Σελίδες:
  • #26 από Σπύρος στις 04 Oct 2002
  • Την πήρα , όποιος θέλει την κατεβάζει από εδώ

  • #27 από Δαμιανός στις 06 Oct 2002
  • exw ftiaksei mia sithesi pou pisteuw oti tha aresei se pollous.einai tzitzi se pisw meros mplouzas. alla den kserw pws na tin valw se min. tin anevasa sto site mou alla den tin edeixne edw kai diegrapsa to min.ti na kanw?
  • #28 από Σπύρος στις 06 Oct 2002
  • Δώσε εδώ το link να το βάλουμε
  • #29 από Δαμιανός στις 07 Oct 2002
  • #30 από ΠΑΝΜΕΓΙΣΤΟΣ - EOSFORUM - SOTRIANI - στις 07 Nov 2002
  •     Παντως ειναι καλη ιδεα να τυπωσουμε και το nickname ουτως ωστε να μη χρειαζεται στις συναντησεις να λεμε ξανα και ξανα το ονομα μας! Πρακτικο ε?
       Αντε! θα τα πουμε σε λιγες ωρες απο τωρα!



    sotriani
  • #31 από Fighter στις 11 Jun 2003
  •  ;)Παιδιά σιδερότυπο χαρτί που θα βρούμε....?
    Θα φτιάξω κι εγω μια....
    Αν σώσω την εικόνα σε δισκέτα και την πάω σε μαγαζί...πόσο θα κοστίσει για μαυρο χρώμα μπλούζα....?
  • #32 από Βραζίλης στις 11 Jun 2003
  • ;)Παιδιά σιδερότυπο χαρτί που θα βρούμε....?
    Θα φτιάξω κι εγω μια....
    Αν σώσω την εικόνα σε δισκέτα και την πάω σε μαγαζί...πόσο θα κοστίσει για μαυρο χρώμα μπλούζα....?

    Σιδερότυπο χαρτί έχει σε όλα τα κομπιουτερομάγαζα.

    Αν καταφέρουμε και μαζέψουμε όλες σας τις παραγγελίες, δε θα χρειαστεί να πας μόνος σου σε μαγαζί. Επίσης, τα λογότυπα που υπάρχουν μέχρι τώρα, είναι για άσπρη μπλούζα.
  • #33 από bassman(4 String Suicide!) στις 11 Jun 2003
  • endiaferomai kai egw loipon gia mplouza.Ennoeitai mayrh etsi?Ypologiste me mesa
  • #34 από Symeon στις 11 Jul 2003
  • Ρε παιδιά, συγγνώμη  κιόλας, δεν αποφασίζετε και  κάτι γενικό να παραγγείλουμε και το υπόλοιπο  κοινο που δεν ασχολείται με στάμπες... Πρόταση... :-\
  • #35 από iwnathan στις 16 Jul 2003
  • ...paidia to exw kanei paliotera kai exw typwsei mplouzakia  me to kalytero xarti ths agoras....an den exete presa sta prwta plysimata me to xeri h to plhnthrio ta logos tha ksethwriasoun kai tha xathoun


    o glaros
  • #36 από blue_jazz στις 03 Aug 2005
  • Εμένα γιατί μου ανοίγει ένα κενό site στο http://kithara.gr/photo/logo/ ;
  • #37 από Joef - Über Alles στις 02 Dec 2006
  • φετος θα βγουνε νεα μπλουζακια??
    επειδη δεν ειχα παρει πιο παλια και θα ηθελα ενα.
  • #38 από Βραζίλης στις 02 Dec 2006
  • Υπάρχουν μερικά από την παρτίδα του 2005, δες εδώ: Μπλουζάκια kithara.gr 2005 και στείλε μου ΠΜ για τα υπόλοιπα...
Σελίδες: