Αποστολέας Θέμα: Θυμα Ξυλοδαρμου ο Πετρος Ευθυμιου  (Αναγνώστηκε 7826 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Magus

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 39
    • Προφίλ
Πως το σχολιαζετε εσεις αυτο το συμβαν?
« Τελευταία τροποποίηση: 23/08/08, 12:48 από freemind »

Αποσυνδεδεμένος Moonchild_

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 984
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΤΙΣ ΕΦΑΓΕ Ο ΕΥΘΥΜΙΟΥ
« Απάντηση #1 στις: 23/08/08, 12:23 »
Τι να σχολιάσει κανείς? Απλά τώρα θα πληρώνουμε περισσότερα λεφτά για τους φρουρούς των πολιτικών.

Αποσυνδεδεμένος fenderiarhs

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 583
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΤΙΣ ΕΦΑΓΕ Ο ΕΥΘΥΜΙΟΥ
« Απάντηση #2 στις: 23/08/08, 12:37 »
Θα στενοχωριομουν ιδιαιτερα που τις εφαγε αν δεν γινοταν τοσο προδηλη πολιτικη εκμεταλευση ενος ασημαντου περιστατικου. Τα ελληνικα κομματα και η ελληνικη πολιτικη ζωη εχουν πιασει πατο.

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: Θυμα Ξυλοδαρμου ο Πετρος Ευθυμιου
« Απάντηση #3 στις: 23/08/08, 12:49 »
Αλλαξα τον τιτλο, διοτι ειναι απαραδεκτο να λεμε "τις εφαγε". Τι ειναι; Κανα παιδακι που γυρισε απο το σχολειο και πηρε κακο βαθμο ή κανας χουλιγκαν γηπεδου που βρεθηκε σε λαθος μερος τη λαθος στιγμη!

Οσο για το γεγονος, ειναι κατακριτεο, οσο κατακριτεα ειναι και η συμπεριφορα των βουλευτων που επεσαν πανω στο θεμα και οικειοποιηθηκαν τον πονο του...Ευθυμιου!
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος George_JimMorrison

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 521
  • Φύλο: Άντρας
  • Η εκδικηση μας θα ειναι το γελιο των παιδιων μας..
    • Προφίλ
Απ: Θυμα Ξυλοδαρμου ο Πετρος Ευθυμιου
« Απάντηση #4 στις: 24/08/08, 12:55 »
Ας κραταμε μια επιφυλαξη για τους λογους που εγινε αυτο.... δεν εννοω κατι, απλα δεν ειμαστε στην δεκαετια του 60 που ηταν για προφανεις λογους η δολοφονια του Λαμπρακη πχ η του Πετρουλα. Προσωπικα δυσκολευομαι να πιστεψω οτι ο Ευθυμιου ειναι τοσο μεγαλος επαναστατης δημοκρατης που τα μονα μεσα για να βγει εκτος μαχης ηταν η βια.
Παρολα αυτα, δεν βρισκω κανενα νοημα σε τετοια πραξη και για δευτερη φορα θα συμφωνησω με τον Freemind.
...Lend me your ears and i will sing you a song and i 'll try not to sing out of key...
..oh i get by with a little help from my friends...

Αποσυνδεδεμένος bassman(4 String Suicide!)

  • O Πολεμιστής του Φωτός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1255
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μπασο ΔΕΝ ειναι μονο συνοδευτικο οργανο...
    • Προφίλ
    • Ο Πολεμιστης του Φωτος
Απ: Θυμα Ξυλοδαρμου ο Πετρος Ευθυμιου
« Απάντηση #5 στις: 24/08/08, 13:20 »
Φημολογειται εντονα οτι η επιθεση δεν ηταν τυχαια παντως...και οτι εγινε απο ατομο του αναρχικου χωρου.Τωρα τι ισχυει απο ολα αυτα ενας Θεος το ξερει...
It's all about the Groove!

Αποσυνδεδεμένος George_JimMorrison

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 521
  • Φύλο: Άντρας
  • Η εκδικηση μας θα ειναι το γελιο των παιδιων μας..
    • Προφίλ
Απ: Θυμα Ξυλοδαρμου ο Πετρος Ευθυμιου
« Απάντηση #6 στις: 24/08/08, 13:31 »
Αυτα φημολογουνται παντα..ακομα και για τις φωτιες οι αναρχικοι εφταιγαν.
Δεν το πολυ πιστευω, εκτος αν μιλαμε για κανεναν οτι να ναι τυπο.
...Lend me your ears and i will sing you a song and i 'll try not to sing out of key...
..oh i get by with a little help from my friends...

Αποσυνδεδεμένος TheVrachnoprofiter

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 991
  • Φύλο: Άντρας
  • ex TheTr00p3r
    • Προφίλ
Απ: Θυμα Ξυλοδαρμου ο Πετρος Ευθυμιου
« Απάντηση #7 στις: 24/08/08, 14:26 »
Αυτα φημολογουνται παντα..ακομα και για τις φωτιες οι αναρχικοι εφταιγαν.
Δεν το πολυ πιστευω, εκτος αν μιλαμε για κανεναν οτι να ναι τυπο.

Ακριβώς. Πάντως δε νομίζω ότι μπορούμε να σχολιάσουμε τίποτα αν δεν ξέρουμε ποιος και γιατί έκανε την επίθεση...
Really don't mind if you sit this one out...

http://vromikopsomi.wordpress.com/
http://www.passa-tempo.gr/

Αποσυνδεδεμένος Stergios Kourou

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1526
  • Φύλο: Άντρας
  • Άλλο κουτουρού, άλλο του Κουρού
    • Προφίλ
    • Wardrum Official Website
Απ: Θυμα Ξυλοδαρμου ο Πετρος Ευθυμιου
« Απάντηση #8 στις: 24/08/08, 14:48 »
Καταδικάζω την πράξη, όποιος και για όποιον λόγο την έκανε!!!

....αλλά την έκανε που την έκανε, γιατί δεν του την έριχνε στα μούτρα μπας και φύγει επιτέλους αυτη η έκφραση " κάτι μυρίζει εδω!"

Αποσυνδεδεμένος morpheas

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 312
    • Προφίλ
Απ: Θυμα Ξυλοδαρμου ο Πετρος Ευθυμιου
« Απάντηση #9 στις: 24/08/08, 15:03 »
υπ.παιδείας.. δεν ήταν... ε.. τα θελαν και τα οπίσθιά του!!!

Αποσυνδεδεμένος Vaiking

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 881
  • Φύλο: Άντρας
  • Why should I sit and sigh...
    • Προφίλ
Απ: Θυμα Ξυλοδαρμου ο Πετρος Ευθυμιου
« Απάντηση #10 στις: 24/08/08, 20:32 »
 Καλα... χτυπησε ανθρωπο με γυαλια;;; Ντροπη του!!! :P :P :P Σοβαρα τωρα, σε καμια περιπτωση δε δεχομαι τετοιες ενεργειες εναντιον οποιουδηποτε, ο'τι και να εκφραζει. Απο την αλλη ομως (γενικα μιλαω) οσο ο πολιτης νιωθει απροστατευτος απεναντι στο κρατος και τους πολιτικους, τετοια φαινομενα θα ειναι ολο και πιο συχνα. Η δημοκρατια στην ευρεια εννοια της σε ενα τοπο δεν απαξιωνεται μονο απο τους πολιτικους εναντιον του λαου... ενιοτε γινεται και το αντιστροφο!
The most important second of our lives is the last one...

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: Θυμα Ξυλοδαρμου ο Πετρος Ευθυμιου
« Απάντηση #11 στις: 25/08/08, 01:37 »
απο που και ως που ηταν αναρχοαυτονομος; στ κουτελο το εγραφε; και στο κατω κατω δεν ξερουμε τι νταραβερια εχει ο ευθυμιου
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος Βραζίλης

  • Δεν με λένε Bill!
  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 10369
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασίλης + Βραζιλία = Βραζίλης
    • Skype - fronimitis
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Απ: Θυμα Ξυλοδαρμου ο Πετρος Ευθυμιου
« Απάντηση #12 στις: 25/08/08, 09:41 »
Αν ο δράστης δεν ήταν τρελός και είχε κάποιο πολιτικό/ιδεολογικό κίνητρο, τότε αυτά τα "τυφλά" χτυπήματα είναι ότι χειρότερο. Το αποτέλεσμα στην πολιτική της χώρας θα είναι από μηδαμινό έως αρνητικό, και η κοινωνία σίγουρα δεν αποδέχεται τέτοιου είδους ενέργειες.
Είναι το ίδιο όπως πχ. το να σκοτώνεις τυφλά χριστιανούς/μουσουλμάνους/ιουδαίους/κλπ επειδή κάποιος/οι από αυτούς κάποτε έκανε κακό σε ομόθρησκους σου.

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: Θυμα Ξυλοδαρμου ο Πετρος Ευθυμιου
« Απάντηση #13 στις: 25/08/08, 15:10 »

Είναι το ίδιο όπως πχ. το να σκοτώνεις τυφλά χριστιανούς/μουσουλμάνους/ιουδαίους/κλπ επειδή κάποιος/οι από αυτούς κάποτε έκανε κακό σε ομόθρησκους σου.
αυτο θελουν να μας κανουν να πιστεψουμε αλλα ειναι ενα ακομα απο τα μωρα επιχειρηματα τους
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος TheVrachnoprofiter

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 991
  • Φύλο: Άντρας
  • ex TheTr00p3r
    • Προφίλ
Απ: Θυμα Ξυλοδαρμου ο Πετρος Ευθυμιου
« Απάντηση #14 στις: 25/08/08, 22:05 »
Αν ο δράστης δεν ήταν τρελός και είχε κάποιο πολιτικό/ιδεολογικό κίνητρο, τότε αυτά τα "τυφλά" χτυπήματα είναι ότι χειρότερο. Το αποτέλεσμα στην πολιτική της χώρας θα είναι από μηδαμινό έως αρνητικό, και η κοινωνία σίγουρα δεν αποδέχεται τέτοιου είδους ενέργειες.
Είναι το ίδιο όπως πχ. το να σκοτώνεις τυφλά χριστιανούς/μουσουλμάνους/ιουδαίους/κλπ επειδή κάποιος/οι από αυτούς κάποτε έκανε κακό σε ομόθρησκους σου.

Σίγουρα δεν είναι τακτική οργανωμένης ομάδας-τουλάχιστον ομάδας που να μπορεί κάποιος να πάρει στα σοβαρά. Κανένας χώρος δεν είναι τόσο ηλίθιος ώστε να πιστεύει ότι τέτοιες ενέργειες έχουν θετικό αποτέλεσμα-αφήστε που λογικά θα είχαν αναλάβει την ευθύνη αν ήταν πολιτικά τα κριτήρια. Νομίζω 3 είναι οι πιθανές αιτιολογήσεις: α) Προβοκάτσια (το πιο πιθανό κατά τη γνώμη μου), β) Αυτόνομος/Αυτόνομη ομάδα που την είδε V for Vendetta και παίρνει σβάρνα πολιτικούς ή γ) προσωπικές υποθέσεις του Ευθυμίου που μας αφήνουν παγερά αδιάφορους.
Really don't mind if you sit this one out...

http://vromikopsomi.wordpress.com/
http://www.passa-tempo.gr/

Αποσυνδεδεμένος George_JimMorrison

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 521
  • Φύλο: Άντρας
  • Η εκδικηση μας θα ειναι το γελιο των παιδιων μας..
    • Προφίλ
Απ: Θυμα Ξυλοδαρμου ο Πετρος Ευθυμιου
« Απάντηση #15 στις: 25/08/08, 22:12 »
Συμφωνω με τον προλαλησαντα. Και σιγουρα, αν ηταν καποια αναρχικη η οτιδηποτε αλλο ομαδα, οπως και να την ειχε δει, θα ειχε αναλαβει την ευθυνη. Παντα το κανουν.
...Lend me your ears and i will sing you a song and i 'll try not to sing out of key...
..oh i get by with a little help from my friends...

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: Θυμα Ξυλοδαρμου ο Πετρος Ευθυμιου
« Απάντηση #16 στις: 01/09/08, 11:21 »
Αδιαφορω με αφηνει το κρουσμα. Και αναρχικος να ηταν που δεν το ξερω δεν θα τον κατακρινω ουτε θα τον επικρινω.
Θα πω ομως για τον Ευθυμιου. Ειχα εναν διαπλικτισμο μαζι του τον χειμωνα στις πορειες για το ασφαλιστικο. Ειχε βγει και αυτος για να "διαδηλωσει" για το νομοσχεδιο περι του ασφαλιστικου κατα τις κυβερνησεις και τετοιες αηδιες και ηταν κοσμος δυστυχως που του εσφιγγε το χερι. Απο τον λεκτικο διαπλικτισμο μας το μονο που μπορω να πω ειναι οτι ο ανθρωπος ειναι αναξιος λογου. Ενας βουλευτης-ληστης σαν τους περισσοτερους που πρωτα τον ενδιαφερει η προσωπικη του οφελεια και δευτερα παλι η προσωπικη του. Δεν βρισκω παραλογο καποιος καποια στιγμη να αποφασισε να τον χτυπησει.
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2668
  • Φύλο: Άντρας
  • So much to think, and so little beer....
    • Προφίλ
Απ: Θυμα Ξυλοδαρμου ο Πετρος Ευθυμιου
« Απάντηση #17 στις: 01/09/08, 11:24 »
Δεν βρισκω παραλογο καποιος καποια στιγμη να αποφασισε να τον χτυπησει.
Δλδ είναι λογικό, άμα δε συμφωνούμε με τα λεγόμενα κάποιου, να τον χτυπάμε? Ενδιαφέρον, θα το έχω υπόψιν μου...
Με τόσα "μπράβο" και τόσα χαϊδέματα στα αυτιά, τη Δευτέρα, δε περιμένω κάτι λιγότερο απο Ρωμαϊκό όργιο...

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Θυμα Ξυλοδαρμου ο Πετρος Ευθυμιου
« Απάντηση #18 στις: 01/09/08, 13:29 »
Δεν βρισκω παραλογο καποιος καποια στιγμη να αποφασισε να τον χτυπησει.
Δλδ είναι λογικό, άμα δε συμφωνούμε με τα λεγόμενα κάποιου, να τον χτυπάμε? Ενδιαφέρον, θα το έχω υπόψιν μου...
Ναι βασικα αρη αυτο ειναι βλακεια..

Θα κρατησω τα ερωτηματα του βραχνοπροφητη πιο πανω και ως δικα μου
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: Θυμα Ξυλοδαρμου ο Πετρος Ευθυμιου
« Απάντηση #19 στις: 01/09/08, 17:11 »
Δεν βρισκω παραλογο καποιος καποια στιγμη να αποφασισε να τον χτυπησει.
Δλδ είναι λογικό, άμα δε συμφωνούμε με τα λεγόμενα κάποιου, να τον χτυπάμε? Ενδιαφέρον, θα το έχω υπόψιν μου...
Δεν ειπα οτι το επιβραβευω. Στην κατασταση της κοινωνιας μας ομως, και ετσι οπως εχουν καταντησει τα πραγματα δεν το βρισκω παραλογο. Οχι οτι θα πω μπραβο. Αλλα μπορω να καταλαβω οτι σιγουρα θα υπαρχουν υπερβολικα εξοργισμενοι πολιτες που ισως και να εχουν παει να μιλησουν με τον ευθυμιου και να εχουν "φαει πορτα".

Εγω δεν ειπα ποτε οτι πρεπει να χτυπαμε καποιον με τον οποιο διαφωνουμε. Αυτο δεν σημαινει οτι δεν ειναι λογικη η εξηγηση καποιος εξοργισμενος πολιτης να τον χτυπησε. Ελπιζω να εγινα κατανοητος.
« Τελευταία τροποποίηση: 01/09/08, 17:13 από Roufus-King Mob »
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος Spell@lchemist!

  • Ο Γιόκας του Σατανούλη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1224
  • Φύλο: Άντρας
  • ουτε καν..
    • Προφίλ
Απ: Θυμα Ξυλοδαρμου ο Πετρος Ευθυμιου
« Απάντηση #20 στις: 01/09/08, 17:23 »
Δεν βρισκω παραλογο καποιος καποια στιγμη να αποφασισε να τον χτυπησει.
Δλδ είναι λογικό, άμα δε συμφωνούμε με τα λεγόμενα κάποιου, να τον χτυπάμε? Ενδιαφέρον, θα το έχω υπόψιν μου...
Δεν ειπα οτι το επιβραβευω. Στην κατασταση της κοινωνιας μας ομως, και ετσι οπως εχουν καταντησει τα πραγματα δεν το βρισκω παραλογο. Οχι οτι θα πω μπραβο. Αλλα μπορω να καταλαβω οτι σιγουρα θα υπαρχουν υπερβολικα εξοργισμενοι πολιτες που ισως και να εχουν παει να μιλησουν με τον ευθυμιου και να εχουν "φαει πορτα".

Εγω δεν ειπα ποτε οτι πρεπει να χτυπαμε καποιον με τον οποιο διαφωνουμε. Αυτο δεν σημαινει οτι δεν ειναι λογικη η εξηγηση καποιος εξοργισμενος πολιτης να τον χτυπησε. Ελπιζω να εγινα κατανοητος.
τετοια πραξη,δεν εχει λογικη εξηγηση..τελος...
οποιος και να ηταν,οτι και να ηταν,ο ξυλοδαρμος δεν ειναι ποτε λογικη εξηγηση..
Το Πέπλο του Χθες, Σου Φέρνει Το Σήμερα, Μέσα Απ'τις Στάχτες του Πουθενά...Μήπως Σου Περισσεύει λίγο Ψωμί??

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: Θυμα Ξυλοδαρμου ο Πετρος Ευθυμιου
« Απάντηση #21 στις: 01/09/08, 17:28 »
Δεν καταλαβαινομαστε... Η πραξη μπορει να μην εχει λογικη. Η εξηγηση εχει λογικη. Οκ?
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2668
  • Φύλο: Άντρας
  • So much to think, and so little beer....
    • Προφίλ
Απ: Θυμα Ξυλοδαρμου ο Πετρος Ευθυμιου
« Απάντηση #22 στις: 01/09/08, 17:29 »
Εγω δεν ειπα ποτε οτι πρεπει να χτυπαμε καποιον με τον οποιο διαφωνουμε. Αυτο δεν σημαινει οτι δεν ειναι λογικη η εξηγηση καποιος εξοργισμενος πολιτης να τον χτυπησε. Ελπιζω να εγινα κατανοητος.

Είπες οτι δεν είναι παράλογο. Και έχουμε ξαναπεί χιλιάδες φορές οτι εξαιτίας του γραπτού λόγου που χρησιμοποιούμε στο forum, πρέπει να είμαστε προσεκτικοί στις διατυπώσεις μας.

Εγώ να θεωρήσω οτι δεν το βρίσκεις παράλογο=το βρίσκεις λογικό?
Με τόσα "μπράβο" και τόσα χαϊδέματα στα αυτιά, τη Δευτέρα, δε περιμένω κάτι λιγότερο απο Ρωμαϊκό όργιο...

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: Θυμα Ξυλοδαρμου ο Πετρος Ευθυμιου
« Απάντηση #23 στις: 01/09/08, 17:34 »
Εγω δεν ειπα ποτε οτι πρεπει να χτυπαμε καποιον με τον οποιο διαφωνουμε. Αυτο δεν σημαινει οτι δεν ειναι λογικη η εξηγηση καποιος εξοργισμενος πολιτης να τον χτυπησε. Ελπιζω να εγινα κατανοητος.

Είπες οτι δεν είναι παράλογο. Και έχουμε ξαναπεί χιλιάδες φορές οτι εξαιτίας του γραπτού λόγου που χρησιμοποιούμε στο forum, πρέπει να είμαστε προσεκτικοί στις διατυπώσεις μας.

Εγώ να θεωρήσω οτι δεν το βρίσκεις παράλογο=το βρίσκεις λογικό?
Ναι, ειπα οτι με την παρουσα κατασταση θα μπορουσα να θεωρησω λογικη την εξηγηση του εξοργισμενου πολιτη που χτυπησε τον ευθυμιου. Η πραξη μπορει να μην εχει καποια ιδιιατερη λογικη η αποτελεσμα αυτο δεν σημαινει οτι δνε ειναι μια λογικη εξηγηση. Τελος παντως off topic σοφισματα ειναι αυτα, πιστευω οτι καταλαβες τι ηθελα να πω.
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος MACMISIAS

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΚΑΤΑ...
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/meresmakis
Απ: Θυμα Ξυλοδαρμου ο Πετρος Ευθυμιου
« Απάντηση #24 στις: 01/09/08, 17:42 »
Εμένα αυτή η ιστορία μου κάνει υπόσχεση για ρουσφέτι που δεν τηρήθηκε...Και πολύ το συζητήσαμε μου φαίνεται... %(
"Θέλω ν' αλλάξω το κόσμο Μάνα- Παιδί μου δεν υπάρχει τόσο μεγάλη πάνα..."
www.myspace.com/meresmakis
www.myspace.com/meresmeres
http://mikriellinikiistoria.blogspot.com/

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
0 Απαντήσεις
2084 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 17/03/09, 00:45
από *stefanos*
0 Απαντήσεις
2059 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 03/12/10, 13:48
από ZaranisPetros
2 Απαντήσεις
2904 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/01/11, 18:24
από Βραζίλης
1 Απαντήσεις
3030 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 12/02/11, 12:05
από ZaranisPetros
1 Απαντήσεις
2594 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 06/04/11, 13:38
από ZaranisPetros
0 Απαντήσεις
2121 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 17/05/11, 16:20
από gordianknot
0 Απαντήσεις
2576 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02/12/11, 13:18
από ZaranisPetros
0 Απαντήσεις
3106 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 26/12/11, 11:07
από ZaranisPetros
1 Απαντήσεις
2194 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/03/12, 23:27
από ZaranisPetros
0 Απαντήσεις
2144 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/10/12, 15:43
από ZaranisPetros