Σελίδες:
  • #1 από psomas στις 10 Apr 2004
  • Οι In Flames έβγαλαν νέο album. Μόλις το αγοράσω κα ιτο ακούσω θα σας ενημερώσω περισσότερο για το περιεχόμενο και την ποιότητα του δίκσου.
  • #2 από PoRtiS στις 12 Apr 2004
  • Να σου πω εγώ  που το πήρα τη πρώτη μέρα κυκλοφορίας του. :P
    Πάρα πολύ καλό album , ένα βήμα μπροστά απο το Reroute to remain. Διαφορετικές μελωδίες απο αυτές που μας έχουν συνηθήσει χωρίς να έχουν γίνει πιο κάφροι. Πετυχημένα samples, o Anders ως συνήθως σπέρνει  ;) ;D  και ο ήχος είναι πιο καθαρός άπό το Reroute. Τώρα για το εαν είναι ισάξιο ενός Clayman ή ενός Colony ο χρόνος θα δειξει πάντως είχει τις προυποθέσεις.
  • #3 από ερεβος στις 17 Apr 2004
  • Αν και δεν ειμαι ιδιαιτερα fan του NWOSDM, οι In Flames ειναι απο τα συγκροτηματα που γουσταρω...Θα συμφωνησω με τον Portis οτι ειναι ενας πολυ καλος δισκος, σαφως καλυτερος κατα τη γνωμη μου απο το Remoute to remain...Bready :P τρεχα παρτον... ;D
  • #4 από psomas στις 17 Apr 2004
  • τρέχω, τρέχω!!!!! ;D
  • #5 από Σιδηρόπουλος στις 17 Apr 2004
  • Αν και δεν ειμαι ιδιαιτερα fan του NWOSDM, οι In Flames ειναι απο τα συγκροτηματα που γουσταρω...Θα συμφωνησω με τον Portis οτι ειναι ενας πολυ καλος δισκος, σαφως καλυτερος κατα τη γνωμη μου απο το Remoute to remain...Bready :P τρεχα παρτον... ;D

    1) NWOSDM??
    2) το bready είναι δικό μου!  ;D
  • #6 από ερεβος στις 17 Apr 2004
  • #7 από psomas στις 17 Apr 2004
  • Αν και δεν ειμαι ιδιαιτερα fan του NWOSDM, οι In Flames ειναι απο τα συγκροτηματα που γουσταρω...Θα συμφωνησω με τον Portis οτι ειναι ενας πολυ καλος δισκος, σαφως καλυτερος κατα τη γνωμη μου απο το Remoute to remain...Bready :P τρεχα παρτον... ;D

    1) NWOSDM??
    2) το bready είναι δικό μου!  ;D
    τρέξε να κατοχυρώσεις τα πνευματικά δικαιώματα !!!!! ;D ;D
Σελίδες: