Σελίδες:
  • #1 από elb0m στις 19 Dec 2005
  • Νιώθω υποχρέωση μου προς ένα φιλο να αναγνωριστεί η προσπάθεια του..
    το παιδί ειναι 18 χρονών..το τραγούδι το έχει γράψει μόνος του,της κιθάρες και τις 3 που ακούτε ο ίδιος τις παίζει,τα drums επίσης,η φωνή είναι δική του και όλα αυτά σπίτι του στον ΗΥ χωρίς κάποιο ακριβό εξοπλισμο (πεταλλίερα,κιθάρα,μικρόφωνο).
    Ο φίλος είναι ο Χαραλάμπους Χαράλαμπος..

    http://rapidshare.de/files/9476366/feggari.mp3.htm

    Καλή ακρόαση
    Υ.Γ ευπρόσδεκτα είναι σχόλια , θετικά - αρνητικά
  • #2 από Unknown Artist στις 14 Apr 2006
  • Κάλλιο αργά παρά ποτέ!
    Λοιπόν, το τραγούδι μου άρεσε πολύ, είχε ρυθμό, πολύ καλό ροκάκι γενικά. Πιασιάρικο και ξεσηκωτικό. Η φωνή επίσης πολύ καλή και ώριμη για 18χρονο.
    Ήταν όμως λίγο μεγάλο, κουραστικό μετά από κάποιο σημείο.
    Πάντως πολύ καλή δουλειά, συγχαρητήρια! ;)
  • #3 από parlats στις 16 Apr 2006
  • Πολύ ωραίο κομμάτι. Ρυθμός ωραίος, πολύ καλό το σολάκι και πολύ ωραία φωνή. Συμφωνώ με τον προλαλήσαντα, πολύ ώριμη φωνή για 18 ετών παιδί. Να του δώσεις τα θερμά μου συγχαρητήρια και να του πεις ότι περιμένουμε να ακούσουμε και άλλα δείγματα της δουλειάς του  :)
  • #4 από FSL στις 16 Apr 2006
  • Δε θα λεγα με τίποτα πως είναι μόνο 18 χρονών.
    Πέρα απ αυτό μ άρεσε αρκετά και σαν ρυθμός και σαν στίχος.Γρήγορο κομμάτι που ακούγεται ευχάριστα.
    Ας συνεχίσει και εδω είμαστε ν ακουσούμε κι άλλα δικά του.
  • #5 από fatses asteies στις 20 Apr 2006
  • Μετά από απουσία ενός μηνός (περιμένοντας την ενεργοποίηση της ADSL που σε καμία περίπτωση τελικά δνε κάνει 12 μέρες αλλά τουλάχιστον ένα μήνα) επέστρεψα. Το κομμάτι δε μου άρεσε εμένα προσωπικά, η παρατήρηση που θέλω να κάνω είναι στη φωνή. Αν και τραγουδάει σε (ας πούμε) rock ύφος η φωνή του μου φαίνεται ότι κάνει λαικά γυρίσματα σε κάποια σημεία, ίσως να φταίνε και τα ακούσματα που έχουν τα μικρά παιδιά σήμερα με την πλύση εγκεφάλου που γίνεται από τα ραδιόφωνα και την τηλεόραση. Κατά τα λοιπά, καλή συνέχεια....
  • #6 από parlats στις 21 Apr 2006
  • Τώρα που το ξανακούω Αντώνη δεν έχεις άδικο, αλλά μη ξεχνάς ότι είναι ένα παιδί 18 ετών μόνο. Καλή ανάσταση  :)
  • #7 από Ρηνιώ-kouzoulotetia στις 27 May 2006
  • Ωραια φωνη με απαραιτητη βραχναδα για το υφος του κομματιου..οντως,δεν ακουγεται για 18 χρονων.. ;)

    δηλ στα 35 πως θα ειναι;;  ;D

    -ως προς τα γυρισματα,ο Αντωνης εχει δικιο,αλλα δεν γινεται πολλες φορες..

    το σολο στο 2.01- 2.28 πολυ καλο. ευχαριστη και δυνατη μελωδια..

    ο στιχος πετυχημενος, και πιο συγκεκριμενα στο ρεφρεν για την ομοιοκαταληξια παλατια-κομματια
    (προσωπικα,εχω βαρεθει το γνωστο πλεον ματια-κομματια)

    γενικα ενα ωραιο κομματι -μπραβο!

    θελω να ακουσω και αλλο...

Σελίδες: