Ψηφοφορία

Πιστεύετε ότι ο ΟΣΦΠ πήρε με την αξία του το φετινό πρωτάθλημα;

ΝΑΙ
38 (39.2%)
ΟΧΙ
37 (38.1%)
ΔΕΝ ΞΕΡΩ\ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΩ
2 (2.1%)
ΔΕΝ ΜΈΝΔΙΑΦΕΡΕΙ
20 (20.6%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 97

Αποστολέας Θέμα: Ολυμπιακος  (Αναγνώστηκε 272266 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Απ: Ολυμπιακος
« Απάντηση #800 στις: 30/09/09, 16:30 »
Έχεις καποιον συγκεκριμενο λογω που παραθέτεις το συγκεκριμένο ξεφτιλίκι σε μενα? μήπως σου έχει διαφύγει κάτι?
« Τελευταία τροποποίηση: 30/09/09, 16:34 από master of puppets »

Αποσυνδεδεμένος Eagle Of Kamelot

  • Sworn Killer of Trolls
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2505
  • Φύλο: Άντρας
  • Set the flag and carry on, carry on into unknown
    • Προφίλ
Απ: Ολυμπιακος
« Απάντηση #801 στις: 30/09/09, 16:34 »
Πλακωθειτε κιολας για το ποιος εχει τα μεγαλυτερα χαλια...

Αποσυνδεδεμένος s.s.

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1026
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Ολυμπιακος
« Απάντηση #802 στις: 30/09/09, 16:35 »
Η απάντησή προς εσένα ήταν μόνο η πρόταση κάτω από το quote.
Το εξώφυλλο ήταν για την γενική διασκέδαση.Για αυτό άφησα και κενό

υ.γ."στο βουκουρέστι για το τρίποντο ο panathinaikos" αχαχαχαχαχαχαχ cult θεούληδες.
Πέρα από την πλάκα ο Δημητράκης πρέπει να ζαλίζεται ακόμα από τις φάπες που είχε μαζέψει από τον Ράτζα

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Απ: Ολυμπιακος
« Απάντηση #803 στις: 30/09/09, 16:36 »
Πλακωθειτε κιολας για το ποιος εχει τα μεγαλυτερα χαλια...

ΕΔΩ ΔΕΝ ΣΗΚΩΝΩ ΚΟΥΒΕΝΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! εγώ τα έχω τα μεγαλύτερα χάλια και δεν χωραει νομιζω αμφιβολλία.....

Αποσυνδεδεμένος Eagle Of Kamelot

  • Sworn Killer of Trolls
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2505
  • Φύλο: Άντρας
  • Set the flag and carry on, carry on into unknown
    • Προφίλ
Απ: Ολυμπιακος
« Απάντηση #804 στις: 30/09/09, 16:41 »
Πλακωθειτε κιολας για το ποιος εχει τα μεγαλυτερα χαλια...

ΕΔΩ ΔΕΝ ΣΗΚΩΝΩ ΚΟΥΒΕΝΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! εγώ τα έχω τα μεγαλύτερα χάλια και δεν χωραει νομιζω αμφιβολλία.....

Μαλλον θα συμφωνησω μαζι σου, χωρις να σημαινει οτι οι αλλοι 2 παιζουν οτιδηποτε κοντινο  στο ποδοσφαιρο...

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Απ: Ολυμπιακος
« Απάντηση #805 στις: 01/10/09, 08:53 »
Επειδή κάποιοι μιλάνε χωρίς να σκεφτούνε ή να ξέρουν να πω καταρχάς ότι κάνω παρέα στον master και είμαι ΑΕΚ.
Ο Ολυμπιακός δεν έπαιξε καλά όπως γενικώς δεν παίζει απ την αρχή της σεζόν ασχέτως αν αυτό δεν φαίνεται γιατί παίζει με μας που είμαστε χώμα με τον ΠΑΟΚ που είναι μια απ τα ίδια και πάει λέγοντας.Καμία ομάδα του ελληνικού πρωταθλήματος δε μπορεί να συναγωνιστεί ομάδες του εξωτερικού πόσο μάλλον της Αγγλίας που τρέχουν ακούραστα για 90 λεπτά.
Εγώ λέω πάλι καλά που ήταν μόνο 2 γιατί αν ο Νικοπολίδης δεν ήταν σε τόσο μεγάλη μέρα το σκορ θα είχε πάρει μεγάλες διαστάσεις.Μη χαίρεστε όμως και μην ξεχνάτε τις χρονιές που τα μαζεύατε σε αριθμούς μεγαλύτερους του 3 από ομάδες όπως η Μακάμπι η Ρεάλ κλπ.
Και κυρίως έλεος να μιλάτε για διαιτησία εσείς.Ναι ήταν καταφανέστατο το Offside αλλά όχι ότι είχαμε και αλλοίωση αποτελέσματος,σας έπαιζαν αν όχι στην περιοχή σας στο μισό γήπεδο και δε γίνεται να πιστεύετε πως αν δεν είχε μπει το δεύτερο θα κερδίζατε κιόλας.

Οι ελληνικές ομάδες δεν τραβάνε έξω έχοντας αντιπάλους όπως η άρσεναλ, η έβερτον κλπ γιατί είναι πολλές ταχύτητες μπροστά από μας.
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος Dr Bluz (G.K.)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1572
  • Φύλο: Άντρας
  • Στράααατα Stratούλαα
    • Προφίλ
Απ: Ολυμπιακος
« Απάντηση #806 στις: 01/10/09, 14:44 »
Μη βαζουμε στο ιδιο καζανι Arsenal και Everton ειδικα φετος ομως... ;)


Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Απ: Ολυμπιακος
« Απάντηση #807 στις: 01/10/09, 15:20 »
Μη βαζουμε στο ιδιο καζανι Arsenal και Everton ειδικα φετος ομως... ;)

lol....."όχι....εγω δεν ειμαι κομπλεξικος"....οκ ....η arsenal ειναι κλάσεις ανώτερη απο την everton.....φαγαμε 4 απο μια κατώτερη ομάδα ενω εσεις 2 απο μια ανώτερη.....αρα είστε ανώτερη ομάδα απο εμας....ενταξει....? καλυφθηκε ο ποδοσφαιρικος εγωισμος? αν ειναι ποτέ δυνατον..... ::)

Αποσυνδεδεμένος Panos the Greek

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 382
  • Φύλο: Άντρας
  • Unforgettable, Irreplaceable, Immortal
    • Προφίλ
Απ: Ολυμπιακος
« Απάντηση #808 στις: 01/10/09, 15:40 »
η arsenal ειναι κλάσεις ανώτερη απο την everton.....φαγαμε 4 απο μια κατώτερη ομάδα ενω εσεις 2 απο μια ανώτερη.....αρα είστε ανώτερη ομάδα απο εμας

Αναλογική συλλογιστική πορεία - ο συλλογισμός είναι αληθής και έγκυρος άρα και λογικά ορθός. Οπότε ναί, ο Ολυμπιακός είναι καλύτερος από την ΑΕΚ. Ώρες ώρες έχουμε πλάκες εδώ μέσα :) Άντε να δούμε και εσάς απόψε τί θα κάνετε. Σκούρα τα βλέπω για να πώ την αλήθεια, η Μπενφίκα (επειδή παρακολουθώ Πορτογαλική superliga) βρίσκεται σε τρομερή φόρμα. Όσο για τον ΠΑΟ, η Ντιναμό Βουκουρεστίου χωρίς τον Νικουλάε είναι άλλη ομάδα, και κεκλεισμένων των θυρών ειδικά ο ΠΑΟ οφείλει να πάρει το διπλό. 

Αποσυνδεδεμένος MACMISIAS

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΚΑΤΑ...
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/meresmakis
Απ: Ολυμπιακος
« Απάντηση #809 στις: 01/10/09, 15:46 »
Πάντως αν αυτή τη στιγμή η Everton είναι ο Εργοτέλης της  Αγγλίας και η Άρσεναλ κάτι αντίστοιχο με τον Ολυμπιακό στην Ελλάδα, η διαφορά είναι ότι η Everton έχει δικαίωμα να κάνει "διπλό" στο Emirates, ενώ στην Ελλάδα απαγορεύεται διά ροπάλου να κάνει ο Εργοτέλης "διπλό" στο Καραισκάκη. Ο Σωκράτης θα "καθαρίσει". Έτσι γιατί πιάσαμε τις συγκρίσεις...
Τέλος αυτό το "ποιός έχει καλύτερη ομάδα" στο κανονικό ποδόσφαιρο δεν έχει και πολύ νόημα. Απόδειξη η Εθνική Ελλάδος το 2004. Μη μου πει κάποιος ότι είχε τη καλύτερη ομάδα της Ευρώπης...Και όμως με ίσες συνθήκες είχε την ευκαιρία της και την εκμεταλλέυτηκε. Άλλο ένα πράγμα που δεν ισχύει στο Ελληνικό πρωτάθλημα...
"Θέλω ν' αλλάξω το κόσμο Μάνα- Παιδί μου δεν υπάρχει τόσο μεγάλη πάνα..."
www.myspace.com/meresmakis
www.myspace.com/meresmeres
http://mikriellinikiistoria.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Απ: Ολυμπιακος
« Απάντηση #810 στις: 01/10/09, 19:35 »
Μη βαζουμε στο ιδιο καζανι Arsenal και Everton ειδικα φετος ομως... ;)

Στο ίδιο καζάνι βάζουμε ελληνικές και αγγλικές ομάδες....
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Απ: Ολυμπιακος
« Απάντηση #811 στις: 01/10/09, 22:09 »

 Άντε να δούμε και εσάς απόψε τί θα κάνετε. Σκούρα τα βλέπω για να πώ την αλήθεια, η Μπενφίκα (επειδή παρακολουθώ Πορτογαλική superliga) βρίσκεται σε τρομερή φόρμα.

καλησπέρα.........και χωρις τσουκου τσουκου ball.....

Αποσυνδεδεμένος Panos the Greek

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 382
  • Φύλο: Άντρας
  • Unforgettable, Irreplaceable, Immortal
    • Προφίλ
Απ: Ολυμπιακος
« Απάντηση #812 στις: 01/10/09, 22:26 »
καλησπέρα.........και χωρις τσουκου τσουκου ball.....

Ε?
Τέλος πάντων μπράβο στην ΑΕΚ, αρκετά καλή εμφάνιση, τόσο η νίκη όσο και η απόδοση της ομάδας εύχομαι να επιδράσει θετικά και να δούμε μια νέα ΑΕΚ απ'εδώ και πέρα. Μεγάλο λάθος απο τον αγαπητό συμπατριώτη καλαματιανό Γεωργέα στο τέλος, αλλά το εμπόμενο παιχνίδι είναι με την Μπάτε οπότε μάλλον δεν θα είναι αισθητή η απουσία.

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Ολυμπιακος
« Απάντηση #813 στις: 01/10/09, 23:20 »
Όσο για τον ΠΑΟ, η Ντιναμό Βουκουρεστίου χωρίς τον Νικουλάε είναι άλλη ομάδα, και κεκλεισμένων των θυρών ειδικά ο ΠΑΟ οφείλει να πάρει το διπλό. 
Η ομάδα μπερδεύτηκε μάλλον με το ''κεκλεισμένων των θυρών'' και νομίζει πως παίζει σε προπόνηση, δεν εξηγείται αλλιώς αυτό το χάλι...

Αποσυνδεδεμένος sakman

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 763
  • Φύλο: Άντρας
  • SEX, NO DRUGS AND ROCK N ROLL!!!
    • Προφίλ
Απ: Ολυμπιακος
« Απάντηση #814 στις: 28/10/09, 02:33 »
Να τα μας πάλι... παιδιά θέλω να ακούσω την γνώμη από εσάς τους ολυμπιακούς γιατί εγώ μπορεί να μην έχω και τόσο αντικειμενική άποψη....
Πιστεύετε ότι ο ολυμπιακός πρέπει να προκριθεί στα χαρτιά για ένα τόσο μικρό λάθος? Δεν είναι η απόλυτη ξευτίλα?
Να τονίσω ότι ο προπονητής του πανσεραικού λίγο πριν αρχίσει ο αγώνας έμαθε ότι πέθανε η μητέρα του και παρ όλα αυτά προτίμησε να κάτσει στον πάνγκο ( άραγε πόσο καθαρό μυαλό μπορεί να έχει ένας άνθρωπος μετά από τέτοια νέα? )....
Για μένα πάντως αν προχωρήσει στην έφεση θα δείξει ότι είναι πολύ μικρή ομάδα...
BE SOMEBODY NOT EVERYBODY...

Αποσυνδεδεμένος Garvin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 903
  • Φύλο: Άντρας
  • There's no business like show business!
    • Προφίλ
Απ: Ολυμπιακος
« Απάντηση #815 στις: 28/10/09, 13:19 »
ο ολυμπιακος αν κανει ενσταση δεν θα κανει κατι παρανομο. δηλαδη δεν θα ειναι συκέ η προκριση του. ωστοσο, αφου η ομαδα σερνοτανε και ο πανσεραικος ηταν καλυτερος και αφου ο ολυμπιακος εχει χορτασει απο κυπελλα, θα ηταν μια καλη σφαλιαρα ο -παρα δυο λεπτα παρανομος- αποκλεισμος μας. αφηστε που θα δινουμε πατημα στον καθε αντιολυμπιακο να μας τη λεει.

Αποσυνδεδεμένος indie-anos laternative

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 579
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν μου έρχεται τίποτε να γράψω τώρα
    • Προφίλ
Απ: Ολυμπιακος
« Απάντηση #816 στις: 28/10/09, 13:31 »
Εγώ πιστεύω ότι θα κάνει ένσταση όπως έκανε παλιότερα και με την Καλαμαριά και πήρε το πρωτάθλημα.
Όπως και τότε, έτσι και τώρα οι οπαδοί είναι αντίθετοι σ’ αυτό, αλλά η διοίκηση δεν το βλέπει έτσι. Αν δεν κάνει τώρα ένσταση, όλοι θα βγουν και θα πουν ότι ο Ολυμπιακός παραδέχεται έμμεσα με τη στάση του ότι τότε πήρε ένα κάλπικο πρωτάθλημα.
Θεωρώ ότι μόνο και μόνο γι’ αυτό το λόγο είναι "υποχρεωμένοι" να κάνουν ένσταση.
Don’t sell the dreams you should be keeping pure and simple every time.

Αποσυνδεδεμένος MACMISIAS

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΚΑΤΑ...
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/meresmakis
Απ: Ολυμπιακος
« Απάντηση #817 στις: 28/10/09, 13:39 »
Επειδή το ζήτημα πλέον έχει τη "πολιτική του" συμφωνώ με τον indie-anos.Αν δεν κάνει ένσταση θα είναι σαν να παραδέχεται ότι δεν έπρεπε να κάνει και με τη Καλαμαριά...Πάντως μερικοί κανόνες είναι ανόητοι και καλό θα είναι μελλοντικά να αλλάξουνε.
"Θέλω ν' αλλάξω το κόσμο Μάνα- Παιδί μου δεν υπάρχει τόσο μεγάλη πάνα..."
www.myspace.com/meresmakis
www.myspace.com/meresmeres
http://mikriellinikiistoria.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος indie-anos laternative

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 579
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν μου έρχεται τίποτε να γράψω τώρα
    • Προφίλ
Απ: Ολυμπιακος
« Απάντηση #818 στις: 28/10/09, 14:04 »
Πάντως μερικοί κανόνες είναι ανόητοι και καλό θα είναι μελλοντικά να αλλάξουνε.

Συμφωνώ. Το "τρομακτικό" παράπτωμα του Πανσερραϊκού θα μπορούσε να τιμωρηθεί με ένα πρόστιμο ή να μην τιμωρηθεί καθόλου. Όχι να χάσει το ματς στα χαρτιά...
Don’t sell the dreams you should be keeping pure and simple every time.

Αποσυνδεδεμένος indie-anos laternative

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 579
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν μου έρχεται τίποτε να γράψω τώρα
    • Προφίλ
Απ: Ολυμπιακος
« Απάντηση #819 στις: 28/10/09, 14:05 »
Εγώ πιστεύω ότι θα κάνει ένσταση όπως έκανε παλιότερα και με την Καλαμαριά και πήρε το πρωτάθλημα.
Όπως και τότε, έτσι και τώρα οι οπαδοί είναι αντίθετοι σ’ αυτό, αλλά η διοίκηση δεν το βλέπει έτσι. Αν δεν κάνει τώρα ένσταση, όλοι θα βγουν και θα πουν ότι ο Ολυμπιακός παραδέχεται έμμεσα με τη στάση του ότι τότε πήρε ένα κάλπικο πρωτάθλημα.
Θεωρώ ότι μόνο και μόνο γι’ αυτό το λόγο είναι "υποχρεωμένοι" να κάνουν ένσταση.

Κι όμως τελικά ΔΕΝ έκανε ένσταση. Αυτό κι αν είναι έκπληξη!
Don’t sell the dreams you should be keeping pure and simple every time.

Αποσυνδεδεμένος Raz

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1051
  • Φύλο: Άντρας
  • I dont give a fuck if you hate me
    • Προφίλ
Απ: Ολυμπιακος
« Απάντηση #820 στις: 28/10/09, 14:13 »

Αποσυνδεδεμένος sakman

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 763
  • Φύλο: Άντρας
  • SEX, NO DRUGS AND ROCK N ROLL!!!
    • Προφίλ
Απ: Ολυμπιακος
« Απάντηση #821 στις: 28/10/09, 14:15 »
ΜΠΡΑΒΟ στον κόκκαλη!!!
Σωστή η απόφασή του και εγώ λίγο πολύ την περίμενα γιατί σε σχέση με την υπόθεη βάλνερ που κρινόταν το πρωτάθλημα και 7ψήφιο νούμερο € τώρα είναι απλά ένας τίτλος γοήτρου...
Επίσης δεν νομίζω να ήθελε να δημιουργήσει προβλήματα με τους οπαδούς ( που στην συντριπτική πλειοψηφία τους δεν ήθελαν να γίνει έφεση ) μιας και είναι μέσα στους στόχους και για το πρωτάθλημα και για το τσαμπιονς λινγκ και τους θέλει στο γήπεδο....

BE SOMEBODY NOT EVERYBODY...

Αποσυνδεδεμένος faser

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2017
  • Φύλο: Άντρας
  • Life is too short for bad tone
    • Προφίλ
    • faser
Απ: Ολυμπιακος
« Απάντηση #822 στις: 28/10/09, 14:16 »
Αν θέλετε τη γνώμη μου, καθόλου έκπληξη δεν αποτέλεσε το γεγονός ότι δεν θα κάνει όπως όλα δείχνουν ένσταση.. Ο Κόκκαλης δεν νοιάζεται για τίποτε άλλο από τα χρήματα.. Από που όμως θα πάρει χρήματα; Από το πρωτάθλημα; Μπα.. Από το Κύπελλο; Ούτε για αστείο.. Από το CL; Φυσικά!! Αν ρωτήσετε τον Κόκκαλη αν θα ήθελε να μην παίρνει κάθε χρόνο το πρωτάθλημα αλλά να μπαίνει σίγουρα στα CL θα σας έλεγε ΝΑΙ!! Δεν τον ενδιαφέρει αν ο ΟΣΦΠ θα βγει πρώτος είτε δεύτερος, φτάνει να παίζει CL και να εισπράττει τα χρήματα της συμμετοχής (και των πιθανών θετικών αποτελεσμάτων).. Πρόπερσι δεν τον ένοιαζε να μην χάσει το πρωτάθλημα, αλλά τον ένοιαζε μήπως με την ήττα από την Καλαμαριά βγει δεύτερος και παίξει μπαράζ για τη δεύτερη θέση που θα οδηγούσε στο CL.. Αν αυτόματα και ο δεύτερος περνούσε στο CL χωρίς μπαράζ, δεν θα έκανε ίσως ένσταση.. Όπως καταλαβαίνετε, το Κύπελλο δεν αποφέρει καθόλου έσοδα, παρά μόνο κούραση που φέρνει σε κίνδυνο τους άλλους στόχους οπότε διπλό καλό για τον Κόκκαλη.. Αυτοί είναι οι πρόεδροι μας κύριοι.. Χειροκροτήστε τους!!

Αποσυνδεδεμένος MACMISIAS

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΚΑΤΑ...
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/meresmakis
Απ: Ολυμπιακος
« Απάντηση #823 στις: 28/10/09, 15:11 »
Τι σχόλιο να κάνεις τώρα...Το μόνο που μένει είναι η ιστορία και η ιστορία κάλπικα-ξεκάλπικα γράφει ότι το πρωτάθλημα του 2007 το πήρε τελικά ο Ολυμπιακός και ότι φέτος αποκλείστηκε από το κύπελλο...Απλά ας μην ξανακάνουμε στο μέλλον συζητήσεις περί "ηθικής" και "νομιμότητας" γιατί δεν έχουν κανένα νόημα...Έτσι κι αλλοιώς μιλάμε για ανθρώπους που και "ανήθικοι" είναι και "παράνομοι".
Το μόνο συμπέρασμα για ακόμα μιά φορά είναι ότι δεν αξίζει να ασχολούμαστε με το ποδόσφαιρο, αλλά το κάνουμε γιατί είμαστε μαζόχες...

Υ.Γ Πλάκα βέβαια θα έχει την ένσταση να την κάνει κάποια άλλη ομάδα...
"Θέλω ν' αλλάξω το κόσμο Μάνα- Παιδί μου δεν υπάρχει τόσο μεγάλη πάνα..."
www.myspace.com/meresmakis
www.myspace.com/meresmeres
http://mikriellinikiistoria.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος Dr Bluz (G.K.)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1572
  • Φύλο: Άντρας
  • Στράααατα Stratούλαα
    • Προφίλ
Απ: Ολυμπιακος
« Απάντηση #824 στις: 28/10/09, 16:20 »
Θα συμφωνησω με Mac, faser και sakman. Και εγω ως Ολυμπιακος δεν ηθελα να κανουμε ενσταση. Και απο τη στιγμη που τα εσοδα στο Κυπελλο ειναι μηδαμινα, ουτε τον Κοκκαλη τον πολυενδιαφερει...
Βεβαια να τονισω οτι τα ματς Κυπελλου μεταξυ ομαδων Α' και Β,Γ εθνικης δεν παιζονται στα ισα. Στις μικρες ομαδες δευτερης και τριτης κατηγοριας απαγορευεται να χρησιμοποιουν πανω απο 5 ξενους, κατι που δε συμβαινει με τους μεγαλους της πρωτης εθνικης...


 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
42 Απαντήσεις
22554 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 23/09/09, 09:37
από faser
46 Απαντήσεις
18573 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 06/05/09, 13:12
από ΧΩΡΙΑΤΗΣ