Σελίδες:
  • #26 από margarita στις 20 Apr 2003
  • Συνάντηση στην Πάτρα;;!!! Στις 10 Μαϊου; Τέλεια! Αν είναι να έρθουν κι από Αθήνα ακόμα καλύτερα!
    (Μόνο μην το αλλάξετε για 11 γιατί μάλλον θα λείπω!)
  • #27 από lidia στις 21 Apr 2003
  • Λοιπόν, τελικά καλά πάμε... :)
    ...από Πατρινούς από ότι κατάλαβα, έχουμε σίγουρα τους:

    *nelos
    *casper
    *margarita (άλλη μια έκπληξη!!!)
    *lidia (c'est moi) + Vera (μια φίλη μου, μέλος του ενός μηνύματος... ::))

    Από Αθηναίους...για 10 του μηνός ο μόνος σίγουρος είναι ο zappas...περιμένουμε και τους άλλους για να σιγουρέψουν...δε βλέπω πάντος κάποιο λόγο να ξανααλλαχτεί η ημερομηνία...δώστε παρόν! 8)
  • #28 από FiGaRo στις 21 Apr 2003
  • ΑΝ δεν παω Μυκονο, δεν παω Κομοτηνη, κ εχει ορεξη ο steven ή καποιος αλλος φιλος μου τοτε θα ερθω κ εγω...

    Αλλα μαλλον δυσκολο το βλεπω να αρνηθω την εκδρομουλα με τη σχολη...

    Θα ενημερωσω αργοτερα για πιο σιγουρα...
  • #29 από zappas στις 21 Apr 2003
  • nomizw   oti   sas  ebala   se  taksi.  ela   na   blepw  symetoxes  ante  mprabo.  lidia   mh  ksexesis   to  ouzo   me  ta  mezedakia!!!!!!!!!!!!!
  • #30 από bartatilas στις 21 Apr 2003
  • Να πούμε δηλαδή 10 Μαΐου? Κι εγώ μέσα είμαι.
  • #31 από lidia στις 21 Apr 2003
  • Παιδιά, για όσους δεν το κατάλαβαν (skylla ::)),  η ημερομηνία ΕΙΝΑΙ στις
                     10 Μαϊου 2003

    ...οπότε τώρα μιλάμε κανονικά για συμμετοχές...και ας αποφασίσουν και όλοι αυτοί που μου υπόσχονται στο chat να γράψουν και εδώ... ;D Για ακριβή τοποθεσία μην ανησυχείτε προς το παρόν, η Πάτρα είναι μικρή και αυτό ασήμαντη λεπτομέρεια ;)

    ...zappas...το ουζο για σένα, τα μεζεδάκια για μένα, οκ 8)

    Α, και μην ξεχάσω, όσοι Αθηναίοι διαθέτουν αμάξια και κενές θέσεις να το δηλώσουν...και ας συννενοηθείτε μαζί τους όσοι ψάχνουν μεταφορικό μέσο... :) Θα ήθελα να διέθετα το ιδιωτικό μου ελικόπτερο, αλλά ο πιλότος είναι με άδεια...
  • #32 από zappas στις 21 Apr 2003
  • Παιδιά, για όσους δεν το κατάλαβαν (skylla ::)),  η ημερομηνία ΕΙΝΑΙ στις
                     10 Μαϊου 2003

    ...οπότε τώρα μιλάμε κανονικά για συμμετοχές...και ας αποφασίσουν και όλοι αυτοί που μου υπόσχονται στο chat να γράψουν και εδώ... ;D Για ακριβή τοποθεσία μην ανησυχείτε προς το παρόν, η Πάτρα είναι μικρή και αυτό ασήμαντη λεπτομέρεια ;)

    ...zappas...το ουζο για σένα, τα μεζεδάκια για μένα, οκ 8)

    Α, και μην ξεχάσω, όσοι Αθηναίοι διαθέτουν αμάξια και κενές θέσεις να το δηλώσουν...και ας συννενοηθείτε μαζί τους όσοι ψάχνουν μεταφορικό μέσο... :) Θα ήθελα να διέθετα το ιδιωτικό μου ελικόπτερο, αλλά ο πιλότος είναι με άδεια...





    filoksenh   se  briskw!!  oyzo  xwris   meze!!!  eyxaristw!!!!!!!!!
  • #33 από ron-t στις 21 Apr 2003
  •  ;)Για οσους δεν το καταλαβαν οικοδεσποινα θα ειναι  η lidia :P...και μη χειροτερα...ωρε ντοματες που εχουν να πεσουνε :).Φαντασου στο chat και μας εχει μουρλανει στο ντοματοπολεμο, αν μας δει απο κοντα τι θα πεταξει καμμια κλουβα ολοκληρη??? :o
     :DΧριστινα baby,πλακιτσα κανω μωρε...ειμαι σιγουρος οτι θα το οργανωσεις τελεια...αλλα οπως και να εχουν τα πραγματα θα περασουμε τελεια... γιατι η παρεα του kithara ειναι τελεια ετσι αλλιως!!!
     8)Λοιπον για οσους δεν το καταλαβαν (?) θα ειμαι και γω εκει... 8)
     
  • #34 από Vasiliki στις 22 Apr 2003
  • +1  ;D
  • #35 από dshakes στις 22 Apr 2003
  • Αφου η συναντηση θα γινει σαββατο... +2 (μπορει και τρια αν ερθει και η κορη μας).  ;D
  • #36 από SKYLLAS στις 22 Apr 2003
  • +1 mporei kai 2 tha deiksei.
  • #37 από Vagabond στις 22 Apr 2003
  • Ψήνομαι.... 8) δεν είναι κακό... ;D
  • #38 από zappas στις 22 Apr 2003
  • kako?  psisoy  kala  psisoy  kala!!!!!!!!!!!!! :)
  • #39 από Βραζίλης στις 23 Apr 2003
  • Ψήνομαι.... 8) δεν είναι κακό... ;D

    <-- Vagabond

    Να πάρει, κάηκε η φωτογραφική μηχανή μου :'( και δεν θα μπορέσω να σου τραβήξω κι άλλες φωτό (της πλάτης σου)...
    Αλλά μη χαίρεσαι πολύ! Αν έρθει ο dshakes θα αναλάβει καθήκοντα Φωτογράφου Α'!
  • #40 από bartatilas στις 23 Apr 2003
  • Μήπως να κανονίζαμε και την ώρα?
  • #41 από Vasiliki στις 23 Apr 2003
  • Ermmmm emena pio kalo paidi 8a me parei mazi tou????  ::)
  • #42 από bartatilas στις 23 Apr 2003
  • Θες να έρθεις μαζί μου?
  • #43 από Vasiliki στις 23 Apr 2003
  • Ame  :D
  • #44 από Vagabond στις 23 Apr 2003
  • Ψήνομαι.... 8) δεν είναι κακό... ;D

    <-- Vagabond

    Να πάρει, κάηκε η φωτογραφική μηχανή μου :'( και δεν θα μπορέσω να σου τραβήξω κι άλλες φωτό (της πλάτης σου)...
    Αλλά μη χαίρεσαι πολύ! Αν έρθει ο dshakes θα αναλάβει καθήκοντα Φωτογράφου Α'!

    Εγώ σου τα έλεγα... εσύ δεν με άκουγες... πάει η μηχανή τώρα να μάθεις εσύ ;) Με τον dshakes θα τα πούμε... >:( >:( ;D
  • #45 από nelos στις 24 Apr 2003
  • Proteino ora na kanonisoun oi athinaioi, gia na volepsoun k to pigaine-ela. k meta oi patrinoi syzitame gia to pou tha ginei i douleia...
  • #46 από FiGaRo στις 24 Apr 2003
  • Count me in κατα 70%... Αν δεν βρω μεταφορικο μεσο, θα σας ερθω με τρενο, πιθανοτατα.
  • #47 από Πελαργός στις 24 Apr 2003
  • Ρε λες?Πιστεψτε με ειναι ωραιοτατο να μην εχεις να κανεις τιποτα στη ζωη σου (τουλαχιστον για μια μικρη περιοδο).Εχεις ασ πουμε την δυνατοτητα να πας μια βολτουλα στην Πατρα (που εχεις να πας και καιρο) ::)

    Θα δω την ατζεντα μου και θα δουμε. 8)
  • #48 από ΠΑΝΜΕΓΙΣΤΟΣ - EOSFORUM - SOTRIANI - στις 25 Apr 2003
  •    Eγω παιδια θα εχω ΣΚΔ ρεπο!!! Οποτε το βλέπω τουλαχιστον να καθομαι 2ημερο!


       Υπολογιστε sortriani, evagelia και θα ρωτησω και τους paniczent,allice!
  • #49 από lidia στις 29 Apr 2003
  • Μόλις γύρισα 8) η Κέρκυρα μαγική... :) Χρόνια πολλά (όλα άσχετα)  :P

    ..λοιπόοον...μαζεύεται κόσμος και πολύ χαίρομαι ;)
    Για την ώρα σωστό, αλλά θα πρότεινα να μας πουν οι Αθηναίοι τί προτιμούν...εξάλλου αυτοί έχουν το 2ωρο ταξίδι...πρωί, απόγευμα...πέτε 8)
    ..και μετά όντως nelo, κανονίζουμε εμείς πού θα τους πάμε...
  • #50 από zappas στις 29 Apr 2003
  • egw   pantos  tha  eimai   apo  to  prwi    gyrw   stis  10  !!!!!!!
    a  nai   xronia   polla!!!!!!!!!!!!!
Σελίδες: