Αποστολέας Θέμα: ΑΕΚ  (Αναγνώστηκε 271690 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Moonchild_

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 984
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #675 στις: 04/11/08, 14:25 »
Στο σύγχρονο ποδόσφαιρο, όποιος βάζει χρήμα, έχει επιτυχίες..
Όχι απαραίτητα. Τα χρήματα δεν κάνουν τις καλές ομάδες. Βλέπε το τρίο των Αθηναικών ομάδων φέτος, που δαπανησαν τεράστια ποσά, και γιουχάρονται από τους οπαδούς τους. Βλέπε τη Λάρισα πέρισυ με πολύ χαμηλό μπάτζετ, και τον Εργοτέλη φέτος. Παρατηρείς οτι με ένα μέτριο μπάτζετ μπορείς να νικήσεις μια ομάδα με διπλάσιο και τριπλάσιο από το δικό σου.

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #676 στις: 04/11/08, 16:02 »
Στο σύγχρονο ποδόσφαιρο, όποιος βάζει χρήμα, έχει επιτυχίες..
Όχι απαραίτητα. Τα χρήματα δεν κάνουν τις καλές ομάδες. Βλέπε το τρίο των Αθηναικών ομάδων φέτος, που δαπανησαν τεράστια ποσά, και γιουχάρονται από τους οπαδούς τους. Βλέπε τη Λάρισα πέρισυ με πολύ χαμηλό μπάτζετ, και τον Εργοτέλη φέτος. Παρατηρείς οτι με ένα μέτριο μπάτζετ μπορείς να νικήσεις μια ομάδα με διπλάσιο και τριπλάσιο από το δικό σου.
Όχι όμως να πάρεις και πρωτάθλημα, κι αυτό είναι αλήθεια δυστυχώς...

Αποσυνδεδεμένος indie-anos laternative

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 579
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν μου έρχεται τίποτε να γράψω τώρα
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #677 στις: 04/11/08, 18:21 »
Συμφωνώ. Αλήθεια ποια θα ήταν η στάση του κόσμου αν η ΑΕΚ τα είχε πάρει αυτά τα 3 πρωταθλήματα ή έστω το πιο πρόσφατο περσινό; Ο Νικολαίδης τι θα έκανε;
Don’t sell the dreams you should be keeping pure and simple every time.

Αποσυνδεδεμένος MACMISIAS

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΚΑΤΑ...
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/meresmakis
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #678 στις: 04/11/08, 20:24 »
Πιστεύω ότι ο κόσμος θα ήταν πιο ήσυχος και με μεγαλύτερη υπομονή στο να δεχθεί κάποιες καινοτομίες που πήγε να περάσει ο Ντέμης. Ακόμα και ο Ντέμης θα είχε ένα άγχος λιγότερο γιατί κακά τα ψέμματα ούτε σαν παίκτης είχε τίτλο και σίγουρα αγαπάει την ΑΕΚ και θα ήθελε και ο ίδιος προσωπικά να συνδέσει το όνομά του με ένα πρωτάθλημα και ειδικά μετά από τόσα χρόνια...Σίγουρα πιστεύω λοιπόν ότι θα καθόταν μερικά χρονάκια ακόμα.
"Θέλω ν' αλλάξω το κόσμο Μάνα- Παιδί μου δεν υπάρχει τόσο μεγάλη πάνα..."
www.myspace.com/meresmakis
www.myspace.com/meresmeres
http://mikriellinikiistoria.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος taxfreesax

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 940
  • Φύλο: Άντρας
  • why so serious ?
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #679 στις: 08/11/08, 04:06 »

                                   OFF TOPIK 0:)

 
   ’Αντε και με το καλό να ξανάρθει ο Μάκης...
       

το Μακη να τον αφησετε ησυχο εκει στο Βορρα να κανει τη δουλεια του

Καβαλα-Γιαννενα στην Α Έθνικη  ΞΑΝΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος kurdt kobain :-)

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 224
  • Φύλο: Άντρας
  • If you read, you will judge...
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #680 στις: 10/11/08, 15:20 »
αν επρεπε να φυγει καποιος απ'την αεκ αυτος επρεπε να ειναι αυτος ο ρουφιανος που την κοουτσαρει κ οχι ο ντεμης...
μιλαμε για μεγαλη λερα...τον φαγαμε στη μαπα 3 χρονια εμεις εδω στη λαρισα,θα τον υποστειται κ εσεις εκει στην αεκ γιατι εχει τη μαγικη ρουφιανο-ικανοτητα να εχει αβαντα τις διοικησεις οπου κ να παει..αν παρακολουθουσε κανεις την πορεια της αελ ξερει τι εγκληματα εχει κανει...
''When I Meet You There...''

Αποσυνδεδεμένος MACMISIAS

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΚΑΤΑ...
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/meresmakis
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #681 στις: 19/11/08, 13:45 »
Επιστρέφει στην ομάδα που αγαπήθηκε και μισήθηκε όσο κανένας άλλος προπονητής της ο Ντούσαν Μπάγεβιτς. Το ότι η ΑΕΚ είναι σε μεγάλη αγωνιστική κρίση αυτό είναι πασιφανές όπως είναι γνωστό και σε όλους όσους ασχολούντε με το ποδόσφαιρο ότι όπου και αν ήταν προπονητής ο Μπάγεβιτς οι ομάδες του παίξανε ποδόσφαιρο υψηλού επιπέδου (για τα δεδομένα της Ελλάδας), οπότε αγωνιστικά μόνο τα καλύτερα μπορούμε να περιμένουμε(αν και όχι άμεσα). Το ζήτημα όμως είναι κατά πόσο είναι διατεθειμένοι όλοι αυτοί που τον βρίζανε και τον διώξανε στη δεύτερη επιστροφή του να κάνουν πίσω για το καλό της ομάδας. Αυτό είναι κάτι που εγώ φοβάμαι πολύ με την συγκεκριμένη κίνηση, η οποία θα είχε μεγαλύτερες ελπίδες μακροβιότητας αν συνδυαζόταν και με ανάληψη προεδρίας από τον Μελισσανίδη (κάτι που φημολογείτε ότι θα συμβεί με το τέλος της σεζόν)
Εγώ έχω ζήσει όλες τις περιόδους Μπάγεβιτς στην Ελλάδα γενικότερα (ακόμα και ως παίκτης) και μπορώ να πω ότι το θέμα είναι και λίγο θέμα ψυχοθεραπείας των οπαδών που ακόμα τον μισούν. Γιατί το απωθημένο εναντίον του δεν είναι ούτε ότι "πρόδωσε" την ΑΕΚ ούτε τίποτε άλλο. Είναι ότι "έφτιαξε" τον ΟΣΦΠ, ενώ ταυτόχρονα η ΑΕΚ βρέθηκε στην "αφάνεια". Νοιώθουν πιο πολύ σαν τη γυναίκα εκείνη που περιμένει από τον άντρα της να την κάνει βασίλισσα, εκείνος όμως την αφήνει για κάποια άλλη, πιο εντυπωσιακή και πιο χλιδάτη που δεν τον αγαπάει όμως, αλλά εκείνος κάνει όσα δεν έκανε για την πρώην.
Αν αγαπάει κάτι στη ποδοσφαιρική ζωή του ο Μπάγεβιτς αυτό είναι η ΑΕΚ και πρέπει να το καταλάβουμε όλοι οι ΑΕΚτζήδες και να τον συγχωρέσουμε επιτέλους...Βέβαια και αυτός χρώστάει κάποιες ξεκάθαρες  εξηγήσεις για το τι έγινε τότε και θα πρέπει κάποτε να τις δώσει στο κόσμο. Ίσως τότε να αποκατασταθεί και η σχέση...
« Τελευταία τροποποίηση: 19/11/08, 13:47 από MACMISIAS »
"Θέλω ν' αλλάξω το κόσμο Μάνα- Παιδί μου δεν υπάρχει τόσο μεγάλη πάνα..."
www.myspace.com/meresmakis
www.myspace.com/meresmeres
http://mikriellinikiistoria.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος indie-anos laternative

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 579
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν μου έρχεται τίποτε να γράψω τώρα
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #682 στις: 19/11/08, 16:11 »
Εγώ έχω ζήσει όλες τις περιόδους Μπάγεβιτς στην Ελλάδα...
Το ίδιο κι εγώ φίλε MACMISIAS

Νοιώθουν πιο πολύ σαν τη γυναίκα εκείνη που περιμένει από τον άντρα της να την κάνει βασίλισσα, εκείνος όμως την αφήνει για κάποια άλλη, πιο εντυπωσιακή και πιο χλιδάτη που δεν τον αγαπάει όμως...
Ωραίο παράδειγμα! :)

Αν αγαπάει κάτι στη ποδοσφαιρική ζωή του ο Μπάγεβιτς αυτό είναι η ΑΕΚ...
Εδώ θα μου επιτρέψεις μια διαφορετική άποψη: αν αγαπάει κάτι στην ποδοσφαιρική ή μη ζωή του ο Μπάγιεβιτς είναι ΤΟ ΧΡΗΜΑ. Το έχει αποδείξει αμέτρητες φορές. Σε όλη του την πορεία στο ελληνικό ποδόσφαιρο, γι' αυτό έγραψα ότι τον έχω ζήσει κι εγώ απ' όταν ήταν παίχτης.
Αναμφισβήτητα όμως μια από τις σημαντικότερες παρουσίες γενικά στο ελληνικό ποδόσφαιρο τις τελευταίες δεκαετίες.
Don’t sell the dreams you should be keeping pure and simple every time.

Αποσυνδεδεμένος MACMISIAS

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΚΑΤΑ...
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/meresmakis
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #683 στις: 19/11/08, 18:50 »
Συμφωνείτε με την επιστροφή Μπάγεβιτς στην ΑΕΚ; Πιστεύετε ότι θα βοηθήσει την ομάδα;
"Θέλω ν' αλλάξω το κόσμο Μάνα- Παιδί μου δεν υπάρχει τόσο μεγάλη πάνα..."
www.myspace.com/meresmakis
www.myspace.com/meresmeres
http://mikriellinikiistoria.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #684 στις: 19/11/08, 22:17 »
Ναι και πάλι ναι.
Αν και πολύ φοβάμαι ότι οι ανεγκέφαλοι της original θα κάνουν την αρνητική διαφορά και πάλι.
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος Moonchild_

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 984
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #685 στις: 19/11/08, 22:28 »
Μέχρι Ιούνιο θα χει φύγει.

Αποσυνδεδεμένος VampireLestrat

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 387
  • Φύλο: Άντρας
  • Draco Dormiens Nunquam Titillandus
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #686 στις: 20/11/08, 00:06 »
Μακάρι να τον αφήσουν να κάνει τη δουλειά του τον άνθρωπο μπας και δούμε λίγο μπάλα από την ΑΕΚ αλλά για μένα αν μείνει μέχρι την άνοιξη θα ναι επιτυχία...

Αποσυνδεδεμένος penoktonos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 506
  • Φύλο: Άντρας
  • Λιώστε Τις Πένες Σας!!!
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #687 στις: 20/11/08, 10:22 »
θυμάμαι ακόμα τη δήλωση που είχε κάνει πριν από χρόνια "δεν θα ξαναδουλέψω στην Ελλάδα μπλα μπλα μπλα και με αδικήσαν οι οπαδοί της ΑΕΚ και μπλα μπλα μπλα"...τσουπ!νάτος πάλι!
να δούμε για πόσο θα κάτσει.
ο Δόνης κακώς έφυγε από τη Λάρισσα...ήρθε στην ΑΕΚ και χαντακώθηκε...
Ο Μπάγεβιτς για την ΑΕΚ πάντως είναι η καλύτερη λύση στη σωστή στιγμή.
"Why Am I Always So Sleepy The Day After I Get A Lot Of Sleep? Doesn't That Defeat The Purpose Of Sleeping A  Lot?"

Αποσυνδεδεμένος gkou

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1978
  • Φύλο: Γυναίκα
  • https://myspace.com/gkou
    • Προφίλ
    • my songs and my covers
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #688 στις: 20/11/08, 11:15 »
Τώρα θα σκοτωθούν τα χανουμάκια μεταξύ τους.Εμφύλιος... ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος MACMISIAS

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΚΑΤΑ...
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/meresmakis
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #689 στις: 20/11/08, 11:22 »
Τώρα θα σκοτωθούν τα χανουμάκια μεταξύ τους.Εμφύλιος... ;D ;D ;D
Δυστυχώς πήραμε τον Μπάγεβιτς και όχι τον Κωστένογλου για να επαναλάβουμε τα περσινά...(4-0 αν θυμάσαι)... :P ;D
"Θέλω ν' αλλάξω το κόσμο Μάνα- Παιδί μου δεν υπάρχει τόσο μεγάλη πάνα..."
www.myspace.com/meresmakis
www.myspace.com/meresmeres
http://mikriellinikiistoria.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος gkou

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1978
  • Φύλο: Γυναίκα
  • https://myspace.com/gkou
    • Προφίλ
    • my songs and my covers
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #690 στις: 20/11/08, 11:32 »
Τι να σου κάνει κι ο Ντέμης.. από τη μια το Δεσποινάκι ,από την άλλη η ΑΕΚ, τα έφτυσε ο άνθρωπος. Προσωπικά πιστεύω ότι έκανε ότι μπορούσε και δεν έφαγε λεφτά, του φάγανε μάλλον.

Αποσυνδεδεμένος blackie

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1050
  • Φύλο: Άντρας
  • Take me down, I'm coming home, arena of pleasures
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #691 στις: 20/11/08, 11:46 »
Εξηγειστε μου και μενα γιατι ο "Βατραχος" θεωρειται "σωτηρας" για καθε ομαδα που αναλαμβανει...???
Ολα αυτα ειναι μπουρδες των εφημεριδων...
Ειδαμε που δουλεψε ο Μπαγεβιτς ολα αυτα τα χρονια...
Και καποιοι τον θεωρουν το καλυτερο προπονητη που εχει περασει απο την Ελλαδα...
Στη πρωτη του θητεια στην ΑΕΚ ο οποιοσδηποτε θα επαιρνε πρωταθλημα και θα επαιζε μπαλα με αυτους τους παικτες που ειχε τοτε η ΑΕΚ...
Για το Ολυμπιακο δ θα πω τπτ...τα ειπε ο συμπαθης πρωην-διαιτητης Ποντικης τις προαλλες...
« Τελευταία τροποποίηση: 20/11/08, 11:47 από blackie »

Αποσυνδεδεμένος MACMISIAS

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΚΑΤΑ...
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/meresmakis
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #692 στις: 20/11/08, 11:48 »
Εξηγειστε μου αι μενα γιατι ο "Βατραχος" θεωρειται "σωτηρας" για καθε ομαδα που αναλαμβανει...???
Ολα αυτα ειναι μπουρδες των εφημεριδων...
Ειδαμε που δουλεψε ο Μπαγεβιτς ολα αυτα τα χρονια...
Και καποιοι τον θεωρουν το καλυτερο προπονητη που εχει περασει απο την Ελλαδα...
Στη πρωτη του θητεια στην ΑΕΚ ο οποιοσδηποτε θα επερνε πρωταθλημα και θα επαιζε μπαλα με αυτους τους παικτες που ειχε τοτε η ΑΕΚ...
Για το Ολυμπιακο δ θα πω τπτ...τα ειπε ο συμπαθης πρωην-διαιτητης Ποντικης τις προαλλες...
Για τον Ποντίκη δεν έτυχε να ακούσω...Έχεις κανένα link ή μπορείς με δυό λόγια να τα πεις;
"Θέλω ν' αλλάξω το κόσμο Μάνα- Παιδί μου δεν υπάρχει τόσο μεγάλη πάνα..."
www.myspace.com/meresmakis
www.myspace.com/meresmeres
http://mikriellinikiistoria.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος LuNaFrEaK

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 554
  • Φύλο: Άντρας
  • Spiral Out...
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #693 στις: 20/11/08, 12:01 »
Οπως ειπε κ ο Ζαραλικος,ειναι λυπηρο να εξαρταται μια ομαδα και γενικοτερα μια χωρα απο εναν προπονητη κ αυτο δειχνει ποσο μικρες ειναι κ οι 2..εχει καταντησει γραφικο το θεμα στην ΑΕΚ..ανοιξτε λιγο τα ματια σας να δειτε τι γινεται...σχεδον αμασητο καταπινετε οτι σας δινουν...
We were all born screaming....

Αποσυνδεδεμένος blackie

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1050
  • Φύλο: Άντρας
  • Take me down, I'm coming home, arena of pleasures
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #694 στις: 20/11/08, 12:04 »

Αποσυνδεδεμένος Joevaicci

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1302
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα Riff...
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #695 στις: 20/11/08, 13:00 »
Ρε παιδιά, καλή χρυσή η ΑΕΚ, αλλά δεν είναι ανάγκη να ανοίγετε καινούρια τόπικ συνέχεια. Για κάθε ματς, για κάθε διοικητική εξέλιξη, για κάθε προπονητή κτλ. Το ίδιο ισχύει και για τις άλλες ομάδες απλά με τα θέματα για την ΑΕΚ τώρα τελευταία έχει παραγίνει (Ρε Μακμίσα αδερφέ κάνε ένα τόπικ ''ΑΕΚ'' να τα γράφετε ΟΛΑ εκεί).
''My advice to aspiring guitarists? -Always wear sunblock and use a condom!'' - Steve Vai

Αποσυνδεδεμένος MACMISIAS

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΚΑΤΑ...
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/meresmakis
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #696 στις: 20/11/08, 13:05 »
Εκ πρώτης όψεως φαίνετε ότι έχεις δίκιο. Όμως και ο Νικολαίδης είναι θέμα γενικού ενδιαφέροντος αν το σκεφτείς, με την έννοια ότι είναι ένας παράγοντας που είχε μεγάλα σχέδια και οράματα για καινοτομίες στο Ελληνικό ποδόσφαιρο, οπότε μπορεί να συζητηθεί και εκτός ΑΕΚ , αλλά πόσο μάλιστα ο Μπάγεβιτς που έχει προπονήσει και ΟΣΦΠ, ΠΑΟΚ, ΑΡΗ και που αν έμπαινε απλά στο θέμα της ΑΕΚ μπορεί να μην το έπαιρναν χαμπάρι οι φίλοι των συγκεκριμένων αλλά και άλλων ομάδων που θα θέλανε να πούνε μιά γνώμη .Για αυτό τα έβαλα χώρια. Άλλωστε υπάρχει ήδη τόπικ ΑΕΚ. Είδες που και εσύ δεν το είχες παρατηρήσει τόσο καιρό;
« Τελευταία τροποποίηση: 20/11/08, 13:07 από MACMISIAS »
"Θέλω ν' αλλάξω το κόσμο Μάνα- Παιδί μου δεν υπάρχει τόσο μεγάλη πάνα..."
www.myspace.com/meresmakis
www.myspace.com/meresmeres
http://mikriellinikiistoria.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος indie-anos laternative

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 579
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν μου έρχεται τίποτε να γράψω τώρα
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #697 στις: 20/11/08, 17:12 »
Ρε παιδιά, καλή χρυσή η ΑΕΚ, αλλά δεν είναι ανάγκη να ανοίγετε καινούρια τόπικ συνέχεια. Για κάθε ματς, για κάθε διοικητική εξέλιξη, για κάθε προπονητή κτλ.

+1
μπορεί και +2
Don’t sell the dreams you should be keeping pure and simple every time.

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #698 στις: 20/11/08, 17:20 »
Υπαρχει ηδη θεμα για την ΑΕΚ. Μην ανοιγουμε νεα θεματα σαν να ειμασταν το φορουμ της ΑΕΚ! Ευχαριστω
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος MACMISIAS

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΚΑΤΑ...
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/meresmakis
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #699 στις: 20/11/08, 21:30 »
Μου φάγατε τις ψηφοφορίες...μπαμπέσικα ;D

Και επιμένω...
Εκ πρώτης όψεως φαίνετε ότι έχεις δίκιο. Όμως και ο Νικολαίδης είναι θέμα γενικού ενδιαφέροντος αν το σκεφτείς, με την έννοια ότι είναι ένας παράγοντας που είχε μεγάλα σχέδια και οράματα για καινοτομίες στο Ελληνικό ποδόσφαιρο, οπότε μπορεί να συζητηθεί και εκτός ΑΕΚ , αλλά πόσο μάλιστα ο Μπάγεβιτς που έχει προπονήσει και ΟΣΦΠ, ΠΑΟΚ, ΑΡΗ και που αν έμπαινε απλά στο θέμα της ΑΕΚ μπορεί να μην το έπαιρναν χαμπάρι οι φίλοι των συγκεκριμένων αλλά και άλλων ομάδων που θα θέλανε να πούνε μιά γνώμη .Για αυτό τα έβαλα χώρια. Άλλωστε υπάρχει ήδη τόπικ ΑΕΚ. Είδες που και εσύ δεν το είχες παρατηρήσει τόσο καιρό;
"Θέλω ν' αλλάξω το κόσμο Μάνα- Παιδί μου δεν υπάρχει τόσο μεγάλη πάνα..."
www.myspace.com/meresmakis
www.myspace.com/meresmeres
http://mikriellinikiistoria.blogspot.com/