Σελίδες:
  • #1 από bassman(4 String Suicide!) στις 24 May 2006
  • Λοιπον..επειδη νοσταλγησα τα παλια ανεβασα ενα κομματι απο το παλιο μου συγκροτημα(Διαβατες Ονειρων).Το συγκροτημα εχει επανασυνδεθει αλλα με αλλη συνθεση πλεον και με αλλο ονομα.Στο συγκροτημα επαιζε και παιζει ακομα ο δικος μας Διαφανοςςς.Υπαρχει πιθανοτητα να ετοιμασει αλλο υλικο η να ξαναηχογραφησει παλιο οπως αυτο που ελπιζω να ακουσετε.Τες πα..ακουστε το κομματι και πειτε μου εντυπωσεις.Ηχογραφηθηκε το 2004 και με πολυ χαμηλο προυπολογισμο στο στουντιο ACTIVE.Ειναι λαιβ ντεμο γι αυτο να ειστε επιεικεις. 8)
    Οριστε..:http://rapidshare.de/files/21276065/Diavates_Oneirwn-Kokkines_nyxtes.mp3.html
  • #2 από Διάφανοςςς highway 2.000.000 στις 24 May 2006
  • Καλά ρε δεν ντρέπεσαι;;
    Εμάς μας ρώτησες;;;  :o  ;D
    Λες και ψέματα,παιδιά το συγκρότημα δεν έχει επανασυνδεθεί γαιτί πολύ απλά
    δεν υπάρχει ένα απ'τα κυριότερα μέλη.άλλα μέλη άλλο όνομα... :)
    Μάνο είμαι σίγουρος πως θα βρεθούμε πάλι κάπου εκεί ρε και τότε θα 'ναι καλύτερα.
    Μπιλιβ μι
    Να πούμε επίσης πως στη φωνή είναι ο Τασούλης και στα τύμπανα ο Νίκος.
  • #3 από Boogieman (του Kithara.gr!!!) στις 25 May 2006
  • Ωραία Ροκιά παιδιά... 8)

    Μάνο είσαι όλο εκπλήξεις... :)
  • #4 από Lightstringer στις 25 May 2006
  • Πολυ καλο!!!!


    Σφαιρα για ΑΤΛΑΝΤΙΣ παει αυτο...

  • #5 από parlats στις 25 May 2006
  • Συγχαρητήρια παιδιά. Πολύ όμορφο τραγούδι, πολυ καλοί οι παίκτες, φοβερές φωνές. Ηλία εσύ κάνεις τις 2ες?
  • #6 από FSL στις 25 May 2006
  • Μ άρεσε αλλά γιατι δεν τραγουδούσε ο Διάφανος?
    Κακώς πολύ κακώς.
  • #7 από Διάφανοςςς highway 2.000.000 στις 25 May 2006
  • Να πουμε ένα ευχαριστώ σε όσους μας έκαναν τη τιμή να το ακούσουν και σ'αυτούς που ίσως ακολουθήσουν.
    Να πω ότι το ντεμο αυτό το οποίο περιλαμβάνει άλλα 3 τραγούδια έγινε με πάρα πολύ αγάπη και πόνο μαζί.
    Τα είχαμε παρουσιάσει σ'ένα μοναδικό λαιβ παρέα με τους Jezzabel και μια άλλη μπάντα (συγχωρέστε με όποιος θυμάται το όνομα ας το γράψει).
    Το συγκεκριμένο κομμάτι είχε παίξει στον ατλαντις αλλά δυστυχώς μετά τη διακοπή της μπάντας δεν το κυνηγήσαμε.
    Πάρη ναι εγώ τα κάνω αυτά τα σιχαμερά τα δευτερα  ;D
    Fsl σ ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια θα διαφωνήσω μαζί σου όμως.Ο Τάσος δίνει περισσότερα απ'ότι θα 'δινα εγώ και είναι ένα κομμάτι το οποίο χωρίς τον Τάσο δεν θα το παίζαμε-τραγούδαγα ποτέ.
    Να στε καλά,και τη βλέπω τη φάση εγώ.περισσότερο θα στενοχωρηθούμε παρά θα χαρούμε με τα καλά σας λόγια.
  • #8 από D@ve Murray στις 25 May 2006
  • Και μενα μου αρεσε... μου ειχε κατσει καλα στο αυτι απο οταν ειχα παρει το ντεμο στα χερια μου και το ακουσα μεσα στο τραινο γυρνωντας απο σαλονικη αν θυμαμαι καλα... μπορει και να θυμαμαι λαθος... παντως το ντεμο πρωτη φορα το ακουσα εκτος σπιτιου... δεν θυμαμαι καλα που...

    Το συγκροτημα λεγοταν Irene and Turn Around....
Σελίδες: