Αποστολέας Θέμα: Metallica...  (Αναγνώστηκε 53435 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

metalhead2

  • Επισκέπτης
Re:Metallica...
« Απάντηση #50 στις: 01/07/03, 13:12 »
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΟΙ METALLICA ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΞΙΑ!ΑΚΟΥΩ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΝΑ ΛΕΝΕ ΤΑ 3 ΠΡΩΤΑ ALBUMS ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ!ΕΙΣΤΕ ΣΟΒΑΡΟΙ?ΤΟ ...and justice for all ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΤΙΣ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΚΙΘΑΡΕΣ!ΔΗΛΑΔΗ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ BLACK ALBUM ΠΟΥΛΗΣΕ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΑΝΤΙΤΥΠΑ ΕΙΝΑΙ ΕΜΠΟΡΙΚΟ!ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΤΟ THE DARK SIDE OF THE MOON ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΩΣ ΕΝΑ ΕΜΠΟΡΙΚΟ ΑΛΜΠΟΥΜ!ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΟΙ METALLICA ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ . ΓΡΑΦΟΥΝ ΑΠΛΩΣ ΕΞΥΠΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΠΟΥ ΗΧΟΥΝ ΩΡΑΙΑ!ΓΡΑΨΕ ΕΣΥ ΚΟΜΜΑΤΑΡΕΣ ΟΠΩΣ MASTER OF PUPPETS ONE NOTHING ELSE MATTERS.................................................KAI META ELA NA ΞΑΝΑΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ METALLICA!
ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΩΝ ΣΤΙΧΩΝ ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΔΙΚΟΣ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ.ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΟΥΣ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΑΠ'ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΤΟΥΣ!ΤΕΛΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΟ ΝΟΗΜΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΝ ΤΩΝ ΤΡΑΓΟΥΔΙΩΝ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΣΤΙΧΟ ΑΠΟ METALLICA ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΟΣΟ ΩΡΑΙΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΡΟΚΑΣ-ΜΕΤΑΛΑΣ

Αποσυνδεδεμένος bassman(4 String Suicide!)

  • O Πολεμιστής του Φωτός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1255
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μπασο ΔΕΝ ειναι μονο συνοδευτικο οργανο...
    • Προφίλ
    • Ο Πολεμιστης του Φωτος
Re:Metallica...
« Απάντηση #51 στις: 02/07/03, 00:22 »
Ax,ax ax!To mono poy exw na pw einai oti osoi exete pei karagkiozides toys metallica-mallon eiste kai oi idioi...Sorry alla,kai gw sixainomai kapoia group alla den xarakthrizw etsi,giati prosbalw ta gousta allwn atomwn kai synepws kai toys idious.Ante pia piksame edw mesa stous asxetoys......
It's all about the Groove!

Αποσυνδεδεμένος bluewind

  • Γαργαντούας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 763
  • Φύλο: Άντρας
  • Μη μασάς...χαλάει τα δόντια!
    • Προφίλ
Re:Metallica...
« Απάντηση #52 στις: 02/07/03, 03:03 »
Ax,ax ax!To mono poy exw na pw einai oti osoi exete pei karagkiozides toys metallica-mallon eiste kai oi idioi...Sorry alla,kai gw sixainomai kapoia group alla den xarakthrizw etsi,giati prosbalw ta gousta allwn atomwn kai synepws kai toys idious.Ante pia piksame edw mesa stous asxetoys......

Ωραίος...και με εξαιρετικά επιχειρήματα!

Αν έχει τύχει να πετύχεις σχετικά threads, οι διάφοροι εκπρόσωποι του λεγόμενου λαϊκοσκυλοπόπ ιδιώματος, έχουν ακούσει τα μύρια όσα (δικαίως ή αδίκως), όμως ευτυχώς όσοι αρέσκονται στο συγκεκριμένο είδος (και υπάρχουν και τέτοιοι ανάμεσα στα μέλη του Kithara) δεν εξέλαβαν τα σχόλια ως προσωπικές επιθέσεις. Αυτό δα έλειπε να έπρεπε κάθε, μα κάθε άκουσμα, να μας χαρακτηρίζει έτσι απόλυτα κι ισοπεδωτικά ως άτομα για να το παίρνουμε και προσωπικά.

Διάφορα διόλου κοσμητικά επίθετα (κι από μένα ακόμα) έχουν λάβει πληθώρα συγκροτημάτων/καλλιτεχνών, όπως Δυτικές Συνοικίες, Πυξ Λαξ, Όναρ, Β. Παπακωνσταντίνου, Μαχαιρίτσας, Τσακνής, Κότσιρας κα...μήπως έπρεπε οι "οπαδοί" αυτών να θεωρήσουν προσβολή προς τους ίδιους τις όποιες αρνητικές κρίσεις?

Κακώς λοιπόν, ενώ σιχαίνεσαι κάποια γκρουπ, δε διατυπώνεις με ειλικρίνεια την άποψή σου, ακόμα κι αν είναι ένα σύνηθες (σιγά και την ύβρη) "καραγκιόζηδες", όταν θεωρείς πως για τους άλφα, βήτα λόγους το συγκεκριμένο γκρουπ αξίζει το χαρακτηρισμό. Η περιττή αυτή πολιτική ορθότητα μου είναι εντελώς ακατανόητη?

Περιέργως η τελευταία δεν έχει εφαρμογή όταν τους αποκαλείς άσχετους...ίσως γιατί οι μόνοι σχετικοί είναι αυτοί που οφείλουν να σέβονται τους Metallica (και τους κάθε Metallica...δεν κολλάω στο συγκεκριμένο γκρουπ).

Αποσυνδεδεμένος Pontifikas

  • Ο Γκρίζος Ταξιδευτής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 524
  • Φύλο: Άντρας
  • Fly benevolent creature...
    • Προφίλ
    • Greek .Net Programming Community
Re:Metallica...
« Απάντηση #53 στις: 02/07/03, 21:08 »
Ante pia piksame edw mesa stous asxetoys......
Μεγάλε γνώστη της μουσικής εγώ μπορεί να είμαι άσχετος αλλά ούτε θύμα είμαι ούτε πρόβατο. Αν γουστάρεις να μπείς σε μια αγέλη και να βελάζεις "Meeetallicaaaa" με τέτοιους δίσκους με γειά σου με χαρά σου.Υπάρχουν όμως και μερικοί οι οποίοι δεν γουστάρουν να πετάνε τα λεφτά τους και δεν λατρεύουν τίποτα άλλο(εννοώ πρόσωπα) από την μουσική.Εμένα κότσο δεν με πιάνει κανείς.Αν δεν τον γουστάρω τον δίσκο θα το πώ και θα τον βάλω στα αζήτητα.Είτε είναι οι αδιάφοροι πια σε εμένα Metallica είτε οι θεοί Maiden είτε η Πέγκυ Ζήνα. Γιατί κανείς δεν είναι στο απυρόβλητο. Ειδικά αν είναι καλλιτέχνης.Τι θα πεί "οι Metallica είναι Metallica".Δεν είναι.Είναι popallica pozallica ή όπως πετυχημένα ειπώθηκε Leftallika. Άν βγάλουν κάτι αξιόλογο στο μέλλον (κατά την άποψή μου) φυσικά και θα προσκυνήσω. Αλλά προς το παρών είναι κακοί.
Και δυο πράγματα:
1)Δεν μιλάω μόνο για τους Metallica αλλά γενικά για κάθε μπάντα.Δείτε πως κατάντησαν οι Paradise Lost ή Scorpions.
2) Αν το παρατηρήσατε υπάρχουν 3 threads για τους Metallica.Τι θα γίνει ρε παιδιά? Θα λέμε τα ίδια παντού. Αν γίνεται ας κάνουν ένα merge οι Admins ώστε να είναι όλες οι απόψεις μαζεμένες και να μην χρειαστεί να πούμε:"Πάνε σε εκείνο το thread να δεις τι έγραψα"...
Run - but if you run away
You'll always have to hide
So if you need to run Run for help!

Αποσυνδεδεμένος panos4657

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 245
    • Προφίλ
Απ: Metallica...
« Απάντηση #54 στις: 15/02/06, 01:50 »
Pontifika έχεις αγοράσει πολλές μπλουζίτσες Maiden? Κανα κουκλάκι Ed Hunter? Posters της ποδοσφαιρικής τους ομάδας? Κατά τ' άλλα οι άλλοι είναι Leftalika. Κανά κατάλογο με σουβλάκια θα βάλουν στο βιβλιαράκι του cd τους οι "θεοί"?

Αποσυνδεδεμένος Alex Flouros

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 783
  • Φύλο: Άντρας
  • Seduce The Heaven
    • Προφίλ
    • Seduce The Heaven Official Webpage
Απ: Metallica...
« Απάντηση #55 στις: 15/02/06, 13:44 »
Ρε παιδια...
Δεν ειμαι και ο μεγαλυτερος οπαδος των metallica αλλα ΕΛΕΟΣ ρε παιδια...Τι αλλο θα διαβασω εδω μεσα??
Η αληθεια ειναι πως εχω την επιθυμια να πω αρκετους εδω μεσα ασχετους αλλα ας το αποφυγω....
Λοιπον..με 1 κουβεντα και μονο..Πως φαινεται η σπουδαιοτητα μιας μπαντας οπως οι metallica??
-Επιδραστικοτητα
Aν περα απο το να ακουσετε 2-3 κοματια των metallica (και πιθανοτατα τα χειροτερα) παρακολουθησετε λιγο την πορεια της metal μουσικης θα δειτε πως οι metallica επηρεασαν την μιση metal σκηνη του πλανητη...ΓΕΓΟΝΟΣ!
Οποιοσδηποτε αρτιμελης ανθρωπος με 2 αυτακια που δουλευουν,μπορει να τα ξεβουλωσει καποια στιγμη και να το διαπιστωσει αυτο...
Ασχετα με το αν εισαι οπαδος η οχι δεν μπορεις να αρνηθεις κατι τετοιο...Μετρια μπαντα..Τι λετε ρε???????

Απο τη στιγμη ομως που δεν ασχολειστε ρε παιδια καθολου με το συγκεκριμενο ειδος,πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω με ποιο σκεπτικο σχολιαζετε μια τετοια μπαντα....ΓΙΑΤΙ???
Δηλαδη θα ηταν λογικο για σας να μπει καποιος "μεταλλας" σε θεματα τυπου "Μαρινελλα","Κοτσιρας" κλπ και να αρχιζει να θαβει επειδη εχει ακουσει 2 κοματια τους και θεωρει πως η μουσικη αυτη δεν του αρεσει???
Εμενα για μπαχαλο μου φερνει λιγο η κατασταση....

Αλλα τι να λεμε τωρα...Ειδικα στον μουσικο κυκλο στην Ελλαδα,ειμαστε γεματοι ανθρωπους που ξερουν πραγματικα τα παντα...Εχουν γνωμη για τα παντα και φυσικα ποτε δεν θα την κρατησουν για τον εαυτο τους..
Πεστε και κανα νουμερο ρε σεις για το joker αν γινεται να σωθει η κατασταση...Ειμαι σιγουρος πως τα ξερετε ηδη..
Alex

Αποσυνδεδεμένος velis the priest

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 30
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • http://velisarios.blogspot.com/
Απ: Metallica...
« Απάντηση #56 στις: 15/02/06, 14:11 »
Ρε παιδια...
Δεν ειμαι και ο μεγαλυτερος οπαδος των metallica αλλα ΕΛΕΟΣ ρε παιδια...Τι αλλο θα διαβασω εδω μεσα??
Η αληθεια ειναι πως εχω την επιθυμια να πω αρκετους εδω μεσα ασχετους αλλα ας το αποφυγω....
Λοιπον..με 1 κουβεντα και μονο..Πως φαινεται η σπουδαιοτητα μιας μπαντας οπως οι metallica??
Οποιοσδηποτε αρτιμελης ανθρωπος με 2 αυτακια που δουλευουν,μπορει να τα ξεβουλωσει καποια στιγμη και να το διαπιστωσει
Δηλαδη θα ηταν λογικο για σας να μπει καποιος "μεταλλας" σε θεματα τυπου "Μαρινελλα","Κοτσιρας" κλπ και να αρχιζει να θαβει επειδη εχει ακουσει 2 κοματια τους και θεωρει πως η μουσικη αυτη δεν του αρεσει???
Εμενα για μπαχαλο μου φερνει λιγο η κατασταση....
Αλλα τι να λεμε τωρα...Ειδικα στον μουσικο κυκλο στην Ελλαδα,ειμαστε γεματοι ανθρωπους που ξερουν πραγματικα τα παντα...
Αφού ντρέπεσε να το πω εγώ λοιπόν...Ο κάθε ασχετίδης πίσω από μιά οθόνη κατηγορεί τους Metallica ,και εξυμνεί τους πασιάγνωστους καλιτεχνίσκους ή γκρουπίδια της σειράς ,που φυσικά δεν έχουν τα α@@@@@@ να παίξουν 3 ωρα live ,όπως αυτοί τη δεκαετιά του `90 και να σε στέλνουν αδιάβαστο,γιά χαμομήλι.................
Τώρα από πότε ο Ελλην απέκτησε μουσική παιδειά και δεν το γνώριζα......Γι  αυτό προκόψαν μόνο όσοι ξενητεύτηκαν εκτός συνόρων....ενώ οι υπόλοιποι είναι για εσωτερική κατανάλωση,προσκολημένοι σε φόρμες χωρίς open mind.....
Αυτά προς το παρόν......Κατσε και θα επενέλθω σύντομα.....     
my home        http://velisarios.blogspot.com/
Life is ours,we live it our way-Open mind for a different view, & Nothing else matter.......

Αποσυνδεδεμένος King Lui

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 866
  • Φύλο: Άντρας
  • "Have two bananas!!"
    • Προφίλ
    • King Lui
Απ: Metallica...
« Απάντηση #57 στις: 15/02/06, 14:27 »
Είναι popallica pozallica ή όπως πετυχημένα ειπώθηκε Leftallika

Δηλαδή μόνο για τα CD των Metallica πληρώνουμε και τα άλλα είναι τζάμπα; Ή των Metallica τα CD είναι ακριβότερα; Ή μήπως μόνο οι Metallica χρεώνουν εισιτήριο στις συναυλίες τους;

Όλοι οι επαγγελματίες μουσικοί που κυκλοφορούν δίσκους και παίζουν live, πληρώνονται είτε τους ενδιαφέρει (οπότε τους φωνάζουμε leftallica και τέτοια σχετικά) είτε όχι.
"Experience is the name someone gives to his mistakes" - Oscar Wilde

Αποσυνδεδεμένος velis the priest

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 30
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • http://velisarios.blogspot.com/
Απ: Metallica...
« Απάντηση #58 στις: 15/02/06, 14:36 »
Τα κοσμητικά επίθετα λεφτάλικα ,Ταληρα κλπ προέκειψαν από το κυνηγητό προς το download από το internet.....
Φυσικά και δε ξέρω πολλούς καλλιτέχνες να δίναν 3ωρα live εκτός των Saxon,που σχίζουν και το setlist....
Ta CD φυσικά και η δισκογραφική τους δε ρίχνει τις τι΄μές παγκοσμίως ,όπως και AC/DC γιατί πουλάνε αδιαλείπτως  επί 20 ετίας σταθερά.......Το Black παραμένει στα chart 100 των περισσοτέρων χωρών και Ελλάδα ,σταθερά κατά περιόδους παραγγελίας....Και ξέρεις δεν είναι όπως οι Ελληνικές μούφες πωλήσεων διαμόρφωσής chart που επιστρέφονται με Δελτίο Επιστοφής στην Εταιρεία από τα δισκάδικα.... :-X :P
my home        http://velisarios.blogspot.com/
Life is ours,we live it our way-Open mind for a different view, & Nothing else matter.......

Αποσυνδεδεμένος schizm

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1277
    • Προφίλ
Απ: Metallica...
« Απάντηση #59 στις: 15/02/06, 14:57 »
Η αληθεια ειναι πως εχω την επιθυμια να πω αρκετους εδω μεσα ασχετους αλλα ας το αποφυγω....

Και καλά κάνεις...θα ήταν έλλειψη τακτ! 8)

Παράθεση
Οποιοσδηποτε αρτιμελης ανθρωπος με 2 αυτακια που δουλευουν,μπορει να τα ξεβουλωσει καποια στιγμη και να το διαπιστωσει αυτο...

Επειδή μπορεί και να παρεξηγηθείς δράττομαι της ευκαιρίας να προσθέσω πως καλό είναι να το κάνουν και οι μη αρτιμελείς, αν φυσικά τα 2 τους αυτάκια δουλεύουν. Δεν πάσχουν δηλαδή από κώφωση, χρόνια ωτίτιδα κοκ.

Παράθεση
Ασχετα με το αν εισαι οπαδος η οχι δεν μπορεις να αρνηθεις κατι τετοιο...Μετρια μπαντα..Τι λετε ρε???????

Μην το παίρνεις τόσο κατάκαρδα...κυκλοφορούν κι εμφράγματα! Κουλάρησε. Έχε απλώς υπόψιν πως για άλλη μια κατάθεση/γνώμη πρόκειται και σίγουρα όχι από τον Πάπα (ο Pontifikas δεν πολυγράφει τελευταία), για να μονοπωλεί και το αλάθητο. Χαλάρωσε λοιπόν, κάνε λίγο αργιλέ, μπες στο πνεύμα του ανατολικού ραχατιού ή στη μεξικάνικη ραθυμία (άλλο στερεότυπο αυτό) και θα δεις πως μετά από λίγο δε θα χολοσκάς κι όλας.

Αντιπροτείνω δε ως εκτονωτικό μέσο, ένα θέμα που έχει προκύψει σχετικά με τα Θρησκευτικά στα σχολεία και τι θα ήταν σκόπιμο να κάνουμε με την πάρτη τους. Εκεί είμαστε μια αγαπημένη οικογένεια...έχουμε και παιδιά. Έλα καλύτερα από εκεί να βγάλεις το ψυχροπολεμικό σου άχτι.

Παράθεση
Απο τη στιγμη ομως που δεν ασχολειστε ρε παιδια καθολου με το συγκεκριμενο ειδος,πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω με ποιο σκεπτικο σχολιαζετε μια τετοια μπαντα....ΓΙΑΤΙ???

Θεμελιώδες ερώτημα...έρχεται δεύτερο ιεραρχικά μετά το "ποιος είμαι?" στη συνείδηση των πολλών, αλλά δε σου κρύβω πως κι εγώ συντάσσομαι μαζί σου...ΓΙΑΤΙ ΛΟΙΠΟΝ???

Δηλαδη θα ηταν λογικο για σας να μπει καποιος "μεταλλας" σε θεματα τυπου "Μαρινελλα","Κοτσιρας" κλπ και να αρχιζει να θαβει επειδη εχει ακουσει 2 κοματια τους και θεωρει πως η μουσικη αυτη δεν του αρεσει???
Εμενα για μπαχαλο μου φερνει λιγο η κατασταση....

Παράθεση
Πεστε και κανα νουμερο ρε σεις για το joker αν γινεται να σωθει η κατασταση...

34, 12, 7, 10, 38, 25 (αν κερδίσεις, θέλω ποσοστό)

Αποσυνδεδεμένος Alex Flouros

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 783
  • Φύλο: Άντρας
  • Seduce The Heaven
    • Προφίλ
    • Seduce The Heaven Official Webpage
Απ: Metallica...
« Απάντηση #60 στις: 15/02/06, 23:46 »
Η αληθεια ειναι πως εχω την επιθυμια να πω αρκετους εδω μεσα ασχετους αλλα ας το αποφυγω....

Και καλά κάνεις...θα ήταν έλλειψη τακτ! 8)

Παράθεση
Οποιοσδηποτε αρτιμελης ανθρωπος με 2 αυτακια που δουλευουν,μπορει να τα ξεβουλωσει καποια στιγμη και να το διαπιστωσει αυτο...

Επειδή μπορεί και να παρεξηγηθείς δράττομαι της ευκαιρίας να προσθέσω πως καλό είναι να το κάνουν και οι μη αρτιμελείς, αν φυσικά τα 2 τους αυτάκια δουλεύουν. Δεν πάσχουν δηλαδή από κώφωση, χρόνια ωτίτιδα κοκ.

Παράθεση
Ασχετα με το αν εισαι οπαδος η οχι δεν μπορεις να αρνηθεις κατι τετοιο...Μετρια μπαντα..Τι λετε ρε???????

Μην το παίρνεις τόσο κατάκαρδα...κυκλοφορούν κι εμφράγματα! Κουλάρησε. Έχε απλώς υπόψιν πως για άλλη μια κατάθεση/γνώμη πρόκειται και σίγουρα όχι από τον Πάπα (ο Pontifikas δεν πολυγράφει τελευταία), για να μονοπωλεί και το αλάθητο. Χαλάρωσε λοιπόν, κάνε λίγο αργιλέ, μπες στο πνεύμα του ανατολικού ραχατιού ή στη μεξικάνικη ραθυμία (άλλο στερεότυπο αυτό) και θα δεις πως μετά από λίγο δε θα χολοσκάς κι όλας.

Αντιπροτείνω δε ως εκτονωτικό μέσο, ένα θέμα που έχει προκύψει σχετικά με τα Θρησκευτικά στα σχολεία και τι θα ήταν σκόπιμο να κάνουμε με την πάρτη τους. Εκεί είμαστε μια αγαπημένη οικογένεια...έχουμε και παιδιά. Έλα καλύτερα από εκεί να βγάλεις το ψυχροπολεμικό σου άχτι.

Παράθεση
Απο τη στιγμη ομως που δεν ασχολειστε ρε παιδια καθολου με το συγκεκριμενο ειδος,πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω με ποιο σκεπτικο σχολιαζετε μια τετοια μπαντα....ΓΙΑΤΙ???

Θεμελιώδες ερώτημα...έρχεται δεύτερο ιεραρχικά μετά το "ποιος είμαι?" στη συνείδηση των πολλών, αλλά δε σου κρύβω πως κι εγώ συντάσσομαι μαζί σου...ΓΙΑΤΙ ΛΟΙΠΟΝ???

Δηλαδη θα ηταν λογικο για σας να μπει καποιος "μεταλλας" σε θεματα τυπου "Μαρινελλα","Κοτσιρας" κλπ και να αρχιζει να θαβει επειδη εχει ακουσει 2 κοματια τους και θεωρει πως η μουσικη αυτη δεν του αρεσει???
Εμενα για μπαχαλο μου φερνει λιγο η κατασταση....

Παράθεση
Πεστε και κανα νουμερο ρε σεις για το joker αν γινεται να σωθει η κατασταση...

34, 12, 7, 10, 38, 25 (αν κερδίσεις, θέλω ποσοστό)

-Οπως παρατηρησες συγκρατηθηκα τελικα...και να μην φτανει αυτο..εβγαλα και ανακοινωση για τους σκοπους μου...
-βασικα και με ενα αυτακι γινεται η δουλεια..σε mono version βεβαια...αλλα και παλι το θεμα ειναι πασιφανες...
-απο χαλαροτητα και ηρεμια αλλο τιποτα...Σε περιπτωση που αμφιβαλεις θα μπορουσα παντα να σου δωσω ακριβη τοποθεσια και αριθμο στο αριστερο μου οσχεο,στο οποιο καταληγει,η σε σημεια αγανακτηση μου σε αυτο το forum...
Επισης εκει θα μπορουσε να απευθυνθει και ο παπας αν με ζητησει παρακαλω...
Με τις θρησκειες δεν τα πηγαινω καλα οποτε και αυτη η ολη συμβουλη θα μπορουσε να καταληξει μαζι τον οχλο στο γνωστο σημειο...
Ο ναργιλες δεν ειναι του γουστου μου,την ανατολη την παρακολουθω καθε πρωι και τα μεξικανικα μου προκαλουν αερια...
Νομιζω πως σε καλυψα...
-ειδες που το ηξερα πως θα το γνωριζατε ακομα και αυτο???it's a deal λοιπον...με την προυποθεση πως δεν θα παρω την παραπανω διευθυνση που σου ελεγα και τα 2 διπλανα εντος σχεδιου πολεως...
Alex
« Τελευταία τροποποίηση: 15/02/06, 23:48 από Alex Flouros »

Αποσυνδεδεμένος schizm

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1277
    • Προφίλ
Απ: Metallica...
« Απάντηση #61 στις: 15/02/06, 23:56 »
Χαίρομαι που συνεννοηθήκαμε. Θα ήταν κρίμα να είχε καταλήξει κι αυτό το thread στη γνωστή παιδιάστικη επωδό "πως τολμάτε να εκφράζετε αρνητική/χλευαστική άποψη για το συγκρότημα που λατρεύω?".
« Τελευταία τροποποίηση: 16/02/06, 00:01 από schizm »

Αποσυνδεδεμένος panos4657

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 245
    • Προφίλ
Απ: Metallica...
« Απάντηση #62 στις: 16/02/06, 00:02 »
Στο forum ενος άλλου site βγήκε κάποιος και είπε ότι το καλοκαίρι θα έρθουν οι Metallica με τους S.O.A.D και το εισητήριο θα έχει 90 ευρώ. Χωρίς να έχει γίνει κάποια επίσημη ανακοίνωση όλοι άρχισαν και έλεγαν ότι τα 90 ευρώ είναι πολλά και ότι οι Metallica είναι ξεφτιλισμένοι και τέτοια... Μιλάμε για ζώα δηλαδή πλέον...

Costantine

  • Επισκέπτης
Απ: Metallica...
« Απάντηση #63 στις: 16/02/06, 00:10 »
Γιατι, τα 90 ευρω θα είναι λίγα?  ::) ::)

Αποσυνδεδεμένος Alex Flouros

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 783
  • Φύλο: Άντρας
  • Seduce The Heaven
    • Προφίλ
    • Seduce The Heaven Official Webpage
Απ: Metallica...
« Απάντηση #64 στις: 16/02/06, 00:19 »
Χαίρομαι που συνεννοηθήκαμε. Θα ήταν κρίμα να είχε καταλήξει κι αυτό το thread στη γνωστή παιδιάστικη επωδό "πως τολμάτε να εκφράζετε αρνητική/χλευαστική άποψη για το συγκρότημα που λατρεύω?".

Δεν αμφεβαλα ποτε...
Απλη παρενθεση σε ολα τα προηγουμενα...
Ισως καποιος/ια να επερνε ποιο σοβαρα αυτα που ελεγα αν ΞΑΝΑτονιζα πως δεν ειμαι μεγαλος fan αυτης της μπαντας...
Αλλα μου φενεται παλι καπως κουλο εμενα πχ,παρολο που δεν μου αρεσουν και τοσο πολυ,να μπορω να κατανοησω την σπουδαιοτητα γυρω απο το ονομα τους με βαση την κοινη λογικη και μια μερικη γνωση γυρω απο την συγκεκριμενη μουσικη σκηνη...
Ισως ειναι εξισου παιδαριωδες το να πεταγεται καποιος "πραγματικα ασχετος" και να λεει επιδεικτικα "they suck!",μονο και μονο για να πεταξει την σοφια του...
Δεν βλεπω να βοηθανε το γενικο συμπερασμα αυτα τα σχολια για καποιον που οντως ενδιαφερεται να ενημερωθει απο αυτο το μερος και δεν περναει απλα μερικα λεπτα απο τον χρονο του...
anyway...
Καθενας εχει το δικαιωμα να εχει την αποψη του...Και οπως εχω επαναλαβει καποια λογια αλλου με υπερμετρη σοφια:
"Οι αποψεις ειναι σαν τις κ.........δες. Ολοι εχουν απο μια..." you..me..everybody...που λενε και οι blues brothers...
carry on....
Alex
« Τελευταία τροποποίηση: 16/02/06, 00:23 από Alex Flouros »

Αποσυνδεδεμένος panos4657

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 245
    • Προφίλ
Απ: Metallica...
« Απάντηση #65 στις: 16/02/06, 00:21 »
Γιατί, πού ξέρεις ότι θα είναι 90 ευρώ???

Αποσυνδεδεμένος velis the priest

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 30
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • http://velisarios.blogspot.com/
Απ: Metallica...
« Απάντηση #66 στις: 16/02/06, 18:39 »
Alex Flouros ρίξε κανένα στίγμα ,πότε παίζεται κάνα live Αθήνα ,γιατί βοεί ο ντουνιάς ,ότι η τελευταία σας δουλειά του group σας ,είναι τρομερή και φοβερή.....Αντε να σας δούμε ζωντανά :) και από κοντά.....
my home        http://velisarios.blogspot.com/
Life is ours,we live it our way-Open mind for a different view, & Nothing else matter.......

Αποσυνδεδεμένος djkostas

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 385
  • Φύλο: Άντρας
  • Death Before Dishonor!
    • Προφίλ
Απ: Metallica...
« Απάντηση #67 στις: 16/02/06, 18:49 »
Γιατι, τα 90 ευρω θα είναι λίγα?  ::) ::)

Και 200 ευρώ να είναι οι Metallica πάλι θα γεμίσουν στάδια!
Freedom is only a hallucination
That waits at the edge of the places you go when you dream....

Αποσυνδεδεμένος velis the priest

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 30
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • http://velisarios.blogspot.com/
Απ: Re:Metallica...
« Απάντηση #68 στις: 16/02/06, 19:03 »
Ante pia piksame edw mesa stous asxetoys......
Μεγάλε γνώστη της μουσικής εγώ μπορεί να είμαι άσχετος αλλά ούτε θύμα είμαι ούτε πρόβατο. Αν γουστάρεις να μπείς σε μια αγέλη και να βελάζεις "Meeetallicaaaa" με τέτοιους δίσκους με γειά σου με χαρά σου..Είναι popallica pozallica ή όπως πετυχημένα ειπώθηκε Leftallika. Άν βγάλουν κάτι αξιόλογο στο μέλλον (κατά την άποψή μου) φυσικά και θα προσκυνήσω. Αλλά προς το παρών είναι κακοί.
Και δυο πράγματα:
1)Δεν μιλάω μόνο για τους Metallica αλλά γενικά για κάθε μπάντα.Δείτε πως κατάντησαν οι Paradise Lost ή Scorpions.
Που κάτάντησαν φίλε Ποντίφικά οι προαναφερθέντες .......σε groupδια-υβρύδια-αναλώσιμα των δισκογραφικών ,όπως οι του εναλλακτικού και προοδευτικού ροκ.....και τα τι αύτα????
πουλάνε και ειναι στα Ελληνικά TOΠ επί 132 εβδομάδες = 2,5 χρόνια νομίζω...συνεχω'ς....
Οχι 'οτι μου λέει κάτι ,άλλα τραβάτε ζόρια και ¨ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ να μπουν τα πράγματα στη θέση τους ....
To Ηammer και το ΤV -War μόνο group με brutal φωνητικά προωθούσε 5 χρόνια......
Τα διαμάντια και στα σκατά να τα θάψεις .....θα είναι ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ παντοτινά ,και ΔΙΑΧΡΟΝΙΚΑ.......Αν σε ενοχλούν οι κατσαρόλες του St.Anger (και μένα) δε σημαίνει πως δεν προσπάθησαν να πάνε τα πράγματα μπροστά ,στη νέα χιλιαετία που έρχεται...............
Και δίνω γιά εισητήριο 300 Ευρώ γιατί είμαι πορωμένος και θα πήγαινα Ευρώπη με 1.500 .......γιά να τους απολαύσω,,,,,
Εσύ που θα πήγαινες φωνάζοντας ΈΞΩ οι ΚΑΚΟΙ ΛΕΦΤΑΛΙΚΑ......και oi αλογοκλέφτες.... ;D :D :D :D
my home        http://velisarios.blogspot.com/
Life is ours,we live it our way-Open mind for a different view, & Nothing else matter.......

Αποσυνδεδεμένος schizm

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1277
    • Προφίλ
Απ: Metallica...
« Απάντηση #69 στις: 16/02/06, 20:47 »
Αλλα μου φενεται παλι καπως κουλο εμενα πχ,παρολο που δεν μου αρεσουν και τοσο πολυ,να μπορω να κατανοησω την σπουδαιοτητα γυρω απο το ονομα τους με βαση την κοινη λογικη και μια μερικη γνωση γυρω απο την συγκεκριμενη μουσικη σκηνη...
Ισως ειναι εξισου παιδαριωδες το να πεταγεται καποιος "πραγματικα ασχετος" και να λεει επιδεικτικα "they suck!",μονο και μονο για να πεταξει την σοφια του...

Από όσο μπορώ να διαπιστώσω, καμία εκ των καταγεγραμμένων απόψεων δεν συνοδεύτηκε από πιστοποιητικό γνωστικής επάρκειας, πέραν ίσως της δήλωσης του εκάστοτε συμμετέχοντα πως "είμαι μεγάλος fan" ή "ασχολούμαι χρόνια με το αντικείμενο" κοκ. Τουτέστιν κάθε μία θέση έχει τη βαρύτητα και τη σημασία της ως κομμάτι ενός υποκειμενικού ψηφιδωτού...υπάρχουν σίγουρα και τεχνικά χαρακτηριστικά για τα οποία μπορεί να υπάρξει αντικειμενική θέαση, για όλα τα υπόλοιπα όμως δε μας πολυπέφτει και λόγος.

Παράθεση
Δεν βλεπω να βοηθανε το γενικο συμπερασμα αυτα τα σχολια για καποιον που οντως ενδιαφερεται να ενημερωθει απο αυτο το μερος και δεν περναει απλα μερικα λεπτα απο τον χρονο του...

Ενδεχομένως...κανείς όμως και ποτέ δεν υποστήριξε πως το παρόν forum οφείλει να λειτουργεί μονάχα σαν πολιτισμική κοιτίδα και σαν εστία παιδευτική κι ενημέρωσης. Κι ο χαβαλές μέσα στο πρόγραμμα είναι κι ανούσια threads ανοίγουν με ευκολία και υπάρχει και μεγάλη ηλικιακή διασπορά που δικαιολογεί την αντίθεση σε μεγάλη κλίμακα.



Παράθεση
Τα διαμάντια και στα σκατά να τα θάψεις .....θα είναι ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ παντοτινά ,και ΔΙΑΧΡΟΝΙΚΑ.......

Εκτός κι αν δεν υπήρξαν ποτέ διαμάντια στη συνείδηση κάποιου. Οπότε και στην επιφάνεια να τα έχεις, τη λάμψη του κάρβουνου μπορεί να βγάζουν. Όπως το βλέπει κανείς. Εσύ τους θες διαμάντια, άλλοι τους εξετάζουν σαν σφυρήλατο σίδηρο κοκ.

Παράθεση
Αν σε ενοχλούν οι κατσαρόλες του St.Anger (και μένα) δε σημαίνει πως δεν προσπάθησαν να πάνε τα πράγματα μπροστά ,στη νέα χιλιαετία που έρχεται...............

Καλή η προσπάθεια δε λέω...όταν όμως μένουμε μόνο σε αυτή κι όχι στην αποτελεσματικότητα του εγχειρήματος, τότε κάπου χάνουμε το ουσιώδες. Προσωπική μου αίσθηση είναι πως οι Metallica δεν ανακάλυψαν δα και τη φωτιά με τη χρήση των συγκεκριμένων κατσαρολικών...ούτε καινοτομία βλέπω, ούτε το είδος προχώρησε.

Αποσυνδεδεμένος Alex Flouros

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 783
  • Φύλο: Άντρας
  • Seduce The Heaven
    • Προφίλ
    • Seduce The Heaven Official Webpage
Απ: Metallica...
« Απάντηση #70 στις: 16/02/06, 23:41 »
Αλλα μου φενεται παλι καπως κουλο εμενα πχ,παρολο που δεν μου αρεσουν και τοσο πολυ,να μπορω να κατανοησω την σπουδαιοτητα γυρω απο το ονομα τους με βαση την κοινη λογικη και μια μερικη γνωση γυρω απο την συγκεκριμενη μουσικη σκηνη...
Ισως ειναι εξισου παιδαριωδες το να πεταγεται καποιος "πραγματικα ασχετος" και να λεει επιδεικτικα "they suck!",μονο και μονο για να πεταξει την σοφια του...

Από όσο μπορώ να διαπιστώσω, καμία εκ των καταγεγραμμένων απόψεων δεν συνοδεύτηκε από πιστοποιητικό γνωστικής επάρκειας, πέραν ίσως της δήλωσης του εκάστοτε συμμετέχοντα πως "είμαι μεγάλος fan" ή "ασχολούμαι χρόνια με το αντικείμενο" κοκ. Τουτέστιν κάθε μία θέση έχει τη βαρύτητα και τη σημασία της ως κομμάτι ενός υποκειμενικού ψηφιδωτού...υπάρχουν σίγουρα και τεχνικά χαρακτηριστικά για τα οποία μπορεί να υπάρξει αντικειμενική θέαση, για όλα τα υπόλοιπα όμως δε μας πολυπέφτει και λόγος.

Παράθεση
Δεν βλεπω να βοηθανε το γενικο συμπερασμα αυτα τα σχολια για καποιον που οντως ενδιαφερεται να ενημερωθει απο αυτο το μερος και δεν περναει απλα μερικα λεπτα απο τον χρονο του...

Ενδεχομένως...κανείς όμως και ποτέ δεν υποστήριξε πως το παρόν forum οφείλει να λειτουργεί μονάχα σαν πολιτισμική κοιτίδα και σαν εστία παιδευτική κι ενημέρωσης. Κι ο χαβαλές μέσα στο πρόγραμμα είναι κι ανούσια threads ανοίγουν με ευκολία και υπάρχει και μεγάλη ηλικιακή διασπορά που δικαιολογεί την αντίθεση σε μεγάλη κλίμακα.


ok man...whatever...
νομιζω πως το κουρασαμε αρκετα το θεμα...
μπαχαλο θες??δεν προκειται να σου χαλασω το χατηρι...δεν με ενδιαφερει αρκετα...
κανεις δεν ειναι κατα του χαβαλε...ολοι τον απολαμβανουμε σε σημεια...

Μια διασκεδαστικη ιδεα...Μια μερα που θα εχω λιγο χρονο και διαθεση για χαβαλε που σου αρεσει θα παρω σβαρνα οτιδηποτε εχει να κανει με σκυλαδικο,εντεχνο κλπ και θα θαβω τους παντες με 5-10 λεξεις...
ετσι απλα...
θα παρακαλουσα μονο τοτε,οταν θα πεσουν ολοι πανω μου να με υπερασπιστεις και εμενα σε εκεινους με τον ιδιο ζηλο που φανερωνεις εδω...
Αυτο σιγουρα θα μου εφτιαχνε το υπολοιπο ετος....
να σε δω..
αντε bye προς το παρον..
Alex

Αποσυνδεδεμένος Alex Flouros

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 783
  • Φύλο: Άντρας
  • Seduce The Heaven
    • Προφίλ
    • Seduce The Heaven Official Webpage
Απ: Metallica...
« Απάντηση #71 στις: 16/02/06, 23:44 »
Alex Flouros ρίξε κανένα στίγμα ,πότε παίζεται κάνα live Αθήνα ,γιατί βοεί ο ντουνιάς ,ότι η τελευταία σας δουλειά του group σας ,είναι τρομερή και φοβερή.....Αντε να σας δούμε ζωντανά :) και από κοντά.....

Παιξαμε πριν λιγες μερες με τους Helloween φιλε μου...
Τιποτα σιγουρο για το κοντινο μελλον προς το παρον...
Αν γινει κατι ισως να βαλω κανα θεμα στο forum... ;)
τα λεμε,
Alex

Αποσυνδεδεμένος schizm

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1277
    • Προφίλ
Απ: Metallica...
« Απάντηση #72 στις: 17/02/06, 01:24 »
ok man...whatever...
νομιζω πως το κουρασαμε αρκετα το θεμα...
μπαχαλο θες??δεν προκειται να σου χαλασω το χατηρι...δεν με ενδιαφερει αρκετα...

Μπάχαλο? Αυτό έβγαλες ως συμπέρασμα? Μάλλον μόνος μου τα λέω λοιπόν.

κανεις δεν ειναι κατα του χαβαλε...ολοι τον απολαμβανουμε σε σημεια...

Παράθεση
Μια διασκεδαστικη ιδεα...Μια μερα που θα εχω λιγο χρονο και διαθεση για χαβαλε που σου αρεσει θα παρω σβαρνα οτιδηποτε εχει να κανει με σκυλαδικο,εντεχνο κλπ και θα θαβω τους παντες με 5-10 λεξεις...
ετσι απλα...
θα παρακαλουσα μονο τοτε,οταν θα πεσουν ολοι πανω μου να με υπερασπιστεις και εμενα σε εκεινους με τον ιδιο ζηλο που φανερωνεις εδω...

Δεν υπερασπίστηκα τίποτα παραπάνω από το δικαίωμά μου να εκφράζω ελεύθερα τη γνώμη μου, μέσα στα πλαίσια των κανόνων, χωρίς να μου την πέφτουν δεξιά κι αριστερά groupies, fan κι όποιοι άλλοι, θεωρώντας με ανεπαρκή να γνωμοδοτήσω κι αφαιρώντας μου το δικαίωμα να το κάνω αν δεν δώσω πιστοποιητικό πρώτα και σκαναρισμένα τα εξώφυλλα από τα 5 πρώτα εκπονήματα του συγκροτήματος. Απλό πράγμα, αλλά χρειάζεται να το δραματοποιήσουμε, υιοθετώντας παιδιάστικες νοοτροπίες του τύπου "χλευάσατε τους αγαπημένους μου Metallica? θα σας κεράσω το ίδιο πικρό ποτήρι από thread σε thread...χοχοχο".

Από μένα τουλάχιστον κράξιμο δεν πρόκειται να φας...είμαι συνεπής σε αυτά που λέω.

Αποσυνδεδεμένος Alex Flouros

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 783
  • Φύλο: Άντρας
  • Seduce The Heaven
    • Προφίλ
    • Seduce The Heaven Official Webpage
Απ: Metallica...
« Απάντηση #73 στις: 17/02/06, 01:56 »
ok man...whatever...
νομιζω πως το κουρασαμε αρκετα το θεμα...
μπαχαλο θες??δεν προκειται να σου χαλασω το χατηρι...δεν με ενδιαφερει αρκετα...

Μπάχαλο? Αυτό έβγαλες ως συμπέρασμα? Μάλλον μόνος μου τα λέω λοιπόν.

κανεις δεν ειναι κατα του χαβαλε...ολοι τον απολαμβανουμε σε σημεια...

Παράθεση
Μια διασκεδαστικη ιδεα...Μια μερα που θα εχω λιγο χρονο και διαθεση για χαβαλε που σου αρεσει θα παρω σβαρνα οτιδηποτε εχει να κανει με σκυλαδικο,εντεχνο κλπ και θα θαβω τους παντες με 5-10 λεξεις...
ετσι απλα...
θα παρακαλουσα μονο τοτε,οταν θα πεσουν ολοι πανω μου να με υπερασπιστεις και εμενα σε εκεινους με τον ιδιο ζηλο που φανερωνεις εδω...

Δεν υπερασπίστηκα τίποτα παραπάνω από το δικαίωμά μου να εκφράζω ελεύθερα τη γνώμη μου, μέσα στα πλαίσια των κανόνων, χωρίς να μου την πέφτουν δεξιά κι αριστερά groupies, fan κι όποιοι άλλοι, θεωρώντας με ανεπαρκή να γνωμοδοτήσω κι αφαιρώντας μου το δικαίωμα να το κάνω αν δεν δώσω πιστοποιητικό πρώτα και σκαναρισμένα τα εξώφυλλα από τα 5 πρώτα εκπονήματα του συγκροτήματος. Απλό πράγμα, αλλά χρειάζεται να το δραματοποιήσουμε, υιοθετώντας παιδιάστικες νοοτροπίες του τύπου "χλευάσατε τους αγαπημένους μου Metallica? θα σας κεράσω το ίδιο πικρό ποτήρι από thread σε thread...χοχοχο".

Από μένα τουλάχιστον κράξιμο δεν πρόκειται να φας...είμαι συνεπής σε αυτά που λέω.

 ;D ;D
Αστειο αλλα το πρωτο πραγμα που σκεφτηκα ειναι να σε παραπεμψω να διαβασεις την πρωτη παραγραφο που μου απαντησες...καπως ειρωνικο αλλα φαινεται να αρμοζει εδω...Για να μην ψαχνεις..
"Μην το παίρνεις τόσο κατάκαρδα...κυκλοφορούν κι εμφράγματα! Κουλάρησε. Έχε απλώς υπόψιν πως για άλλη μια κατάθεση/γνώμη πρόκειται και σίγουρα όχι από τον Πάπα (ο Pontifikas δεν πολυγράφει τελευταία), για να μονοπωλεί και το αλάθητο. Χαλάρωσε λοιπόν, κάνε λίγο αργιλέ, μπες στο πνεύμα του ανατολικού ραχατιού ή στη μεξικάνικη ραθυμία (άλλο στερεότυπο αυτό) και θα δεις πως μετά από λίγο δε θα χολοσκάς κι όλας.

Αντιπροτείνω δε ως εκτονωτικό μέσο, ένα θέμα που έχει προκύψει σχετικά με τα Θρησκευτικά στα σχολεία και τι θα ήταν σκόπιμο να κάνουμε με την πάρτη τους. Εκεί είμαστε μια αγαπημένη οικογένεια...έχουμε και παιδιά. Έλα καλύτερα από εκεί να βγάλεις το ψυχροπολεμικό σου άχτι."

λοιπον..Για να τελειωνουμε με αυτο..
Ηρεμια και απο τις 2 πλευρες..Δεν βρισκω λογο πλεον να λεμε τα ιδια και τα ιδια..Το κουρασαμε το θεμα οπως ειπα και πριν..
Σε περιπτωση που δεν το καταλαβες εκανα πλακα πριν..Δεν εχω καμια τετοια διαθεση η ψυχοσυνθεση αν θες να επιδιδομαι σε τετοιες ανοησιες..
Μπορεις και εσυ και οι υπολοιποι εδω να λετε οτι θελετε σε αυτο το forum χωρις αυτο βεβαια να ειναι η αδεια μου..
Καλο βραδυ..τελος απο μενα για αυτο το θεμα..
Alex

Αποσυνδεδεμένος schizm

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1277
    • Προφίλ
Απ: Metallica...
« Απάντηση #74 στις: 17/02/06, 02:00 »
Χεχε...μα ήταν ποτέ δυνατόν να φορτώσω για τους Metallica ή για κάποιο συγκρότημα? ;)

Αλίμονο...έχουμε και σοβαρότερα θέματα προς συζήτηση, για τα οποία μπορούμε να ανεβάσουμε το volume δικαίως. Άλλωστε έχω την τάση να βάζω smilies για να υποδηλώσω τη διάθεση. Από τη στιγμή λοιπόν που δεν είδες αυτό " >:( ", προφανώς το αίμα δε βράζει...ούτε καν χλιαρό.

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
167 Απαντήσεις
49840 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 23/01/10, 17:24
από Μητσάκος
14 Απαντήσεις
8090 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 17/03/09, 23:56
από Nicos_metal
3 Απαντήσεις
3108 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 04/08/09, 22:46
από Akis94
1 Απαντήσεις
2441 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 23/10/09, 18:08
από Stinky
9 Απαντήσεις
3834 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 23/01/10, 14:46
από CLIFF EM ALL
4 Απαντήσεις
2813 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 08/03/10, 21:14
από Mike Moss
Metallica rig

Ξεκίνησε από tech21man Ενισχυτές

3 Απαντήσεις
3234 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 30/03/10, 23:52
από Jezus
5 Απαντήσεις
3282 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/08/10, 09:06
από Βραζίλης
29 Απαντήσεις
10738 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 10/08/10, 16:11
από jim.ni
8 Απαντήσεις
3688 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 30/08/10, 13:33
από Polyxrwmos