επειδη σου εσβησαν ενα ποστ;;
My spirit is crying for love so tired of being alone
I Remember He came here to steal, and You are his stealer of souls

http://img74.imageshack.us/img74/4245/53408797vz8.jpg

Αποσυνδεδεμένος P@nos

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 99
  • Φύλο: Άντρας
  • Κι όσα λόγια αν ξοδέψεις, για να ζήσεις δε φτάνουν
    • Προφίλ
Απ: Συλλογή τραγουδιών
« Απάντηση #37 στις: 01/06/06, 02:29 »
P@nos> με συγχωρεις για την καθυστερηση..ναι...δεν αναφερομουν αποκλειστικα σε εσενα ( εχω ξαναδει παρομοιες συμπεριφορες στο σαιτ και σε αλλα) αλλα και σε σενα...γιατι θιχτηκες επειδη σου εσβησαν ενα ποστ;;

Μαλλον δεν εχεις καταλαβει γιατι προκειται...

Αν εσβυναν ενα ποστ και μου ελέγαν τον λογο , ο οποιος να ηταν αντιθετος με κανονες κτλ κτλ, τοτε δεν θα υπηρχε κανενα προβλημα... θα έλεγα "Εχετε δικιο, δεν μπορω να το βαλω"

Αλλα μονο αυτο δεν εγινε. Δεν εσβυσαν ποστ αλλα ολοκληρο θεμα και μαλιστα χωρις καμια ενημερωση ή εστω προειδοποίηση ή εστω δικαιολογια βασιμη! Και μιλάω για το αρχικο Θέμα που ειχα βαλει. Απλα το θεμα εξαφανιστηκε στα μουλοχτα!
Νομιζεις οτι ειναι ο καλυτερος τροπος ? Εσενα θα σου αρεσε?

Και εαν κρινεις παραλογη την αντιδραση μου ειναι δικαιωμα σου... ειναι καθαρα υποκειμενικο θεμα.
"Έλα, μου ‘πε, πάμε τώρα, δε φοβόμαστε τη μπόρα... Θα πετάξουμε παντού, έχω θύελλα στο νου,
αστραπή μες στην καρδιά μου , ουρανό τα όνειρά μου"

Αποσυνδεδεμένος Symeon

  • Έκπτωτος Άγιος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1474
  • Φύλο: Άντρας
  • Elen sila lumenn omentielvo
    • Προφίλ
Απ: Συλλογή τραγουδιών
« Απάντηση #38 στις: 01/06/06, 10:51 »
δεν μίλησα για παραλογη..μίλησα για υπερβολικη...Οσον αφορα αυτο το σημειο ειδικα...
Μα καλα... δεν ντρεπεστε;;;
Πατε και σβυνεται το ποστ που κανω με το λινκ;
3 φορα που το κανετε μεσα σε 1 ωρα! καλος χρονος μπορω να πω...
Τελικα , οπως παραδεχτηκε και ο Κιθαρωδος, πριν κανει edit το ποστ του, που τωρα το ξαναπροσθεσε
ΕΙΣΤΕ ΠΟΛΥ ΦΑΣΙΣΤΕΣ...
Αλλα δεν θα σας περασει.. Και σιγουρα ολο αυτο δεν μπορει να γινεται για την ΑΕΠΙ...
Αλλα επειδη ειχατε φοβερα επιχειρηματα το εχουν καταλαβει πλεον ολοι...

είναι τουλαχιστον κατα την άποψη μου..ασεβές...Και να ου πω..απο την στιγμη που σβήνεται 1,2 τι περιμένεις; κοντρες κανετε; ποιος θα το αφησει τελικα; Αφου εκείνοι αποφασίζουν, γιατι δεν σέβεσαι την απόφαση τους; με την ίδια λογική εκεινοι γιατι πρέπει να σε σεβαστούν; δεν θα βγαλετε άκρη με αυτην την συμπεριφορα.
φιλικα..
« Τελευταία τροποποίηση: 01/06/06, 10:53 από Symeon »
My spirit is crying for love so tired of being alone
I Remember He came here to steal, and You are his stealer of souls

http://img74.imageshack.us/img74/4245/53408797vz8.jpg

Αποσυνδεδεμένος Σωτήρης

  • Σαλονικιός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1061
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Συλλογή τραγουδιών
« Απάντηση #39 στις: 01/06/06, 10:55 »
ας δοθει ενα τελος ρε παιδια σ'αυτο το "μπερδεμενο" ζητημα.. :-\
χαρην της κοινης ηρεμιας! ::)

φιλικα, Σωτηρης.

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: Συλλογή τραγουδιών
« Απάντηση #40 στις: 01/06/06, 11:48 »
Τι να πω απο ενα σημειο και μετα η συζητηση απο ενα θεμα που αφορουσε ολους θεωριτικα εγινε τοσο κωμικη που κρατιομουν ναμη σκασω απο τα γελια. Σιγα τον ατελειωτο φασισμο στο σαιτ. Τα ιδια λεγαμε και οταν διαγρφτηκε ο νεκρομηχεμ. Ηταν εκεινος ο beemaster και ελεγε οτι οι συντονιστες ειναι φασιστες και διαφορα τετοια. Τα ιδια λεγαμε και για τα δημοψηφισματα. Στο κατω κατω της γραφης εχουμε πολλα αλλα παραδειγματα παρομοιων καταστασεων για να κατηγορησουμε τους συντονιστες? 1 μελος εχει διαγραφει και το καναμε ανατολικο ζητημα. Και σε τελικη δικο τους ειναι το σαιτ οτι γουσταρουν κανουν. Αν εσυ θες να αναιβασεις τη βαση δεδομενων ανεβασε τη στο dc++ που θα το κατεβασουν πολλοι περισσοτερα ατομα. Οι συντονιστες θα μπορουσαν καλλιστα να σου εχουν απαγορεψει την προσβαση στο σαιτ για να μην μπορεις με τιποτα να μπεις αλλα δνε το κανουν. Και φασισμος ειναι πολυ βαρια κουβεντα για να τη λες σα να ταν καραμελα. Πες το παραξενια. Φασισμος μαλλον δεν εχεις καταλαβει τι ειναι...
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος P@nos

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 99
  • Φύλο: Άντρας
  • Κι όσα λόγια αν ξοδέψεις, για να ζήσεις δε φτάνουν
    • Προφίλ
Απ: Συλλογή τραγουδιών
« Απάντηση #41 στις: 01/06/06, 14:22 »
δεν μίλησα για παραλογη..μίλησα για υπερβολικη...Οσον αφορα αυτο το σημειο ειδικα...
Μα καλα... δεν ντρεπεστε;;;
Πατε και σβυνεται το ποστ που κανω με το λινκ;
3 φορα που το κανετε μεσα σε 1 ωρα! καλος χρονος μπορω να πω...
Τελικα , οπως παραδεχτηκε και ο Κιθαρωδος, πριν κανει edit το ποστ του, που τωρα το ξαναπροσθεσε
ΕΙΣΤΕ ΠΟΛΥ ΦΑΣΙΣΤΕΣ...
Αλλα δεν θα σας περασει.. Και σιγουρα ολο αυτο δεν μπορει να γινεται για την ΑΕΠΙ...
Αλλα επειδη ειχατε φοβερα επιχειρηματα το εχουν καταλαβει πλεον ολοι...

είναι τουλαχιστον κατα την άποψη μου..ασεβές...Και να ου πω..απο την στιγμη που σβήνεται 1,2 τι περιμένεις; κοντρες κανετε; ποιος θα το αφησει τελικα; Αφου εκείνοι αποφασίζουν, γιατι δεν σέβεσαι την απόφαση τους; με την ίδια λογική εκεινοι γιατι πρέπει να σε σεβαστούν; δεν θα βγαλετε άκρη με αυτην την συμπεριφορα.
φιλικα..

Αλλιμονο αν ειμασταν ολοι ιδιοι και αντιδρουσαμε ολοι το ιδιο σε μια κατασταση. Για σενα υπερβολικη για μενα αναγκαια.. Ειπαμε υποκειμενικοτητα!
Τωρα για τον σεβασμο που λες για μενα πρεπει να τον κερδισεις...  Και δεν κερδιζετε ευκολα.
Γιατι δεν σεβομαι την αποφαση τους; Μα επειδη δεν υπαρχουν επιχειρηματα για αυτο που λενε! και αυτα που εφεραν ως επιχειρηματα ηταν αντιφατικα μεταξυ τους. Τι να σεβαστω;
Αν διαβασες το post πιο πανω, γραφω οτι αν μου εξηγουσαν τους λογους που εσβυσαν κτλ κτλ δεν θα ειχα προβλημα..

Και το προβλημα δεν νομιζω οτι ειναι η συμπεριφορα μου... Μην τρελαθουμε κιολας!
Ουτε η αναλυση της εννοιας του φασισμου.. μην πατε την συζητηση αλλου...
Μην βλεπετε το δεντρο και χάνετε το δασος...

Παράθεση από: Roufus-Enas euaisuhtos kafros
Οι συντονιστες θα μπορουσαν καλλιστα να σου εχουν απαγορεψει την προσβαση στο σαιτ για να μην μπορεις με τιποτα να μπεις αλλα δνε το κανουν.

Δηλαδη πρεπει να τους χρωσταω και χαρη που δεν με διεγραψαν;;;;; Θα τρελαθω! Συγνωμη αλλα δεν μπαινω σε διαδικασία να κανω διαλογο με καποιον που εχει αυτην την λογικη.
"Έλα, μου ‘πε, πάμε τώρα, δε φοβόμαστε τη μπόρα... Θα πετάξουμε παντού, έχω θύελλα στο νου,
αστραπή μες στην καρδιά μου , ουρανό τα όνειρά μου"

Αποσυνδεδεμένος Symeon

  • Έκπτωτος Άγιος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1474
  • Φύλο: Άντρας
  • Elen sila lumenn omentielvo
    • Προφίλ
Απ: Συλλογή τραγουδιών
« Απάντηση #42 στις: 01/06/06, 15:37 »
ναι ρε πάνο...δεν ειπα οτι τωρα αμέσως ζητα συγνώμη...την γνώμη μου είπα για τον τρόπο έκφρασής σου...Αλλα και πάλι σου λέω οτι με τα δικά σου λόγια" ο σεβασμός κερδίζεται" συμφωνούμε λοιπόν απόλυτα...και σου λέω ότι με αυτήν  σου την συμπεριφορά πές μου που κέρδιζεις εσύ εμπιστοσύνη;  εδώ βλέπεις οτι ακόμα και άλλα μέλη αντιδρούν στον τρόπο αυτο, πόσο μάλλον οι δημιουργοί...
My spirit is crying for love so tired of being alone
I Remember He came here to steal, and You are his stealer of souls

http://img74.imageshack.us/img74/4245/53408797vz8.jpg

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Απ: Συλλογή τραγουδιών
« Απάντηση #43 στις: 01/06/06, 17:42 »
Άρη εσύ νομίζεις πως ξέρεις τι είναι φασισμός?
Και πως ακριβώς θα απαγορεύσουν να ξαναμπεί ένα μέλος?
Δε μπορεί να κάνει ξανά εγγραφή με άλλο nick?
Αν ήταν να διαγράφεται ένα μέλος κάθε φορά που υπάρχει διένεξη τότε θα χαμε μείνει οι μισοί.
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος actr

  • Ο μικρός Βελζεβούλης
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 567
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • www.ektakta.gr
Απ: Συλλογή τραγουδιών
« Απάντηση #44 στις: 01/06/06, 17:57 »
Και πως ακριβώς θα απαγορεύσουν να ξαναμπεί ένα μέλος?
Δε μπορεί να κάνει ξανά εγγραφή με άλλο nick?

Ύπάρχει με τον ίδιο τρόπο που σε κάνουν permanet kick απο ένα τσάτ...αποκλείοντας την ΙΡ νομίζω... :-\
Πέρα απο αυτό πιστεύω ότι είναι τουλάχιστον γελοίο να ευχαριστούμε κιόλας που δεν μας
έχουν αποκλείσει απο κάποιο site στο οποίο έχουμε διαφωνία με τους συντονιστές του, όπως
αναφέρθηκε πιο πάνω...
Το λιγότερο γελοίο... ::)
« Τελευταία τροποποίηση: 01/06/06, 18:39 από actr »
MasterNet - ανάπτυξη web εφαρμογών - δημιουργία διαδικτυακής εταιρικής ταυτότητας

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Απ: Συλλογή τραγουδιών
« Απάντηση #45 στις: 01/06/06, 18:05 »
Ποια ip?
Αφού υποτίθεται πως αλλάζει κάθε φορά που συνδεόμαστε.
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος actr

  • Ο μικρός Βελζεβούλης
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 567
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • www.ektakta.gr
Απ: Συλλογή τραγουδιών
« Απάντηση #46 στις: 01/06/06, 18:07 »
Ποια ip?
Αφού υποτίθεται πως αλλάζει κάθε φορά που συνδεόμαστε.

Τώρα δεν ξέρω να σου πω ακριβώς τι παίζει αλλά σίγουρα υπάρχει η δυνατότητα... ::)
MasterNet - ανάπτυξη web εφαρμογών - δημιουργία διαδικτυακής εταιρικής ταυτότητας

Αποσυνδεδεμένος P@nos

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 99
  • Φύλο: Άντρας
  • Κι όσα λόγια αν ξοδέψεις, για να ζήσεις δε φτάνουν
    • Προφίλ
Απ: Συλλογή τραγουδιών
« Απάντηση #47 στις: 01/06/06, 18:12 »
ναι ρε πάνο...δεν ειπα οτι τωρα αμέσως ζητα συγνώμη...την γνώμη μου είπα για τον τρόπο έκφρασής σου...Αλλα και πάλι σου λέω οτι με τα δικά σου λόγια" ο σεβασμός κερδίζεται" συμφωνούμε λοιπόν απόλυτα...και σου λέω ότι με αυτήν  σου την συμπεριφορά πές μου που κέρδιζεις εσύ εμπιστοσύνη;  εδώ βλέπεις οτι ακόμα και άλλα μέλη αντιδρούν στον τρόπο αυτο, πόσο μάλλον οι δημιουργοί...

Και επαναλαμβανω για τελευταια φορά: Αν νομιζεις οτι τους "χαλασε" ο τροπος μου κανεις μεγαλο λαθος. Ας ανοιξουμε καινουργιο θεμα να εξετασουμε περι φασισμου και τροπου αντιδρασης και αντιδρασεις αλλων μελων.. δεν εχω πρόβλημα. Αλλα μην πατε την συζητηση αλλού.

Εδω ομως ας μιλησουμε γιατι δεν θελουν το λινκ με τα μαζεμενα τραγουδια. Για κανενα αλλο θεμα..
Μπορείτε;;;


Και πες μου Σίμο ειλικρινα ... εσυ πείστηκες απο αυτά τα αντιφατικά πράγματα που έλεγαν; Τα βρίσκεις λογικά; και ναι, ποια αλριβως λογικη βρισκεις;


"Έλα, μου ‘πε, πάμε τώρα, δε φοβόμαστε τη μπόρα... Θα πετάξουμε παντού, έχω θύελλα στο νου,
αστραπή μες στην καρδιά μου , ουρανό τα όνειρά μου"

Αποσυνδεδεμένος Arg0

  • The Downstroker
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3257
  • Φύλο: Άντρας
  • Είμαι συναυλιάς... τι να κάνουμε?
    • Προφίλ
Απ: Συλλογή τραγουδιών
« Απάντηση #48 στις: 01/06/06, 18:18 »
Κατ' αρχας κανεις δεν ζητησε να ευχαριστησετε τους admin που δεν σας εχουν κανει ban... Προς Θεου δηλαδη!!!

Ουτε ο φιλτατος Symeon δεν το υπονοησε, ουτε θα το ακουστε απο στομα συντονιστη...

Απο 'κει και περα δεν καταλαβαινω ποιο ειναι το προβλημα...

Το "εταιρο" site υπαρχει, ειναι γνωστο και μπορεις να το βρεις με λιγο ψαξιμο...

Τωρα αν οι admin επιλεγουν να μην δημοσιοποιηται η διευθυνση του ειναι δικια τους αποφαση την οποια οφειλουμε να σεβαστουμε...

Στο κατω κατω της γραφης P@nos, εσυ διατηρεις το site? Εσυ πληρωνεις τα εξοδα του server? Εσυ ετρεξες καθολου οταν κυνηγαγε το site η ΑΕΠΙ? Eσυ κατεβαλες το ποσο που ζητουσε η ΑΕΠΙ απο το site για να μπορει ο καθε ενας να βλεπει τους στιχους ολοκληρους?

Για σκεψου αν τα εκανες ολα αυτα κι εμφανιζονταν ξαφνικα καπου αλλου ενα site που ειχε ακριβως οτι παιδευοσουν τοσο καιρο να στησεις. Και μαλιστα χωρις να εχει πληρωσει δραχμη η να εχει ριξει μια σταλα απο τον ιδρωτα που εχυσες εσυ για να το φτιαξεις και να το λειτουργεις...

Θα αισθανοσουν ανετα λοιπον ολος αυτος ο κοπος σου να εμφανιζεται αλλου, απ' τη στιγμη που εσενα σου απαγορευεται πια να το εχεις στην μορφη που το εφτιαξες?

Τωρα αν μου πεις οτι σκοτιστηκες για ολα αυτα, τοτε με την σειρα μου θα σου απαντησω οτι κι εγω σκοτιστηκα για την απαιτηση σου...

Διοτι ναι, το προβλημα ειναι η συμπεριφορα σου!

If we are here not to do
What you and I wanna do
And go forever crazy with it
Why the hell are we even here?

Αποσυνδεδεμένος P@nos

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 99
  • Φύλο: Άντρας
  • Κι όσα λόγια αν ξοδέψεις, για να ζήσεις δε φτάνουν
    • Προφίλ
Απ: Συλλογή τραγουδιών
« Απάντηση #49 στις: 01/06/06, 18:51 »
Κατ' αρχας κανεις δεν ζητησε να ευχαριστησετε τους admin που δεν σας εχουν κανει ban... Προς Θεου δηλαδη!!!

Ουτε ο φιλτατος Symeon δεν το υπονοησε, ουτε θα το ακουστε απο στομα συντονιστη...


Όχι ο Συμεών δεν το υπονόησε. ο Ρουφους το υπονόησε

Απο 'κει και περα δεν καταλαβαινω ποιο ειναι το προβλημα...

Το "εταιρο" site υπαρχει, ειναι γνωστο και μπορεις να το βρεις με λιγο ψαξιμο...

Τωρα αν οι admin επιλεγουν να μην δημοσιοποιηται η διευθυνση του ειναι δικια τους αποφαση την οποια οφειλουμε να σεβαστουμε...


Δεν μιλαμε για να δημοσιοποιήσουν την διευθυνση του site. Καμια σχέση.
Μιλάω για κάτι που θα θέλουνε και εχουν σκεφτει πολλοι χρηστες.
Καποια τραγουδια μαζεμενα , με τα ακορντα τους να τα εχουν στον υπολογιστη τους σε ενα αρχειο Να τα ανοιγουν οποτε θελουν ανεξαρτητα απο το inernet.
Και αν νομιζεις οτι δεν το θελουν οι χρηστες τοτε απλα βαλτε ενα δημοψηφισμα. Απλα πράγματα . Και καθαρο ε;;


Αλλα δεν το κανετε... Γιατί;




Στο κατω κατω της γραφης P@nos, εσυ διατηρεις το site? Εσυ πληρωνεις τα εξοδα του server? Εσυ ετρεξες καθολου οταν κυνηγαγε το site η ΑΕΠΙ? Eσυ κατεβαλες το ποσο που ζητουσε η ΑΕΠΙ απο το site για να μπορει ο καθε ενας να βλεπει τους στιχους ολοκληρους?

Οχι, τιποτα απο αυτα δεν εκανα... Γιατι τιποτα απο αυτα δεν μου ζητηθηκε! Αν μου ειχε ζητηθεί να κανω κατι, απο χρηματα μεχρι κοπο, να εισαι σιγουρος οτι θα το εκανα.
Α, και αυτα περι ιδρώτα-κοπου τα εχω αναφερει πιο πριν...

Για σκεψου αν τα εκανες ολα αυτα κι εμφανιζονταν ξαφνικα καπου αλλου ενα site που ειχε ακριβως οτι παιδευοσουν τοσο καιρο να στησεις. Και μαλιστα χωρις να εχει πληρωσει δραχμη η να εχει ριξει μια σταλα απο τον ιδρωτα που εχυσες εσυ για να το φτιαξεις και να το λειτουργεις...

Θα αισθανοσουν ανετα λοιπον ολος αυτος ο κοπος σου να εμφανιζεται αλλου, απ' τη στιγμη που εσενα σου απαγορευεται πια να το εχεις στην μορφη που το εφτιαξες?

Και επαναλαμβανω οτι δεν μιλαω για το site... Λες λοιπον οτι ειναι λογοι εγωισμού;

Αν θες ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ να μιλησουμε για αυτο , για το Kithara.vu και το Kithara.gr τοτε ανοιξε ενα νεο θεμα και παμε.


Τωρα αν μου πεις οτι σκοτιστηκες για ολα αυτα, τοτε με την σειρα μου θα σου απαντησω οτι κι εγω σκοτιστηκα για την απαιτηση σου...

Διοτι ναι, το προβλημα ειναι η συμπεριφορα σου!

Μονος σου ρωτας βαζεις υποθετικη απαντηση και συμπερασματικα καταληγεις!
Μια χαρα τα καταφερνεις. Δεν εχω να συμπληρωσω κατι.

Βρε την ατιμη την συμπεριφορα! Ολη πιαστηκατε απο αυτο ε;
Ανοιξτε λοιπον αλλο θεμα να συζητησουμε την συμπεριφορά μου!!! ΑΠΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!!

« Τελευταία τροποποίηση: 01/06/06, 19:12 από P@nos »
"Έλα, μου ‘πε, πάμε τώρα, δε φοβόμαστε τη μπόρα... Θα πετάξουμε παντού, έχω θύελλα στο νου,
αστραπή μες στην καρδιά μου , ουρανό τα όνειρά μου"

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
8 Απαντήσεις
3838 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 09/08/05, 19:18
από aSiMaS
53 Απαντήσεις
96265 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 08/10/23, 07:29
από Βραζίλης
0 Απαντήσεις
1817 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 17/08/06, 12:48
από vinias
1 Απαντήσεις
2450 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/06/08, 20:03
από Utapes
0 Απαντήσεις
2094 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 26/06/08, 19:29
από Utapes
5 Απαντήσεις
3948 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 29/10/08, 00:30
από Utapes
59 Απαντήσεις
86422 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 12/02/16, 09:21
από Kosthrash
5 Απαντήσεις
3199 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 05/07/12, 22:18
από bassman(4 String Suicide!)
1 Απαντήσεις
3096 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 07/03/15, 15:09
από Spyros Delta
4 Απαντήσεις
10522 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/01/18, 09:37
από panixgr