Αποστολέας Θέμα: Φωτογραφιες κιθαρων!!  (Αναγνώστηκε 1073481 φορές)

0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος panicX

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 280
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Φωτογραφιες κιθαρων!!
« Απάντηση #3325 στις: 20/04/11, 11:27 »
                        hot_sauce thanx!! αλλα την εχω ηδη δυο με δυομιση χρονια...απλα την ποσταρα τωρα.. ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος zepfan

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 271
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Φωτογραφιες κιθαρων!!
« Απάντηση #3326 στις: 20/04/11, 11:33 »
@zepfan
γ**ώ τις κιθάρες......και σαν χρώμα και (ναι, θα το μαρτυρήσω....είμαι θύμα του μάρκετιγκ!) επειδή είναι signature του slash.... :P
μεγεια και καλόπαιχτη!


Αστα να πάνε hot_sauce,και γω μια από τα ίδια!! :roll
Θύμα του marketing δε λες τιποτα!!
Τωρα εβγαλε και ο Santana την PRS SE signature και κάνω πως δεν την βλέπω,γιατι άμα κολήσω, με βλέπω να μπαίνω σε καινουρια εξοδα! :-P
Never argue with an idiot.He will drag you down to his level and beat you with experience...

Αποσυνδεδεμένος Καρχαρίας

  • Ψωνάρα!
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2322
  • Φύλο: Άντρας
  • γ**ώ τα παιδιά είμαι!
    • Προφίλ
    • Ζωτικό Ψεύδος
Απ: Φωτογραφιες κιθαρων!!
« Απάντηση #3327 στις: 20/04/11, 11:34 »
ρε σεις τα signature οργανα ειναι τα χειρότερα, πως σας αρέσουν?
Hey Bobby Marley, sing something good to me
this world go crazy, it's an emergency

Αποσυνδεδεμένος vagtanplan

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1269
  • Φύλο: Άντρας
  • My name is TONIC.....Pentatonic .....!!!
    • Προφίλ
Απ: Φωτογραφιες κιθαρων!!
« Απάντηση #3328 στις: 20/04/11, 13:01 »
ρε σεις τα signature οργανα ειναι τα χειρότερα, πως σας αρέσουν?

Ε οχι ολα !!!
 
ΠΧ η Ερικ Τζονσον τα σπαει !!!
Η prs του Σαντανα εμφανησιακα τα σπαει ..οταν πηγα και την δοκιμασα (ευτυχως για την τσεπη μου) δε μπορουσα να παιξω στο σεταρισμα του μεγαλου !!
Η Ερικ Κλαφτον που ειχα δεν μ αρεσε καθολου !! καμια διαφορα με μια φεντερ στανταρτ.
 
αυτα .
Χαου μπλου κεν γιου γκετ.....

Αποσυνδεδεμένος kostas80

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 690
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Φωτογραφιες κιθαρων!!
« Απάντηση #3329 στις: 20/04/11, 13:29 »

ΠΧ η Ερικ Τζονσον τα σπαει !!!


Και δεν φέρει ενοχλητική υπογραφή στο headstock ... παρα μόνο το διακριτικό στο neck plate  ;) 
www.alfacor.gr  ....  http://www.facebook.com/kostas.antonakopoulos

Αποσυνδεδεμένος studio54

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 640
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • SeatNet
Απ: Φωτογραφιες κιθαρων!!
« Απάντηση #3330 στις: 20/04/11, 13:32 »
Καλά σας δίνω την Gibson Custom Μου για μια PRS Al Di Meola

Αποσυνδεδεμένος vagtanplan

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1269
  • Φύλο: Άντρας
  • My name is TONIC.....Pentatonic .....!!!
    • Προφίλ
Απ: Φωτογραφιες κιθαρων!!
« Απάντηση #3331 στις: 20/04/11, 14:13 »
Καλά σας δίνω την Gibson Custom Μου για μια PRS Al Di Meola

 
Tις εχω ακουσει αυτες τις γκιπσον ειναι καλες ???  :P :P :P 
 
Πρς Di Meola δεν εχω πιασει, του Κοστουριτσα ειχα εγω...!!!(αλλα παει παει παειιιιι)
 
Χαου μπλου κεν γιου γκετ.....

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Συντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Φωτογραφιες κιθαρων!!
« Απάντηση #3332 στις: 20/04/11, 17:07 »
ρε σεις τα signature οργανα ειναι τα χειρότερα, πως σας αρέσουν?
μιλάς για ΟΛΑ τα signature όργανα?

Αποσυνδεδεμένος Καρχαρίας

  • Ψωνάρα!
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2322
  • Φύλο: Άντρας
  • γ**ώ τα παιδιά είμαι!
    • Προφίλ
    • Ζωτικό Ψεύδος
Απ: Φωτογραφιες κιθαρων!!
« Απάντηση #3333 στις: 21/04/11, 10:10 »
κάποτε μου άρεσαν κάποια, πλέον ναι για τα περισσότερα, το όλα θα ήταν ουτοπικό αν το έλεγα. *εκτός απο την Les Paul του Bob Marley (respect λόγω Bob)
Hey Bobby Marley, sing something good to me
this world go crazy, it's an emergency

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Συντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Φωτογραφιες κιθαρων!!
« Απάντηση #3334 στις: 21/04/11, 11:14 »
έχεις κάτι κριτήρια ρε παιδάκι μου....
πρώτα μου αποκλείεις τα περισσότερα signature...χωρίς να πεις γιατί....και μετά μου λες ότι σέβεσαι την bob marley LP...όχι γιατί είναι καλοφτιαγμένη ή έχει χαρακτηριστικά που σ'αρέσουν....αλλά επειδή έχει το όνομα του marley πάνω.... :P

Αποσυνδεδεμένος Καρχαρίας

  • Ψωνάρα!
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2322
  • Φύλο: Άντρας
  • γ**ώ τα παιδιά είμαι!
    • Προφίλ
    • Ζωτικό Ψεύδος
Απ: Φωτογραφιες κιθαρων!!
« Απάντηση #3335 στις: 21/04/11, 12:09 »
λοιπον καταρχην δε μου αρεσει να εχω αυτο που ειναι αυτουνου. δλδ δε μου αρεσει ουτε σε μενα αλλα ουτε σε αλλους να βλεπω να να εχουν signature οργανα, δε ξερω γιατι, δε μου αρεσει, δε το βρίσκω σωστό.


από θέμα ήχου, τα όργανα αυτά είναι σεταρισμένα για τους καλλιτέχνες που τα υπογράφουν, στα δικά σου δάχτυλα έχουν διαφορετικό ήχο, πρέπει να μιμιθείς το παίξημο τους.. και γιατί να το κάνεις αυτό? Άσε που η υπογραφή ανεβάζει το τρελά το κόστος ενός όργανου και πιστεύω ότι δε τα αξίζουν, δεν είναι το ίδιο το όργανο, είναι μαζική παραγωγή.


αυτο για τον Bob είναι αστείο, αλλά θα ήθελα την κιθάρα εκείνη για την συλλογή και μόνο.
Hey Bobby Marley, sing something good to me
this world go crazy, it's an emergency

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Συντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Φωτογραφιες κιθαρων!!
« Απάντηση #3336 στις: 21/04/11, 12:38 »
αν κάποιος το μόνο που παίζει όλη μέρα είναι malmsteen, για παράδειγμα, και προσπαθεί να έχει τον ήχο του μέσα από εφέ...και προσαρμόζει την κιθάρα του ώστε να μοιάζει σε αυτή του malmsteen κτλ κτλ δεν θα ταν ωραία να έπαιρνε τη signature?
θα μου πεις...σιγά μην είναι τόσο ρομαντική η εταιρεία....
ε ναι...αλλά αφού το έκανε, να ένας που επωφελείται....

μετά....αυτά τα όργανα βγαίνουν με κάποια χαρακτηριστικά....έχουν υποδειχθεί από κάποιον συγκεκριμένα και ίσως να είναι ακραία για το σύνηθες...ναι....αλλά και αυτά χαρακτηριστικά είναι....σε κάποιους θα αρέσουν και θα ταιριάζουν....

για την ανεβασμένη τιμή σε σχέση με την ουσιαστική αξία του οργάνου συμφωνώ.....

Αποσυνδεδεμένος ΡιχάρδοςΜαυροπερισσότερος

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 828
  • Φύλο: Άντρας
  • Το να υπάρχει μονάχα, πάντα του ήταν λίγο.
    • Προφίλ
Απ: Φωτογραφιες κιθαρων!!
« Απάντηση #3337 στις: 21/04/11, 12:44 »
αν κάποιος το μόνο που παίζει όλη μέρα είναι malmsteen, για παράδειγμα, και προσπαθεί να έχει τον ήχο του μέσα από εφέ...και προσαρμόζει την κιθάρα του ώστε να μοιάζει σε αυτή του malmsteen κτλ κτλ δεν θα ταν ωραία να έπαιρνε τη signature?
θα μου πεις...σιγά μην είναι τόσο ρομαντική η εταιρεία....
ε ναι...αλλά αφού το έκανε, να ένας που επωφελείται....

μετά....αυτά τα όργανα βγαίνουν με κάποια χαρακτηριστικά....έχουν υποδειχθεί από κάποιον συγκεκριμένα και ίσως να είναι ακραία για το σύνηθες...ναι....αλλά και αυτά χαρακτηριστικά είναι....σε κάποιους θα αρέσουν και θα ταιριάζουν....

για την ανεβασμένη τιμή σε σχέση με την ουσιαστική αξία του οργάνου συμφωνώ.....

Αμφιβάλλω ότι θα φτάσει κάποιος πιο κοντά στον ήχο ενός κιθαρίστα αν έχει κάποιο signature όργανο...Παίζουν πάρα πολλά πράγματα ρόλο, που ξεφεύγουν καμμιά φορά τελείως από το θέμα εξοπλισμός (βλ. κόλπα στην ηχοληψία κτλ)

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Συντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Φωτογραφιες κιθαρων!!
« Απάντηση #3338 στις: 21/04/11, 12:47 »
ίσως να μην του δώσει τον ίδιο ήχο...
αλλά αν είναι..."κολλημένος" που λέμε με έναν κιθαρίστα....η χαρά του θα ναι να πάρει ένα τέτοιο όργανο...
αρκεί βέβαια να αξίζει κιόλας το όργανο και να μην έχει κοτσάρει μια υπογραφή η εταιρεία πάνω σε ένα άχρηστο κομμάτι ξύλου....

Αποσυνδεδεμένος zepfan

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 271
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Φωτογραφιες κιθαρων!!
« Απάντηση #3339 στις: 21/04/11, 12:50 »
ίσως να μην του δώσει τον ίδιο ήχο...
αλλά αν είναι..."κολλημένος" που λέμε με έναν κιθαρίστα....η χαρά του θα ναι να πάρει ένα τέτοιο όργανο...
αρκεί βέβαια να αξίζει κιόλας το όργανο και να μην έχει κοτσάρει μια υπογραφή η εταιρεία πάνω σε ένα άχρηστο κομμάτι ξύλου....
:up
Never argue with an idiot.He will drag you down to his level and beat you with experience...

Αποσυνδεδεμένος kostas80

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 690
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Φωτογραφιες κιθαρων!!
« Απάντηση #3340 στις: 21/04/11, 13:09 »
Υπάρχουν βέβαια και οι περιπτώσεις ανθρώπων που επέλεξαν signature όργανο χωρίς να παίζουν ούτε νότα του καλλιτέχνη που την υπογράφει  ;D .
Εγώ παράδειγμα ..... ψάχνω και παλεύω ήχους σε στυλ SRV αλλά δεν την επέλεξα γιατί απλά δεν μου άρεσε . Αντιθέτως η Eric Johnson είχε όλα εκείνα τα χαρακτηριστικά που αναζητούσα σε μια strat , ... και δεν υπάρχουν σε κανένα άλλο μοντέλο της εταιρίας .
Απο johnson όμως ...... ούτε νότα  :) 
www.alfacor.gr  ....  http://www.facebook.com/kostas.antonakopoulos

Αποσυνδεδεμένος Καρχαρίας

  • Ψωνάρα!
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2322
  • Φύλο: Άντρας
  • γ**ώ τα παιδιά είμαι!
    • Προφίλ
    • Ζωτικό Ψεύδος
Απ: Φωτογραφιες κιθαρων!!
« Απάντηση #3341 στις: 21/04/11, 13:12 »
μπορεί κάποιους να τους ευχαριστεί αυτό, προσωπικά δε μου αρέσει, ίσα ίσα κιόλας το θεωρώ απαράδεκτο. είναι σα να βάζω αυτοκόλλητα Σουμάχερ ή Μάσα στο αμάξι μου και να "νομίζω" ότι είμαι αυτοί.. :D


τέσπα.. περί ορέξεως...

Hey Bobby Marley, sing something good to me
this world go crazy, it's an emergency

Αποσυνδεδεμένος kostas80

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 690
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Φωτογραφιες κιθαρων!!
« Απάντηση #3342 στις: 21/04/11, 13:14 »
μα είπαμε ...... δεν το γράφει η johnson  ;)
www.alfacor.gr  ....  http://www.facebook.com/kostas.antonakopoulos

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Συντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Φωτογραφιες κιθαρων!!
« Απάντηση #3343 στις: 21/04/11, 13:20 »
Υπάρχουν βέβαια και οι περιπτώσεις ανθρώπων που επέλεξαν signature όργανο χωρίς να παίζουν ούτε νότα του καλλιτέχνη που την υπογράφει  ;D .
Εγώ παράδειγμα ..... ψάχνω και παλεύω ήχους σε στυλ SRV αλλά δεν την επέλεξα γιατί απλά δεν μου άρεσε . Αντιθέτως η Eric Johnson είχε όλα εκείνα τα χαρακτηριστικά που αναζητούσα σε μια strat , ... και δεν υπάρχουν σε κανένα άλλο μοντέλο της εταιρίας .
Απο johnson όμως ...... ούτε νότα  :) 
επέλεξες την κιθάρα με βάση τα χαρακτηριστικά της.....
το πιο σωστό είναι πιστεύω αυτό

μπορεί κάποιους να τους ευχαριστεί αυτό, προσωπικά δε μου αρέσει, ίσα ίσα κιόλας το θεωρώ απαράδεκτο. είναι σα να βάζω αυτοκόλλητα Σουμάχερ ή Μάσα στο αμάξι μου και να "νομίζω" ότι είμαι αυτοί.. :D
δεν είναι αυτό....
είναι σα να βγάζει η ίδια η Ferrari μοντέλο Σουμάχερ ή Μάσα....
δεν είπαμε να βάζεις ένα αυτοκολλητάκι αλλά να παίρνεις το μοντέλο έτοιμο από την εταιρεία...
τώρα αν θα νομίζει o άλλος πως είναι και αυτός που το υπογράφει....είναι θέμα του καθενός ;)

Αποσυνδεδεμένος blackmorefan

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 587
  • Φύλο: Άντρας
  • Will you take a ride on the wild side?
    • Προφίλ
Απ: Φωτογραφιες κιθαρων!!
« Απάντηση #3344 στις: 21/04/11, 18:37 »
;D ;D ;D ;D Φιλε ευχαριστω, η αφιερωση ολα τα λεφτα.Ξερεις που θα βρω tabs για το κομματι?

Φιλε ιδεα δεν εχω...απο λαϊκα-δημοτικα δεν σκαμπαζω μια  ;)

Στο θεμα μας με τα Signature models τωρα...για μενα πιο σωστα εχει μιλησει ο hot_sauce...

ίσως να μην του δώσει τον ίδιο ήχο...
αλλά αν είναι..."κολλημένος" που λέμε με έναν κιθαρίστα....η χαρά του θα ναι να πάρει ένα τέτοιο όργανο...
αρκεί βέβαια να αξίζει κιόλας το όργανο και να μην έχει κοτσάρει μια υπογραφή η εταιρεία πάνω σε ένα άχρηστο κομμάτι ξύλου....

Ειδικα στα εντονα σημεια του ποστ του...εκει ειναι που πρεπει να προσεξουμε...στο αν αξιζει στο συνολο του το οργανο...πχ δεν μπορει κανεις να αμφισβητησει την ποιοτητα των MusicMan Petrucci ή των ESP Kirk Hammett τοσο κατασκευαστικα οσο και ηχητικα...το αν σε βολευει ή οχι ειναι αλλουνου παπα Ευαγγελιο...και καποια Signature οργανα παραλληλα προσφερουν καποιες επιλογες που δυσκολα θα βρεις σε αλλα παραπλησια...πχ δεν νομιζω να υπαρχει αλλη 7χορδη με maple fretboard περαν της Schecter Jeff Loomis αρα καποιος που θελει και τα δυο μαλλον δεν θα βρει πολλες επιλογες...

Απλα τα τελευταια χρονια, οι εταιρειες ή μαλλον η εταιρεια (Fendeeeeeeeeeeeer) το 'χουν παραγ**ησει με τα signature...τοσο στην ποσοτητα οσο και στην ποιοτητα...βλεπεις δλδ την Μαλμστην που ειναι αμερικανικη και τα ρεστα και ειναι απλα μια Στρατοκαστερ με ιδιαιτερο χρωμα και μετριο -απ' οτι ακουγεται- scalloping στην ταστιερα ενω η Blackmore παρ' οτι μεξικανικη (με ο,τι αυτο συνεπαγεται σε θεωρητικο πλαισιο παντα, για τον ηχο και την κατασκευη της) εχει ενα απο τα καλυτερα μπρατσα που υπαρχουν σε Fender μαζικης παραγωγης...αλλα η διαφορα των δυο (Μαλμστην και Μπλακμορ) σε $$$$ ειναι αρκετα σεβαστη...οσο ενας μικρος λαμπατος ενισχυτης...μαλλον λογω χωρας κατασκευης και ονοματος στο Headstock (βεβαια αμφιβαλλω για το κατα ποσον ο Malmsteen ειναι μεγαλυτερο ονομα απο τον Man in Black αλλα τελος παντων)...και για να μην γελιομαστε...μπορεις καλλιστα με πολυ λιγοτερα λεφτα απο την Malmsteen-Blackmore-Gilmour-Clapton-x-y-z Signature της Φεντερ, να φτιαξεις μια Στρατοκαστερ με τα ιδια ακριβως τεχνικα χαρακτηριστικα, που δεν θα 'χει ομως την υπογραφη του καλλιτεχνη...γιατι τι νομιζετε οτι ειναι οι Στρατοκαστερ? ενα κομματι alder με maple μπρατσο και rosewood-maple fretboard (και αυτο δεν το λεω καθολου μειωτικα...απλα ετσι ειναι)...αρα ολο το παιχνιδι το κανουν οι μαγνητες...αρα μια Κλαπτον με τους μαγνητες της Μαλμστην, σαν Μαλμστην θα ακουγεται  ;) (τραβηγμενο αλλα καταλαβαινετε που το παω)

Και φυσικα αυτο που εχει ειπωθει απειρες φορες εδω στο φορουμ...αν νομιζει κανεις οτι με την κιθαρα του Petrucci θα βγαλει και τον ηχο του Scenes From A Memory, μπορει ελευθερα να παει στη γωνια να δει αν ερχομαι και μετα μπορει να αλλαξει ενασχοληση  ;D ;D ;D ;D ;D ...η κιθαρα ειναι ενα απειροελαχιστο ποσοστο του ηχου που ακουμε...και αυτο το συνειδητοποιω οσο περναει ο καιρος και ασχολουμαι με το "αθλημα"...ειδικα στο στουντιο η κιθαρα περναει απο χιλια δυο σταδια επεξεργασιας που βγαζουν τελικα τον σουπερ γ**ατο ηχο που ακουμε στο CD...

Αυταααααααααα  ;D
Let the darkness surround you, release all the madness within...the game that we play is the Black Masquerade

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Συντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Φωτογραφιες κιθαρων!!
« Απάντηση #3345 στις: 21/04/11, 18:50 »
ωραίος ο Panos_Stargazer

Αποσυνδεδεμένος Jezus

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3522
  • Φύλο: Άντρας
  • Got G.A.S. ???
    • Προφίλ
    • www.High-Gain.com
Απ: Φωτογραφιες κιθαρων!!
« Απάντηση #3346 στις: 21/04/11, 19:46 »
Παιδια ωραια ολα αυτα με τις υπογραφες, αλλα φωτογραφιες δεν βλεπω  ;D
Got G.A.S. ?
http://old.high-gain.com/myequip.htm

My equipment

http://myspace.com/cerberarec

Join me on Myspace

Αποσυνδεδεμένος kostas80

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 690
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Φωτογραφιες κιθαρων!!
« Απάντηση #3347 στις: 21/04/11, 21:29 »
...αρα μια Κλαπτον με τους μαγνητες της Μαλμστην, σαν Μαλμστην θα ακουγεται  ;) (τραβηγμενο αλλα καταλαβαινετε που το παω)


φίλος ..... καθόλου τραβηγμένο ...... έτσι ακριβώς είναι  ;)  . πέτυχες και το συνδυασμό λέμε , θα το επιβεβαιώσει κι o vag που την είχε  ;D 
www.alfacor.gr  ....  http://www.facebook.com/kostas.antonakopoulos

Αποσυνδεδεμένος vagtanplan

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1269
  • Φύλο: Άντρας
  • My name is TONIC.....Pentatonic .....!!!
    • Προφίλ
Απ: Φωτογραφιες κιθαρων!!
« Απάντηση #3348 στις: 22/04/11, 13:32 »
...αρα μια Κλαπτον με τους μαγνητες της Μαλμστην, σαν Μαλμστην θα ακουγεται  ;) (τραβηγμενο αλλα καταλαβαινετε που το παω)


φίλος ..... καθόλου τραβηγμένο ...... έτσι ακριβώς είναι  ;)  . πέτυχες και το συνδυασμό λέμε , θα το επιβεβαιώσει κι o vag που την είχε  ;D

Επιβεβαιωνω το ανωτερω !!!! Το εχω κανει και αυτο !!!  ;D ;D ;D
Χαου μπλου κεν γιου γκετ.....

Αποσυνδεδεμένος ReMiOs

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 35
    • Προφίλ
Απ: Φωτογραφιες κιθαρων!!
« Απάντηση #3349 στις: 24/04/11, 12:28 »
εγω διστάζω στις signature... 8ελω τωρα να παρω καινούρια ηλεκτρική κιθάρα, η PRS SE Tremonti είναι ακριβώς οτι θέλω.... αλλα κολλαω να την πάρω λογο headstock.....

δεν ξερω γιατι.... απλα με χαλάει το Tremonti........
« Τελευταία τροποποίηση: 24/04/11, 13:45 από ReMiOs »

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
19 Απαντήσεις
16286 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 29/01/18, 21:16
από panixgr
12 Απαντήσεις
6994 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 09/10/08, 13:51
από themos
34 Απαντήσεις
22490 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 30/03/10, 20:02
από Serviani
3 Απαντήσεις
13353 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 14/11/08, 10:42
από mace
10 Απαντήσεις
5807 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 12/05/14, 21:46
από tsaka.ikaria
11 Απαντήσεις
14424 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/05/14, 19:02
από sfanfan
3 Απαντήσεις
5661 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 29/06/14, 14:24
από modfori
1 Απαντήσεις
3646 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02/02/15, 15:04
από modfori
0 Απαντήσεις
6302 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 27/09/15, 19:39
από @Morpheus@
1 Απαντήσεις
9702 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 10/10/17, 06:49
από adr1anos