Σελίδες:
  • #26 από penoktonos στις 26 Jun 2006
  • κατάλαβα! τώρα λοιπόν όλα τα κουτάκια που ήταν άδεια ξαναγεμίσανε! μπράβο παίδες!
  • #27 από Μαργαρίτα Π. στις 26 Jun 2006
  • ΟΚ κι από μένα, μόλις τώρα λύθηκε το πρόβλημα με τα κουτάκια!  :)
  • #28 από YmiRLinG στις 27 Jun 2006
  • Μχμ φτιαχνει σταδιακα αλλα οχι σε ολα ακομα :-\
  • #29 από Witchking στις 27 Jun 2006
  • Το πρόβλημα συνεχίζει να υφισταται.Μάλιστα κάποιες στιγμές πετάει και άλλα.Μόλις πριν που έκανα Post μου βγαλε σφάλμα βάσης δεδομένων , αλλά το post το κράτησε τελικά...
  • #30 από Ο Νέος Κιθαρωδός στις 27 Jun 2006
  • Δυστυχώς, ναι... :-\ Θα ψάξουμε περισσότερο...
  • #31 από parlats στις 27 Jun 2006
  • Δυστυχώς, ναι... :-\ Θα ψάξουμε περισσότερο...

    Εκτός από αυτό, δείτε και λίγο το θέμα με την αργοπορία φόρτωσης των κατηγοριών, αργούν δραματικά καμιά φορά  :-\
  • #32 από κατέ((γίδα)) στις 27 Jun 2006
  • έχω μόνο δυο κουτακια γεμάτα! :o
    όσο για την αποστολη εμένα είχε παντα πρόβλημα!μπορεί να φταίει και το πισι μου
  • #33 από FSL στις 27 Jun 2006
  • Εγώ εξακολουθώ να βλέπω άδεια κουτάκια.Δε διορθώθηκε καθόλου το πρόβλημα.
  • #34 από Ο Νέος Κιθαρωδός στις 27 Jun 2006
  • Τα κουτάκια (ξανα-) γέμισαν! Μόνιμα, ελπίζουμε! :D

    Εκτός από αυτό, δείτε και λίγο το θέμα με την αργοπορία φόρτωσης των κατηγοριών, αργούν δραματικά καμιά φορά  :-\

    Όταν ξαναπαρατηρήσεις αυτό το πρόβλημα, στείλε μου το λινκ της σελίδας που αργεί, την ώρα που το παρατήρησες, καθώς και τον χρόνο που σου βγάζει στο κάτω-κάτω μέρος της σελίδας (εκεί που λέει "Δημιουργία σελίδας σε χ.χχχ δευτερόλεπτα").
  • #35 από FSL στις 28 Jun 2006
  • Κουτάκια αρ μπακ!!
  • #36 από Symeon στις 28 Jun 2006
  • τα κουτακια τα ειδα και εγω ξανα...καλο....τωρα απο χτες βεβαια η πρωτη σελιδα μου ανοιγει και τα θέματα είναι στο δεξιο μερος της σελιδας συμπιεσμενα...δεν απλώνωνται σε όλο το μήκος της σελιδας . Αφηνουν κενο μπροστα. Αυτο μολις μπω σε καποιο thread φτιάχνει .
  • #37 από parlats στις 28 Jun 2006
  • Με το θέμα της ταχύτητας γίνεται τπτ??  ::)
  • #38 από κατέ((γίδα)) στις 28 Jun 2006
  • πω πω έχω όλα τα κουτάκια!! ;D ;D
Σελίδες: