Αποστολέας Θέμα: Ποια γυναίκα μουσικός σας κάνει αυτό το κάτι??  (Αναγνώστηκε 28089 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Fteo

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1423
  • Φύλο: Άντρας
  • If it's too loud, you are too old!
    • Προφίλ
    • The Thermoshredders
Ειρηνη Δουκα (τραγουδιστρια των CREal) Την αγαπω!

Αποσυνδεδεμένος Anarhikos_Mousikos

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 19
    • Προφίλ
Μάρθα Φριντζήλα, θεά! ΜΑΡΘΑ FOR EVER!!!!!
''Ό,τι στ' αλήθεια χάνουμε στα ψεύτικα το ζούμε''
Θανάσης Παπακωνσταντίνου

Αποσυνδεδεμένος Spell@lchemist!

  • Ο Γιόκας του Σατανούλη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1224
  • Φύλο: Άντρας
  • ουτε καν..
    • Προφίλ
Οντως Κριστινα ΘΕΑ!!
Α και η Ταρτζα σαν ομορφια πιστευω ειναι πολυ υπερτιμημενη!!Αντικειμενικα τωρα τι σκυλοφατσα εχει ελεος :P ;D
+666
η φατσα της ειναι το στερεοτυπο της μεταλλογυναικας, και κατι τετοια λιγο μου τη δινουν
εντάξει οχι ακριβως και "στερεοτυπο της μεταλλογυναικας"... :P
Το Πέπλο του Χθες, Σου Φέρνει Το Σήμερα, Μέσα Απ'τις Στάχτες του Πουθενά...Μήπως Σου Περισσεύει λίγο Ψωμί??

Αποσυνδεδεμένος thepianist

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 35
  • Φύλο: Γυναίκα
  • My children you are my army....
    • Προφίλ
Οντως Κριστινα ΘΕΑ!!
Α και η Ταρτζα σαν ομορφια πιστευω ειναι πολυ υπερτιμημενη!!Αντικειμενικα τωρα τι σκυλοφατσα εχει ελεος :P ;D

Το Θ-Ε-Α δεν το ειπα για την ομορφια....κυριως για την φωναρα...αν και δν πιστευω πως ειναι ασχημη...οχι και σκυλοφατσα! νταξει, παλια μπορει να ηταν μπαζο αλλα τωρα εγινε πολυ ομορφη, κατα την ταπεινη μου γνωμη
have a little faith brother...there's a plan to make all of this right. Hail to my own Requiem.....see ya!

Αποσυνδεδεμένος TAXIS

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 174
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΕΓΙΝΑ ΜΑΜΑ!!!!
    • Προφίλ
Χαρις Αλεξιου  8)

Αποσυνδεδεμένος Σταυροφόρος

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 483
  • Φύλο: Άντρας
  • Fox-2 kill...
    • Προφίλ
    • Ο προσωπικός μου χώρος :p
Τι είναι το "κάτι";

Αποσυνδεδεμένος LuNaFrEaK

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 554
  • Φύλο: Άντρας
  • Spiral Out...
    • Προφίλ
Αυτο το κατι που θελωωωωωωωωωωωωωωωω!! ;D
We were all born screaming....

Αποσυνδεδεμένος Μαργαρίτα Π.

  • Δεν είμαι στιχουργός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1464
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
ΤΣΑΝΑΚΛΙΔΟΥ!
    ΘΕΑ'!

Όντως!

'Αλλη μία ψήφος από μένα στην Τάνια!  :)
Ο Ρίτσος διαβάζει Ρίτσο
http://rapidshare.com/files/227510288/Ritsos.rar

Αποσυνδεδεμένος Σταυροφόρος

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 483
  • Φύλο: Άντρας
  • Fox-2 kill...
    • Προφίλ
    • Ο προσωπικός μου χώρος :p
Τεσπα...

Εμένα αυτό το "κάτι" μου το έκανα η Tatiana_G με τις κιθαριστικές της ικανότητες.
Θέλω κι εγώ κάποια στιγμή να την φτάσω. :)

Αποσυνδεδεμένος Bachante

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 100
  • Φύλο: Άντρας
  • Don't look too far..
    • Προφίλ
Lorena McKenett for sure!

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Παντως οσο μερικες ειναι ομορφες τοσο με ξενερωνουν μουσικα.Ειδικα τα female fronted groups(ετσι δεν τα λεει το χαμερ? :P) δεν τα παω με καμια...Δεν ειναι οτι εχω καποιο κολημα επειδη ειναι γυναικες(προς θεου!!!!! 8)) αλλα δεν λενε τιποτα και παρολαυτα κανουν επιτυχια.Εγω ειπα για τους λακουνα κοιλ.Δεν μπορω να καταλαβω γιατι τοσο φασαρια εκτος απο την κορμαρα της κριστινα(που ομως ειναι κοντη ;D)..Τεσπα!
Το ιδθιο συμβαινει και με τις γυναικες ηθοποιους!Δεν υπαρχει καποια που να με συγκινει ιδιαιτερα(ισως η μεριλ στρηπ) γιατι περισσοτερο χρησιμοποιουν την ομορφια..
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Baroness

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1321
    • Προφίλ
To ξερετε οτι η σκαμπια ειναι 35χρονων? Και οτι ειναι 1,58  :P

paran0id

  • Επισκέπτης
To ξερετε οτι η σκαμπια ειναι 35χρονων? Και οτι ειναι 1,58  :P
για 35 δε την εκοβα, φαινεται μικροτερη. αλλα το οτι ειναι τοσο κοντη το ηξερα. αλλα δε με χαλαει κιολας.

Αποσυνδεδεμένος ev!

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 41
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Lord i just dont care
    • Προφίλ
εγω ψηφιζω Amy Lee.. ειναι ομορφη,αλλα δεν εχει αυτο το σεξυ.εχει κατι το περιεργο μεταλλου και ετσι αλλα οχι με υπερβολη!!και επεισησ μαρεσει πολυ η φωνη τησ και ασ μην ειναι και σαν τησ tarja,εχει την ιδιαιτεροτητα τησ!ενταξει το συγκροτημα που ειναι δεν με τρελαινει αλλα οκ αυτη ειναι που το κραταει...!!
I have only come here seeking knowledge,things they would not teach me in college....

Tatiana_G

  • Επισκέπτης
Τεσπα...

Εμένα αυτό το "κάτι" μου το έκανα η Tatiana_G με τις κιθαριστικές της ικανότητες.
Θέλω κι εγώ κάποια στιγμή να την φτάσω. :)

Καλά εγώ τώρα τι πρέπει να πώ; Ένα ευχαριστώ δεν φτάνει!!! 1000000 ευχαριστώ και σου εύχομαι όχι απλά να με φτάσεις αλλα να με ξεπεράσεις!!!

ps: Αλήθεια αυτά τα Phantom τι τα θέλεις; Μην μου πεις ότι θέλεις να γίνεις πιλότος γιατί θα θυμώσω :). Πρέπει να είναι F4 Phantom. Δεν ξέρω φαίνονται πολύ μικρά και μην με ρωτήσεις γιατί τα γνωρίζω.

Να πω κι εγώ με την σειρά μου την γυναικα μουσικό που μου κάνει αυτό το "κάτι". Είναι κάτι παραπάνω από ένα απλό "κάτι", αλλα τελοσπάντων. Είναι η Ida Presti. Για μένα μια από τις μεγαλύτερες εάν όχι η μεγαλύτερη κιθαρίστρια όλων των εποχών. Και όταν λέω μεγαλύτερη το εννοώ. Και δεν λέω μεγαλύτερη ανάμεσα στις γυναίκες. Γιατί πολύ θέλουν να διαχωρίζουν το κιθαριστικό παίξιμο σε αντρικό και γυναικείο. Ήτανε μεγαλύτερη ανάμεσα σε άντρες και γυναίκες! Η γυναικα ήτανε ένα κιθαριστικό θαύμα που όμοιο του θα κάνουμε πολλά χρονια για να δούμε!
« Τελευταία τροποποίηση: 09/07/07, 21:32 από Tatiana_G »

Αποσυνδεδεμένος Anaximandros

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 595
  • Τα καλύτερα έρχονται!
    • Προφίλ
εγω ψηφιζω Amy Lee.. ειναι ομορφη,αλλα δεν εχει αυτο το σεξυ.εχει κατι το περιεργο μεταλλου και ετσι αλλα οχι με υπερβολη!!και επεισησ μαρεσει πολυ η φωνη τησ και ασ μην ειναι και σαν τησ tarja,εχει την ιδιαιτεροτητα τησ!ενταξει το συγκροτημα που ειναι δεν με τρελαινει αλλα οκ αυτη ειναι που το κραταει...!!

Δεν είναι σέξι; εγώ προσωπικά τη βρίσκω πάρα πολύ! έχει ακριβώς τις καμπύλες που ζητάω από μία σύντροφο!

Αποσυνδεδεμένος Salinas

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 847
  • Φύλο: Άντρας
  • Γουστάρω κιθάρα...
    • Προφίλ
εγω ψηφιζω Amy Lee.. ειναι ομορφη,αλλα δεν εχει αυτο το σεξυ.εχει κατι το περιεργο μεταλλου και ετσι αλλα οχι με υπερβολη!!και επεισησ μαρεσει πολυ η φωνη τησ και ασ μην ειναι και σαν τησ tarja,εχει την ιδιαιτεροτητα τησ!ενταξει το συγκροτημα που ειναι δεν με τρελαινει αλλα οκ αυτη ειναι που το κραταει...!!

Δεν είναι σέξι; εγώ προσωπικά τη βρίσκω πάρα πολύ! έχει ακριβώς τις καμπύλες που ζητάω από μία σύντροφο!

Καλά στέφανα...

Και μην την ξεπατώσεις στη φασίνα...
http://www.myspace.com/undermeband"Io mi dico e' stato meglio lasciarci, che non esserci mai incontrati..."
Takamine Santa Fe

Αποσυνδεδεμένος EPALLE

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 417
  • Φύλο: Άντρας
  • Life is Like Jazz, Its Best When You Improvice
    • Προφίλ
    • Myspace website
η βερα λαμπρου  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

και λιγο πιο κατω η τανια κηκιδη (ωραια γυναικα και πολυ ωραια φωνη, λιγο υπερβολικη πολλες φορες αλλα καλη)
100 ΧΡΟΝΙΑ ΗΡΑΚΛΗΣ - 100 ΧΡΟΝΙΑ ΑΣΤΕΓΟΣ

Αποσυνδεδεμένος Fusalida

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 516
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Πως ο πόνος και η συντριβή γίναν τεχνη στην tv?
    • Προφίλ

Σαβίνα Γιαννάτου....και σα μουσικός αλλά και σαν γυναίκα...

Και αρκετά λιγότερο η Τάνια Τσανακλίδου....έχει κάτι ιδιαίτερο η φωνή της...
Ποιο θρόνο θέλουν να σου δώσουν, που η Άτροπος δε θα τον πάρει;
Φερνάντο Πεσσόα

www.arrwstherinys.blogspot.com

Αποσυνδεδεμένος Fretwork

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 245
  • Φύλο: Άντρας
  • Chuck Norris has two speeds:Walk and Kill.
    • Προφίλ
    • myspace
Τζενιφερ Μπατεν ντε!!! Μην ξεχνιομαστε.Μεγαλη παικτρια.Ισως οχι τοσο ομορφη αλλα την γεμιζε την σκηνη.Θεικο ταπινγκ και μαλλι εξωπραγματικο ;D

Αποσυνδεδεμένος kurdt kobain :-)

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 224
  • Φύλο: Άντρας
  • If you read, you will judge...
    • Προφίλ




Απεριοριστο ρεσπεκτ!
Οσο μ ξενερωνουν οι Επικα τοσο μ αρεσει αυτη η κοπελα!!!Μα καταρχας εχει κοκκινοπο μαλλι και αυτο ΦΤΑΝΕΙ!!!!!!!!Κατα δευτερον εχει κορμαρα!!!!!!!!!Κατα τριτον ειναι ολλανδεζα!!!!!!(πραγματικα εχουν πολυ ωραιες κοπελες εκει γιατι δεν ειναι ουτε πολυ βορειες ομως εχουν αυτον τον αερα!!)..Τι να πω δλδ!

Η κριστινα καλη ειναι αλλα ειναι τοσο μουφα το γκρουπ που ξενερωνω οχι οτι με χαλαει βεβαια!

Γενικα τωρα με τοσα "γυναικεια"(απεριοριστο τρνεντ με γυναικα μονο στη φωνη και ψιλοκαφρους μαλλιαδες πισω-ΕΛΕΟΣ) γκρουπς εχουμε μεγαλη ποικιλια!Και η τραγουδιστρια των τριστανια ειναι καλη!

τι μωρο ειναι αυτο?! απιστευτο! σε ποιους τραγουδαει?αυτο ειναι που λεμε απο φωνη,φωναρα κι απο....φωνη,φωναρα...! ;D
''When I Meet You There...''

Αποσυνδεδεμένος Panos-Echidna

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 164
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Echidna Myspace
Στους Epica...!  ;)

Αποσυνδεδεμένος George_JimMorrison

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 521
  • Φύλο: Άντρας
  • Η εκδικηση μας θα ειναι το γελιο των παιδιων μας..
    • Προφίλ
Αν και δεν ειναι ιδιαιτερα ομορφη.....η μπασιστρια των Pixies, η Kim Deal.
Με διαφορα η πιο κουλ και ψυχακι γυναικα στο ροκ
...Lend me your ears and i will sing you a song and i 'll try not to sing out of key...
..oh i get by with a little help from my friends...

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ




Απεριοριστο ρεσπεκτ!
Οσο μ ξενερωνουν οι Επικα τοσο μ αρεσει αυτη η κοπελα!!!Μα καταρχας εχει κοκκινοπο μαλλι και αυτο ΦΤΑΝΕΙ!!!!!!!!Κατα δευτερον εχει κορμαρα!!!!!!!!!Κατα τριτον ειναι ολλανδεζα!!!!!!(πραγματικα εχουν πολυ ωραιες κοπελες εκει γιατι δεν ειναι ουτε πολυ βορειες ομως εχουν αυτον τον αερα!!)..Τι να πω δλδ!

Η κριστινα καλη ειναι αλλα ειναι τοσο μουφα το γκρουπ που ξενερωνω οχι οτι με χαλαει βεβαια!

Γενικα τωρα με τοσα "γυναικεια"(απεριοριστο τρνεντ με γυναικα μονο στη φωνη και ψιλοκαφρους μαλλιαδες πισω-ΕΛΕΟΣ) γκρουπς εχουμε μεγαλη ποικιλια!Και η τραγουδιστρια των τριστανια ειναι καλη!

τι μωρο ειναι αυτο?! απιστευτο! σε ποιους τραγουδαει?αυτο ειναι που λεμε απο φωνη,φωναρα κι απο....φωνη,φωναρα...! ;D

Oχι δεν ειναι απο φωνη κορμαρα..Εχει πολυ καλη φωνη!Αλλα το γκρουπ ειναι καπως....καπως....γυναικειο μεταλ...γλυκαναλατο τελος παντων.. :P
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος FAIRY-The return!

  • Νεραϊδοπαρμένη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 862
  • Φύλο: Γυναίκα
  • que serra serra.
    • Προφίλ
    • 90ίλες
να πώ εγώ για άντρα?? ??

ο ΓΙΑΝΝΗΣ!!!! (ο αγγελακας!)

« Τελευταία τροποποίηση: 16/07/07, 17:01 από fairy-tale »

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
2 Απαντήσεις
2308 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 28/06/05, 23:59
από Modmor
6 Απαντήσεις
3096 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 04/05/08, 18:28
από Joevaicci
2 Απαντήσεις
2225 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 09/10/08, 10:54
από Ιππέας
16 Απαντήσεις
13076 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 26/11/09, 01:05
από Lo.Lee.Ta
0 Απαντήσεις
1453 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 30/12/09, 18:35
από ilianthos-Kanlis
15 Απαντήσεις
5382 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 09/10/10, 12:58
από Germ1984
17 Απαντήσεις
23856 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 24/09/14, 13:45
από Vaiking
6 Απαντήσεις
8008 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 25/10/17, 14:50
από Anastasia92
8 Απαντήσεις
38172 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/03/13, 14:47
από Anastasia.M.Ribas
0 Απαντήσεις
2983 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 30/09/19, 15:12
από Ioannis Anastassakis