Τελευταία μηνύματα

Σελίδες: 1 ... 7 8 9 [10]
91
Λοιπά / Απ: Whatever
« Τελευταίο μήνυμα από panixgr στις 17/09/18, 17:50 »
GAS

αφιερωμένο σε όλους τους μανιακούς hot rodders , modders που τους έχουν στήσει αγάλματα σε ebay και aliexpress

! No longer available

^^^ η πιο ξενέρωτη Κροάτικη αντιγραφή

! No longer available

^^ η γνήσια Σερβο-Βουλγάρικη έκδοση  ;D
92
Λοιπά / Απ: Ποιός κατα τη γνώμη σας υπήρξε ο μεγαλύτερος φιλόσο
« Τελευταίο μήνυμα από panixgr στις 17/09/18, 17:48 »
o roger waters .....

μπα ....

η αλήθεια βρίσκεται στους σέξ πίστολς  ;D
93
Είναι σημαντικό αυτό που θα πάρεις για πρώτη φορά μεταξύ άλλον να σου αρέσει. Αυτό θα βοηθήσει σημαντικά στο να το αγαπήσεις.
Ρίξε και μια ματιά στου Τρίμη. Οι Ibanez είναι πολύ τίμιες και ποιοτικές για τα λεφτά τους.
https://www.trimis.com.gr/stringed-instruments/guitars/electric-guitars

94
Το πιστευω! Καλα θα ειναι να σταματησω στις 2 γιατι πολλοι που βλεπω εχουν ολοκληρη συλλογη.

η πρωτη κιθαρα είναι πάντα σημαντική, εγω ποτε δεν την ... ξεπέρασα, και τα mods που έκανα σκέφτομαι να τα ξεκάνω... οπότε κοίτα να είναι της προκοπής.
95
Πω ρε φιλε..κιθαριστες..
ΡΕΕΕΕΕ!!!! Πρωτη κιθαρα ψαχνει το παιδι,αφηστε το να παρει μια που να τον φτιαχνει να παιζει,κσι με τον καιρω θα δει τι τρεμολο θελει,αν θελει,τι σκαφος κτλ.
Αντε τωρα γιατι με το ζορι κρατοεμε να μην πρωτινω την κλασικη/τιμια/σουπερσπεσιαλ/καλυτεροτερη,saved λυση..

Για πες μου την λυση που λες; Νταξει τα παιδια να βοηθησουν θελουν αλλα η αληθεια ειναι πολλα απο αυτα που γραφουν τα βλεπω λιγο κινεζικα :P

Δε φταιω εγω,βλεπετε ολοι οτι το πσλικαρι ζητησε.Οποτε εγω κανω απλος το καθικον μου.
Φιλαρακι,παρε...μπασο
ΜΠΑΣΟΟΟΟ
BAAASSSAAAWWWW
 ;D ;D ;D ;D

Το θεμα δεν ειναι ποσες κιθαρες θα μασεις στο σπιτι.το θεμα ειναι να ξες τι θες,και να εισαι λογικος (οχι να θες να ακουγεσε σαν τον κερι κινγκ και να παιζεις γιουκαλιλι)
Οποτε σιγουρα θες διπλους μαγνητες,το τρεμολο δεν ειναι απαραιτιτο (εχει δει θρασολαιβ blynd οπου ο τυπος ειχε βγαλει το τρεμολο αρμ γιατι ηταν περιτο)
96
Δεν ξέρω αν εσύ είσαι εγκρατής, αλλά εδώ μέσα το 99,82% νομίζω ότι έχει αλλάξει 3029423490 κιθάρες έκαστος.

Οπότε, πάρε μία που να σου αρέσει, να χαίρεσαι να την κρατάς.

Έτσι κι αλλιώς κάποια στιγμή -που δε θα αργήσει, πίστεψε με- θα πάρεις και 2η  ;D ;D ;D

Το πιστευω! Καλα θα ειναι να σταματησω στις 2 γιατι πολλοι που βλεπω εχουν ολοκληρη συλλογη.
97
Πω ρε φιλε..κιθαριστες..
ΡΕΕΕΕΕ!!!! Πρωτη κιθαρα ψαχνει το παιδι,αφηστε το να παρει μια που να τον φτιαχνει να παιζει,κσι με τον καιρω θα δει τι τρεμολο θελει,αν θελει,τι σκαφος κτλ.
Αντε τωρα γιατι με το ζορι κρατοεμε να μην πρωτινω την κλασικη/τιμια/σουπερσπεσιαλ/καλυτεροτερη,saved λυση..

Για πες μου την λυση που λες; Νταξει τα παιδια να βοηθησουν θελουν αλλα η αληθεια ειναι πολλα απο αυτα που γραφουν τα βλεπω λιγο κινεζικα :P

Ειλικρινα, και κιθαρα χιλιαδων ευρω να παρεις στα χερια σου θα ακουγεται σαν πλαστικη απο τα lidl. Αφου θες μεταλ μονοπατια προτιμησε μια με humbuckers (διπλους μαγνητες) σαν την jackson και υστερα ειναι ολα θεμα μελετης και υπομονης.

Αυτη η τζακσον που κοιτουσα εχει humbuckers οποτε τεινω προς τα εκει. Ενταξει πρωτη μου κιθαρα ειναι,  εγω εντελως αρχαριος θα ειμαι οποτε οπως ειπες για αρκετο καιρo οπου και να παζω το ιδιο θα ειναι.
98
Δεν ξέρω αν εσύ είσαι εγκρατής, αλλά εδώ μέσα το 99,82% νομίζω ότι έχει αλλάξει 3029423490 κιθάρες έκαστος.

Οπότε, πάρε μία που να σου αρέσει, να χαίρεσαι να την κρατάς.

Έτσι κι αλλιώς κάποια στιγμή -που δε θα αργήσει, πίστεψε με- θα πάρεις και 2η  ;D ;D ;D
99
Πω ρε φιλε..κιθαριστες..

Ειλικρινα, και κιθαρα χιλιαδων ευρω να παρεις στα χερια σου θα ακουγεται σαν πλαστικη απο τα lidl. Αφου θες μεταλ μονοπατια προτιμησε μια με humbuckers (διπλους μαγνητες) σαν την jackson και υστερα ειναι ολα θεμα μελετης και υπομονης.

Στο for whom the bell tolls μονο μπασο ακους. Ειδικα στην εισαγωγη το ριφ το παιζει το μπασο.
100
Αφου θες να παιξεις metallica, θα παρεις ενα 4χορδο μπασο, ενα big muff κι ενα ενισχυτακο 15W.  ;D
http://youtube.com/watch?v=hY8zdTO0pvg?t=32s

Ωραιο το μπασο και μακαρι να ακουγοταν λιγο περισσοτερο στα album τους.
Σελίδες: 1 ... 7 8 9 [10]