Σελίδες:
  • #1 από skidkid στις 20 Jun 2009
  • -μπορεί να φανεί ηλίθια η ερώτηση-παίζω μισό χρόνο ηλεκτρική σε οδείο,απλά δεν έχω με ποιόν να κάνω σύγκριση για να δω αν τα πηγαίνω καλά  :-\ ο καθηγητής κ' οι γνωστοί μου λένε ότι για τον καιρό που κάνω γ***ω κ δέρνω και τώρα μου 'πε ένας φίλος μου να πάω στ γρουπ του(για δέυτερη κιθάρα ή lead φωνητικά) αλλά δεν ξέρω  :-\  τώρα θα δώσω για 2ο επίπεδο  αλλά δεν έχω τζαμάρει γενικά...τι να κάνω??...    :-\ :-\ :-\   
  • #2 από Υπνοβάτης... στις 20 Jun 2009
  • πλάκα έχεις... ;D
    Γράψε ρε ενα κλιπάκι στο πισι και ανέβασε το να σ ακούσουμε ;D
  • #3 από Holyshock στις 21 Jun 2009
  • μια ειναι η λυση που θα σου λυσει τις αποριες, μπες στο groupaki και δοκιμασε το δε θα χασεις τπτ :D
  • #4 από Germ1984 στις 24 Jun 2009
  • -μπορεί να φανεί ηλίθια η ερώτηση-παίζω μισό χρόνο ηλεκτρική σε οδείο,απλά δεν έχω με ποιόν να κάνω σύγκριση για να δω αν τα πηγαίνω καλά  :-\ ο καθηγητής κ' οι γνωστοί μου λένε ότι για τον καιρό που κάνω γ***ω κ δέρνω και τώρα μου 'πε ένας φίλος μου να πάω στ γρουπ του(για δέυτερη κιθάρα ή lead φωνητικά) αλλά δεν ξέρω  :-\  τώρα θα δώσω για 2ο επίπεδο  αλλά δεν έχω τζαμάρει γενικά...τι να κάνω??...    :-\ :-\ :-\   

    Δεν χρειάζεται να κάνεις σύγκριση με κανέναν.Μουσική δεν παίζεις για να ξεπεράσεις τους άλλους αλλά για να ανακαλύψεις τον εαυτό σου μέσω του οργάνου..Ανέβασε κανένα βιντεάκι ή mp3 να σε ακούσουμε
  • #5 από Aganippi στις 24 Jun 2009
  • Καλησπέρα, ζητάς την γνώμη δίχως σχετικό υλικό. Θα συμφωνήσω με τα παιδιά, πρέπει ν' ακούσουμε κάτι. Καλή επιτυχία στο group με τα παιδιά. :)
Σελίδες: