Σελίδες:
  • #1 από Salinas στις 03 Nov 2008
  •   Έχω δει μερικά κινητά να έχουν προγράμματα για κούρδισμα  κιθάρας η για να βρίσκεις βασικά ακόρντα.

    Εγώ έχω ένα Sony Ericsson Κ 810i. Ξέρετε αν υπάρχει πρόγραμμα μετρονόμου γι'αυτό το τηλέφωνο;
  • #2 από Bekos® στις 03 Nov 2008
  • #3 από Salinas στις 03 Nov 2008
  • Τέλειο! Ευχαριστώ πολύ.
  • #4 από taxfreesax στις 03 Nov 2008
  • βρε σεις!..εμενα γιατι δε μου ανοιγει στο κινητο? τι κανω λαθος? :-\
  • #5 από sakman στις 03 Nov 2008
  • μόνο για ερικσον είναι αυτό?
  • #6 από RORY GALLAGHER στις 03 Nov 2008
  • Απ'ότι βλέπω ναι... :-[
    Κρίμα γιατί φαίνεται χρήσιμο!

    Αν ξέρει κάποιος για άλλες μάρκες (Samsung) let us know! ;)
  • #7 από Bekos® στις 03 Nov 2008
  • Τέλειο! Ευχαριστώ πολύ.
    Παρακαλώ! Τίποτα!!  :D
  • #8 από Βραζίλης στις 03 Nov 2008
  • Πάρτε ένα κινητό με Windows mobile και κατεβάστε ένα από τα πολλά προγράμματα για μετρονόμο και άλλα ;)
  • #9 από Bekos® στις 03 Nov 2008
  • Πάρτε ένα κινητό με Windows mobile και κατεβάστε ένα από τα πολλά προγράμματα για μετρονόμο και άλλα ;)
    Αυτή είναι μια πάρα πολύ καλή λύση που θα πρότεινα, αλλά με πρόλαβες!  ;) :P
    Απ'ότι βλέπω ναι... :-[
    Κρίμα γιατί φαίνεται χρήσιμο!

    Αν ξέρει κάποιος για άλλες μάρκες (Samsung) let us know! ;)
    Ναι, μόνο για Sony Ericsson είναι....
    Τώρα για άλλες μάρκες, δυστυχώς, δε ξέρω!
    Από οτι είδα όμως, σε μια πρόχειρη αναζήτηση στο Google, αν υπάρχουν, είναι trial...
  • #10 από hot_sauce (φλουτσ) στις 03 Nov 2008
  • Πάρτε ένα κινητό με Windows mobile και κατεβάστε ένα από τα πολλά προγράμματα για μετρονόμο και άλλα ;)
    Αυτή είναι μια πάρα πολύ καλή λύση που θα πρότεινα, αλλά με πρόλαβες!  ;) :P
    Και πολύ φτηνή επίσης! χεχεχε ;D

  • #11 από Nexis στις 03 Nov 2008
  • Με windows mobile υπαρχει ενα φοβερο προγραμμα το Pocket guitarref.. Εχει κλιμακες ακορντα και πολλα αλλα πραγματα...
  • #12 από Salinas στις 04 Nov 2008
  •  Πάντως το συγκεκριμένο προγραμματάκι που κατέβασα, 1ον δεν ανεβαίνει πάνω απ'τα 140 και 2ον μερικές φορές κολλάει.

    Έψαξα να βρω κάτι καλύτερο, αλλά μάταια.
  • #13 από Bekos® στις 04 Nov 2008
  • Πάντως το συγκεκριμένο προγραμματάκι που κατέβασα, 1ον δεν ανεβαίνει πάνω απ'τα 140 και 2ον μερικές φορές κολλάει.

    Έψαξα να βρω κάτι καλύτερο, αλλά μάταια.
    Κοίταξες κανένα απο αυτά από κάτω?
    Καποια είναι καλά, αλλά είναι demos...
  • #14 από Salinas στις 05 Nov 2008
  •  Τα περισσότερα είναι demos. Ένα που δεν είναι, δεν παίζει σχεδόν καθόλου (τουλάχιστον στο τηλέφωνό μου).
  • #15 από Bekos® στις 11 Nov 2008
  • Αν ενδιαφέρεσαι ακόμη, βρήκα σε ένα ξένο forum, που έχουν ανεβάσει το Music Mate (vers. 1 και 2).
    Είναι ένα προγραμματάκι της Sony Ericsson, που υπάρχει μόνο στα walkman κινητά της, με μετρονόμο, συγχορδίες κλπ.
    Είναι αρκετά καλό! Κατέβασε το Music Mate 2, είναι καλύτερο και έχει περισσότερες δυνατότητες από το παλίο.
    Το link από το forum : http://www.esato.com/board/viewtopic.php?topic=155539
    Το link για το download (υπάρχει βέβαια και στο forum, απλά για ευκολία) : http://www.mediafire.com/?dmwrr4tddzm
    Α, στο κινητό, να περάσεις το αρχείο jar.
  • #16 από Salinas στις 13 Nov 2008
  • http://www.mediafire.com/?dmwrr4tddzm
    Α, στο κινητό, να περάσεις το αρχείο jar.


     ΤΕΛΕΙΟ!!! ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!
    Ευχαριστώ πολύ.
Σελίδες: