Σελίδες:
  • #1 από raspid στις 15 Jul 2005
  • #2 από freemind στις 16 Jul 2005
  • Δεν μπορω να καταλαβω ακριβως τι ειναι το κομματι σαν ειδος..Αυτα τα χτυπηματα στην κιθαρα θα μπορουσαν να ανηκουν τουλαχιστον σε 3 ειδη...Πολυ ωραια αυτη η μετατροπη min-maj ( αν θυμαμαι στην αρχη του κομματιου περιπου ). Ωραιο κομματι..Εγω θα προτεινω να μη δουλευεις σε πολλα κομματια συγχρονως, αλλα ενα ενα σιγα σιγα, για να βγαζεις καλυτερο αποτελεσμα ( δηλαδη δεν νομιζω οτι θα μπορω να δικαιολογω τις "σκοτωμενες" συγχορδιες ). Ισως να ηρθε και ο καιρος να ασχοληθεις με τα πολυκαναλα προγραμματα, για να μας παρουσιασεις κατι πιο ολοκληρωμενο.
  • #3 από Lightstringer στις 16 Jul 2005
  • ....cool!!! :)
  • #4 από vert στις 17 Jul 2005
  •     Καλά μιλάμε... αυτό κι αν δεν το περίμενα ! ! !
    Όταν μου το πε κάποιος ότι τ` άκουσε μελοποιημενο, δεν το πίστευα :o...
    Κι όταν το άκουσα έπαθα την πλάκα μου  ::) ...   
    Μόνο που δε δάκρυσα, σαν τη μανούλα που βλέπει το βλαστάρι της να περπατάει για πρώτη φορά ;D ... 
       Δε θα το κρίνω βέβαια, γιατί δεν ειμαι αντικειμενικός κριτής μιας και είμαι συνδημιουργός ( :P )... αλλά με συγκίνησες βρε raspidako... μπα σε καλό σου :D...
       
       να είσαι καλά..           
                                                  ...να είσαι πάντα καλά !
  • #5 από Ρηνιώ-kouzoulotetia στις 05 May 2006
  • αν και το ακουω εδω και μηνες, αποφασισα τωρα να γραψω δυο λεξουλες γι'αυτο.  ;D

    ειναι μια πετυχημενη μουσικη για τους ωραιους στιχους του vert. νομιζω πως η έκφραση και η βραχναδα της φωνης δειχνουν αυτο το παραπονο των στιχων. σιγουρα,με μια καλυτερη ηχογραφηση θα ελεγε ακομα περισσοτερα..αλλα κι ετσι οπως ειναι,μ'αρεσει

    μπραβο raspid  ;)
Σελίδες: