Σελίδες:
  • #1 από KaBi στις 13 Apr 2008
  • Για ακόμα μα φορά χρειάζομαι τα φώτα σας:

    Πρίν απο λίγες μέρες αγόρασα μια καινούρια ηλεκτρική και ο πωλητής μου έδωσε μαζί μια σκληρή θήκη, την οποία δεν χρειαζόταν, σε αρκετά κακή κατάσταση (εξωτερικά τουλάχιστον). Απο την εν λόγω θήκη λείπουν σχεδόν όλα τα clips τα οποία την ¨κλειδώνουν¨. Επειδή δεν με χαλάει να την κρατήσω, ξέρει κάποιος που θα μπορούσα να την πάω για να μου τα αντικαταστήσουν;

    Αν υπάρχει κάποιος που είχε το ίδιο πρόβλημα και γνωρίζει κάτι παραπάνω, θα μπορούσε να βοηθήσει. Ευχαριστώ προκαταβολικά  :)
  • #2 από mace στις 13 Apr 2008
  • Γεια χαρα κι απο εδω....πριν 3-4 χρονια ειχα κανει μια αντιστοιχη μετατροπη σε μια SKB θηκη...λοιπον...αν εχεις κοντα καποιο hardware store τυπου Praktiker,θα βρεις κλιπακια με περιπου 3 ευρο (μεχρι 5 ευρο τα heavy duty)...τωρα,θα χρειαστεις ενα παρτσιναδορο,ενα τριπανι (αν δεν υπαρχουν ηδη τρυπες) και τα αντιστιχα περτσινια....αν ολες αυτες οι λεξεις σου φαινονται αγνωστες  :) τοτε ο ξυλουργος της γειτoνιας σου μπορει ευκολα να το κανει για πρπ 10 ευρο (χωρις τα υλικα του)....αν η θηκη οντως ειναι καλης ποιοτητας (παροτι φθαρμενη) τοτε αξιζει τον κοπο...αν παλι οχι,μιας μετριας ποιοτητας θηκη θα σου κοστισει πρπ 50 ευρω,brand new  :)
  • #3 από Σκίρων στις 16 Apr 2008
  • ... εμενα μου εφυγε ο πυρος απο τη λαβη ..   ;D    ::)
    που θα βρω ξερει κανεις??
    ευχαριστω  :)
  • #4 από mace στις 16 Apr 2008
  • ...αν μπορεσεις να κοψεις καμια προκα και να γυρισεις τις ακρες,θα ηταν μια χαρα....
  • #5 από taxfreesax στις 17 Apr 2008
  • #6 από Jezus στις 19 May 2008
  • Εχει και στο Τομαν, αλλα και σε ενα χρωματοπωλειο να πας εχει συνηθως
Σελίδες: