Αποστολέας Θέμα: ezdrummer και vst  (Αναγνώστηκε 6820 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος malmsteen31

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 2
    • Προφίλ
ezdrummer και vst
« στις: 09/01/15, 13:14 »
καλησπερα εχω ενα προβλημα εχω κατεβασει και εκανα ολα τα install στο ezdrummer.εχει τρεις φακελους το expansions to ezdrummerv1.0.vsti και το update kaygen τα εκανα εγκατασταση.το ερωτημα μου ειναι οτι με το sonar 8 που δουλευω ,τι απο αυτους τους φακελους να κανω αντιγραφη και που?παιζει να το εχω 2 φορες το προγραμμα γιαυτο να μην το αναγνωριζει ?το βαζω στο programms files-cakewalk-sonar8 producer edition(να πω οτι μεσ τον φακελο cakewalk εχει επισεις πολους φακελους οπως το vst plugins)-και μετα μες τον φακελο sonar 8 producer edition εχει ενα φακελο cakewalk user data ο οποιος με την σειρα του εχει αλλο φακελο sonar8 producer edition.να το κανω unistall και να σβησω ολα αρχεια και να το ξαναγραψω.και οταν το γραψω που να το κανω αντιγραφη το ez.ξερω σας κουρασα ??? και κατι τετευταιο κατεβασα κατι για κιθαρα οπως boss gs-1.dll και αλλα πολλα τα περναω στο φακελο vst θα τα αναγνωρισει το σοναρ?παντως το guitar rig το 5 το αναγνωρισε το σοναρ με τη μια και δουλευει καλα αν εξαιρεσεις οτι καποιες φορες ο ηχος χανεται και γινεται πιο βρωμικος ευχαριστω παιδια και συγνωμη που σας κουρασα κουραστηκα και ο ιδιος 8)

Αποσυνδεδεμένος Μητσάκος

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1818
  • Φύλο: Άντρας
  • Κιθαρίστας της κακιάς ώρας...
    • Προφίλ
Απ: ezdrummer και vst
« Απάντηση #1 στις: 09/01/15, 14:10 »
Yngwie ζητάς βοήθεια για πειρατικό λογισμικό. Δεν θα σου το παίξω ηθικολόγος, αλλά δε γίνεται να πάρεις βοήθεια για τέτοιο software σε αυτό το forum, δοκίμασε την τύχη σου στο google.

Πολλές φορές πάντως έχει τύχει κάποιο μη πειρατικό VST να μην αναγνωρίζεται από DAW που είναι x64 αρχιτεκτονικής, αντί για x86.

Cheers  :)
« Τελευταία τροποποίηση: 09/01/15, 16:06 από mits@kos »
If music be the food of love, play on,
Give me excess of it; that surfeiting,
The appetite may sicken, and so die...

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
7 Απαντήσεις
4638 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 01/11/08, 01:18
από BluesMe
7 Απαντήσεις
4450 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 17/12/08, 11:15
από kosmas9x2
2 Απαντήσεις
6653 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/10/09, 15:02
από kostas80
6 Απαντήσεις
3878 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 01/08/09, 10:03
από Mattrach
5 Απαντήσεις
3318 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 05/02/12, 15:15
από Υπνοβάτης...