Σελίδες:
  • #1 από sleo στις 05 Jan 2008
  • Παιδιά ψάχνω απελπισμένα μπάσο rickenbacker.. Καμια πληροφορία ή προσφορά;;;;;;
  • #2 από man_OS στις 05 Jan 2008
  • #3 από sleo στις 05 Jan 2008
  • Έψαξα αλλα δεν ξέρω τα πράγματα στο ebay..Προτιμώ να βρω τίποτα από Ελλάδα..Δεν έχει και η εταιρία dealer στο Ελλάντα..
  • #4 από man_OS στις 05 Jan 2008
  • Δεν είμαι σίγουρος, αλλά νομίζω ότι φέρνει ο Καγμάκης στην Εμ. Μπενάκη. Θα σου πρότεινα παρόλαυτά να μην το πάρεις από ελλάδα. Πάρτο πχ από εδώ: http://www.thomann.de/gr/search_dir.html?sw=rickenbacker&x=0&y=0
  • #5 από GreekDudeCovers στις 06 Jan 2008
  • Βασικά απ'ότι βλέπω ο Thomann έχει μόνο κιθάρες Rickenbacker. Στα υπόλοιπα δύο γνωστά καταστήματα δεν έχει ούτε καν κιθάρες απ'όσο έψαξα. Αν θες να το πάρεις από Ελλάδα δοκίμασε και τις αγγελίες. Μπορεί κάποιος να ενδιαφέρεται να το δώσει. Από καταστήματα, και ειδικά για Αθήνα δεν γνωρίζω.
  • #6 από flea στις 07 Jan 2008
  • Αδυνατο να βρεις Rickenbacker μπασα...Υπαρχει μια φημη οτι σταματησε η παραγωγη τους χωρις να ειναι εξακριβωμενη και ακομα και στην Μ.Βρετανια και Αμερικη ειναι εξαιρετικα δυσευρετα πλεον.Για οπουδηποτε αλλου απο Ευρωπη απλα ξεχασε το...Οι μονες σου ελπιδες ειναι απο ebay η απο καποιον εδω στην Ελλαδα που θα θελει να το δωσει..Και παλι δεδομενο των συνθηκων δυσκολα καποιος πουλαει ενα rick...Σορυ αν σαπογοητευω αλλα επειδη κι εγω εχω ενδιαφερθει το εχω ψαξει καπως και η πραγματικοτητα ειναι απογοητευτικη..
  • #7 από SWEET*STRINGS στις 08 Jan 2008
  • Πριν απο 2 μήνες ένας γνωστός πούλαγε ενα 4001 μαυρο μπασάκι σε άψογη κατάσταση θα δω τι παιζει και σου λεώ φίλε.
  • #8 από SWEET*STRINGS στις 11 Jan 2008
  • λοιπόν μαύρο Rickenbaker 4001 του 1982 αυτό που έχει σουρντίνα στη γέφυρα, με 2 truss road και stereo κλπ.
    ,ε βαλίτσα 2000 ευρω (αουτσ) αλλά υπάρχει και είναι διαθέσιμο.
    Αν θές στειλε πμ να σας κονεξάρω.
  • #9 από sleo στις 15 Jan 2008
  • Φίλε με λυτρώνεις! Είναι λίγο τσιμπημένη η τιμη παντως..Ενδιαφέρομαι για καλοκαίρι να το αγοράσω δίνω πανελλαδικές τώρα..Ενημέρωσε τον γνωστό σου αν μπορείς και ΄πες μου τηλέφωνο για να μιλήσουμε
  • #10 από dion_ioann στις 19 Oct 2008
  • Φίλε με λυτρώνεις! Είναι λίγο τσιμπημένη η τιμη παντως..Ενδιαφέρομαι για καλοκαίρι να το αγοράσω δίνω πανελλαδικές τώρα..Ενημέρωσε τον γνωστό σου αν μπορείς και ΄πες μου τηλέφωνο για να μιλήσουμε
    [/quo
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΤΟ ΜΠΑΣΟ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΙΚΟΝΟΜΙΕΣ....ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΑΝΕΚΤΙΜΙΚΤΟ ΚΑΙ ΚΑΡΓΑ ΣΠΑΝΙΟ
  • #11 από Jezus στις 20 Oct 2008
  • Δεδομενου τις σπανιοτητας και του ποσο εχουν καινουργια, θα ελεγα οτι ειναι καλη η τιμη.
    Επισης, οσοι εχουν παει να βγαλουν ρικ αντιγραφη εχουν φαει τρελες μυνησεις απο την εταιρεια, παρ'ολα αυτα ολο και κανα ασιατικο η χειροποιητο αντιγραφη κυκλοφορει, αλλα οχι με τα ιδια ηλεκτρικα (και αρα ηχο...)
Σελίδες: