Αποστολέας Θέμα: Ζητώ vox tonelab le/se πεταλιέρα!!!  (Αναγνώστηκε 13951 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος rockrules

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 43
  • Φύλο: Άντρας
  • Κιθαρωδοί όλα καλά?!
    • Προφίλ
Ζητώ vox tonelab le/se πεταλιέρα!!!
« στις: 05/01/08, 16:53 »
Halo μάγκες!Επειδη ενδιαφέρομαι για την αγορά της παραπάνω πεταλιέρας , θα ήθελα όσοι θέλουν να την πουλήσουν η όσοι γνωριζούν κάτι πανω σε αυτήν να με ενημερώσουν!!


Υ.γ δεν διαθέτω πολλά χρήματα(τύπου 300-400 E) γι αυτό και ζητώ μεταχεiρισμένη ;)

Ευχαριστώ!

Αποσυνδεδεμένος eangle

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 7
    • Προφίλ
Απ: Ζητώ vox tonelab le/se πεταλιέρα!!!
« Απάντηση #1 στις: 05/01/08, 17:44 »
  εξαιρετικη πεταλιερα δεν θα το μετανιώσεις  !!  τόσο περίπου κάνει καινούργια .

Αποσυνδεδεμένος V.P.

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 144
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Ζητώ vox tonelab le/se πεταλιέρα!!!
« Απάντηση #2 στις: 05/01/08, 18:04 »
απο εδω στα λεφτα σου και καινουργια....http://guitare.playback-europe.com/vox-tonelab_le-13013.html...πριν ερθει κανας εξυπνος.... ;)

Αποσυνδεδεμένος Απόλλων

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 5861
  • Φύλο: Άντρας
  • Μονίμως προβληματικός...
    • Προφίλ
Απ: Ζητώ vox tonelab le/se πεταλιέρα!!!
« Απάντηση #3 στις: 05/01/08, 19:28 »
Kαι στο Thomann κοστίζει κάπου 400 Ευρώ καινούργια αν θυμάμαι καλά...
Διψάς και δεν το ξέρεις...

Αποσυνδεδεμένος rockrules

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 43
  • Φύλο: Άντρας
  • Κιθαρωδοί όλα καλά?!
    • Προφίλ
Απ: Ζητώ vox tonelab le/se πεταλιέρα!!!
« Απάντηση #4 στις: 05/01/08, 19:44 »
απο εδω στα λεφτα σου και καινουργια....http://guitare.playback-europe.com/vox-tonelab_le-13013.html...πριν ερθει κανας εξυπνος.... ;)



Σε ευχαριστώ!Αλλα και εδω καινουργια με μια ματια που εριξα εχει 310 η le και 400 η se.Εξαλλου μπορεις να παρεις και μια ματια στο EEEbay...;)
καμια προσφορα?

Αποσυνδεδεμένος cyclo

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 457
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Κατασκευή και φιλοξενία ιστοσελίδων
Απ: Ζητώ vox tonelab le/se πεταλιέρα!!!
« Απάντηση #5 στις: 06/01/08, 14:27 »
πολύ καλό μηχάνημα το SE (για το Le δεν γνωρίζω)

το SE δεν το πουλάω δυστυχώς ούτε για τα λεφτά που κάνει καινούριο.

πληροφοριακά οι τιμές θωμα είναι: 480 για το SE και 399 για το LE

Αποσυνδεδεμένος GreekDudeCovers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1677
  • Φύλο: Άντρας
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • GreekDudeCovers on YouTube
Απ: Ζητώ vox tonelab le/se πεταλιέρα!!!
« Απάντηση #6 στις: 06/01/08, 14:41 »
πολύ καλό μηχάνημα το SE (για το Le δεν γνωρίζω)

το SE δεν το πουλάω δυστυχώς ούτε για τα λεφτά που κάνει καινούριο.

πληροφοριακά οι τιμές θωμα είναι: 480 για το SE και 399 για το LE

Εσύ δεν το πουλούσες 350 πριν κάνα δυό βδομάδες?

Αποσυνδεδεμένος cyclo

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 457
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Κατασκευή και φιλοξενία ιστοσελίδων
Απ: Ζητώ vox tonelab le/se πεταλιέρα!!!
« Απάντηση #7 στις: 06/01/08, 15:12 »
πολύ καλό μηχάνημα το SE (για το Le δεν γνωρίζω)

το SE δεν το πουλάω δυστυχώς ούτε για τα λεφτά που κάνει καινούριο.

πληροφοριακά οι τιμές θωμα είναι: 480 για το SE και 399 για το LE

Εσύ δεν το πουλούσες 350 πριν κάνα δυό βδομάδες?
ναι και είπα οτι πουλήθηκε γιατί άλλαξα γνώμη προς τηνπώληση του.

Αποσυνδεδεμένος rockrules

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 43
  • Φύλο: Άντρας
  • Κιθαρωδοί όλα καλά?!
    • Προφίλ
Απ: Ζητώ vox tonelab le/se πεταλιέρα!!!
« Απάντηση #8 στις: 07/01/08, 00:32 »
http://www.musicorama.gr/eshop/product_info.php?products_id=5039
330 έχει το le καινούργιο!
http://santiamusic.com/onlinestore/view_product.php?productid=39&idcat=12&idsubcat=16&idsubsubcat=-1&key=fd4428dfdccf0281e742af6e5d1410d8&secref=efdc8c6cd28cd0adc7b52e75638eb36f&ref=pathfinder
475 έχει το se καινούργιο!
Τιμές από Ελλάδα!
Παρεμπιπτόντως γνωρίζεται διαφορά?

Αποσυνδεδεμένος rockrules

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 43
  • Φύλο: Άντρας
  • Κιθαρωδοί όλα καλά?!
    • Προφίλ
Απ: Ζητώ vox tonelab le/se πεταλιέρα!!!
« Απάντηση #9 στις: 08/01/08, 13:29 »
http://www.musicorama.gr/eshop/product_info.php?products_id=5039
330 έχει το le καινούργιο!
http://santiamusic.com/onlinestore/view_product.php?productid=39&idcat=12&idsubcat=16&idsubsubcat=-1&key=fd4428dfdccf0281e742af6e5d1410d8&secref=efdc8c6cd28cd0adc7b52e75638eb36f&ref=pathfinder
475 έχει το se καινούργιο!
Τιμές από Ελλάδα!
Παρεμπιπτόντως γνωρίζετε* διαφορά?



Δεν έχει κανείς να μου κανει καμιία προσφορα? ;(

Αποσυνδεδεμένος cyclo

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 457
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Κατασκευή και φιλοξενία ιστοσελίδων
Απ: Ζητώ vox tonelab le/se πεταλιέρα!!!
« Απάντηση #10 στις: 08/01/08, 16:32 »
έτσι προς ενημέρωση... η Vox tonelab se δεν την βρίσκω πλέον στον θωμά... αν την θες κάνε γρήγορα τις κινήσεις σου γιατι αν γίνει Discontinue...

Αποσυνδεδεμένος GreekDudeCovers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1677
  • Φύλο: Άντρας
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • GreekDudeCovers on YouTube
Απ: Ζητώ vox tonelab le/se πεταλιέρα!!!
« Απάντηση #11 στις: 08/01/08, 16:33 »
H SE έχει σταματήσει να διατίθεται από τη VOX γενικώς, εδώ και κάτι μήνες. Ότι βλέπετε σε οποιοδήποτε μαγαζί είναι αυτά που έμειναν stock, το οποίο σημαίνει ότι σε λίγο καιρό, ανάλογα με τη ζήτηση, ή θα τις σκοτώνουν, ή θα τις βαράνε ακόμα παραπάνω.

Αποσυνδεδεμένος TASOSGR

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 151
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Ζητώ vox tonelab le/se πεταλιέρα!!!
« Απάντηση #12 στις: 08/01/08, 22:12 »
Οι μαγαζατορες μαλλον θα τις σκοτωσουν γιατι δεν θελουν stock στην αποθηκη και τη βιτρινα!Οι κατεχοντες μαλλον θα την βαρανε αγρια...

Αποσυνδεδεμένος rockrules

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 43
  • Φύλο: Άντρας
  • Κιθαρωδοί όλα καλά?!
    • Προφίλ
Απ: Ζητώ vox tonelab le/se πεταλιέρα!!!
« Απάντηση #13 στις: 10/01/08, 00:29 »
Κινήσεις να κάμω!αλλά δεν βλέπω <<φως>> απο το Ελλάδα!χεxε!!
για να δούμε ποιος θα προσφέρει, τι..!

Υ.γ πάντως ρε παιδιά η le υποτίθεται ότι είναι το αναβαθμισμένο μοντέλο της se? σαν <<μικροτερη>> να ναι..

Αποσυνδεδεμένος apos

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 32
  • www.theplayground.gr
    • Προφίλ
Απ: Ζητώ vox tonelab le/se πεταλιέρα!!!
« Απάντηση #14 στις: 10/01/08, 11:26 »
Είναι το "μικρότερο" μοντέλο της με "καλύτερα" θεωρητικώς χαρακτηριστικά. Δεν ξέρω πολλές λεπτομέρειες, αλλά το κύριο ατού της είναι ότι έχει 24bit κονβέρτορες σε σχέση με την SE. Από την  άλλη, η SE είναι μια κατηγορία πάνω (όχι ηχητικά! σαν "σασί" εννοώ!), και μόνο που έχει 2 expression pedals σου ανοίγει πολλούς ορίζοντες για real time editing!

Μη με κράξετε οι λοιποί, θα κάνω ένα παραλληλισμό με αυτοκίνητα για να γίνω πιο σαφής:
Πάρε για παράδειγμα την VW. Η SE είναι το Passat γενιάς 2002, που σε κανά χρόνο θα αλλάξει ριζικά και η LE είναι το Golf που βγήκε πέρσι (η ημερομηνίες είναι τυχαίες, δεν έχω ιδέα πότε άλλαξε μοντέλα η VW  ;D). To Passat έχει τους χώρους του και την άνεσή του, το Golf όμως φοράει το νέο turbo κινητήρα που καίει πολύ λίγο.
Έχει να κάνει με το τι θες. Εγώ έχω την SE και ηχητικά με καλύπτει χωρίς συμβιβασμό. Είναι δε απίστευτα εύχρηστη, ειδικά για live. Η LE ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ θα έχει καλύτερο ήχο, δεν την έχω ακούσει. Αλλά αφού με καλύπτει η SE, δεν θα άλλαζα το 2 expression pedal με τίποτα.

Η λογική λέει λοιπόν (και όχι κάποια πληροφόρηση που έχω) ότι αφού η SE δεν παράγεται πλέον, θα υπάρξει αντικαταστάτης της, ο οποίος ΔΕΝ είναι η LE.

Και πάλι... μη με κράξετε για το παράδειγμα!!!!  ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος rockrules

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 43
  • Φύλο: Άντρας
  • Κιθαρωδοί όλα καλά?!
    • Προφίλ
Απ: Ζητώ vox tonelab le/se πεταλιέρα!!!
« Απάντηση #15 στις: 10/01/08, 13:37 »
Είναι το "μικρότερο" μοντέλο της με "καλύτερα" θεωρητικώς χαρακτηριστικά. Δεν ξέρω πολλές λεπτομέρειες, αλλά το κύριο ατού της είναι ότι έχει 24bit κονβέρτορες σε σχέση με την SE. Από την  άλλη, η SE είναι μια κατηγορία πάνω (όχι ηχητικά! σαν "σασί" εννοώ!), και μόνο που έχει 2 expression pedals σου ανοίγει πολλούς ορίζοντες για real time editing!

Μη με κράξετε οι λοιποί, θα κάνω ένα παραλληλισμό με αυτοκίνητα για να γίνω πιο σαφής:
Πάρε για παράδειγμα την VW. Η SE είναι το Passat γενιάς 2002, που σε κανά χρόνο θα αλλάξει ριζικά και η LE είναι το Golf που βγήκε πέρσι (η ημερομηνίες είναι τυχαίες, δεν έχω ιδέα πότε άλλαξε μοντέλα η VW  ;D). To Passat έχει τους χώρους του και την άνεσή του, το Golf όμως φοράει το νέο turbo κινητήρα που καίει πολύ λίγο.
Έχει να κάνει με το τι θες. Εγώ έχω την SE και ηχητικά με καλύπτει χωρίς συμβιβασμό. Είναι δε απίστευτα εύχρηστη, ειδικά για live. Η LE ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ θα έχει καλύτερο ήχο, δεν την έχω ακούσει. Αλλά αφού με καλύπτει η SE, δεν θα άλλαζα το 2 expression pedal με τίποτα.

Η λογική λέει λοιπόν (και όχι κάποια πληροφόρηση που έχω) ότι αφού η SE δεν παράγεται πλέον, θα υπάρξει αντικαταστάτης της, ο οποίος ΔΕΝ είναι η LE.

Και πάλι... μη με κράξετε για το παράδειγμα!!!!  ;D ;D ;D

Τα 2 πεντάλ που τα έχεις χρησιμοποιήσει και πως?άλλη διαφορά όσο αναφορά τις λειτουργίες έχουνε?

Αποσυνδεδεμένος PlusYeaR

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 270
  • Φύλο: Άντρας
  • "Dream Within A Dream"
    • Προφίλ
Απ: Ζητώ vox tonelab le/se πεταλιέρα!!!
« Απάντηση #16 στις: 10/01/08, 13:44 »
η LE εχει ενα stomp παραπανω απ οσο ξερω που ειναι πιο high gain

Αποσυνδεδεμένος apos

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 32
  • www.theplayground.gr
    • Προφίλ
Απ: Ζητώ vox tonelab le/se πεταλιέρα!!!
« Απάντηση #17 στις: 10/01/08, 14:18 »
Είναι το "μικρότερο" μοντέλο της με "καλύτερα" θεωρητικώς χαρακτηριστικά. Δεν ξέρω πολλές λεπτομέρειες, αλλά το κύριο ατού της είναι ότι έχει 24bit κονβέρτορες σε σχέση με την SE. Από την  άλλη, η SE είναι μια κατηγορία πάνω (όχι ηχητικά! σαν "σασί" εννοώ!), και μόνο που έχει 2 expression pedals σου ανοίγει πολλούς ορίζοντες για real time editing!

Μη με κράξετε οι λοιποί, θα κάνω ένα παραλληλισμό με αυτοκίνητα για να γίνω πιο σαφής:
Πάρε για παράδειγμα την VW. Η SE είναι το Passat γενιάς 2002, που σε κανά χρόνο θα αλλάξει ριζικά και η LE είναι το Golf που βγήκε πέρσι (η ημερομηνίες είναι τυχαίες, δεν έχω ιδέα πότε άλλαξε μοντέλα η VW  ;D). To Passat έχει τους χώρους του και την άνεσή του, το Golf όμως φοράει το νέο turbo κινητήρα που καίει πολύ λίγο.
Έχει να κάνει με το τι θες. Εγώ έχω την SE και ηχητικά με καλύπτει χωρίς συμβιβασμό. Είναι δε απίστευτα εύχρηστη, ειδικά για live. Η LE ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ θα έχει καλύτερο ήχο, δεν την έχω ακούσει. Αλλά αφού με καλύπτει η SE, δεν θα άλλαζα το 2 expression pedal με τίποτα.

Η λογική λέει λοιπόν (και όχι κάποια πληροφόρηση που έχω) ότι αφού η SE δεν παράγεται πλέον, θα υπάρξει αντικαταστάτης της, ο οποίος ΔΕΝ είναι η LE.

Και πάλι... μη με κράξετε για το παράδειγμα!!!!  ;D ;D ;D

Τα 2 πεντάλ που τα έχεις χρησιμοποιήσει και πως?άλλη διαφορά όσο αναφορά τις λειτουργίες έχουνε?


Όπως είπα, δυστυχώς δεν έχω δει/ακούσει την LE από κοντά, οπότε ό,τι και να σου έλεγα για διαφορά στις λειτουργίες, από διάβασμα σε κανα manual θα το έκανα, άρα δεν έχει νόημα.
Αυτό που φαίνεται πολύ δελεαστικό είναι οι 24bit-οι κονβέρτορες. Αν η SE με 20bit-ους ακούγεται έτσι, ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ!!! η LE θα πετάει.
Όσο για τα πεντάλ, σκέψου ότι σου δίνει τη δυνατότητα ανάθεσης σχεδόν κάθε ρύθμισης που μπορεί να γίνει με τα knobs, στο κάθε πετάλι! Άρα, μπορείς να πειράξεις real-time με το πόδι σου τις παραμέτρους του, πχ να προσθέσεις gain, depth κτλ. Άρα μπορείς ταυτόχρονα να έχεις: volume+wah, volume+pitch shifter, wah+more gain κτλ κτλ, μη στα πολυλογώ, [οτιδήποτε μπορεί να πειραχτεί από πετάλι (σχεδόν όλα)] x2 ταυτόχρονα. Βάλε και το tap tempo από άλλο control... Πολύς έλεγχος!!!  ;)

Υποθέτω βέβαια ότι και στην LE γίνονται όλα αυτά, απλά με 1 πετάλι!

Αποσυνδεδεμένος teleman

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 21
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Ζητώ vox tonelab le/se πεταλιέρα!!!
« Απάντηση #18 στις: 10/01/08, 16:36 »
Τα 2 πεντάλ που τα έχεις χρησιμοποιήσει και πως?άλλη διαφορά όσο αναφορά τις λειτουργίες έχουνε?

 στα expression Pedals Μπορεις να εχεις waw, whammy, delay time(αν και το tap tempo ειναι πιο χρηστικο, με αυτο παραγεις ανωμαλιες), delay feedback(επισης για ανωμαλιες), tremolo time, volume, envelope filter και πολλα αλλα. ορεξη να εχεις να δοκιμαζεις.

Αποσυνδεδεμένος rockrules

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 43
  • Φύλο: Άντρας
  • Κιθαρωδοί όλα καλά?!
    • Προφίλ
Απ: Ζητώ vox tonelab le/se πεταλιέρα!!!
« Απάντηση #19 στις: 10/01/08, 21:02 »
μμμ...Βασικα εγώ παίζω απο blues μεχρι hard rock(σε metal δεν μπαίνω πια!)οπότε ποια λέτε θα ήταν η καλύτερη επιλογή?

Αποσυνδεδεμένος GreekDudeCovers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1677
  • Φύλο: Άντρας
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • GreekDudeCovers on YouTube
Απ: Ζητώ vox tonelab le/se πεταλιέρα!!!
« Απάντηση #20 στις: 10/01/08, 21:30 »
H Tonelab SE θα σε καλύψει πιστεύω. Μπορεί να χωλαίνει κάπως στον τομέα των stomps αλλά κατά τ'άλλα θα σου ταιριάξει μια χαρά.

Αποσυνδεδεμένος rockrules

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 43
  • Φύλο: Άντρας
  • Κιθαρωδοί όλα καλά?!
    • Προφίλ
Απ: Ζητώ vox tonelab le/se πεταλιέρα!!!
« Απάντηση #21 στις: 11/01/08, 01:22 »
H Tonelab SE θα σε καλύψει πιστεύω. Μπορεί να χωλαίνει κάπως στον τομέα των stomps αλλά κατά τ'άλλα θα σου ταιριάξει μια χαρά.


Μήπως θα είναι καλύτερη η le(24ΒΙΤ οπως μας ειπε και ο apos)?μιας και που τα προαναφερθέντα είδη είναι πιο καθαρά ακόμα και στα distortion τους(blues)..

Αποσυνδεδεμένος apos

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 32
  • www.theplayground.gr
    • Προφίλ
Απ: Ζητώ vox tonelab le/se πεταλιέρα!!!
« Απάντηση #22 στις: 11/01/08, 01:29 »
Εγώ αν μου επιτρέπεις ΤΟΝΥ, χωρίς -τονίζω- να την έχω δοκιμάσει, θα έλεγα ότι η ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ λογικότερη επιλογή θα ήταν η LE. Αφού ασχολείται κυρίως με blues και hard rock, δεν θα του λείψει τόσο η δυνατότητα real time ελέγχου με 2 πετάλια, κάτι που είναι πολύ χρήσιμο σε πιο "εφεδιάρικα" παιξίματα. Η λογική λέει ότι η LE θα έχει ακόμη πιστότερες εξομοιώσεις ενισχυτών και των βασικών modulation effects, delays κτλ, άρα θα έχει ακόμα πιστότερο τον "απλό" blues-rock ήχο. Είναι και φθηνότερη-μικρότερη...  ;)

Τονίζω ότι αυτά είναι απλώς συλλογισμός που μπορεί να επιβεβαιωθεί ή όχι στην πράξη, αν δεν τα ακούσεις μόνος σου, μην πάρεις τίποτα!!

Αποσυνδεδεμένος apos

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 32
  • www.theplayground.gr
    • Προφίλ
Απ: Ζητώ vox tonelab le/se πεταλιέρα!!!
« Απάντηση #23 στις: 11/01/08, 01:31 »
Ωωωωπ! Μαζί γράφαμε, τα ίδια λέμε! ;)

Αποσυνδεδεμένος GreekDudeCovers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1677
  • Φύλο: Άντρας
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • GreekDudeCovers on YouTube
Απ: Ζητώ vox tonelab le/se πεταλιέρα!!!
« Απάντηση #24 στις: 11/01/08, 08:06 »
Φίλε μου εγώ ότι λέω είναι προσωπική μου άποψη, έχοντας ακούσει και τις δύο. Ίσως όχι σε A/B δοκιμή, αλλά μια διαφορά μιας βδομάδας περίπου, κι όταν ακόμα είχα την SE. Είναι γεγονός πως στα "bit" η μικρή LE είναι γρηγορότερη, αλλά σε διαβεβαιώ πως η διαφορά ανάμεσα στις δύο - ή ακόμα και σε άλλες (GT8, XT Live κλπ.) - δεν είναι έυκολα διακριτή, εκτός πια κι αν ακούς 01 όταν δουλεύει το PC σου. Τώρα όσον αφορά τα δύο πετάλια και την χρησιμότητά τους, ε λογικό είναι δύο να είναι καλύτερα από ένα! Επαναλαμβάνω, ότι εκφράζω εδώ είναι προσωπική άποψη, και όποιος θέλει μ'ακούει.

Τέλος, κάτι που έχω ξαναπεί σε παρόμοια συζήτηση, είναι πως θεωρώ το ότι η LE κυκλοφόρησε παράλληλα με την απόσυρση της SE το θεωρώ ένα απλό εμπορικό κόλπο της VOX μέχρι να νιώσουν να βγάλουν τον διάδοχο της SE, μια και όλο το feedback παγκοσμίως, έλεγε πως απίστευτα καλή πεταλιέρα η SE, αλλά έχει αρκετά μείον. Και πόσο μάλλον σε μια εποχή που η GT8 και η XT Live μεσουρανούσαν μέχρι πρότινος. Εγώ αν είχα τα φράγκα και ήμουν στη θέση του φίλου, πάντως, θα έπαιρνα την SE.

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
60 Απαντήσεις
21204 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 17/08/05, 21:17
από YmiRLinG
8 Απαντήσεις
3451 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/07/06, 12:33
από delfinaki
6 Απαντήσεις
4171 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 09/05/07, 00:56
από Γηγενής
11 Απαντήσεις
5986 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 10/02/08, 13:35
από HeavyHead
3 Απαντήσεις
9944 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 29/11/07, 12:59
από StageMaster
15 Απαντήσεις
6555 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 29/12/08, 01:32
από Nazgul
10 Απαντήσεις
5497 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 14/01/08, 02:04
από Jezus
6 Απαντήσεις
4333 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 09/04/08, 02:14
από xTitan
3 Απαντήσεις
4646 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 01/06/08, 17:46
από artistzzz
38 Απαντήσεις
11372 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 05/09/08, 18:09
από studio54