Μουσικά όργανα και εξοπλισμός > Κιθάρα - Μάρκες και τύποι

Κιθαρα η ενισχυτης; (Με 500€)

<< < (8/8)

savvito16:
Δεν ξερω πως να παραθετω φωτογραφιες παιδια συγνωμη χαχα.. την πηγα στο μαγαζι που την πηρα και τους ειπα οτι δεν κρατουσε καθολου.. την αλλη μερα μου ειπαν ειναι οκευ αλλα δε σκεφτηκα να περασουμε καινουριες χορδες και ετσι με το τρεμολο χανει παλι σχεδον κατευθειαν.. επισης δε μου κατεβασε οσο χαμηλα ηθελα τις χορδες και ετσι πααραμεννω προβληματισμενος με το οργανο.  Με επιασε ενα κολλημα οτι δε μου κανει και οτι θελω κατι στις prs που μου ππροταθηκαν και την εβαλα για πουλημα στο νοιζ...  Αν την αγορασουν καλως αλλιως θα χαμηλωσω κι αλλο χορδες και με ενα καινουριο σετ χορδες ισως ειμαι οκ. Btw ξερει κανεις αμα θεσσαλονικη μπορω να βρω prs se για δοκιμη; Κατα προτιμηση την τρεμοντι

GVen:
Να τους το πεις παλι ότι ξεκουρδιζεται. Πρέπει να σου βρουν λύση. Τόσα λεφτά έδωσες.

BitCollector:
Κατά τη γνώμη μου είναι λάθος να την πουλήσεις. Πρώτα απ' όλα δεν πρόκειται ή είναι απίθανο να τη δώσεις σε τιμή κοντινή στην καινούρια. Οπότε θα χάσεις... Εν τω μεταξύ είσαι μέσα στο όριο της υπαναχώρησης που σου δίνει ο νόμος. Αν νομίζεις ότι δε σου κάνει η κιθάρα, κι εφόσον είναι σε άψογη κατάσταση και συσκευασία, μπορείς να ρωτήσεις για επιστροφή. Δεν το συζητάω για ρύθμιση στα γούστα σου, όπως λέει κι ο φίλος παραπάνω.

Το ζήτημα είναι να ξέρουμε τα δικαιώματα μας ως καταναλωτές (και τις υποχρεώσεις φυσικά, πχ μην κάνεις καμιά γρατζουνιά και ζητάς ανταλλαγή μετά!) και να είμαστε αποφασισμένοι τα διεκδικήσουμε.

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση
Mobile View